Bontenbal Interieur opent officieel haar deuren Gemeente Zevenhuizen Moerkapelle Zevenhuizen-Moerkapelle met afvaardiging aanwezig lliHHH Opbrengst rommelmarkt Woord en Daad 1 H1 i Hart van Holland/13 mei 1998 pagina 5 Tervisielegging bouwplan Burgerlijke Stand Reconstructie Moerkapelse Zijde 5 mei Bevrijdingsfeest in Den Haag Computers Woninginrichtingswinkel na grondige verbouwing gereed sf—- -vviéip ;T§ Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle ma ken bekend, dat vanaf 13 mei 1998 gedurende twee weken, ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhui zen, het volgende bouwplan ter inzage ligt van: de heer P. van Leeuwen, voor het plaatsen van een dakkapel op de voor- en achterzijde van de woning aan de Frederik Hen drikstraat 15 te Moerkapelle. Het bouwplan ligt in het bestemmingsplan "Dorpsgebied Moerka pelle" en is in strijd met de bestemmingsplanvoorschriften van het geldende bestemmingsplan. Wij zijn voornemens medewerking te verlenen aan dit bouwplan via een vrijstellingsprocedure. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisie legging. i.e. van 13 meitoten met 29 mei 1998 tegen het verlenen van de vrijstellingen bedenkingen bij ons in te dienen. Geboren: Richelle Jongenelen, dochter van Pieter G. Jongenelen en Maria D.M. Brands, op 2 mei 1998; Rick Bakker, zoon van Gerrit S. Bakker en Catharina W. de Bruin, op 3 mei 1998; Sharon van Veelen, dochter van Dick P. van Veelen en Karin Ottevanger, op 7 mei 1998; Pieter Cornelis Huurman, zoon van Pieter C. Huurman en Gerardina P. Pluk, op 7 mei 1998; Gehuwd: Arie C. Kerger en Sonja de Vries, op 1 mei 1998; Johannes J. Huisman en Jannigje N. de Vos, op 1 mei 1998; Frank Langeweg en Paulien Schaap, op 7 mei 1998; Overleden: Johanna C. Toet, oud 90 jaar, op 24 april 1998; Hendrik Stigter e/v J. Verboom, oud 85 jaar, op 1 mei 1998; I Margje de Rooij, oud 96 jaar, op 1 mei 1998. In verband met de reconstructie van de Moerkapelse Zijde zal de weg tot eind juli 1998 afgesloten zijn voor het doorgaande verkeer. De werkzaamheden worden gecombineerd met het verwijderen van vervuiling van twee voormalige benzinestations aan de Moer kapelse Zijde. De weg is hiertoe tijdens de uitvoering in drie gedeelten verdeeld: 1e fase: brug over de Rotte - kruispunt Hollevoeterlaan; 2e fase: kruispunt Hollevoeterlaan - kruispunt Dorpsstraat; 3e fase: kruispunt Dorpsstraat - brug over de Ringvaart. Afgelopen maandag 11 mei is gestart met de sanering van het voormalig benzinestation in fase 3, deze werkzaamheden zullen ca. 2 weken in beslag nemen. Op 25 mei wordt gestart met de reconstructie van de 1 e fase, naar verwachting zullen de werkzaamheden in deze fase ca. 3 weken duren. Op 15 juni is de 2e fase aan de beurt, de werkzaamheden in deze fase zullen ca. 4 weken in beslag nemen. De 3e fase wordt 13 juli opgestart en zal ca. 3 weken duren. Tijdens de uitvoering van de werkzaamheden is de weg per fase voor het doorgaande verkeer afgesloten. De periode waarin de werkzaamheden worden uitgevoerd is afhankelijk van de weers omstandigheden. Mochten er wijzigingen in bovengenoemde data komen, dan wordt dit via dit blad aan u bekend gemaakt. Wanneer u meer informatie over de werkzaamheden wilt of nog wagen heeft kunt u zich vervoegen tot de Grontmij, de heer Van wiet, tel.: 06-53 38 14 38 of de heer Annaars, tel.: 06-53 29 12 32. W J^rkapelle-De netto opbrengst van ^rommelmarkt van Woord en Daad nro, apn! bedraagt ruim ƒ11.000,-. De hflftniSat'e bedankt iedereen die min„ mee§ewerkt aan de totstandko- bfVjn