Uitnodiging zaterdag 25 april Open Dag awzt Kortenoord Hoogheemraadschap van Schieland Kom, k en doe mee Clips Haarmode in finale Coiffure Award 1998 li bent van harte welkom van 's morgens 10.00 tot 's middags 15.30 uur. wat kunt u verwachten? "v randstad uitzendbureau Maasboulevard 123 Postbus 4059 3006 ab Rotterdam pagina 2 Hart van Holland/22 april 1998 op woensdag 29 april 1998 zullen bloemen worden gelegd aan de voet van het monument 'Spiegeling naar de toekomst' Tweemanspolder, Zevenhuizen nabij het jachthuis. 19.00 uur verzamelen in 'De Roerdomp' koffie video-film 20.00 uur ceremonie bloemlegging U BENT VAN HARTE WELKOM!! De inzending van Clips dje.de findie heeft gehaald. Model:1.,, i f/ichaêja Wesse*i Kapsel: Natasja d'Achard van Enschut Visagie: Berry Sol Fotografie: Jan van t De eerste stap naar de overwinning is gezet en dat mag iedereen weten... De inzending van Clips-medewerker Natasja d'Achard van Enschut heeft een finaleplaats veroverd in de strijd om de Coiffure Award 1998. Deze wedstrijd wordt georganiseerd door het vakmagazine Coiffure in samenwerking met Schwarzkopf. Het blijft echter nog even spannend want pas op 17 mei zulen tijdens een gala-avond de uiteindelijke genomineerden en winnaars in de haarmode Werken in de avonduren? m/v technisch LTS/MTS-ers met ambitie m/v Randstad zoekt MTS'ers met toekomst voor KPN Telecom m/v Na 2,5 jaar grondige verbouwing opent awzi Kortenoord de deuren voor het publiek. Deze moderne installatie is nu geschikt om het rioolwater van honderdduizend inwoners van Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Zevenhuizen-Moerkapelle en Bleiswijk te zuiveren. Vanaf de 2'1e eeuw gaat ook het rioolwater van Nesselande en nieuwe woonwijken in Gouda en Waddinxveen er heen. Woont u in een van deze gemeenten? Kom dan eens kijken wat er met uw rioolwater gebeurt. Ook andere belangstellenden zijn welkom. rondleiding 'van vuil naar schoon water' computer spelletjes schminken voor de kleintjes leuke attentie Kinderen onder de 12 jaar alleen toegang onder begeleiding van een volwassene Voor meer informatie: tel. 010 - 4537 312 Stichting 'John E. McCormick Foundation', secretariaat: Postbus 2, 2760 AA Zevenhuizen, tel. 0180-631866, Bankrekening: 65.44.54.558 HBRENKAP8ALON, VISAQIE EN POTOORAFIE Dorpsstraat 140a 2761 AH Zevenhuizen Tel. 0180-633519 Fax 0180-632428 E-mail: clips@tref.nl Voor een sterk groeiende levensmiddelengroothandel in Waddinxveen zijn wij op zoek naar een medewerker met een goede fysieke conditie voor in de avonduren. De werkzaamheden bestaan uit het laden en lossen van containers in vrachtwagens op de expeditieafdeling. Bent u iemand die 's avonds niet stil kan zitten? En bent u iemand die minimaal twee avonden per week beschikbaar is? Dan nodigen wij u van harte uit langste komen. Tot ziens op onze vestiging. Informatie bij Nicole Moons, tel. (0182) 63 02 33, Waddinxveen, Nesse 34a. Wilt u werken in een dynamische omgeving met goede arbeids voorwaarden en een uitstekend toekomstperspectief? Dan mag u deze kans niet missen. Vanwege uitbreiding bij Erbi, fabrikanten leverancier van keuken- en wastafelbladen te Alphen a/d Rijn, zijn er vele vacatures vrijgekomen. Het betreft o.a. de functies van medewerker CNC/freesmachine, assemblagemedewerker en onder houdsmonteur. Interesse? Dan nodigen wij u van harte uit te sollici teren. Informatie bij Anouk Buur, tel. (0172) 49 12 77, Alphen a/d Rijn, Thorbeckeplein 14. Op zoek naar een vaste baan met toekomst? Kom naar de banendag van KPN Telecom en Randstad! De telecommunicate branche is flink in beweging. Technische ontwikkelingen volgen elkaar snel op, en continu wordt er gewerkt aan een nog betere dienstverlening richting gebruikers. Als marktleider in deze spannende en uitdagende branche, wil KPN Telecom graag in gesprek met technici die met haar de toekomst willen bouwen. Op de banendag kun je je laten informeren over jouw mogelijkheden binnen KPN Telecom. Als je wilt, kun je meteen een sollicitatiege sprek voeren voor een vaste baan met toekomst. Neem dus je CV mee! De banendag vindt plaats op zaterdag 25 april in Utrecht.Bei voor een programma en route-beschrijving. Informatie bij Mariëlla van der Ham, tel. (0182) 52 31 44, Gouda, Kattensingel 74. awzi Kortenoord, Van Gennepweg 1 in Nieuwerkerk aan den IJssel.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 2