Huizen Brugweg worden eindelijk gesloopt "Ons Verleden" geopend op dinsdag 2S juli Jeugddistrictcompetitie voor BTC groot succes t-?»" Vers ^kookte Zeeuwse 'Hosselen Hovens open toernooi goed verlopen Ihnsai show lHoppelklaveijassen lift Spoor Iloppelklaveijassen prsdemonstratie Trekkervrienden Na jarenlange voortslepende kwestie Ifle jaargang lammer 776 hjüli.1998 OestMrant Uitslagen: Jtlef, Jeugdclubkampioenschappen dubbel 1998 'ervaka/ifi eat*» activit "M.ui Heer! »p-Op zaterdag 18 juli zullen sindeshowtuin aan de Zuidkade lildeKMTP/Groei en Bloei, bijzon- ljje exemplaren van Bonsai te be- «mieren zijn. Er worden demon- |aa!ies over het snoeien en onder leden van deze planten gegeven veel informatie over 13onsai. Ook bestaat de mogelijk- 1 ad om onder leiding zelf de begin- Isteivan het Bonsai-snoeien fe le ien. De showtuin is op vrijdag en I derdag geopend van 10.30 tot I ïï.00 uur. De toegang is gratis. lïaddinxveen - Klaverjasclub 't I ipoororganiseert vijf koppelklaver- waaronder twee ma- rathons. Op de zaterdagen 18 juli, 1 lïgustus en 15 augustus worden er I if partijen gespeeld en op de zater- I agen 25 juli en 8 augustus worden ilpartijen gekaart. Het evenement i plaats in "De Unie" aan de |Serkweg-Oost 226. Aanvang 11.00 1 Aanmelden kan geschieden via rètoonnurnmer 0172-217798, bij I iten gehoor 0348-688891 Paddinxveen - Op vrijdag 17 juli is koppelklaver jassen in buurtcen- Boog. Aanvang 20.30 uur; I kraal gaat om 19.30 uur open. Het I «hrijfgeld bedraagt ƒ10,-per kop- I Het eerste kopje koffie is gratis. 1 Sereen is welkom aan de C. Huy- I Maan 2. terkapelle - Op zaterdag 29 augus- t de jaarlijkse dorsdemon- I tatie georganiseerd op het akker- ,f van de heer T. van der I rotren aan de Bredeweg 9 in Wad- Itoxveen. Naast deze dorsdemon- I tatie is er een show van oude en I ®tieke tractoren, mogelijk aange- I met het werken van oude land- I /""'Werktuigen en behendig- JWdswedstrijden. e organisatie nodigt deelnemers I ,'i-1 harte uit deel te nemen aan dit I tenement. Bij deelname wordt I verzocht om uiterlijk 10.00 uur I het materiaal op het terrein tónwezigtezijn. Het evenement ein- 5 om ongeveer 17.00 uur. 'gave dient te geschieden voor 15 I Justus bij Philip Vermulm, tele- I »on079-5932780 of Bert Vermulm, Jefoon 0180-633213. "tganisat ie wijst erop dat tracto- 'en tegen wettelijke aansprakelijk- 'd verzekerd dienen te zijn. Deel- I e is op eigen risico. Primeur bij Door Karin van Langeraad Waddinxveen - De onbewoonbaar verklaarde woningen aan de Brug weg 12 tot en met 20 worden volgen de maand gesloopt. Op deze plek worden vijf nieuwe rijtjeswoningen gebouwd, die rond de 375.000 gul den moeten opbrengen. De vergun ning voor de sloop is inmiddels door de gemeente afgegeven zodat de projectontwikkelaar, nadat medio september de laatste bewoner zal zijn vertrokken, kan beginnen. De huidige bewoners hebben allemaal vervangende woonruimte in Wad dinxveen aangeboden gekregen. Zij hebben het eerste recht tot koop van de nieuw te bouwen woningen. Twee bewoners hebben te kennen gegeven daar gebruik van te willen maken. De problemen met de vijf panden begonnen op het moment dat de bewoners van de middelste twee panden hun houten vloeren ver vingen door betonnen- vloeren. De niet onderheide aangrenzende wo ningen begonnen hierdoor te verzak ken. Eén van de buitenste panden zak te dermate ernstig dat de gemeente het huis onbewoonbaar moest verkla ren en het moest stutten wegens in stortingsgevaar. De kosten hiervoor zouden voor rekening van de huisei genaar komen, waarna de eigenaar tot aan de Raad van State hiertegen heeft geprocedeerd. Uiteindelijk toonde de gemeente zich bereid de stutkosten ÉIF ttlicA te betalen, mits er een totaaloplos sing gevonden kon worden waarin alle bewoners zich zouden kunnen vinden. De oplossing werd uiteinde lijk gevonden in de sloop en