Badmintonjeugd Zevenhuizen sluit seizoen met onderlinge wedstrijden Landelijke finale damesturnen BROUWER DE KONING De Akker 1 wint midgetgolf- toernooi voor basisscholen Hengelsport Perdijk Makelaardij Open 1998 Goud en brons voor Joost Blokland UITVAARTVERZORGING Beker voor Gerdine Lindhout bij rolschaatswedstrijd W// Hart van Holland/24 juni 1998 pagina 5 ORANJE AFRIKANEN NU IN DE VERKOOP! Nog steeds goede kwaliteit en sortering in PERKPLANTEN en GERANIUMS KAMERPLANTEN 3 grote begonia's ƒ12,50 Zomercompetitie Zomeravondcompetitie Ouderencompetitie nrSvlvia van Doornen Zevenhuizen - Op 6 en 13 juni wer den door de jeugd van badminton- sereniging Zevenhuizen in Dorps huis Swanla de onderlinge wedstrij den gespeeld. Deze wedstrijden die nen traditiegetrouw als afsluiting van het seizoen. Er werden door de deelnemers weer lekker veel wedstrijden ge speeld in poules en uiteraard I werd daarbij alles op alles gezet om zo goed mogelijk te presteren. Er waren vier poules waarbij niet alleen werd gelet op leeftijd maar ook werd geke ken naar het spelniveau. Het gebeur- deook in twee poules dat jongens en meisjes door elkaar zaten. Met de ver deling van de prijzen werd daar alle maal rekening mee gehouden. Afgelo- I pen zaterdag kwamen de jeugdleden van de vereniging voor de laatste maal dit seizoen bij elkaar in Swanla, om daar vanaf 9.00 uur deel te nemen aan een leuke spelletjesochtend. Daarbij werd ook de leiding uitge- I daagd het tegen hen op te nemen. Rond 11.00 uur vond de prijsuitrei kingplaats door Peter Alkemade. Als voorzitter van de Jeugdcommissie I overhandigde hij de diverse winnaars tan beker, bloemen of andere leuke attentie. De vele begeleiders van de jeugd kregen als ank voor hun inzet een fleurig plantje. In alle poules waren een eerste en De prijswinnaars van de onderlinge wedstrijden Badmintonjeugd Zevenhuizen. tweede prijswinnaar, in de categorie Jongens van 10 tot en met 12 jaar werd ook een derde prijs uitgereikt. De uit slagen waren als volgt: Gemengde jeugd van 7 en 8 jaar: eerste prijs voor Pim Smal, tweede prijs voor Kirstine Paul; Gemengde jeugd van 9 tot en met 13 jaar: eerste prijs jongens voor Jan Willem Krans, tweede prijs .jon gens voor Wijnand Alkemade, eerste prijs meisjes voor Carolien Stenfert; Meisjes van 10 tot en met 11 jaar: eerste prijs voor Lineke Hoeijmakers, tweede prijs voor Marjon den Hollan der; Jongens van 10 tot en met 12 jaar: eerste prijs voor Stefan de Ridder, tweede prijs voor Sven Boode en der de prijs voor Guido Schol. Vught/Waddinxveen - Tijdens de Ne derlandse kampioenschappen atle tiek voor'junioren in Vught heeft de Antilope-atleet Joost Blokland laten hen dat hij een klasse apart is. Vrijdag 12 juni liep hij in een tijd van 8.57.61 uur op de 3000 meter naar een derde plaats. Zondag wist hij zich bij de 2000 neter steeple-chase verzekerd van jet goud met een tijd van 6.05.63. Hierbij verbeterde hij het clubrecord op deze afstand met maar liefst 22 seconden. Ook andere Antilopers lieten zich niet onbetuigd. In Roosendaal bij de inter- regio-meerkamp verbrak Gijs van der Knaap in 2.53 op de 1000 meter een clubrecord en werd met zijn team tweede in het totaal-klassement, in Leiden