Kampioenen bij hockeyclub Waddinxveen Iweede ronde superprestige 3 kilometer Handbalinstuif Rowah Toos bij turnregiowedstrijden BROUWER DE KONING NBA Basketbalteam bij Flyers N.A.S. Gymnastiekvereniging in de prijzen Tarzan wint de beker Succesvolle eerste week bedrijfsvoetbal UITVAARTVERZORGING O.S.S. succesvol bij Jeugdregiowedstrijd Tourclub Zevenhui zen '80 organiseert Vechttour Prestatiezwemmen WRB Hart van Holland/20 mei 1998 pagina 9 Grote Sortering PERKPLANTEN GERANIUMS (STAM)FUCHSIAS STAMMARGRIETEN KAMERPLANTEN SNIJBLOEMEN Waddinxveen - De jeugd van hockey club Waddinxveen heeft een succes- vol seizoen achter de rug. Jongens Bi van trainer/coach Wim de Wit is kampioen geworden. Het team dat al jaren net de eerste plaats miste, heeft dit seizoen het kampioenschap behaald. De jongens wonnen acht tien wedstrijden, speelden eenmaal gelijk en verloren twee keer. Ook meisjes Dl is kampioen gewor den. Evenals vorig jaar werden zij eerste met trainster Marieke Kodde en coach Johan Struijk. Het Wildwest Toernooi van het afgelopen weekend was een groot succes. Gedurende twee dagen was de hockeyclub veranderd in HCW-city. Op zaterdag waren 32 zestallen uitgenodigd. De gehele dag werdenwedstrijdjes op de twee hock eyvelden gespeeld. Op zondag speel den de hockey D-meisjes hun toer- nooi. Het weer was fantastisch en de organisatoren zijn van plan volgend Het kampioensteam. foto HCW jaar weer het Wildwest Toernooi te organiseren. Op woensdagmiddag 27 mei vanaf 14.30 uur wordt training gegeven aan de basisschooljeugd. Iedereen die wat meer over hockey wil weten is van harte welkom op het kunstgrasveld aan de Sniepweg in Waddinxveen. Boskoop - Woensdagavond 27 mei wordt de tweede ronde van de super prestige 3 km gehouden. De start is om 20.00 uur op de atletiekbaan van AV47 aan de Hoogeveenseweg. Deel name staat open voor iedereen "met oen redelijke conditie en is gratis. Gestart wordt in series die zijn inge deeld naar tijd. Inschrijven kan vanaf 10.30 uur in de kantine van AV'47. De superprestige 3 km is een presta tieloop over 3000 meter (drie ronden) op de atletiekbaan van AV'47. Al een aantal jaren wordt de superprestige door veel lopers gebruikt om de con ditie te testen. Op een kaart worden de tijden genoteerd. Bij de volgende superprestige kunnen de vorderin gen bekeken en vergeleken worden. Ook telt de superprestige 3 km mee in een klassement, opgemaakt voor he ren, dames en herenveteranen. Bij de laatste superprestige, aan het eind van het jaar, volgt de prijsuitreiking. Per jaar worden er vier gehouden. Wel dient er minimaal drie keer te zijn deelgenomen. Met de superprestige 3 km wil de loopgroep van atletiekvereniging AV'47 iedereen in contact brengen met de tegenwoordige zo noodzakelij ke recreatievorm "bewegen". Valt de conditie toch tegen dan zijn er trai ners aanwezig waar men gratis advies kan krijgen om in het najaar een bete re tijd te lopen. Voor inlichtingen over de superpres tige 3 km of over de loopgroep kan men bellen met Jan van der Meij, tele foon 0182-640355. jaddinxveen - Handbalvereniging ®wah houdt op woensdagmiddag 27 ®ei een handbalinstuif. Alle (school) Meren uit Waddinxveen en omlig- Me gemeenten van 6 tot en met 12 IWworden in de gelegenheid gesteld tennis te maken met de handbal sport. Enkele trainsters van Rowah sullen