Nieuwbouwprojecten Nieuwe computergestuurde kleurmengmachine bij Havelaar en Zn. De Parasol staat voor exclusiviteit en kwaliteit Bij Hans Verkerk gigantische kortingen op showmodel-keukens Secondo Mano I Hart van Holland In-en-om-het-huis 22 april 1998 pagina 21 Oneindig veel kleuren Zevenhuizen - Een veel gehoorde vraag bij Perdijk Makelaardij aan de Dorps straat (telefoon: 0180-631655) istioe de stand van zaken is met betrekking tot de nieuwbouwprojecten in Zeven- huizen-Moerkapelle. Wilde verhalen doen de ronde. De realiteit is dat alles valt en staat met de toekenning van de 300 woningen, zoals bedongen bij de grenscorrectie met Rotterdam. Toen kwamen de gemeenten Rotter dam en Zevenhuizen-Moerkapelle, daarin gesteund door de provincie Zuid-Holland, overeen dat in ruil voor het afgestane grondgebied het bewuste woningcontingent aan Zevenhuizen- Moerkapelle toegekend zou worden. PvdA- minister De Boer van Volkshuisvesting vond echter dat dit in strijd was met het Groene Hart-beleid en blies de hele zaak af. Met name de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle was dit een doorn in het oog. Zij ziet veel van haar jonge inwoners wegens ruimtegebrek naar elders vertrek ken. Vooreen gemeente die "in leven" wil blijven is dat desastreus. Achter de schermen is het college van Burgemeester - en Wethouders druk bezig het overeengekomen woningbouwcontingent alsnog gerealiseerd te krijgen. Daarin wederom geruggensteund door de provincie. Plannen bij de gemeente om te mogen bouwen liggen er en Perdijk Makelaardij heeft de verkoopopdrachten binnen. Helaas kan Perdijk er nog niets mee. Om welke projecten gaat het? Allereerst om de projecten Beatrixlaan/Herenweg (43 woningen) en Oranjestraat (18 bouwkavels) in Moerkapelle en de projecten Swanla (27 woningen) en Vente (6 brug- woningen) in Zevenhuizen. Zodra er zekerheid is maakt Perdijk Makelaardij dit bekend via een publicatie in dit blad. De woningen zijn alleen bestemd voor de inwoners van Zevenhuizen- Moerkapelle. Moerkapelle - Havelaar en Zn. aan de Nijverheidsstraat 10 beschikt sinds kort over een nieuwe computergestuurde kleurmengmachine van Sigma Coatings. Met deze vol automatische machine is het mogelijk diverse muurverven, lakken en beitsen van de kwaliteitsmerken Histor en "ambo razendsnel, zonder wachttijden, exact op de juiste kleur te brengen. Maar liefst 12.000 kleuren zijn voor geprogrammeerd. Mocht be gewenste kleur hier niet teen zitten dan kan deze echter ook gemaakt worden. De verfspecialist kan zelf nieuwe kleuren toevoegen, waardoor de machine in feite in staat is om oneindig veel kleuren te maken. De gekozen kleur kan men in et computergeheugen van de machine laten opnemen. Handig voor wie later nogmaals de bewuste kleur wil bijbestellen. Bovendien draait een bijbeho rende labelprinter tegelijk met het kleurmaken een etiket uit met daarop alle relevante gegevens. De diverse muurverven, lakken en beitsen van Histor en Rambo die met de mengmachine op kleur kunnen worden gebracht zijn specifieke doe-het- zelfproducten. Kortom: voor al deze kwaliteitsverven in oneindig veel kleuren alsmede deskundig advies is Havelaar en Zn. het juiste adres. ^enhuizen - Voor een exclusief boeket bloemen slaagt men '1 bloemen- en kadoshop "De Parasol" altijd. Of dat voor een rouwtje of een trouwtje is of gewoon voor een goede vriend, ovendien worden de klanten er met een vriendelijke lach geholpen en dat is al veel waard. Het samenstellen van een boeket is zonder meer p een vak. Een vak dat de aras°l boor z'n jarenlange ervanng uitstekend verstaat. Al )aren geeft de Parasol cursussen ojoemsierkunst. Deze cursussen fln en plaats in de Parasol zelf. Regio-wijd zijn de workshops bekend van vlak voor Pasen, Pinksteren, Kerst en Moederdag. Ook verzorgt de ParaSol dit soort cursussen voor bedrijven, in familieverband of voor vrouwenverenigingen. Dit gebeurt veelal op de locatie van de aanvrager. De cursus wordt dan gegeven van 10.00 tot 17.00 uur, inclusief lunch; een andere manier van een gezellig dagje uit. De Parasol