liet de lange-afstandsgroep met maar liefst zeven lopers zien dat de lange afstand binnen S.C. Antilope in de lift zit. De pupillen en junioren werkten de vierde meerkamp in hun strijd op de ABN/AMRO-wisselbokaal af. Öadel/Waddinxveen - Het weekend 13 en 14 juni stond in het teken Wnde landelijke finale damesturnen |ndeB-en deC-lijn. Deze Nederlandse kampioenschappen werden gehou- ®n in sporthal 't Spant er in Bladel. "Organisatie was in handen van de 'G.B. in samenwerking met turn- 'ereniging Avanti uit Bladel. jjne Waddinxveense turnsters had- Jen zich na voorronden geplaatst Joor de B-finale. enise van de Leur nam deel bij de Wpillen 1B en Berlinda en Marjoleine erweij bij de junioren B. en|se begon op brug waar ze 8.25 eeg voor een goed uitgevoerde oe- u nS- Ook op de balk kreeg ze 8.25. a' vr'ie oefening op vloer deed ze op een klein onderdeel na; maar ®°est op dit onderdeel genoegen On hn met 715 punten. P net onderdeel sprong moest zij jemaal een overslag over de kast mina eerste sprong ging wat vpoik r maar tweede sprong was [W er> beste telde en dus kreeg Drtn'se voor dit onderdeel 7.85. 31 tn ^aar °P een totaal van j. en uiteindelijk behaalde zij met score een zevende plaats. jjfr'inda en Marjoleine hadden zich s, espectievelijk derde en twintig- nerjT'aatst binnen een sterk deelne- r|inda begon op sprong met een overslag schroef, een sprong die maximaal 8.80 op kan leveren. Zij kreeg een 8.30. Op brug turnde Berlin da een prima oefening waar ze 8.05 voor kreeg. Ook op de balk ging het goed en turn de ze een strakke oefening. Na brugge tje achterover-flik-flak viel ze van de balk wat haar 0.5 punten kostte. De score op dit onderdeel viel erg tegen: 7.25. Samen met een goede vrije oefening, 8.50 kwam haar totaal op 32.10 wat een teleurstellende tiende plaats op leverde. Jongere zus Marjoleine begon op balk en zette daar een uitstekende oefe ning neer waar ze de hoogste score voor dit onderdeel voor kreeg: 8.90. Voor haar vrije oefening kreeg Marjo leine 8.30 en na twee rondes stond ze als eerste geplaatst. Deze eerste plaats hield ze ook na het derde on derdeel; sprong 8.50. Toen kwam de brug, het zwakste toestel van Marjo leine. Deze oefening voerde ze prima uit maar omdat ze nog wat onderde len mist was haar uitgangswaarde slechts 8.00 en kreeg ze 7.10. Met een totaal van 32.80 kwam Marjoleine uit eindelijk terecht op een zesde plaats. Deze drie turnsters trainen gemid deld zo'n 5 tot 7,5 uur per week terwijl de meisjes die in deze B-finale de di verse podiumplaatsen bezetten allen tussen de 15 en de 25 uur per week turnen. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. ag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 b.g.g. 502238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Moerkapelle - Zondag 14 juni werd in Papendrecht de laatste rolschaats wedstrijd voor de Nederlandse Kam pioenschappen gehouden voor de B- klasse. De wedstrijd zou in eerste in stantie op de buitenbaan van Rol- schaatsclub Merwestad gehouden worden, maar werd door de zeer slechte weersomstandigheden ver plaatst naar sporthal De Donck. in deze hal stonden geen figuren op de vloer, waardoor de figuurwedstrijd kwam te vervallen. Het