Maak het karwei eenvoudig met tuinmachines van E.L.M. Bleiswijk 35 jaar Lewa wordt gevierd met JubiLEWA zonnescherm De badkamer sneller geïnstalleerd met het Geberit Systeem Jora, voor kwaliteit en exclusiviteit Bouwbedrijf J. Koster Zn.: Bijzondere afbeeldingen verdienen een lijst van J.P. Artworks Hart van Holland In-en-om-het-huis 22 april 1998 pagina 31 Rotterdam - Aan de Wollefoppenweg 59a is °P de zaterdagen van 12.00 tot 17.00 uur e*n prachtige collectie exclusieve tuin- vertichting en tui «decoraties te bekijken bij Jora v.o.f., een opmerkelijk initiatief van de heren Polhuys en van Vliet uit Rotterdam. voor nieuwbouw en renovatie Bleiswijk - Van oorsprong is E.L.M. Bleiswijk een landbouw- mechanisatiebedrijf dat machines verkoopt aan veehouderijen, akkerbouw- en tuinbouwbedrijven. De laatste tien jaar is E.L.M. Bleiswijk echter ook gespecialiseerd in machines voor de groenvoorziening. Veel hoveniers, gemeente-instellingen en particulieren hebben de weg naar E.L.M. Bleiswijk inmiddels gevonden. Voor de tuin- en parksector heeft het bedrijf namelijk een ruime sortering gazonmaaiers, kettingzagen, bosmaaiers, bladblazers, stokzagen en houtkloof- machines etcetera in huis. Merken die men bij E.L.M. Bleiswijk aantreft zijn onder andere Yamaha, Murray, Midori, Komatsu Zenoah, Echo en Woody. Momenteel heeft het bedrijf een aantrekkelijke aanbieding: een Yamaha gazonmaaier met benzinemotor voor de prijs van 995,- i.p.v. 1395,-. Nieuw is de hobby- kloofmachine van Woody; een compacte, krachtige kloof- machine die speciaal is ontworpen voor particulier gebruik. De machine is gemak kelijk in gebruik en ideaal voor diegenen die zelf haardhout willen kloven. Ook voor het knippen van een hoge heg, heeft E.L.M. Bleiswijk een handige machine in huis. Met de Echo HCA-2400 stokheggeschaar wordt dit een heel eenvoudig karwei; de heggenschaar met een 23,6 CC motor en elektronische ontsteking, heeft een lengte van maar liefst 2,35 meter en een knippend gedeelte van 50 cm. Ook het op de knieën knippen van bodembedekkers behoort met deze machine tot de verleden tijd. Voor meer informatie kan men gerust eens binnenlopen bij E.L.M. Bleiswijk. Het adres is Kruisweg 17 in Bleiswijk, of bel 079-5932440. Waddinxveen - Nu de zomer van 1998 niet al te lang meer op zich laat wachten, is het verstandig om eens stil te staan bij onze zonwering. Immers, een goede zonwering kan in de warme zomermaanden het comfort van onze woonomgeving sterk veraangenamen. Verder voorkomt men lange levertijden als men juist nu besluit een zonnescherm, markies of screen aan te schaffen. Wie de showroom van Lewa zonwering woondecoratie aan de Henegouwerweg 43 binnen stapt, merkt meteen dat hier een professioneel bedrijf is gehuis vest. Lewa is gespecialiseerd in alle soorten binnen- en buitenzonwering en al sinds 1963 een begrip in de regio. Alvorens men tot aankoop overgaat, wordt er thuis eerst gratis gemeten en een vrijblijvende offerte ge maakt. Vervolgens krijgt men in de showroom een vakkundig advies bij het bepalen van de keuze. Niet alleen vele particulie ren hebben in de loop der jaren de weg naar dit gerenommeerde bedrijf weten te vinden; Lewa levert ook zonwering voor projecten en wordt regelmatig ingeschakeld door bewoners commissies in (nieuwe) woonwij ken. Bij het collectief aan schaffen van de benodigde zonneschermen, worden door Lewa namelijk aantrekkelijke prijzen geoffreerd. Omdat Lewa dit jaar haar 35- jarig bestaan