Hart van Holland/29 april 1998 Pagina 5 Aanwijzing ambtenaren belastingheffing en Wet WOZ Tervisielegging bouwplan r Ontwerp- begrotings-wijzigmgen Ingekomen bouwmeldingen/ aanvraag bouwvergunningen Reisdocument als legitimatiebewijs Reizen niet meer toegestaan met een verlopen reisdocument Verkiezing Ttoeede Kamer 6 mei 1998 Aanmelding kranslegging Nationale Herdenking - Vergaderschema r Legitimatieplicht bij de sectie Burgerzaken Burgerlijke stand Reconstructie Moerkapelse Zijde Gemeente Zevenhuizen Burgemeester en wethouders maken bekend dat als ge volg van de inwerking treding van de Algemene wet bestuursrecht een aantal gemeenteambtenaren zijn aan gewezen die belast zijn belastingheffing en de Wet WOZ. Aangewezen als de gemeenteambtenaar belast met de heffing en invordering van gemeentelijke belastingen als bedoeld in artikel 231, tweede lid, onderdeel b en onder deel c van de Gemeentewet is: de heer R.L. Smits, sectiechef Financiën. Aangewezen als gemeenteambtenaar belast met de hef fing of de invordering van gemeentelijke belastingen als bedoeld in artikel 231, tweede lid, onderdeel d van de Gemeentewet zijn: mevrouw S. Bos-Boevée de heer R.C.T. Aalbers. Aangewezen als belastingdeurwaarder als bedoeld in artikel 231, tweede lid, onderdeel e van de Gemeentewet de heer C. Vreeken. Aangewezen als gemeenteambtenaar, die in plaaats treedt van de gemeenteambtenaar, bedoeld in artikel 231, tweede lid, onderdeel c van de Gemeentewet, voor de toezending of uitreiking van aanslagbiljetten ingevol ge artikel 8, eerste lid, van de Invorderingswet 1990 is mevrouw S. Bos-Boevée. De heer R.L. Smits is gemandateerd om namens Burge meester en wethouders: artikel 63 van de Algemene wet inzake rijksbelastingen toe te passen, het betreft hier het toepassen van de hardheidsclausule, dit wil zeggen voor bepaalde geval len of groepen van gevallen kan worden afgeweken van de regels die gehanteerd worden bij het heffen van gemeentelijke belastingen. Dit doet zich voor als er situaties ontstaan die als onredelijk beschouwd kunnen worden. artikel 66 van de Algemene wet inzake rijksbelastingen toe te passen, het betreft hier het verlenen van kwijt schelding; cassatie bij de Hoge Raad in te stellen in belastingpro cedures betreffende de gemeentelijke belastingen van de gemeente. de belasting geheel of gedeeltelijk oninbaar te verkla- renals bedoeld in artikel 255, vijfde lid van de Gemeen tewet. Aangewezen zijn de volgende gemeenteambtenaren heiast met de heffing of de invordering van gemeentelij ke belastingen, jegens wie mede gelden de verplichtin gen bedoeld in de artikelen 47,49 en 50 van de Algemene wet inzake rijksbelastingen en in de artikelen 58 en 60 van de Invorderingswet 1990, dan wel bedoeld of van toepas sing verklaard in de algemene maatregel van bestuur krachtens artikel 246a van de Gemeentewet: de heer H. Hogebrug, hoofd afdeling Middelen; mevrouw S. Bos-Boevée, medewerkster financiën; de heer R.C.T. Aalbers, medewerker financiën; de heer C. Vreeken, belastingdeurwaarder; Aangewezen zijn de volgende personen, jegens wie medegelden de verplichtingen bedoeld in de artikelen ^'49,50, 51 en 53a van de Algemene wet inzake rijksbe lastingen, dan wel bedoeld of van toepassing verklaard in algemene maatregel van bestuur krachtens artikel 31 "andeWet waardering onroerende zaken: 1 de heer H. Hogebrug, hoofd afdeling Middelen; mevrouw S. Bos-Boevée, medewerkster financiën; de heer R.C.T. Aalbers, medewerker financiën; de taxateur die in opdracht van de gemeente taxaties verricht; het betreft hier het opvragen van gegevens van belas- 'n9splichtige die van invloed kunnen zijn op