herbouw van alle vijf de woningen. Het plan werd financieel mogelijk doordat de gemeente het heeft aangemeld als een project voor dorps- en stadsvernieu wing. De nieuwe huizen zijn vermoe delijk in het najaar van 1999 klaar. Moerkapelle - Voor de 18e maal is bij tennisvereniging Love 70 het Open toernooi gehouden. Vanaf zaterdag 4 juli zijn op de matecobanen partijen gespeeld in de verschillende catego- rien. Het was verstandig van de wedstrijd leiding om in het voor-weekend reeds enkele wedstrijden te plannen, want de voorspellingen voor het weer wa ren niet al te stabiel. Tweemaal moest uitgeweken worden naar het tennis- en squashcentrum, dat gratis ter be schikking van Love '70 was gesteld. De finales werden binnen gehouden op drie banen, dit in tegenstelling tot de vijf banen waarover Love 70 be schikt, een extra klusje voor de wed strijdleiding bestaande uit Michel Hessing, Guy Martienus en Wouter de Niet. De finales werden iets later afge rond dan gepland, maar Love 70 kan terugkijken op een geslaagd toernooi. DE - D2- poulewinnaar mevrouw Hoogervorst; HE - D2- J.Hordijk winnaar van L. Vuik; GD - D2- H.Korving en W.de Graaf win naars van A.Koetsier en C.Wagner; HD - D2- J.Meyer en M. Veerman win naars van Hogerbrug en C.Wagner; DE - Dl- S. Delwel winnaar van Ch. Vellenga; HE - Dl- F. Flaton winnaar van J. van Es; GD - Dl- K. Morsch en M. Potuyt win naars van H.L. Ko en R. van Zwam; DD - Dl- J. Lloyod en D. Vlasman win naars van J.v.d.Linde en A.Schep; HD - Dl- J. van Es en H. Boonstoppel winnaars van A. Huurman en E. The; DE - C2- poulewinnaar S. Pothecary; HE - C2- D. Davelaar winnaar van G. Slingerland; GD - C2- M. v.d. Nat en J. Bakker win naars van S. Pothecary en H. Both; DD - C2- poulewinnaars S. Rademaker en Y. Remmen; HD - C2- F. Flaton en W. Vernes win naars van E.Martienus en G.Martienus. 010-121 20 25 Zevenhuizen - Op dinsdagavond 28 juli is het historisch centrum "Ons Verleden" geopend van 19.00 tot 21.00 uur. Vrijwilligers en bestuursleden vertellen op deze avond alles over de goederen die staan opgesteld in de daarvoor bestemde ruimtes. Conservator de heer A.P. de Vries, en met hem zijn vele 'rechterhan den', is op zoek naar klassenfoto's voor de komende tentoonstelling. Voor de tentoonstelling met als thema 'winter' is er ook nog ruimte voor foto's en andere winterse gebruiksvoorwerpen. iedereen is van harte welkom in het Historisch Centrum, dat geves tigd is aan de Tweemanspolder 15; te herkennen aan de oude eg langs de weg. Voor informatie'. 0180-638180. Foto BTC Benthuizen - De districtscompetitie is voor de zes teams van tennisvereni ging BTC uit Benthuizen een groot succes geworden. Evenals vorig jaar gingen zes teams met in totaal dertig kinderen in april van start. Na zeven weken van compe- titiespelen kon de balans opgemaakt worden. Alle teams hebben een dui delijke vooruitgang geboekt ten op zichte van 1997, er werden veel meer partijen gewonnen. Met als hoogtepunt de prestatie van het meisjesteam op de woensdagmid dag. Het team, onder leiding van captain Claire Neyndorff, Debora Everts, Jo- seliene Alkemade, Desiree Smit en Debby Leliveld werd ongeslagen kam pioen met een record aantal punten van 49. Vorig jaar werden er 43 punten ge haald. In de districtskampioenswedstrijd werd STV uit Sassenheim met 7-1 ver slagen! !n twee weekenden werden in juni de jeugdclubkampioenschappen meis jes- en jongensdubbel afgewerkt. De clubkampioenen zijn: meisjes tot en met 10 jaar: Roberte Everts en Anne van Delft; 11 tot en met 13 jaar: Lisabel Everts en Martine Heetman; 14 tot en met 17 jaar: Ghislaine Collard en Kim Besseling. Jongens tot en met 10 jaar: Ivo van Delft en Patrick Neyndorff; 11 tot en met 13 jaar: Delano Collard en Erik Meenderman; 14 tot en met 17 jaar: Erwin Blijleven en Roy Weening.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 1