vrijrijden was voor veel leden van Rolling'90 een goede generale voor de Nederlandse Kampioenschappen. Gerdine Lind hout viel hierbij in de prijzen. Uitslag: Pupillen B met 22 deelne mers: 12. Marloes Bukman, 15. Kathy Hoogendoorn; Aspiranten B met 14 deelnemers: 2. Gerdine Lindhout, 5. Trisja van 't Wout, 8. Elise Hoogen doorn, 9. Maaike Vonk, 14. Kim Witte- koek. Marijke en Gabriëlle gefeliciteerd met jullie A-diploma. Papa, mama en Jolinda weg jonge poes zwart wit en bruin met wit bandje sinds zondag 14/6 0180-634479 papa en mama Rijksen en papa en mama vd Sar. Bedankt! Nelleke en Dick en alles voor de groentetuin, o.a. Kool, prei, 4 soorten sla, andijvie, ook voor glascultuur enz. - Meststoffen, turfmolm, tuinaarde 4 zakken ƒ10,-speelzand in de vakantieperiode normaal geopend KWEKE VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 0180-632430 Boskoop - Op woensdag 17 juni was het een drukte van belang op de midgetgoifbaan in Boskoop. Het was tijd voor het midgetgolftoernooi voor de basisscholen, wat in het kader van de Sportweek door De Trekvogels werd georganiseerd. De belangstel ling was groot met vijf deelnemende scholen die elk met twee teams stre den om de titel. De teams bestonden uit drie leerlingen en een leerkracht/ ouder. Voor aanvang van de wed strijd werden de spelregels uitgelegd en kon het spel beginnen. Vol goede moed begonnen de deelne mers aan de achttien hindernissen, maar sommige daarvan bleken lang niet zo simpel. Op baan 2, het venster, begonnen de moeilijkheden al. Het labyrint, de heuvel, de tunnel, de vul kaan, de zig-zag en de koker zorgden ook vaak voor hogere scores. Dit zijn dan ook de hindernissen die wat om hoog lopen of een kleine opening heb ben. En het blijft toch een spelletje waarbij de juiste richting en snelheid van groot belang zijn. Maar er werden ook 'enen' gescoord, en daarvoor moet je toch wel een beetje kunnen golfen. Na twee ronden bleek het team van De Akker 1 de beste midgetgolfers te be vatten. Dit team bestond uit teamlei der Gerda Bemelmans (113), en de leerlingen Ivo Westgeest (93), Paul van Zoest (107) en Ruud van Leeuwen (99). Totaal had De Akker 1 412 slagen nodig en mocht de eerste prijs in ont vangst nemen. Na een spannende strijd eindigde het team van Ichtus 2 met 436 op de tweede plaats. In dit team zaten meester Hazanberg (81), en de leerlingen Robbert Key (108), Peter van Midden (107) en Renske de Kooter (140). Zij wistqn het team van De Akker 2 op 12 slagen achter zich te houden. De Akker 2 bestond uit team leider Ina van Veen (104), en de leer lingen Rick van Veen (104), Widya de Bakker (114) en Mathijs Vurens (126). De eerste prijs bij de meisjes ging naar Widya de Bakker van De Akker 2. Met een vlakke score van 57 en 57 kwam zij uit op 114 slagen. De beste jongen was Ivo Westgeest van De Akker 1. Met 45 en 48 kwam hij uit op een totaal van 93 slagen. Niemand vertrok met lege handen, want voor iedereen lag er een midgetgolfsticker klaar om mee naar huis te nemen. De vierde wedstrijd van de zomer competitie werd gevist in de Oude Rijn ter hoogte van Nieuwerbrug. De vangst was slecht. De acht deelne mers wisten een totaal van 12.200 gram vis te vangen. Eerste werd P. Visser