op een speelse wijze de grond- pinseien van de sport uitleggen en "a kinderen een echte handbalwed- Sr'id laten spelen. De instuif zal Plaatsvinden op het Rowah/handbal- gelegen naast zwembad De niep. Kinderen van 5 tot en met 8 jaar zijn welkom van 14.00-15.00 uur en de kinderen van 9 tot en met 12 jaar van 15.00-16.00 uur. Er zal ook gezorgd worden voor een versnapering. Voor Rowah telt, naast het sportieve aspect, eveneens het gezelligheidsge deelte. Naast het handbal worden met name voor de jeugd allerlei andere activiteiten georganiseerd. Inlichtin gen over de vereniging Rowah en de handbalinstuif in het bijzonder kun nen worden verkregen bij J. Hoogen- dijk, telefoon 0182-618768 en H. de Schipper, telefoon 0182-618970. JMdinxveen/Bodegraven - Afgelo- zaterdag waren in de sporthal De Porthoeve in Bodegraven de jaarlijk- turnregio-wedstrijden. Voos deden 37 jongens en meis- s mee, verdeeld over vier groepen. ^orde meisjes was een trampoline- pr°ng, een lange matoefening en een goeiening te turnen. Dit alles was str?e"s de voorgeschreven oefen- »oor de jongens was er een tram- Sn^sProng, een lange matoefening, Planksprong en een rekoefening. Er s,.\erd niet gestreden voor een eer- derp e derde plaats maar ie- 22 on0 met een puntentotaal van of hoger behaalde een eerste plaats. Tussen de 18.00 en de 20.00 punten had men een tweede plaats en bij een puntentotaal van 18.00 of lager kreeg men een derde plaats. Toos I haalde 21,52 punten en een tweede plaats, Toos II haalde 22,74 punten en een eerste plaats, Toos III haalde 22,85 punten en de jongens- groep van Toos haalde een tweede plaats met 21,85 punten. Na de prijsuitreikingen met slotdefilé konden de turners en turnsters naar huis om terug te zien op een gezellige wedstrijd waar in verband met het mooie weer niet zo veel publiek op was afgekomen maar dat prima geor ganiseerd was dor de Regio Gouda en de gastvereniging Heres. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering yan begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 b.g.g. 502238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Zevenhuizen/Bodegraven - Op zater dag 16 mei werden in Bodegraven de Jeugdregiowedstrijden gehouden. O.S.S. deed mee met vier meisjesgroe- pen. De meisjes hebben onder leiding van Lien Dullaart en Marga Walter goed geoefend. Ook tijdens de wed strijd deden zij hun uiterste best. Twee groepen behaalden een eerste prijs en de andere twee groepen be haalden een tweede prijs. Uitslagen: OSS1: 21.71 punten, 2e prijs; OSS2: 23.35 punten, le prijs; OSS3: 21.49 punten, 2e prijs; ÓSS4: 22.91 punten, le prijs. Zevenhuizen - Tourclub Zevenhuizen '80 organiseert op zaterdag 23 mei de Vechttour. Deelnemers kunnen kie zen uit drie afstanden, te weten 45, 100 of 150 kilometer. De 45 kilometer tocht start tussen 10.00 en 13.00 uur, de 100 kilometer tocht tussen 8.00 en 10.00 uur en de 150 kilometer tocht tussen 8.00 en 9.00 uur. De start is bij café De Roerdomp aan de Tweemans polder 12. Hoera, 25 mei Leroy Aveling 5 jaar. H.G. opa, oma, oma riek, patricia, rené, angel en pascal Elek.naaimachine met verticuleerstand 1 jr.oud als nieuw 0182-612538 Gevraagd: 3 regenpakken leeftijd 7 jaar, 10 jaar en 13 jaar 0182-618124 Tafelbiljart leisteen 90x180 incl.toebehoren 0182-610673 Gevr. kaarten boeken souvenirs foto's