1 Wees de inbreker voor, laat Willemsen Beveiligingen komen Snoei Tuinmaterialen, ook specialist in koivijvers D Kleur en Interieur Van Blitterswijk De Wit: voor een nieuwe of gebruikte tuinmachine interieur Plus, voor een goed en deskundig advies Hol: Slopen is een vak apart Hart van Holland In-en-om-het-huis 22 aprii 1.998 pagina 29 (Voor de mooiste accenten in huis naar ii Voor ons is op de eerste plaats belangrijk te weten wat de klant wil. Pas als er een goed beeld ontstaan is over de specifieke woonsituatie van een klant, met al H Moerkapelle - Een goede beveiliging van huis of bedrijfspand is tegenwoordig geen overbodige luxe. Op de meest onverwachte momenten kunt men 'bezoek' verwachten. Tijdens hun ongewenste praktijken worden ze liever niet gestoord. Een beveiligingssysteem zorgt ervoor dat de ongewenste gast óf met zijn staart tussen de benen vandoor gaat óf in de kraag gevat wordt, terwijl hij in een comfortabele fauteuil nog even wat spanning zit af te blazen. Een en ander is afhankelijk van het beveiligingssysteem waarmee hij geconfronteerd wordt. Dat kan een systeem zijn dat hem buiten of kort na binnenkomst signaleert en hem luid en duidelijk te verstaan geeft elders zijn heil te zoeken. Het kan ook een stil alarm zijn, dat voor een verrassingseffect zorgt. Bij al dit soort beveiligingssystemen gaat het om een advies op maat. En dat de apparatuur betrouwbaar, gebruikers vriendelijk, flexibel en betaalbaar is. Wat dit betreft kan men uitstekend terecht bij Willemsen Beveiligingen. Het bedrijf is BORG-gecertificeerd. Dit houdt in dat het bedrijf uitsluitend met gecertificeerde apparatuur en een gecertificeerde meldkamer mag werken. Tevens betekent dit dat het 24 uur per dag gedurende 7 dagen in de week minimaal twee mensen beschikbaar heeft voor vragen of problemen. Zelfs is het mogelijk via de computer het systeem op afstand te bedienen. Dit uiteraard met toestemming van de cliënt. Na installatie wordt een BORG- certificaat afgegeven als een verzekeringsmaatschappij daarom mocht vragen. Willemsen Beveiligingen heeft meer dan 10 jaar ervaring op het gebied van advisering, installatie en onderhoud van meldkamers en alarm opvolging van beveiligings systemen voor woonhuizen, villa's, bedrijven, scholen, verenigingsgebouwen en overheidsinstellingen. Het bedrijf is gevestigd in de Raadhuisstraat 9 in Moerkapelle (telefoon 079- 5933656, fax 079-5932349). Bleiswijk- Sinds enkele jaren heeft Snoei Tuinmaterialen aan de Albert van 't Hartweg 4 in Bleiswijk een speciale afdeling voor visvijvers. Hierbij ligt de nadruk op het 'nieuwe huisdier voor de toekomst'; de koi. Bedrijfsleider Harry Blaak is erg thuis in de materie rondom de koi. Deze van origine uit Japan afkomstige vis (koi is Japans voor karper) stelt hoge eisen aan de woonomgeving. Een goede filtratie en een minimale diepte van 120 centimeter in de vijver zijn basiseisen waaraan moet worden voldaan. Harry Blaak weet met zijn enthousiasme voor de koi en met veel kennis van zaken de klanten wegwijs te maken in de 'wereld van de visvijver.' e koi komt in vele kleuren voor en de vis is na verloop van tijd handtam, hij eet uit de hand! Omdat de Japanse koi een relatief prijzige vis is, is de keuze van de juiste materialen extra belangrijk. Een goede aanleg van de vijver kan veel problemen voorkomen. Bij Snoei is een speciale quarantaine afdeling ingericht voor nieuwe aangeko men vissen. Deze worden eerst twee tot vier weken geobserveerd, voordat zij ter verkoop worden aangeboden. Mocht het onverhoopt toch misgaan met de dieren, dan kan men ook bij Snoei terecht. Daar zijn mensen die een cursus visziekten hebben gevolgd, zodat zij de klant ook op dat vlak van dienst kunnen zijn. Uiteraard heeft Snoei ook het vertrouwde assortiment van tuin huisjes, tuinmaterialen, sier bestrating en tuinhout niet verlaten. Zoals altijd kan men ook daarvoor terecht en is er een ruime keuze op de 10.000 vierkante meter voorbeeld tuinen en opslag. ^Waddinxveen - Bij Van Blitterswijk aan de Nesse kan men /terecht voor een compleet inrichtingsadvies met betrekking tot stoffering. Door het volgen van de nieuwste trends en technieken ontstaat er steeds een completer plaatje voor de inrichting. Met name op het gebied van gordijnen is er j een forse uitbreiding geweest van het assortiment. Er wordt /door Van Blitterswijk gebruik gemaakt van goede /stoffeerders en een goed atelier, zodat de aangeschafte stoffen volledig tot hun recht komen. r is bij Van Blitterswijk volop keuze. Behang met bijpassende gor dijnen, compleet met de juiste kleur verf. Alles goed op elkaar afgestemd en bijpassend. Indien de gewenste kleur niet in het standaard leveringspak ket zit, is dit bij Kleur en Inte rieur van Blit-terswijk geen enkel probleem. Mengmachines zorgen voor elke gewenste tint. Nieuw op dit gebied is de mengmachine die ook muurverf mengt in elke gewenste kleur. Dit kan al vanaf een kwart liter verf. Bedrijfsleider