met een gewicht van 2.040 gram, tweede werd Adr. van Erk met 1.880 gram, derde werd J. Klomp met 1.860 gram vis. De volgende wedstrijd is op 4 juli samen met Waddinxveen. Hoera, 26 juni Corrie Gelderblom 50 jaar! Hans Sandy Marga Danny Esmeralda Bianca Dick vd Sar heeft zijn zwemdiploma-A. Hiep hiep hoera van de sluimerclan Peter gefeliciteerd met je HAVO-diploma Pa Ma Annelies Elisa Tamara van Ommen Geslaagd Anjo nog van harte gefeliciteerd van the family gevonden: jack merk Kappa, maat YL 079-5932543 Harmen gefeliciteerd met je zwemdiploma opa en oma Voor inlichtingen: J. Wiersma, tele foon 0180-632654. De vierde wedstrijd van de zomera vondcompetitie werd gevist in het Lage Bergse Bos. De vangst was goed te noemen. De veertien deelnemers wisten een totaal van 38.440 gram vis te vangen. Eerste werd Adr. van Erk met een gewicht van 7.080 gram, tweede werd J. Wiersma met 4.720 gram vis, derde werd D. Bazen met 4.060 gram. De volgende wedstrijd is op woensdag 24 juni. Inlichtingen: J. Wiersma. De derde wedstrijd van de ouderen- competitie werd gevist in de Rotte bij de molens, de vangst was matig. De negen deelnemers wisten een totaal van 11.950 gram vis te vangen. Eerste werd A.J. Stubbe met 4.140 gram, tweede werd J. Bos met 2.130 gram vis, derde werd mevrouw C. de Zwart met 1.850 gram. Volgende wedstrijd is op dinsdag 30 juni. Zevenhuizen-Op zondag 21 juni is het voor de vijftiende maal georgani seerde opentennistoernooi van Ten nisclub Zevenhuizen afgerond. Er de den 230 deelnemers uit de regio Zuid- Holland mee in één of twee van de vijftien categorieën: Cl open, C2 (open en 25+), Dl (open en 25+) of D2 (25+), in het enkel- of dubbelspel. Er werden in negen dagen circa twee honderd partijen gespeeld. De wedstrijdleiding (Angèle Magde- lijns, Truus van Leeuwen, Elly Milten burg, Harry Hack en Rob Poorter) kan terugkijken op een geslaagde week. Na een toch wel regenachtige week konden dankzij een prachtig weekend op zondag alle finales gespeeld wor den, waarna de prijzen werden uitge reikt door Nico Perdijk. Zevenhuizen was goed vertegenwoordigd op het toernooi, namelijk in negen van de vijftien finales stonden spelers van TZ, waarvan er vijf winnend werden afgesloten. Op zondag 21 juni werden de volgen de finalewedstrijden gehouden: HEC1 R. Luik - M. Poorter 6-0 6-1; HEC2 Y. Verschoor-D. Wacht 7-56-2; HEC225+ L. Leugs - P. van Rijs 3-6 6-0 6-1; HED1 O. Wolthoorn-N. Delwel 6-1 6-0; HED1 25+ E. Magdelijns - E.W. van Rooij 6-1 6-1; HDC2 R. Luik/M. Poorter - M.J. Helmers/E. Magdelijns 7-6 2-6 6-3; HDD1 25+ F.H. Siiberberg/S. Sil- berberg-J. Schmidt/L.J. Verhoef 6-4 6- 2; HDD2 25+ G.D. Advocaat/H. van Rooij - R. den Os/ A. van Troost 6-4 6- 4; DEC2 C. Aerts - S. Verzijden 6-0 6-0; DED1 J. van de Berg-A. Magdelijns 7- 5 7-6; DDI 25+ M. van Gestel/B. Visser -1. Beltman/M. Leewis 6-3 6-3; DDD2 25+ H. van de Berg/A. de Boer - J. de Lange/E. Schenk 2-6 6-4 7-5; GDC2 A. Bolsterlee/H. van Leeuwen - J.N. de Werk/M.C. van Bronkhorst 6-3 6-1; GDD1 25+ C. Verhoef-Garcia/J. Schmidt - M. Leewis/A.E. Claessen 7-6 6-1; GDD2 25+ E. Klaassen/A.F. Klaas- sen - M. van Rijs/J.G. van Leeuwen 6-2 6-3.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 5