etc. W'veen en Woubrugge 0182-619032 Handgrasmaaier 25,= 0182-524264 Zwart mdf ledikant met lattenbodem 90x220 150,0180-632484 Waddinxveen - Vrijdag 22 mei organi seert de Waddinxveense Reddings brigade een avond prestatiezwem men voor leden en niet-leden. De WRB organiseert elk jaar een avond prestatiezwemmen. Od deze avond kan gekozen worden uit drie afstanden namelijk de 500 meter, de 1000 meter en de 1500 meter. Deelne mers geven aan het begin op welke afstand ze willen gaan zwemmen en krijgen een nummer. Een aantal leden van de WRB zitten aan de kant, om het aantal gezwommen banen bij te hou den. Wie klaar is met het aantal banen zwemmen krijg, door middel van het inleveren van het briefje, een medaille voor de prestatie. De kosten van deze avond zijn: voor leden f 2,50 (denk aan pasje) en voor niet-leden f 3,00. Ieder een is welkom vanaf 18.30 uur. Potgrond 3 zakken ƒ10,- Tuinaarde 4 zakken ƒ10,- ALLES VOOR DE GROENTETUIN: o.a. sap-, vlees- en kerstomaten, witvrije geënte komkommer-, meloenen-, peper en paprikaplanten. Bonenstokken, meststoffen, zaden, tuinkruiden, kroten-, aardbei-, prei-, andijvie-, sla-, koolplanten enz. Broeiramen Terracotta sierpotten CHRYSANTENSTEKKEN KWEKE VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 0180-632430 Waddinxveen - Het is de basketbalve reniging Waddinxveen Flyers gelukt om ter opluistering van het 25-jarig bestaan een basketbalteam bestaan de uit een selectie van ex-NBA-spelers naar Waddinxveen te halen voor het spelen van een wedstrijd. Deze buitenkans is tot stand gekomen door medewerking van Sport Consolt International BV en de Stichting Rot terdam Topsport, met name Eelco Derks. Het NBA-team reist door heel Europa als Upper Deck All Stars team (uitge ver van de beroemde sportplaatsjes) en doet op 4 en 5 juni Waddinxveen aan om het jubileum van Flyers een extra dimensie te geven. De tegenstander is een Verzijl Dutch All Stars team, bestaande uit Eredivi siespelers Eelco Derks (oud-Flyers speler), Jeroen Derks (oud Flyers- speler), Okke ten Velde, Marlon Valentin, Sander Kales en Ray Win- gard. Coach is Jos Wolfs. Op donderdagavond 4 juni van 18.00 tot 20.00 uur wordt er getraind in de Duikelaar (gratis toegankelijk). Op vrijdag 5 juni van circa 17.00 tot 17.30 uur wordt er bij sportzaak Ver zijl op de Passage door twee NBA- spelers een store appearance gege ven, waarbij Upper Deck voor de nodi ge omlijsting zal zorgen. De echte happening, zijnde de wed strijd, begint om 20.00 uur en wordt gespeeld in de Duikelaar. De toegangsprijs is voor niet-leden ƒ12,50. Reserveren is mogelijk onder vermelding van naam, adres en tele foonnummer via fax 0182-611489 of via telefoonnummer 0182-615350 (al leen na 18.00 uur) of 06-54758867. Ge reserveerde kaarten dienen op de speelavond voor 19.30 uur afgehaald te zijn. Niet tijdig afgehaalde kaarten gaan weer in de verkoop. Benthuizen/Bodegraven - Op zater dag 16 mei werden in sporthal De Sporthoeve in Bodegraven de kring wedstrijden gehouden. Een recreatief gebeuren waar, verdeeld over een ochtend- en een middagprogramma, circa achthonderd kinderen aan mee deden en er per groep een eerste, tweede of derde prijs behaald kon worden. Ook de N.A.S. Gymnastiekvereniging uit benthuizen was van de partij met drie groepen. De jongensgroep kon door het kleine aantal (2) niet