Moerk apel^ ENbP pagina 17 Hart van Hoiland/6 mei 1998 Moerkapelle Paling: zo gerookt, zo gekocht, zo gegeten! De Zevenhuizense Wielerronde Een straat- muzi kante in Zeven huizen. Zevenhuizen - Voor de allerkleinsten was er onder andere een leuke draaimolen. Moerkapelle - Een drukte van belang op de braderie/rommelmarkt. Moerkapelle - De orgelman, de orgalman; hij draait voor een goed doel. Waddinxueen - Onder leiding van Concordia werd 's morgens een aubade gebracht aan de Koningin. Boskoop - Op het ITC-terrein werd door het Classic Racing Team een demonstratie-race gereden met oude racemotoren. Waddinxveen - In het gemeentehuis was de traditionele ontvangst ter gelegenheid van Koninginnedag. Boskoop - Ringsteekwedstrij den OD het terrein van ZWN Wadd "uuairvcveen - n„ i.,, vanaf het WSE-terrein b/ onvaartshow /^Wgstelling rekenen °P el veel In de stalling van ZWN konden de kinderen deelnemen aan tal van activiteiten, zoals hier het koemeiken. Oud Verlaat - Om toegang te krijgen tot het spelletjesterrein moest je eerst door de oranje-welkomstpoort. Oud Verlaat - Zowel binnen als buiten de Vierkap viel van alles te bleven. Veel Oudver- laters kwamen op deze ontmoetingsplaats bijeen. Moerkapelle - De Trekkervrienden kregen van wethouder Zijderhand de eerste "Trekkervrien den-vlag" overhandigd. Jaap Verboon jr. en Philips Vermulm hesen de vlag. Zevenhuizen - Het 'Shanty-pleinwaar werd opgetreden door Shantykoor Het Kraaiennest en viswijvenkoor Sootjevisch en waar men kon genieten van een zeemanshapje en -drankje, was een enorm succes. Voor herhaling vatbaar! Zevenhui zen - Voor sommigen begon Koninginne- I dag al erg vroeg. Er werd een viswedstrijd gehouden in het Kanaal. Op de foto de winaars bij de junioren.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 17