de heffing "angemeentelijke belastingen. deer drs. J.G. Hakkenberg, directeur van de Rijksdienst v°°r het Wegverkeer is aangesteld als bezoldigd gemeente-ambtenaar; 9erneenteambtenaar die in zijn plaats treedt met be dekking tot de uitvoering van wettelijke bepalingen ^effende de vaststelling van de gevorderde leges als gedoeld in onderdeel 10.8.3. van de tarieventabel die ^hoort bij de verordeninq op de heffing en invorde t nn9 van leges; vervanger van de betrokken in artikel 212, tweede lid Van de Gemeentewet bedoelde gemeenteambtenaar voor de inning van leges als bedoeld in onderdeel r-8-3. van de tarieventabel die behoort bij de verorde nin9 op de heffing en invordering van leges. ^noemde aanwijzingsbesluiten zijn opgenomen in het ^Tster met mandaatverleningen op de gemeente-secre le alwaar zij voor een ieder ter inzage liggen. Moerkapelle Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerka- pelle maken bekend, dat vanaf 29 april 1998 gedurende twee weken, ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, het volgende bouwplan ter inzage ligt van: de heer A.l. van der Spek voor het plaatsen van een dakkapel op de woning aan de van Hogendorpstraat 18 te Moerkapelle. Het bouwplan ligt in het bestemmingsplan "Dorpsgebied Moerkapelle" en is in strijd met de bestemmingsplanvoor schriften van het geldende bestemmingsplan. Wij zijn voornemens medewerking te verlenen aan dit bouwplan via een vrijstellingsprocedure. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegènheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging. i.e. van 29 april tot en met 12 mei 1998 tegen het verlenen van de vrijstellingen bedenkin gen bij ons in te dienen. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerka- pelle maken bekend, dat door hen aan de gemeenteraad ter vaststelling in de vergadering van 12 mei 1998 zijn aangeboden de ontwerpen van besluiten tot wijziging van de gemeentebegroting 1998 met betrekking tot de volgende onderwerpen: Functiewaardering gemeentepersoneel; Beroepsprocedure's in het kader van de wet W.O.Z.; Plaatsing roodlichtcamera nabij N219 De Opril/Potgie terssingel te Zevenhuizen; Controle hondenbelasting. De ontwerpen liggen van heden tot en met de dag van de raadsvergadering voor een ieder gedurende de kantoor uren ter inzage bij de sektie Interne Zaken in het gemeen tehuis, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen en zijn, tegen betaling van het daaromtrent in de Legesverordening bepaalde bedrag, algemeen verkrijgbaar. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhui zen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet be kend dat zij de volgende aanvragen om bouwvergunning/ meldingen bouwvoornemen hebben ontvangen: aanvraagdatum 22 april 1998, nr. 83: G.C. Meijer, voor het plaatsen van een achteruitbouw met keuken aan de woning Dahliastraat 32 te Zevenhuizen. Hierboven genoemde aanvragen om bouwvergunnin gen/meldingen bouwvoornemen kunnen in dit stadium van de procedure nog niet worden ingezien. Evenmin kan tegen deze aanvragen in dit stadium bezwaar worden aangetekend. Zorg dat uw reisdocument altijd geldig is. U kunt kiezen uit een paspoort (f 89,00) of een Europese Identiteits kaart (f 36,00). Altijd het oude document en /of het document waar u ingeschreven staat meenemen entwee recente goedgelijkende pasfoto's. Uw reisdocument kan alleen dan als legitimatiebewijs worden gebruikt als het geldig is. Ook reizen met een verlopen reisdocument is niet toege staan. Dit geldt ook voor binnen Europa. Op 4 mei aanstaande vindt bij het herdenkingsmonu ment aan de Dorpsstraat te Zevenhuizen de Nationale Herdenking plaats. Organisaties, verenigingen, instellin gen en inwoners worden in de gelegenheid gesteld om bij het monument aan de kranslegging deel te nemen. Aanmelding voor de kranslegging kan tot en met 28 april plaatsvinden bij de heer L.R. van Vliet van de sectie Welzijn, tel. 0180-637737. 