officieel meedingen naar een beker. Toch behaalden deze jongens een derde prijs met 20.53 punten. Aldo van Kralingen en Jaap van Dorp kregen van de jury een eer volle vermelding voor het feit dat zij toch meegekomen waren. De meisjes 8-9 jaar, bestaande uit Tes sa Reuneker, Mereke Wijsman, Eve lien Smit, iris de Vries, Martine van de Burg, Lizzy Konings, Ly-Ann O'Brien, Roberte Everts, Ester Lievaart, Freya Coenen, Dorette Spaans en Nikki ten Bokkel Huinink wisten een tweede prijs, 21.90 punten in de wacht te sle pen met een waardering van 8.3 voor de vrije oefening. De meisjes 10-11 jaar, bestaande uit Fride de Pieyt, Manouk van de Heuvel, Imke van Nugteren, Michealle Breg- man, Dieuwertje Mulders, Elise Schel lingerhout en Debora Everts gingen door hun puntenwaardering van 22.19 met een eerste prijs naar huis. Zij kregen voor de vrije oefening 8.2 punten. Moerkapelle/Bodegraven - Zaterdag 16 mei werden in Bodegraven de Jeugdregio turnwedstrijden gehou den. Gymnastiekvereniging Tarzan was aanwezig met twee jongens en twee meisjesgroepen. Jongens 2 mocht de spits afbijten en turnde op de toestellen, rek, lange mat, kast en trampoline. Daarna volgde jongens 1. De meisjes werkten op de brug onge lijk, lange mat en trampoline. Daar naast was lang geoefend op de vrije oefening op muziek van de Backstreet Boys. Dat er fanatiek geoefend was bleek bij de prijsuitreiking. Voor de groep met het hoogst aantal punten was er een beker. Tarzan 2 was de hoogste met 9.30 punten en met veel gejuich werd de beker afgehaald. Bij de toestelwedstrijd werd gekeken naar het groepsgemiddelde. Meisjes 1 en 2 en Jongens 1 hadden meer dan 22 punten hetgeen goed was voor een eerste prijs. Jongens 2 kwam hier net niet aan en kreeg een tweede prijs. Moerkapelle - De afgelopen week vond de start plaats van de bedrijfs- zomeravond voetbalcompetitie van de voetbalvereniging Moerkapelle, die dit jaar voor de tiende keer in successie plaats vindt. Dit jaar schre ven veertien bedrijven voor dit toer nooi in. De teams zijn ingedeeld in twee pou les van zeven ploegen, in elke poule zal een halve competitie worden afge werkt. In de afgelopen week was veel activiteit waarneembaar; elke avond werd een aantal wedstrijden afge werkt, zodat de competitie een vlot verlopende start kende, inmiddels hebben alle teams minimaal twee wedstrijden gespeeld, een enkel team zelfs al drie, zodat er al enige tekening in de sterkte van de diverse teams begint te komen. In poule A wordt de ranglijst momen teel aangevoerd door Van Ommeren die twee wedstrijden won. Het team van Bloemenlust/De Graaf is met twee overwinningen ook nog volop in de race voor de twee bovenste plaatsen in deze poule. In poule B stelt titelver dediger Lordd met een nederlaag te gen Hazebroek en Tamerus en een gelijk spel tegen Koudekerk Boys vooralsnog teleur. Hazebroek en Ta merus maakt een sterke indruk, maar moest in een wedstrijd tegen Inter Ola Rupa met een 1-1 gelijkspel genoegen nemen. HCM wist beide wedstrijden in winst om te zetten. In de komende twee weken worden de poulewedstrijden afgewerkt. In de eerste week van juni vinden daarna de plaatsingswedstrijden en kruisfinales plaats. Het toernooi wordt tenslotte op vrijdag 5 juni afgesloten met de finale- en feestavond.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 9