Pagina 4 Hart van Holland/17 juni 1998 Verleende bouwvergunning/ beschikking bouwmelding/ vrijstelling Ingekomen bouwmeldingen/ aanvraag bouwvergunningen Vergaderschema Commissievergaderingen Tervisielegging bouwplan Gemeenterekening 1997 Tervisielegging bouwplan Zevenhuizen 22 juni 1998: Commissie I (onderwijs, sport, cultuur, recreatie, jeugd- jongeren en ouderenwerk, gezondheid, volkshuisves ting, bouwzaken, ruimtelijke ordening en bedrijven)- 23 juni 1998: Commissie II (openbare voorzieningen, milieu, afvalver wijdering, riolering, sociale aange legenheden, werkgelegenheid, gehandicaptenzorg, fi nanciën en belastingen, bestuur, openbare orde en vei ligheid, personeel, organisatie en automatiserinq); 7 juli 1998: Raadsvergadering. Bovengenoemde openbare vergaderingen worden in het gemeentehuis gehouden en vangen om 19.30 uur aan. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zeven huizen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat zij de volgende aanvragen om bouwvergun ning/meldingen bouwvoornemen hebben ontvangen: aanvraagdatum 8 juni 1998, nr.108: Gemeente Zeven- huizen-Moerkapelle, voor het maken van een entree aan de basisschool voor bijzonder onderwijs "De Een- dragt" aan De Lente 1 te Zevenhuizen; aanvraagdatum 8 juni 1998, nr. 111: F. Wijmans, voor het verhogen van het dak van een werkplaats op het perceel Bredeweg 168 te Zevenhuizen; aanvraagdatum 8juni 1998, nr. 112: P.J. Veerman, voor het plaatsen van een schuurtje op het perceel Gorter straat 2 te Zevenhuizen; aanvraagdatum 9 juni 1998, nr. 113: W. Krijgsman, voor het plaatsen van een voeropslag annex dierenverblijf op het perceel Middelweg 20 te Moerkapelle; aanvraagdatum 10 juni 1998, nr. 114: Bazen Holding b.v., voor het plaatsen van een overkapping/showkas op het perceel Nijverheidscentrum 10 te Zevenhuizen; aanvraagdatum 10juni 1998, nr. 115: Gebr's Duijndam, voor het geheel vernieuwen van een hooitas op het perceel Bierhoogtweg 19b te Zevenhuizen; aanvraagdatum 11 juni 1998, nr. 118: Exportslachterij Clazing B.V., voor het vergroten van de bedrijfsruimte t.b.v. exportslachterij aan de Bierhoogtweg 17 te Ze venhuizen. Hierboven genoemde aanvragen om bouwvergunnin gen/meldingen bouwvoornemen kunnen in dit stadium van de procedure nog niet worden ingezien. Evenmin kantegen deze aanvraag in dit stadium bezwaar worden aangetekend. In de periode van 9 t/m 15 juni 1998 zijn de navolgende vergunningen/beschikkingen afgegeven en vrijstellin gen verleend: Verleende vrijstellingen: de heer R.P.J.M. Ligthart te Moerkapelle, van de voor schriften van het bestemmingsplan "Dorpsgebied Moerkapelle", voor het plaatsen van een tuinhuisje aan de Beatrixlaan 103 te Moerkapelle; Verleende bouwvergunningen/ beschikkingen bouwmelding: de heer J. Breugem te Moerkapelle, voor het plaatsen van een warmwater-opslagtank, plaatselijk bekend Oogstpad 20 te Moerkapelle (verzonden 10 juni 1998); de heer W. Groenveld te Zevenhuizen, voor het plaat sen van een werktuigberging, plaatselijk bekend Knib- belweg 22 te Zevenhuizen (verzonden 11 juni 1998); de heer P. van Leeuwen te Moerkapelle, voor het plaatsen van een tuinhuisje, plaatselijk bekend Fre- derik Hendrikstraat 15 te Moerkapelle (verzonden 12 juni 1998); de heer R.P.J.M. Ligthart te Moerkapelle, voor het plaatsen van een tuinhuisje, plaatselijk bekend Bea trixlaan 103 te Moerkapelle (verzonden 10 juni 1998); de heer J. Pak te Moerkapelle, voor het plaatsen van een tuinhuisje, plaatselijk bekend Herenweg 1b te Moerkapelle (verzonden 15 juni 1998); Indien U zich niet met genoemde besluiten kunt vereni gen, kunt U daartegen bij het college van burgemeester en wethouders bezwaar maken. De termijn voor het indienen van een bezwaarschrift bedraagt 6 weken na toezending/uitreiking van het desbetreffende besluit aan de aanvrager. Als U onmiddellijk belang heeft bij de gevolgen van de verleende vergunning/beschikking, kunt U daarnaast de president van de rechtbank te Den Haag vragen om een voorlopige voorziening te treffen (dit betekent dat hij een speciale regeling kan treffen voor de periode dat het bezwaarschrift nog in behande ling is). Het adres van de rechtbank is Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De vergunningen/beschikkingen liggen ter ge meentesecretarie, sektie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Ze venhuizen ter inzage. Tijdens de in het vergaderschema opgenomen commis sievergaderingen zullen o.a. de navolgende punten aan de orde worden gesteld. Commissie I Voorbereidingsbesluiten. Aankoop van grond op het Nijverheidscentrum te Zevenhuizen. Begroting 1998, meerjarenbegroting 1999 t/m 2001, alsmede de tarievenlijst van de Stichting Dorpshuis Zevenhuizen. Wijziging gebruiksovereenkomst met de Stichting tot Instandhouding van "De Vierkap". Uitbreiding en verbouw van het dorpshuis "Op Moer" en verplaatsen peuterspeelzaal '"t Hobbelpaard". Gemeenterekening 1997. Commissie II Aanpassing/nieuwbouw aula begraafplaats Zevenhui zen. Uitbreiding en verbouw van het dorpshuis "Op Moer" en verplaatsen peuterspeelzaal "'t Hobbelpaard". Aanpassing van het Reglement voor het Sociaal en Cultureel