viert, vindt men in het assortiment het speciale JubiLEWA-scherm. Dit knikarm zonnescherm is verkrijgbaar in vier verschillende afmetingen en maar liefst 65 verschillende kleuren streepdoek. Voor dit jubileumscherm geldt een speciale jubileumprijs. Lewa zonwering woon decoratie is van dinsdag t/m vrijdag geopend van 10.00 tot 17.00 uur en op zaterdag van 10.00 tot 16.00. Vanaf 1 mei a.s. donderdag koopavond van 19.00 tot 21.00 uur. Waddinxveen - M. Neeleman installatiebedrijf bv is een aanknopingspunt bij uitstek als het gaat om het verbouwen K|. renoveren van de badkamer. Want of het nu eenvoudig of luxueus moet worden, Neeleman heeft de beste oplossing. Bij een nieuwe badkamer komen zaken aan de orde zoals: adviseren over de niogelijkheden; maken van tekeningen; bepalen van stijlen en kleuren wat betreft sanitair, tegels en plafond; metselen en stucen van muren; wijzigen van waterleiding- en afvoersysteem; en tegelwerkzaamheden. Voor net coördineren van het gehele traject van ontwerp tot oplevering is men bij M. Neeleman installatiebedrijf bv aan het juiste adres. Wie Jaarbij kiest voor het Geberit Installatie Systeem (GIS) kan er °P vertrouwen dat de nieuwe badkamer zeer snel zal zijn geïnstalleerd. Ongeveer 45% van de systeemwanden wordt namelijk in de voormontage gebouwd, waardoor men thuis niet lang in de rommel zit. Het aantal dagen dat men geen gebruik kan maken van de badkamer wordt beperkt. Ook worden de installatiekosten qua arbeidsloon dankzij dit systeem sterk gereduceerd. De badkamermontage- specialisten van Neeleman hebben de juiste opleiding gehad om een zo goed mogelijk product af te leveren, in welke situatie dan ook. Mede door de ruim 60 jaar ervaring van deze vakbekwame installateur, kan men er op rekenen binnen korte tijd in het trotse bezit te zijn van een prachtige, nieuwe badkamer. Voor meer informatie of een vrijblijvende prijsopgave, kan men contact opnemen met Neeleman installatiebedrijf bv, telefoon; 0182-640090. Ook kan men een email sturen naar; info@neeleman.com. Het is een aantal jaar geleden dat de heer Polhuys vanwege lichamelijke klachten genoodzaakt was te stoppen met werken. Het bloed kruipt echter waar het niet gaan kan; de heer Polhuys ontwikkelde een grote interesse voor tuindecoraties en besloot een bedrijf te beginnen dat zich geheel heeft gespe cialiseerd in tuindecoraties en tuin- verlichting. De collectie laat zien dat die opzet geslaagd is. Zo vindt men bij Jora onder andere marmeren beelden, zuilen en diverse beeldhouwwerken voor huis en tuin, hardhouten tuinmeubelen, mine raalstenen sfeerlichtjes en siervoor werpen, gietbetonnen decoraties zoals beelden en spuitfonteinen. Ook prachtige hekwerken, geheel naar wens en op maat, van smeedijzer beho ren tot de mogelijkheden. De hekwerken zijn gegalvaniseerd en gepoedercoated zodat zij nooit meer geschilderd behoe ven te worden. Nieuw in de collectie zijn de originele Finse sauna's, geheel van echt fins hout. De heer Polhuys bezoekt klanten op afspraak met toonboeken. Als extra service zijn de soepele leverings voorwaarden opgesteld: de bestellingen zijn geheel vrijblijvend. Dus als de klant in een toonboek een keuze heeft gemaakt, beslist de klant pas als het artikel gezien is. Jora zorgt er ook voor dat hekwer ken en lantaarnpalen deskundig worden geplaatst. Wie geïnte resseerd is in een exclusief object voor de tuin, doet er goed aan te letten op de aanbieding in dit blad: 10% korting tegen inlevering