12 mei 1998: Raadsvergadering. Bovengenoemde openbare vergadering wordt in het gemeentehuis gehouden en vangt om 19.30 uur aan. Voor het verstrekken van gegevens uit de Gemeentelijke Basis Administratie (GBA) en/of uit de registers van de Burgerlijke Stand dient te allen tijde een legitimatiebe wijs aan onze medewerk(st)ers te worden overgelegd. Zonder dit bewijs worden de gevraagde gegevens of documenten niet verstrekt. Voor het verstrekken van rijbewijzen en paspoorten dient het oude document te worden overgelegd of het (de) paspoort(en) waarin de betreffende persoon ingeschre ven staat (staan). Geboren: Jessica van der Knijff, dochter van Arie J. van der Knijff en Geertje Y. Qualm, op 19 april 1998; Adrianus Jacob Meeuse, zoon van Adrianus J. Meeuse en Lutske A. de Jong, op 23 april 1998; Gehuwd: Jan A. Terreehorst en Johanna C. Oudijk, op 17 april 1998; Jan W. de Vos en Irma J. van Winkelen, op 22 april 1998; Cornelis L. Lekkerkerk en Jozina M. van der Kooij, op 23 april 1998; Overleden: Arie Krijgsman e/v J. Krijgsman-Ooms, oud 79 jaar, op 15 april 1998; Hillegonda E. T. Koot e/v B. Vis, oud 66 jaar, op 16 april 1998; Elizabertus C. Klomp e/v P. De Zwart, oud 72 jaar, op 19 april 1998; Maria Noordergraaf w/v J. Prins, oud 90 jaar, op 20 april 1998. Op 6 mei a.s. worden de Tweede Kamerverkiezingen gehouden. Als het goed is heeft u uw oproepingskaart voor deze verkiezing reeds ontvangen. Indien u deze kaart niet ontvangen heeft kunt u onder overlegging van uw legitimatiebewijs deze alsnog verkrijgen op het ge meentehuis of op de dag van de verkiezingen bij het stembureau waar u in het kiezersregister bent opgeno men. Op 6 mei a.s. zal er 's-avonds vanaf 20.00 uur in de hal op de 1e-verdieping van het gemeentehuis een presentatie van de uitslag worden gegeven. U bent van harte wel kom. In verband met de reconstructie van de Moerkapelse Zijde zal de weg in de periode van 11 mei tot eind juli 1998 afgesloten zijn voor het doorgaande verkeer. De werkzaamheden zullen gecombineerd worden met het verwijderen van vervuiling van twee voormalige ben zinestations aan de Moerkapelse Zijde. De weg zal tijdens de uitvoering in drie gedeelten worden verdeeld: 1E fase: brug over de Rotte-kruispunt Hollevoeterlaan; 2E fase: kruispunt Hollevoeterlaan-kruispunt Dorpsstraat; 3E fase: kruispunt Dorpsstraat-brug over de Ringvaart. Op 11 mei wordt gestart met de sanering van het voorma lig benzinestation in fase 3, deze werkzaamheden zullen ca. 2 weken in beslag nemen. Op 25 mei wordt gestart met de reconstructie van de 1E fase, naarverwachting zullen de werkzaamheden in deze fase ca. 3 weken duren. Op 15 juni is de 2E fase aan de beurt, de werkzaamheden in deze fase zullen ca. 4 weken in beslag De 3E fase wordt 13 juli opgestart en zullen ca. 3 weken duren. Tijdens de uitvoering van de werkzaamheden zal de weg per fase voor het doorgaande verkeer worden afgesloten. De periode waarin de werkzaamheden worden uitge voerd is afhankelijk van de weersomstandigheden. Moch ten er wijzigingen in bovengenoemde data komen, dan wordt dit via dit blad aan u bekend gemaakt. Wanneer u meer informatie over de werkzaamheden wilt of nog vragen heeft kunt u zich vervoegen tot de Gront- mij, de heer Van Vliet, tel.: 06-53 38 14 38 of de heer Annaars, tel.: 06-53 29 12 32.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 5