Politieberichten LAGERW/ D De magische kracht van steen Rommelmarkt 35 jaar Zonwering Lewa Vanaf heden zijn dit onze gezvijzigde TA* I Vernieuwde "Omloop van het Groene Hart" ZIJDERHAND MOERKAPELLE BV en dinsdag: Woensdag donderdag en vrijdag: van 10.00 tot 17.00 uur Zaterdag: van 10.00 tot 16.00 uur Woningstoffeerder Kledinginzaineling ADMINISTRATIEF MEDEWERKER(STER) ASSISTENT TRANSPORTPLANNER(STER) ERVAREN bulkwagenchauffeur 'Ervaren stukgoedchauffeur ZIJDERHAND Moerkapelle BV Hart van Holland/13 mei 1998 81 KniVbo pagina 19 Hazerswoude-Dorp Benthuizen Kanaalweg 39-53 'Schenkel' Capeile aan den IJssel Tel. 010-4507466, Fax 010-4588992 Watermanweg 213, Rotterdam 'Woonmall Alexandrium III' Tel. 010-4568500, Fax 010-2203035 Lagerwaard is een dynamisch bedrijf in de meubelbranche met een moderne 'Design'- afdeling in Capeile aan den IJssel en een klassieke vestiging 'Classic' in de nieuwe Woonmall Alexandrium III in Rotterdam. Graag verwelkomen wij in ons enthousiaste team een Wij vragen van de nieuwe collega: - een klantvriendelijke en collegiale instelling - goede contactuele eigenschappen - een zelfstandige en flexibele werkhouding - ervaring als allround woningstoffeerder - bezit van rijbewijs B. Wij geven hiervoor terug: - een goed salaris - goede secundaire arbeidsomstandigheden - een prettige werksfeer. Belangstellenden kunnen schriftelijk contact opnemen met de heer E, de Kok. Reacties (o.v.v. 'sollicitatie') ontvangen wij graag via: Lagerwaard Design t.a.v. Dhr. E. de Kok Kanaalweg 39-53 2903 LR Capeile aan den IJssel. Beelhouwen voor een goed doel in Laerken heeft plaats voor een: voor hoofdzakelijk: boekhouding bijhouden van bonnen-administratie facturatie computers Ervaring is in deze een vereiste. voor hoofdzakelijk: ondersteuning van de transportplanning "bijhouden en verwerken van logistieke informatie Vereist is in deze een goede beheersing van Engelse en Duitse taal en gebruikerskennis van de gangbare computer-programma's ^or het vervoer van losgestorte producten met hulkwagens. Salaris volgens C.A.O./T.L.N. werkgebied enelux, Duitsland, Denemarken. Geen zondagswerk. ^°or het vervoer van veevoeders m.b.v. meeneemheftrucks. alaris volgens C.A.O./T.L.N. werkgebied er)elux, Duitsland. Geen zondagswerk. Schriftelijke sollicitaties sturen naar: Ambachtstraat 2 - 2751 GP Moerkapelle, t.a.v. dhr. T. Zijderhand. L E W A rjfil Geruild en gestolen: Een 58-jarige in woner van de Hieronymus Bo schstraat heeft aangifte gedaan van diefstal van twee fietsen. Op 5 mei staldedemanom 19.00 uur zijn fiets in zijn tuin bij de andere fietsen. Op woensdagmorgen 6 mei om 8.00 uur bleken twee van de drie fietsen te zijn verdwenen. In de straat werden tegen een boom wel twee andere, oude, fiet sen teruggevonden. Vermoedelijk zijn de oude karretjes omgewisseld voor de nieuwere fietsen. Dé gestolen fietsen stonden onafgesloten in de kirijk-inbraken: In de nacht van zon dag! op maandag 4 mei is ingebroken in een bedrijf aan de Middelweg. Door een raam open te breken wist men binnen te komen. Ook in het bedrijf werd een binnendeur die toegang tot het kantoor gaf opengebroken. Er is geld en een faxapparaat weggeno- taardstapt op hand: Een 13-jarig meis jes uit Benthuizen is maandag 4 mei tijdens het paardrijden van haar rij dier gevallen. Om 15.30 uur reed zij op deWestzijdewegtoen zij viel. Het dier is vervolgens op haar hand gestapt, waardoor een ambulance nodig was. Zij is voor behandeling naar het Lan- geland Ziekenhuis in Zoetermeer ge bracht. Twee gewonden na aanrijding: Zondag 3 mei reden om 17.30 uur twee jongens op een bromfiets over de Koningin Julianastraat. Bij de kruising met de