van de advertentie. Voor meer informatie: Jora v.o.f., Dennekruid 7 in Rotter dam. Telefoon 010-2869533. Moerkapelle - Het familiebedrijf J. Koster Zn. werd opgericht in 1923 door J. Koster sr. Het werk bestond indertijd voornamelijk uit straat- en metselwerk tot in 1968 ook timmerwerk werd aangenomen. Begin jaren vijftig werd het bedrijf overgenomen door zijn zoon. Tegenwoordig staat de derde generatie aan het hoofd van het bedrijf en is Koster uitgegroeid tot een totaal- bedrijf dat in september 1998 haar 75-jarig bestaan zal vieren. Bouw- en aannemings bedrijf J. Koster Zn. kan men inschakelen voor bijvoorbeeld het plaatsen van een serre of dakkapel, het vergroten van keuken en/of woonkamer en het renoveren van kozijnen. Wie het groot schaliger wil aanpakken en bijvoorbeeld onlangs een kavel heeft aangekocht, kan Koster zelfs een complete woning laten leveren. Het bouw- en aannemingsbedrijf is namelijk gespecialiseerd in het bouwen van luxere, vrijstaande woningen en houdt daarbij optimaal rekening met de wensen, smaak en ideeën van de cliënt. Het project wordt uitgevoerd door een vast team van 12 medewerkers. Deze eigen allround vakmensen maken het huis vanaf de fundering tot het plaatsen en betegelen van badkamer en keuken. Koster heeft een werkplaats waar kozijnen, trappen, deuren en ander machinaal timmerwerk vervaar digd worden. Daarnaast werkt het bedrijf nauw samen met een aantal vaste onderaannemers waaronder architecten, een schilders- en installatiebedrijf. De cliënt wordt uiteraard van begin tot eind betrokken bij de vorderingen van de bouw. Bouw- en aannemingsbedrijf J. Koster Zn. is gevestigd aan de Dorpsstraat 27 in Moerkapelle. Voor meer informatie en/of het aanvragen van een vrijblijvende offerte: 079-5931323. Waddinxveen - Bij J.P. Artworks wordt met veel enthou siasme écht ambachtelijk werk geleverd. Het atelier verzorgt het inlijstwerk van tal van afbeeldingen, want of het een origineel schilderij, een met uiterste precisie uitgevoerd borduurwerk, poster voor de kinderkamer, geboortekaartje of (pas)foto betreft; met een juist gekozen lijst krijgt de afbeelding een stuk toegevoegde waarde. Vaak heeft men zelf wel enig idee in welke kleur of van welk materiaal de lijst vervaardigd moet zijn. Wanneer men echter de enorme keuze lijsten en dus de vele mogelijkheden ziet, wordt men dikwijls aan het tw_felen gebracht. De heer De Jager, eigenaar van J.P. Artworks, helpt graag bij het maken van de juiste keus. Ook geeft hij advies over de verschillende soorten glas en het eventueel te gebruiken passe-partout. Volgens de heer De Jager is museumglas inmiddels bijzonder populair; dit soort is onzichtbaar en veroor zaakt geen hinderlijke spiegeling. Wat de passe-partouts betreft heeft men tegenwoor dig keuze uit veel verschillende kleuren en soorten. Het is belang rijk om ook hier voldoende aandacht aan te schenken; het passe- partout is immers sterk bepalend voor de sfeer van het geheel. Bij J.P. Artworks vindt men tevens reeds ingelijste afbeeL- dingen en een sortering posters. Naast dit vaste assortiment zijn ook alle andere bestaande posters leverbaar. Deze kunnen aan de hand van verschillende catalogussen worden uitgezocht. Het adres van J.P. Artworks is: Koningin Wilhelminaplein 50a in Waddinxveen. Omdat de winkel achter het plein is gesitueerd, kan men J.P. Artworks het beste bereiken via de parkeerplaats van Albert Heijn. ■MtSJSTJTÏttlf

Hart van Holland | 1998 | | pagina 31