en in het Op uw gezondheid! JORA STEKETEE Selectiewagen m Centre de Vitalité Thermen Elysium Kooilaan 1,2665 KR Bleiswijk, Telefoon: (010) 521 39 95 Fax: (010) 521 91 28 Tuinverlichting en tuinversieringen Marmer beeldhouwwerk Sierhekwerk pagina 22 Hart van Holland/27 mei 1998 ff ld geen parkeerproblemen geen file comfortabele strandstoelen gratis de rust; het schoon weer thuiskomen; - - WBEsÊm ;r Centre de Vitalité De Steketee selectiewagen is te verkrijgen in een 3- of 4- wielige uitvoering en is geschikt voor 2 personen die 4 of 8 rijen tegelijk kunnen selecteren. Een 8,5 of 12,5 pk benzinemotor (B&S) drijft de voorwielen hydaulisch aan, zodat men ook onder natte omstandigheden kan selecteren. De selectiewagen is o.a. standaard uitgevoerd met een kippende voorraadbak, traploos verstelbare stoelen en hydraulische stuurpomp. Mogelijke opties zijn: dubbele bediening, dieselmoter, transporttrailer, hydraulisch verstelbare stoelen, etc. VAN LEEUWEN MECHANISATIE Kwaliteits-verlichting die de veiligheid rondom uw woning vergroot en bovendien een sfeervolle uitstraling geeft! Exclusieve gloeilampen van ƒ22,50 voor ƒ17, M38 van ƒ213,50 voor ƒ175,- Andrew hang van ƒ250,- voor ƒ209, De Kennemer van ƒ620,- voor ƒ525,- 'Costa Rica van ƒ438,- voor 359,- Op vertoon van deze advertentie 10% korting op ons gehele assortiment! (niet geldig op aanbiedingen) Duin zand midden Bleiswijk - De naam,Thermen Elysium, symboli seert alle elementen die samengevoegd worden in het saunacomplex in recreatiegebied de Rotte- meren in Bleiswijk.'Thermen Elysium, Centre de Vitalité, Elysium, de Griekse hemel. Het hierna maals van uitverkoren stervelingen, waar de gelukzaligen verblijven in een oord van on beschrijflijke schoonheid.Thermen, een openbare badinrichting in de Romeinse Oudheid, tevens belangrijke ontmoetings plaats. Afzonderlijke ruimtes, met warme en koude baden, massage en een wandelpark. Thermen Elysium vertaalt dit alles naar de aardse wensen van deze tijd: rust, ruimte en vooral anti-stress. Flaneren langs de palmen boulevard Achter de tuin van Thermen Elysium is een uniek recreatief landschap gecreëerd, dat zijn gelijke in Nederland niet kent. Een echte duin, compleet met helmgras, ligt als een halve maan om het terrein. Het middelpunt is een rond bassin met een doorsnede van acht meter, daaromheen ligt een tuin met rotsformaties, gras en mediterrane planten en een verwarmd buiten zwembad van 6x13 m. Om de tuin, langs het land ,Z ^SSss?" Hall strand, loopt een heuse flaneerboulevard met tropische palmen.Tegenover het duin ligt een grote panoramasauna met uitzicht op het strand en het terras. Het terras wordt beschaduwd door brede platanen, die rond de bar zijn gesitueerd. En natuurlijk zijn er, zoals overal in Thermen Elysium, kunstwerken: beelden die de wandelroute van en naar het duin bepalen. Langs sfeervol aangelegde tuin- en waterpartijen, fonteinen en een brug. j Thermen Elysium: de zomer van uw leven Het duinzand weerkaatst de schittering van de zonnestralen in het glas van een koele, kleurige vruchtencocktail. Zacht ritselen de palmbladeren; het water klatert uit de fonteinen bij de ingang. Achter de duinen, in de bomen, zingen de merels. Thermen Elysium heet deze unieke zomerse ervaring in het Rottemerengebied. Een strand ruim en stil als aan de baai van een exotisch eiland, alle comfort van Elysium onder handbereik. Ontspan en geniet van de zomer. Zomerse huidverzorging: gun uzelf de luxe In de zomer heeft uw huid een beetje extra zorg nodig.Vooral na het zonnen is een zorgvuldige behandeling belangrijk om veroudering tegen te gaan. Heilzaam is bijvoorbeeld een bodypakking met warme modder uit de Dode Zee, een behandeling die de dode huidcellen verwijdert en de bloedsomloop stimuleert. En de huid van uw gezicht vaart wel bij een gelaatsbehandeling met en speciale voedende ampul, afgestemd op uw huidtype. Zo blijft uw gezonde kleur langer behouden en krijgen rimpels geen kans! Informeer naar de complete beauty- en massagebehandelingen en de speciale arrangementen bij de receptie, telefoon 010-521 1497 of 010-5213998 (maandag tot en met vrijdag van 10.00-17.00 uur). Thermen Elysium aanbieding: tropische fruitcocktail Neem deze advertentie mee als uw voor het eerst het strand van Thermen Elysium bezoekt! U kunt dan genieten van onze sfeervolle openingsaanbieding: een tropische welkomstcocktail van 8,50 voor de prijs van 4,25. Deze aanbieding is eenmalig geldig voor maximaal twee personen, alleen indien u deze advertentie overlegt. Deze aanbieding is geldig t/m 31 augustus 1998. De Werven 8 - Benthuizen Tel. 079-3319311, Fax 3312712 Schitterend hekwerk, onderhoudsvrij gepoedercoat. Eventueel door een vakman geplaatst Tijdloos marmeren siervoorwerpen voor huis en tuin. Wij bieden u een compleet assortiment KWALITEITS-artikelen die uw huis van binnen en van buiten zullen verfraaien en bovendien uw gevoel voor veiligheid op een mooie manier vergroten. Wij zijn op zaterdagmiddag van 12.00-16.00 uur geopend en verder de hele week op afspraak (behalve op zondag) SHOWRUIMTE: Wollefoppenweg 59a - Zevenhuize Inlichtingen: Tel. 010 - 28 69 5 Fax: 010-28 69 535. GSM: 06-51685387 Ook komen we, op verzoek. biju langs met onze documentatie' uiteraard geheel vrijblijven Aanbiedingen geldig t/m 20 juni^

Hart van Holland | 1998 | | pagina 22