fonds. Aanpassen openbare verlichting Bredeweg. Verkeersmaatregel Bredeweg. Hertaxatie Wet Waardering Onroerende Zaken. Gemeenterekening 1997. Voorafgaande aan de vergaderingen van de commissies is er gelegenheid om vragen te stellen of opmerkingente i maken met betrekking tot een tot het werkterrein vande i commissie behorend onderwerp. Het kan hier om een onderwerp gaan dat voor de betreffende vergadering op de agenda staat. Ook over onderwerpen die niet op de agenda staan kunnen vragen worden gesteld. Tijdens de vergadering van de commissies kan bij het te behandelen agendapunt het woord worden gevoerd. Hierbij kunnen over de te behandelen onderwerpen inlichtingen worden verstrekt, een toelichting worden gegeven en vragen van commissieleden worden beant- woord. Wanneer U van bovenstaande mogelijkheid gebruik J wenst te maken, dient dit voorafgaande aan de vergade- ring bij de voorzitter kenbaar te worden gemaakt. J De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt op grond van artikel 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat vanaf 18 juni 1998 gedurende twee weken, ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, het volgende bouwplan ter inzage ligt van: de heer W. Krijgsman, voor het plaatsen van een voeropslag annex dierenverblijf op het perceel bij de woning aan de Middelweg 20 te Moerkapelle; Het bouwplan is in strijd met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Landelijk Gebied 1983". Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met gebruikmaking van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling van het betreffende bestemmingsplan te verlenen teneinde het plaatsen van de voeropslag annex dierenverblijf moqelijk te kunnen maken. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen, wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging van het bouwplan, i.e. van 18 juni tot en met 1 juli 1998 schriftelijk bedenkingen in te dienen tegen het verlenen van de vrijstelling. De bedenkingen dienen gericht te worden aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Ze venhuizen-Moerkapelle. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerka pelle maken bekend, dat vanaf heden bij de sectie Finan ciën de gemeenterekening over het dienstjaar 1997 voor een ieder ter inzage is gelegd. Tegen betaling van f 31,40 is de gemeenterekening ver krijgbaar. De behandeling van de rekening vindt plaats tijdens de raadsvergadering van 7 juli 1998. Hieraan voorafgaand vindt behandeling plaats in de raadscom missies I en II op respectievelijk 22 en 23 juni 1998. De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt op grond van artikel 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat vanaf 18 juni 1998 gedurende twee weken, ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, het volgende bouwplan ter inzage ligt van: de heer H. Broers, voor het vergroten van de woning door middel van een uitbouw op het perceel aan het Willem Alexanderplantsoen 7 te Moerkapelle. Het bouwplan is in strijd met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Dorpsgebied Moer kapelle". Dit houdt in dat de gevraagde bouwvergun ning moet worden geweigerd. Omdat door de raad van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle is verklaard dat voor het betreffende bouw perceel een herziening in voorbereiding is van het be stemmingsplan, overweegt het college van burgemees ter en wethouders op grond van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de bestemmingsplanvoorschriften. Het voornemen is voorts om met gebruikmaking van artikel 50 lid 5 van de Woningwet vrijstelling te verlenen van de op grond van artikel 50 lid 1 van de Woningwet geldende aanhoudingsplicht om de bouw mogelijk te maken. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging, i.e. van 18 juni 1998 tot en met 1 juli 1998, tegen het verlenen van de vrijstelling schriftelijk bedenkingen in te dienen bij het college van burgemees ter en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moer kapelle. Burgemeester én wethouders van de gemeente Zeven huizen-Moerkapelle maken ter voldoening aan het be paalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning bekend, dat ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M.Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, voor een ieder ter inzage ligt het raadsbesluit van 9 juni 1998, waarbij is bepaald dat een herziening wordt voorbereid van de bestemmingsplannen: "Dorpsgebied Zevenhuizen" voor het perceel Burge meester Klinkhamerweg 28 te Zevenhuizen; "Landelijk Gebied 1990" voor het perceel Bredeweg 168 te Zevenhuizen; "Dorpsgebied Moerkapelle" voor het perceel Willem Alexanderplantsoen 7 te Moerkapelle; "Landelijk Gebied 1990" voor het perceel Bierhoogt weg 17 te Zevenhuizen; "Landelijk Gebied 1990" voor het perceel aan de Twee manspolder te Zevenhuizen nabij de camping en zwembad "De Koornmolen"; één en ander zoals is aangegeven op de bij dit besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekeningen. Het besluit treedt in werking op 18 juni 1998. 21 t/m 27 juni 1998:Nederlandse Lever Darm Stichting

Hart van Holland | 1998 | | pagina 4