Veerman uw allround adviseur Lagerwaardgespecialiseerd in Design en Classic meubelen Bontenbal Interieur opent binnenkort eigen woninginrichtingswinkel Maak van je huis iets bijzonders met Decohome Keijzer Ed Plaizier: specialist in sierbestratingen De Bouwhof binnenkort nog verder uitgebreid Hart van Holland In-en-om-het-huis 22 april 1998 pagina 15 W§mm Zevenhuizen - Of het gaat om administratie, belastingaangifte, verzekeringen, pensioen, aan- en verkoop van onroerend goed, onteigening of bankzaken en financieringen, bij Veerman vindt U dit complete pakket onder één dak. fat de bankzaken betreft werkt Veerman voor z'n particuliere relaties samen met de Regiobank, een onderdeel van de Internationale Nederlanden Groep (ING). Naast traditioneel sparen kunt u er terecht voor beleggings adviezen, voor financieringen met interessante tarieven en voor een op elke situatie toegesneden hypotheek. Ook voor het bedrijfsleven werkt Veerman samen met de ING. Het kantoor is een zogenaamd ING- bankagentschap. Voor wat betreft de financiering, het verstrekken van kredieten, de lopende rekening en het elektronisch bankieren is Veerman een uitstekende partner. Waar het gaat om verzekeringen (particulier of zakelijk) neemt Veerman ook alle zorgen uit banden. Of het een schade afwikkeling betreft, studie voorziening of een aanvulling op een pensioen (indien gewenst te combineren met een hypotheek): Veerman regelt alles! Zorgvuldigheid is de stelregel. Dat geldt eveneens voor de volledige administratie van een bedrijf. Veerman verzorgt de geautomatiseerde loonadminstratie, de boekhou ding (inclusief jaarrekening) en het fiscale gedeelte. Wat de aan- en verkoop van bedrijfspanden betreft is Veerman met name gespeciali seerd in de agrarische makelaar dij. Een andere specialisatie is onteigening. Tot de zomerperiode doet Veerman mee aan de actie "Voor de leukste dagjes uit". Als u uw financiële zaken bij Veerman regelt ontvangt u een couponboekje met voordeel coupons voor top-attracties in de buurt. Veerman is gevestigd in de Dorpsstraat 200, telefoon: 0180-631866. Capelle aan den IJssel - Aan de Kanaalweg 39 tot 53 vindt men een moderne, 3000 vierkante meter tellende meubelzaak. In dit pand is Lagerwaard Binnenhuisadviseurs gevestigd met een collectie prachtige design-meubelen. Even verderop in de nieuwe woonmall Alexandrium-III vindt men de andere vestiging waar klassieke meubels worden verkocht. Beide vestigingen onderscheiden zich door de vergaande service, hoge kwaliteitsnormen, deskundigheid van de medewerkers en veelvoud aan mogelijkheden. Zo kan er, indien gewenst, een ontwerptekening worden gemaakt voor een nieuw interieur.Aan de individuele wensen van de klant wordt hierdoor zoveel mogelijk tegemoet gekomen. Lagerwaard is in handen van een familie met ondernemersgeest. Vader Lagerwaard begon in 1930 met een textielzaakje aan de Kanaalweg en het duurde niet lang of er kwamen meubelen bij. Omdat de winkel al gauw te klein werd, kocht Lagerwaard wat buurpandjes en groeide de zaak tot wat het nu is. In de loop der tijd kwamen ook zijn twee dochters en diens echtgenoten in de zaak werken. De huidige eigenaar/directeur is Niek van 't Hart, die de zaak van zijn schoonvader overnam. Zijn vrouw heeft altijd hard meegewerkt. De traditie heeft zich voortgezet; ook Niek en zijn vrouw hebben dochters waarvan de oudste, samen met haar man, acht jaar binnen het bedrijf werkzaam is. Als zelfstandig ondernemer heeft het echtpaar de eerste stap gezet naar Lagerwaard Classic. Dit met groot succes, want de resultaten van deze vestiging overtreffen alle verwachtingen. Moerkapelle - Op vrijdag 15 mei opent Bontenbal Interieur aan de Moerkapelse Zijde 3-5 een complete woninginrichtings winkel. Hier zal men een zeer groot assortiment tapijt, laminaat, vinyl, marmoleum en binnen- en buitenzonwering zoals lamellen, jaloezieën, sereens, rolluiken en zonneschermen aantreffen. Dit alles in de meest actuele kleuren en dessins en tegen zeer scherpe prijzen. Tijdens de feestelijke openingsdagen zal men extra aantrekkelijke aanbiedingen tegenkomen met kortin gen die oplopen tot 30%! In de sfeervolle en moderne winkel zal men in alle rust een keuze kunnen bepalen. De dames Bets Bontenbal en Bea Zijlstra zullen daarbij de klant van dienst zijn met een goed advies. Momenteel wordt door Dirk en Patrick Bontenbal nog hard gewerkt aan de nieuwe winkel. Ondertussen gaat ook het dagelijkse stoffeerwerk gewoon door. Sinds zij in september 1995 met hun stofferingsbedrijf startten, hebben zij geen dag stil gezeten. Bij zowel particulieren als bedrijven bleek al meteen enorme vraag te zijn naar vakkundige stoffeerders. Dirk en Patrick hebben in de afgelopen jaren dan ook al vele laminaatvloeren geleverd en geplaatst, gordijnen en draperieën verzorgd en complete stofferingen uitgevoerd, ook voor enkele grote bedrijven. Omdat zij uitsluitend met stalen werkten, was een eigen winkel voor woninginrichting al gauw een droom die zij vastbesloten wilden verwezenlijken. Binnenkort is het zover; de klanten die de winkel