Margrietstraat kwam een 32-jarige man uit Zoetermeer met de auto de bocht om. De man reed stapvoets omdat hij maar beperkt zicht had door bossages. De 18-jarige vrouw uit Benthuizen reed met de brommer frontaal tegen de auto. Zij en haar vriendin, een 19-jarige vrouw uit Benthuizen, die achterop zat, raakten beide gewond. De bestuurster van de bromfiets is met de am bulance voor controle naar het Leids Univer sitair Centrum Leiden gebracht. De bijrijd ster is met een gebroken sleutelbeen naar het Langeland Ziekenhuis in Zoetermeer overgebracht. Woning-inbraken: In de nacht van dinsdag 5 op woensdag 6 mei is ingebroken in een woning aan de Jacob Marisstraat. Een bo venlicht werd geforceerd om binnen te ko men. Het huis is vervolgens doorzocht. Er is onder andere geld weggenomen. Gewond na schop: Op het Prins Willem Alexanderplein ontstond zondag in alle vroegte een vechtpartij. Door de politie is een 19-jarige man uit Benthuizen aangehou den. Hij wordt ervan verdacht een 20-jarige man uit Zoetermeer te hebben geschopt. De man uit Zoetermeer was al verwikkeld in een schermutseling met anderen en lag juist op de grond toen de Benthuizenaar hem schop te. Het slachtoffer moest worden opgeno men in het Leids Universitair Medisch Cen trum. Rijnwoude - De traditionele fietstocht op Tweede Pinksterdag (maandag 1 M) onder auspiciën van de bonsclubs zal een boeiende aangele- jenheid worden. frwas vorig jaar enige kritiek uitgeoe fend op de keuze van de routes-deze zouden te weinig door echt landelijke gebieden voeren. Daar is deze keer jwtischoots aandacht aan besteed. De grote tochten van 60, 80 en 120 "lometer kunnen afgelegd worden (startplaatsen: café De Hoek in Kou- Werken café De Egelantier in Hazer- swoude), maar daarnaast hebben de Lions tochten uitgezet van 26, 30, 40 en 50 kilometer die door unieke poldergebieden leiden in de regio. In de tocht van 26 kilome ter is een puzzeltocht voor de jeugd ver werkt. Voor de fietsliefhebbers in Rijnwou de en omgeving is er ook nog een startplaats in Benthuizen. Bij molen De Haas kan men starten en het museum bezoeken. De opbrengst van de fietstocht komt elk jaar ten goede aan De Zonnebloem. Van de op brengst van vorig jaar hebben talrijke hulp behoevende bejaarden en gehandicapten een vakantie in Luyksgestel door kunnen brengen. Benthuizen - Voor de laatste maal dit seizoen organiseert stichting ZeBeRo op zaterdag 16 mei een kledinginzameling. De organisatie vraagt kleding (schoon en niet kapot), speel goed en schoenen. De inzame-' ling vindt plaats van 9.00 tot 13.00 uur bij de voormalige garage aan de Dr. Alb. Schweit- zerlaan in Benthuizen. Voor inlichtingen: 079-3412839 of 079-3413645. Zoals het er nu naar uitziet gaat de stichting met vier vrachtwagencombinaties de goederen in september naar Roemenie brengen. Hazerswoude-Dorp - Op 21 mei gaat in Galerie Beeldentuin Laerken een uniek Europees kunstproject van start. Inga Ouwerkerk, eigenaresse van Galerie Laerken, organiseert een internationale beeldhouwmanifesta- tie. Op de dag van de opening zal de fractievoorzitter van het CDA, de heer Jaap de Hoop Scheffer, met een kraan een groot blok Scandinavisch graniet plaatsen. Kunstenaars uit binnen- en buitenland hakken gezamenlijk een beeld voor gezondheidszorg in Naca- roa, Mozambique. Benthuizen - Op zaterdag 16 mei wordt de jaarlijkse rommelmarkt in Benthuizen gehouden. Er is van alles te koop zoals boeken, platen, meu bels, tv's enzovoort. Ook is er van alles te doen: schieten, haring happen en nog veel meer. Iedereen is welkom. Z O WW e HING D EC m® AT IE Henegouwerweg 43 2741 KG Waddinxveen tel. 0182-614415 w

Hart van Holland | 1998 | | pagina 19