Wim: "Zo kan men bekijken of de kleur een beetje past op een proef- muurtje of er wordt een klein blikje gekocht voor sjabloneren." Bij Van Blitterswijk is ook het effect van de vele televisiepro gramma's op het gebied van interieur merkbaar. De getoonde technieken en nieuwe materia len worden na zo'n uitzending gevraagd. In de praktijk blijken de technieken echter lang niet altijd zo eenvoudig te zijn. Bij Van Blitterswijk kunnen de klanten altijd rekenen op een goed advies als het gaat over de nieuwste technieken en materialen. Hazerswoude-Dorp - Tegelijk met het voorjaar is ook de tijd voor het onderhoud van de tuin aangebroken. Goede tuinmachines en - gereedschappen zijn hierbij onontbeerlijk. Wie hierover niet voldoende beschikt of een machine heeft die aan vervanging toe is, kan zich laten informeren bij De Wit. Bij dit bedrijf kan men terecht voor de aanschaf van zowel nieuwe- als gebruikte bos- en tuinmachines. Merken maaiers die men bij De Wit tegenkomt zijn Efco, Flymo, Stiga en Husqvarna. Verder vindt men er een ruim assorti ment frees- en spitmachines, compressoren, waterpompen (van dompelpomp tot 15 pk elektromotoren), kettingzagen, bladblazers en heggenscharen. Olie- en heteluchtkachels wor den er verkocht van het merk Eurom en De Wit is tevens hoofddealer van Briggs Strat- ton (B&S)-motoren. Ook voor onderhoud en reparaties kan men bij De Wit terecht. Het bedrijf werkt uitsluitend met originele onderdelen. Daarnaast staat service zeer hoog in het vaandel. De Wit heeft dan ook een grote klantenkring tot in de I wijde omgeving opgebouwd. Hiertoe kan het bedrijf ook menig hovenier en verschil lende gemeentelijke instel lingen rekenen. De Wit is gevestigd aan Westzijde 25 in Hazers- woude-dorp. De openings tijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur en zaterdag van 9.00 tot 16.00 uur. Zoetermeer- Aan de Berkelseweg in Zoetermeer kunt u alles vinden op het gebied van laminaat en parket bij Interieur Plus. Joost Fles van Interieur Plus kan met veel kennis van zaken een goed advies geven op het gebied van parket en uitleg geven over de verschil lende mogelijkheden. En die mogelijkheden zijn legio, er is een enorm aanbod van verschillende soorten parket en laminaat op de markt in allerlei kwaliteiten en prijsklassen. zijn wensen en mogelijkheden, kan ik een goed en passend advies geven." aldus Joost Fles. Interieur Plus in Zoetermeer is aangesloten bij de 'Parket Groep Nederland', een extra zekerheid voor de klant op het gebied van service en garantie. De eigen woonsituatie is erg belangrijk bij de keuze van een vloer. Waar de één kiest voor een duurzame houten vloer kan het bijvoorbeeld voor een jong gezin raadzaam zijn te kiezen voor laminaat vanwege het onderhoudsgemak en de slijtvastheid. Bij Interieur Plus kunt u verzekerd zijn van een goed advies, geheel toegesne den op de eigen wensen en de gezinssituatie. Uiteraard kunt u bij Interieur Plus ook terecht voor doe-het-zelf materialen en onderhouds- materialen. IK "0^ertJam Gijs Hol is een begrip in Zevenhuizen en wijde \k Hol senior had destijds een aannemersbedrijf in mT" en' Op een gegeven moment besloot hij zich, samen .e^zoon Gijs, toe te leggen op het slopersvak. In de jaren J '9 en zestig was dat beulen. Een huis, inclusief de i .er'n^ werd toen nog met de slopershamer met de grond gemaakt Nu In de loop der jaren zijn er aan het slopen steeds meer eisen gesteld. De Jeving werd aangepast. ij 'n Z'n kielzog een l| norme berg formulieren, die gaat dat met mechanische kracht. ingevuld moest gaan worden. Ook moest de sloper terug naar de schoolbanken. Hij moest zich certificeren. Een verplichting waar ook Gijs Hol niet aan ontkwam. Na een kostbare studie behaalde hij het VCA- certificaat. VCA staat voor Veiligheid Certificaat Aanne mers. Binnenkort is hij ook asbest-gecertificeerd. Dat is nodig, omdat een slopersbedrijf veel te maken heeft met asbest. Vooral in oudere gebouwen is dit materiaal veel verwerkt. En het zijn toch voornamelijk die oude gebouwen die onder de slopershamer gaan. Huizen worden niet altijd met muur en al omgehaald, vaak gebeurt het ook dat ze alleen maar van binnen "geschoren" worden om vervolgens gerenoveerd te kunnen worden. En dan de panden die zodanig door brand getroffen zijn dat er maar één ding overblijft: sloop. Gijs Hol doet het zo'n 40 jaar. Als geen ander weet hij dat dit een vak apart is. Door zijn jarenlange ervaring is hij op dit gebied een specialist bij uitstek. Iemand bij wie de sloop zonder meer in ver trouwde handen is. Het bedrijf is geves tigd op de Bostelweg 21 in Rotterdam (voorheen Zevenhuizen). De Bostelweg ligt tegen Nieuwerkerk a/d IJssel aan op de verbindingsweg naar Zevenhuizen. Het bedrijf is telefonisch bereikbaar onder nummer 0180-313038 (fax: 0180-315502). y - ucy lurmuueren, die ontkwam, na een KostDare m—™—— i y/ ^&&6%Z^////////////////////////////////////////////M^^

Hart van Holland | 1998 | | pagina 29