binnenstappen zullen een nog beter beeld krijgen van al het fraais dat Bontenbal op gebied van woninginrichting te bieden heeft. Boskoop - Wie dit voorjaar ontdekt dat de woning toe is aan een grondige schilderbeurt of op minder ingrijpende wijze het interieur wil verfraaien met bijvoorbeeld een sfeervol gordijn, zou eens rond moeten kijken bij Decohome Keijzer. In deze interieur- 'erzorgingswinkei aan de Burg. Colijnstraat 33/35 vindt men een zeer compleet assortiment verf, behang, vloerbedekking, gordijn stoffen, raamdecoraties, glas en hobby-artikelen die zeker zullen nspireren. Overigens hoeft men van Decohome Keijzer niet perse 2elf aan de slag; het bedrijf beschikt over een team schilders en stoffeerders voor onder andere het professionele schilder-, „ang- en stoffeerwerk en het repareren van glas. Ook plaatsen J] desgewenst de gordijnen en raamdecoraties. Voor het vervaar digen hiervan werkt Decohome Keijzer nauw samen met een Professioneel gordijnenatelier. In de winkel zijn alle soorten verf voor binnen en duiten, in elke gewenste kleur verkrijgbaar. Zoekt men een kleur die men niet in de s andaard voorkomt, dan wordt Ke met een speciale meng- machine gemaakt. Nieuw in het assortiment zijn de transparant gekleurde buitenbeitsen van Rambo, ideaal voor het behandelen van tuinhout en tuinmeubelen. Men heeft keuze uit vier verschillende actuele kleuren die de tuin absoluut een sfeervol accent zullen geven. Wat hobby-artikelen betreft, heeft Decohome Keijzer zo'n 100 sjablonen in het assortiment. Hiermee wordt ingehaakt op de tegenwoordige trend waarbij men op eenvoudige wijze leuke afbeeldingen kan maken op bijvoorbeeld wanden en kastdeuren. Deze techniek wordt veel gebruikt in kinderkamers. Wie zelf decoraties wil maken, vindt bij Decohome Keijzer alle materialen voor gips- gieten en de benodigde hobby-verf. Waddinxveen - De belangstelling voor de tuin lijkt groter dan ooit. Op televisie wordt veel aandacht aan de tuin besteedt in verschillende populaire programma's over wonen en lifestyle. Velen worden hierdoor zo geïnspireerd dat zij enthousiast in de tuin aan de slag gaan. Toch lijkt het vaak heel wat gemak kelijker dan het is; het aanleggen van de tuin vereist namelijk niet alleen wat fantasie en creativiteit, maar vooral veel kennis van zaken. Denk hierbij aan bijvoor beeld de juiste hoogte bepaling, een goede waterafvoer, de meest efficiënte volgorde van werkzaamheden en de vraag waar men heen moet met de bestaande materialen die niet meer gebruikt zullen worden. Ook op het zware werk verkijkt men zich nog al te vaak. Ed Plaizier is inmiddels zeven jaar gespecialiseerd in straat- en grondwerken, sierbestrating en tuinaanleg en erf- afscheidingen. Hij levert alle tuinmaterialen, zand en grond en maakt desgewenst een tuinontwerp. Door zijn ruime ervaring heeft hij inmiddels uitstekende ideeën over verschillende bestratingen. Wie graag zelf aan de slag gaat, kan een beroep op hem doen voor hulp en advies bij het bestra ten. Maar men kan hem uiteraard ook inschakelen voor het uitvoerende werk. Men kan er dan op vertrouwen dat de werkzaamheden op vakkundige wijze worden uitgevoerd. Voor het uitvoeren van bepaalde werkzaamheden zoals het ophogen van de tuin, beschikt Ed Plaizier over speciale, moderne machines. Ed Plaizier is gevestigd aan de Bredeweg 15 te Waddinxveen. Voor meer informatie: telefoon 0180-638183. Zoetermeer - Bij De Bouwhof vindt men op twee verdiepingen werkelijk alles voor de vakman en doe-het-zelver. Want of het nu gaat om hout, verf, wand- en vloertegels, plaat- en bouwmaterialen, sanitair, gereedschappen of vele andere artikelen; De Bouwhof heeft het in huis. De huidige winkeloppervlakte van bedraagt ongeveer 2000 m2 en binnenkort zal het bedrijf over nog meer ruimte beschikken. De sanitairafdeling wordt uitgebreid met een showroom die plaats zal bieden aan ruim 35 opstellingen. Ook het parkeerterrein wordt aangepakt. Parkeerproblemen waarmee men nu nog, met name op vrije dagen, wordt geconfronteerd, zullen hierdoor binnen afzienbare tijd tot het verleden behoren. De Bouwhof is een echt familiebedrijf met het vroegere Huurman Sloopbedrijf BV als grondlegger. Dit sloopbedrijf verkocht gebruikte en bruikbare materia len aan doe-het-zelvers. Doordat gebruikte spullen niet altijd voorradig waren, kwam er steeds meer vraag om nieuw materiaal. 26 Jaar geleden werd om die reden het roer omgegooid en ging het bedrijf over op de verkoop van nieuwe materialen. In 1975 werd vervolgens het huidige pand aan de Bleiswijkseweg 11 betrokken. De directie van De Bouwhof wordt gevormd door de heren Dirk en Joop Huurman. Twee zonen zijn inmiddels werkzaam in het bedrijf. Ook het team van De Bouwhof is de laatste tijd sterk uitgebreid; er zijn vier nieuwe mede werkers aangetrokken waardoor het totale personeelsbestand uit 27 personen bestaat. Om de klant nog beter van dienst te zijn, werden de openingstijden verruimd: men kan van maandag t/ m zaterdag al vanaf 8.00 uur 's morgens bij De Bouwhof terecht.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 15