d't resultaat. Het geld wordt Drnio T aan bet werkgelegenheids- eenvoor de vissers in Vadarevu, Het r°r? aan 00stkust van India, diti endement van de opbrengst is suheta eXtra boog als gevolg van een witVcj- van bet Ministerie van Ont- Het 5 mei-bevrijdingsfeest werd dit aar georganiseerd door de provin cie Zuid Holland. Aan alle gemeen ten in Zuid Holland werd verzocht een afvaardiging van 10 personen samen te stellen. Hiervoor werd in het Hart van Holland een oproep geplaatst. Dit jaar stond het feest in iiet teken van het 150-jarig bestaan van de grondwet. De groep van vertegenwoordi gers van Zevenhuizen-Moerka pelle (inclusief Oud (Verlaat) bestond uit: (van links naar rechts op de foto) de heren B. Verhoef, C.Rutgrink, K.Oenema, mevrouw G.A. Beunder, de heren N.Dirkzwager, E. van Zanten (voorgrond), mevrouw M. van Sytsema, en de heren C. van der Wilt en A. Noordam. Laatstgenoemde was voorgedragen om deel te nemen aan de 'portrettengalerij' wegens zijn verdiensten voor het vele werk dat hij samen met de onvermoeibare leden en vrijwilligers van de Stichting Kinderhulp Roemenië - al jarenlang belangeloos uitvoert. De Heer B.Verhoef was als speciale gast uitgenodigd tijdens de bijeen- komst in het Vredespaleis waarbij onder andere Koningin Beatrix aan wezig was. Naast tal van festiviteiten rond het Vredespaleis - het feest werd geopend door een massale samen zang van verschillende koren met als solist Bill van Dijk - werd in het Vre despaleis onder andere door Minister Hans Dijkstal en de Ambassadeur van Zuid-Afrika, Carl Niehaus, een toe spraak gehouden. Minister president Wim Kok opende buiten de portret tengalerij door het bijplaatsen van een foto van de voormalige Bonds kanselier Willy Brandt die naar zijn mening in deze portrettengalerij een ereplaats verdiende. Een optreden van de Haagse zangeres Anouk en veel folkloristische attracties maak ten van dit feest een zonnige en feeste lijke herinnering voor de afgevaardig den van Zevenhuizen- Moerkapelle. Rechts op de foto A. Noordam (voor-zitter SKR). Op de achtergrond heeft Wim Kok zojuist de foto van Willy Brandt bijgeplaatst. (foto 's A. Noordam) Zevenhuizen - Op Hemelvaartsdag 21 mei wordt in Zevenhuizen de traditio nele autocross gehouden. De auto cross in Zevenhuizen is een begrip in Zuid-Holland. De organisatie heeft alle medewerking van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, de politie, brandweer, EHBO en de scouts uit Nieuwerkerk. Vorig jaar was het een geweldig evenement met 180 deelne mers. De crossvereniging heeft aan gekondigd een razendsnelle baan aan te leggen: dat belooft veel spektakel en rondvliegende baggerspetters. Dit jaar zullen wederom veel zoge naamde regiorijders meedoen uit Ze venhuizen, Waddinxveen, Nieuwer kerk, Bleiswijk en Berkel. ook zal er een spectaculaire eendenrace gehou den worden: de karakteristieke deux chevaux hebben echter wel wat meer PK's meegekregen dan de oorspron kelijke twee. Vanwege het verwachte grote aantal deelnemers begint de cross om 11.00 uur en zal tot ongeveer 17.00 uur duren. De entree bedraagt 10,=. Kinderen tot 12 jaar 5,=. Deelnemers kunnen zich telefonisch opgeven: telefoon 0181-412849. De verplichte keuring van de auto's vindt plaats op woensdag 20 mei van 19.00 tot 21.00 uur op het parkeerterrein La Baraque in Zevenhuizen. Tevens kan op deze avond het inschrijfgeld vol daan worden. De organisatie wijst erop dat ongekeurde auto's niet mee kunnen doen. Het crossterrein is gelegen aan de Bierhoogtweg in Zevenhuizen, naast het