Het team van P. Visser Zonen Bij Meubelstoffeerderij Calypso zijn zit meubelen gegarandeerd in goede handen Het wonder van Alphen, Het 'eigen smaak' terras Van der Knijff voor tuin- en park- machines Huurman hout, voor al uw hout en plaatmateriaal eigentijds en modern met meubilair uit de koloniale tijd Hart van Holland In-en-om-het-huis 22 april 1998 pagina 27 List u dat.... gsaamaog vjus uw partner voor verkoeling tijdens de komende zomermaanden! [rconditioning systemen niet alleen een aangename koelte rengen? Met een airco wordt de lucht in een ruimte geheel •conditioneerd. Dat wil zeggen koelen als het warm is, Irwarmen als het koud is, bevochtigen als de lucht te droog en drogen als ze te vochtig is. Daarnaast verwijdert het (iteem ook de stofdeeltjes uit de lucht. oezo slapeloze nachten I tijdens de warme I zomeravonden. Met een §co bent u in ieder geval van t probleem verlost. Dan heeft look nog de keuze tussen een jste opstelling of een Irplaatsbaar systeem. Deze latste zijn overal waar nodig Izetbaar, zo kunt u een aantal vertrekken beurtelings koelen. P. Visser Zonen kan complete airconditioning systemen aanbrengen, maar levert ook kleine verplaatsbare systemen, uitgevoerd met wieltjes. Al met al heeft P. Visser Zonen voor iedereen een geschikte oplossing. Gratis airco informatiedag: zaterdag 9 mei van 10.00 tot 16.00 uur. Kom gewoon even gezellig langs en laat u uiteraard vrijblijvend adviseren over de verschillende mogelijkheden. Zo bent u in ieder geval verzekerd dat u geen kat in de zak koopt. Geniet nu alvast van het idee dat u de komende zomermaanden in een aangenaam koele ruimte kunt slapen. In de tussentijd tot ziens op zaterdag 9 mei. Bellen voor een vrijblijvende afspraak is altijd mogelijk. P. Visser Zonen is te vinden aan de Dorpsstraat 167-169 in Zevenhuizen. Het telefoonnum mer is: 0180-631206. Nieuwerkerk aan den IJssel - In 1995 verhuisde meubelstoffeerder^ Calypso van Boskoop naar het huidige pand aan de Dorpsstraat 20 in Nieuwerkerk aan den IJssel. Vanwege het enorme aanbod te stofferen zitmeubelen is het bedrijf ook hier inmiddels uit zijn jasje gegroeid. Er staat om die reden een nieuwe verhuizing op de planning. Naar ver wachting zal het ruimere pand aan de 's Gravenweg 146 eind oktober worden betrokken. Voorlopig is men aan de Dorpsstraat nog steeds aan het juiste adres voor het herbekleden van gebruikte zitmeubelen. Ook worden door Calypso zitmeubelen op maat ontworpen en gerealiseerd. Het atelier is voorzien van de modernste machines waardoor een tal van mogelijkheden bestaat. Wat de te gebruiken stoffen betreft biedt Calypso een uitgebreide sortering stalen in eigentijdse kleuren en l'phen aan den Rijn - De prachtige verzame ld meubilair doet de naam eer aan: het ronder van Alphen aan de Hooftstraat toont fjn bezoekers een goede collectie pbouten meubilair, maar ook oud- en l«r grenen, zitmeubilair en andere Koratieve objecten ontbreken niet. To het oog springend zijn de teakhouten meubelen, die afkomstig zijn uit Indone sië, India en China en doen denken aan de floniale tijd. De tafels zijn van dik, oud hout Joris zichtbaar op geleefd. Voor de vervaar- 3 van dit meubilair wordt vaak hout ikt wat afkomstig is van de sloop van Ne gebouwen. Teakhouten meubilair is Wijk een trend van de laatste tijd. Bij het Fdervan Alphen vindt men kasten, salonta- P-sidetables en secretaires. De inrichting van Je showroom laat ook duidelijk zien dat f'schillende stijlen gemakkelijk naast elkaar psn staan in huis. Geloogd grenen doet het poorbeeld heel goed bij teakhout. Et Wonder van Alphen is ook dealer van het originele Lloyd Loom. Deze stoelen I j" vervaardigd van staaldraad, Pachten met papier. Duurzaamheid is hierbij fgarandeerd: bij het Wonder van Alphen staat |laren een stoel voor reclamedoeleinden op f e °ep; De stoel dateert van 1952 en dat is P5,st niet te zien. Deze stoelen zijn leverbaar verschillende modellen en verschillende I uren. Er kan zelfs in elke kleur naar keuze en geleverd. Ziet u zich al heerlijk zitten op het terras, genieten in het ochtendzonnetje met een kopje koffie of bij de vallende avond met een sprankelend wijntje en de geur opsnuivend van een vleugje kamperfoelie dat voorbij zweeft? Het terras dat uw smaak weerspiegelt: de tegels, potten, meubilair. Er zijn tegenwoordige prach tige betonnen tegels in allerlei (niet verkleu rende!) kleuren te koop die u bijvoorbeeld kunt laten aansluiten bij uw huiskamervloer. Ook in de keuze van potten kunt u zich uitleven. Kiest u voor een lange rij potten van hetzelfde materiaal, dezelfde maat en kleur met dezelfde beplanting, bijvoorbeeld kleine bloeiende heesters. Of kiest u voor speelse groepjes potten van verschillende maten en vormen met geurende klimmers? Van