is exclusief, omdat het bedrijf zich naast de gewone bloemen en planten heeft gespecialiseerd in de meer aparte soorten met als motto: net iets anders dan anderen. Dit manifesteert zich in de decoratieve artikelen die in de Parasol staan uitgestald. Uitzonderlijke wijnrekken voor maar liefst 39 flessen, prachtige windlichten, pendelkandelaars en nog veel meer. Ook vindt men er meubeltjes die uniek zijn in hun soort. Of het nu decora tieve kasten of tafels zijn, ze zijn allemaal een lust voor het oog. De Parasol is te vinden in de Dorpsstraat 53 in Zeven huizen (telefoon: 0180- 638100 fax: 0180-638102). Alphen aan den Rijn - De vestiging van Hans Verkerk in Alphen a/d Rijn is één van de grootste filialen in ons land. Mede dankzij de klantvriendelijkheid van de verkoopmedewerkers en de aantrekkelijke showroom, is deze vestiging onlangs uitgeroepen tot filiaal van het jaar 1998. In totaal heeft Hans Verkerk 80 vestigingen, verspreid over Nederland en België en een vestiging in Duitsland en Ma rokko. Het filiaal in Alphen a/d Rijn aan de Gouwestraat (tegenover de hefbrug) werd zo'n vijfenhalfjaar geleden geopend. In het pand vindt men op de eerste etage een ruime showroom waar ongeveer 80 luxe keukens staan. Of men op zoek is naar een hypermoderne keuken in een trendy kleur of liever een keuken heeft in meer landelijke stijl, Hans Verkerk heeft voor ieder wat wils. Ook heeft het bedrijf een compleet maxi- programma van verschillende merken keukens. Kenmerkend zijn de hogere werkbladen en de extra ruime kasten (15 tot 20% groter!). Uiteraard zijn bij de keukens alle apparatuur en accessoires leverbaar. Op dezelfde etage vindt men verder zo'n 25 badkamer- opstellingen. Bijzonder van het filiaal is, dat op de begane grond gemiddeld zo'n 100 tot 150 keukens direct uit voorraad worden geleverd. Het gaat om showmodellen die bijvoorbeeld zijn gebruikt op beurzen of afkomstig zijn uit de showroom van één van de andere filialen. De keukens worden verkocht met gigantische kortingen van maar liefst 70Jiot 80%: voor wie op zoek is naar een vooral aantrekkelijk geprijsde keuken! Gouda - Teun Perdijk van Secondo Mano is zo'n tien jaar geleden begonnen met het verzame len van 'allerhande curiosa'. Al snel was de loods waarin hij deze spullen opsloeg te klein en moest er gezocht worden naar een manier om van deze verzameling af te komen om plaats te maken voor ander antiek en curiosa. De heer Perdijk: "En zo is het begonnen, een hobby die inmiddels behoorlijk is uitgegroeid." Hij begon met de verkoop op de markt: "Eén dag in de week stond ik op de antiekmarkt. Op deze manier kwam ik niet snel van mijn spullen af, er kwam meer bij dan dat er verkocht werd. Dus moest er gezocht worden naar een alternatief. Vijfjaar geleden kreeg ik de mogelijkheid een schitterend pand aan de Westhaven in Gouda te betrekken. Deze kans heb ik met beide handen aangegrepen." Een lang gekoesterde wens om als zelfstandige te beginnen, ging hiermee in vervulling. De ruimte in het pand aan de Westhaven gaf ook de mogelijkheid om meubilair te gaan verkopen. Wie nu in de winkel rondloopt komt werkelijk ogen te kort: kasten, kastjes en dressoirs in allerlei oude stijlen; oude fornuizen, kachels en potkacheltjes, zowel voor gebruik als voor de sier; vele oude 'hebbe dingetjes", antieke verzamelobjecten alsmede olielampen, kaarsen standaards, keukengerei uit grootmoeders tijd, servies goed, als ook vele koloniale spullen uit Indonesië. De heer Perdijk heeft zich tevens gespecialiseerd in teakhouten meubelen, waarvan het gehele assortiment uit Indonesië leverbaar is. Hierbij noemen we winkel kasten, boekenkasten, vitrinekasten, tafels, stoelen enzovoort. Secondo Mano is inmiddels een goed lopend bedrijf en de heer Perdijk heeft een uitgebreid netwerk, waardoor hij heel goed in staat is om 'op bestelling' gewenst meubilair of verzamelobjecten van allerlei aard te leveren. Een bezoek aan de winkel aan de Westhaven in Gouda is de moeite van een bezoek meer dan waard.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 21