industrieterrein. Men kan alleen de aangegeven route volgen om bij het crossterrein te komen. Dit in ver band met eenrichtingverkeer op we gen rondom het crossterrein. Dit is ingesteld om het verkeer zo soepel mogelijk af te handelen. Er is parkeer gelegenheid aanwezig. Het evenement wordt georganiseerd door muziekvereniging De Kleine Trompetter. De vereniging financiert met de opbrengst van de cross de opleidingen van de jeugd, onderhoud van instrumenten, de aanschaf van bladmuziek, etcetera. Wie heeft Mathijs zijn schoentje gevonden? d. blauw mt. 22 0180-631468 ÜSIpT siclip Kn8®samer|werking. Deze sub- de rmk nt een verdubbeling van voorPhrfngSt van c'e fondsenwerving Derinagenoemde project over een die loopt tot 31 mei 1999. Het plaatselijk comité heeft nog enige goed werkende computers te koop, waaronder een tweetal van het type 386 DX, 40 MHz, met kleurenmonitor en enige oudere types 286 met mo nochrome scherm. De prijzen varië ren van ƒ25,- tot ƒ150,-. De opbrengst is bestemd voor het werkgelegen heidsproject in Vadarevu. Belangstel lenden kunnen contact opnemen via telefoonnummer 079-5931219. Hoera, 15 mei Mike Aveling 2 jaar. H.G. Opa, oma, oma Riek, Patricia, René, Angel en Pascal Door Svlvia van Doornen pfïS~>H jj - -■> w Moerkapelle - Wie tegenwoordig de dorpskern van Moerkapelle binnen rijdt, zal het pand van Bontenbal Interieur zeker niet ontgaan. Deze mooie, nieuwe zaak heeft een mo derne uitstraling en wie straks bin nenstapt ontdekt dat hier werkelijk vakwerk wordt geleverd. Dick Bon tenbal heeft dan ook al jarenlang ervaring in het stoffeerdersvak, zijn zoon Patrick heeft de fijne kneepjes van het vak geleerd sinds hij samen met zijn vader in september 1995 het stofferingsbedrijf startte. De eigen woninginrichtingswinkel aan de Moerkapelse Zijde 3-5 zal het bedrijf compleet maken. De winkel wordt vrijdag 15 mei om 14.00 uur officieel geopend en aansluitend zal een receptie worden gehouden voor zakenrelaties, collega-ondernemers en andere geno digden. De feestelijkheden worden 's avonds met familie en vrienden voort gezet. Tijdens het 'open huis' op za terdag 16 mei gaat de winkel open voor publiek. Voor alle bezoekers staat er een hapje en een drankje klaar en klanten profiteren gedurende één maand van spectaculaire openings aanbiedingen met kortingen die op lopen tot maar liefst 30%. Zo krijgt men 10% korting op alle tapijten, 20% korting op buitenzonwering waaron der knikarmschermen, sereens, rol luiken en uitvalschermen en 30% kor ting op alle binnenzonwering zoals Het team van Bontenbal Interieur: Dick en Bets Bontenbal (links), samen met Bea Zijlstra en Patrick Bontenbal. lamellen, jaloezieën en rolgordijnen. Dat Bontenbal Interieur meegaat met de allernieuwste trends, bewijst het assortiment. Men heeft er ruime keu ze uit de meest actuele kleuren en dessins, maar ook de nieuwste ont wikkelingen op interieurgebied volgt Bontenbal op de voet. Zo treft men in het assortiment het uniclic-systeem van Quick-Step aan; een laminaatpar ket dat zonder lijm geplaatst wordt. De vloer is hierdoor hermonteerbaar en dus ideaal voor mensen die vaak verhuizen. Het leggen gaat veel snel ler en eenvoudiger omdat de panelen slechts in elkaar vastgeklikt hoeven te worden. Uiteraard kan men bij Bon tenbal uitgebreid verder geïnfor meerd worden over dit systeem of tal van andere mogelijkheden op interi eurgebied. Een bezoekje aan deze mooie en complete winkel waar men kan rekenen op een vakkundig advies, is altijd de moeite waard!

Hart van Holland | 1998 | | pagina 5