metaal en hout zijn aantrekkelijke klimornamenten te koop in de vorm van bogen en obelisken. En dan de tuinmeubelen in vele soorten en maten: koloniale stijl, modern, romantisch, van hout, metaal en kunst stof of een combinatie van materialen. Het aanleggen van een terras is vakwerk. Waarom vraagt u niet eens vrijblijvend advies bij Zilverberk. Zij adviseren over de ruimtelijke indeling, het waterpas aanleggen, de afvoer van het water en de plantenkeuze. Geen mooier seizoen dan de lente. In de tuin ontwaken de platen uit hun winter slaap. Kikkers en salamanders bevolken de vijver. De tuin lokt. Hebt u er ook zo'n zin in? Lekker tuinieren kan zelfs op het balkon. Bij Zilverberk vindt u het complete Tuincentrum assortiment voor water partijen, beplantingen, tuindecoraties, tuinmeubelen enz. Ga eens kijken, het is de moeite waard. Zilverberk is te vinden aan de Noordelijke Dwarsweg 90 (telefoon 0180-631463). Moerkapelle - Het onderhoud van een gazon kan eenvoudig zijn, zelfs bij hoog of nat gras en grote oppervlak ten. Zeker als men de beschikking heeft over een kwaliteitsmaaier als de SABO. Het hoofdbestanddeel van een SABO-maaier is het chassis, dat van massief aluminium is. Dit chassis weerstaat alle vormen van belasting. Is dus.bestand tegen roest, hitte, kou, zuren en benzine. De fabrikant garandeert dit voor minimaal 15 jaar. Voor de messen wordt uitsluitend gebruik gemaakt van hoogwaardig, onbreekbaar vederstaai. Een SABO-mes doorstaat bijvoorbeeld een buigbelastingproef van maar liefst 10 miljoen keer, zonder schade. Met de SABO-Turbo- ventilator bewerkstelligt dit speciaal gevormde mes een sterke luchtstroom; die zelfs nat en lang gras probleemloos opricht. Na het maaien wordt het gras rechtstreeks in de grasvangzak gezogen, die daardoor optimaal gevuld wordt en dus minder vaak geleegd hoeft te worden. De sterke luchtstroom maakt dé SABO tot een efficiënte blad- zuiger. De SABO wordt uitsluitend aan de vak handelaar geleverd. Hier is men verzekerd van deskun dig advies. Hij levert de machine draaiklaar af en zijn service-dienst staat altijd klaar. Uniek is de 2-cilinder ROBIN-bosmaaier, ongekend geluidsarm en nagenoeg trillingsvrij. Ideaal voor werkzaamheden binnen de bebouwde kom en nabij scholen en verzorgings tehuizen. Of als efficiënte onkruidverdelger op moei lijk bereikbare plaatsen. De vakhandelaar in Moer kapelle is Van der Knijff tuin- en parkmachines aan de Bredeweg 31, telefoon: 079-5931728. Van der Knijff heeft verder een grote voorraad hakselaars, vertiku- teermachines, tuin- tractoren, heggenscharen en hogedrukreinigers en is een officiële formule V4- dealer, die borg staat voor een ongeëvenaarde kwaliteit en een uitste kende service. dessins. Het bedrijf werkt uitsluitend met kwalitatief hoogwaardige producten wat de duurzaamheid van de stoffering waarborgt. Calypso maakt bij de klant thuis altijd vooraf een vrijblijvende prijsopgaaf. Verder kan men rekenen op een korte levertijd; zitmeubelen die bijvoorbeeld 's maandags worden opgehaald heeft men veelal dezelfde week op vrijdag weer in huis. Meubelstoffeerderij Calypso is aangesloten bij de stichting Bureau Erkende Meubelstoffeerders. Men kan er op vertrouwen dat de zit meubelen met de grootste zorg behandeld worden door een vakbekwame en erkende meubelstoffeerder. Behalve dat het werk vaktechnisch perfect wordt uitgevoerd, betekent dit ook dat de prijs in verhouding staat met de kwaliteit en dat men driejaar garantie heeft op het stoffeerwerk. Waddinxveen - Aan het Noordeinde in Waddinxveen is al jaren Huurman hout gevestigd, een bouwmarkt met de nadruk op hout. Elke doe-het-zelver en vakman vindt hier alle bouwmaterialen die nodig zijn om een goed stuk werk af te leveren. Uiteraard kan iedereen een deskundig advies krijgen bij Huurman, ongeacht het onderwerp. Bijvoorbeeld vragen als welke schroef het beste bij welk materiaal past, de deskundigheid van Huurman is onbe twist. In de showruimte is een apart deel ingericht voor de verkoop van badkamers en sanitair. Bij Huurman kan een volledig nieuwe badkamerinrichting aangeschaft worden, die volledig voldoet aan de eisen van deze tijd. Ook hier geldt dat zowel de doe-het- zelver als de vakman kan rekenen op een goed advies. Bij Huurman is een enorm assortiment verschillende soorten hout: van hardhouten kozijnen tot isolatie materiaal. Ook voor deuren, grenen panelen, ruw ongeschaafd en geschaafd hout, meubel panelen en niet te vergeten de ruime collectie tuinhout voor schutting of tuinhuis. Bij Huurman kan al het hout gezaagd worden en als extra service brengen zij dat bij u thuis. En of dat allemaal nog niet genoeg is; ook voor sierbestrating is Huurman het juiste adres.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 27