Fiets voor winnares kaasactie Jongeman overleden bij explosie Kinderactiviteiten in de zomervakantie Uitslag derde SKR-puzzel Zeer geslaagd D/E tennistoernooi Anbo op vakantie Tentoonstelling Rond de klok" io West-Zomer- toer in Boskoop Zevenhuizen - Het bestuur van de Anbo (de bond voor 50-plussers) organiseert van 17 tot en met 22 1999 een vakantieweek naar Zeddam (Montferland). De heen- en terugreis is per luxe touringcar, evenals de twee halve dagtochten. Voor avondvertier wordt gezorgd. Wieinteresse heeft voor deze reis, kanvoor 3 augustus contact opne- fflenmet: D. Bos, telefoon 0180- 48 of D. Immerzeel, telefoon #180-631123. Koudekerk - Op zaterdag 1 en 15 augustus is in de Oudheidkamer Koudekerk aan den Rijn de tentoonstelling "Rond de klok". Dena-oorlogse klok hangt dit jaar vijftig jaar in de toren van de Ne derlands Hervormde kerk. Deze tentoonstelling vertelt het verhaal van de oude en nieuwe klok door middel van foto's en wetenswaardigheden. Tevens rijn er nieuwe, oude en ook zeer bijzondere klokken en bellen te bezichtigen. Er is een videopre sentatie waar men kan zien hoe een klok wordt gegoten. Voor nadere inlichtingen: me- vrouwVan den Berg, telefoon 071- 3413740. liggen de fotoboeken met prentmateriaal uit Koudekerk aan Rijn klaar. De tentoonstelling duurt tot en met 13 september en is iedere eerste en derde zaterdag v® de maand te bezichtigen tus sen 13.30 en 16.30 uur. De Oud heidkamer is te vinden aan de Hsstraat 55a. op één minuut gratis énkelen 1°skoop -Radio West is tot en met j^'Kiag 14 augustus opzomertoer. ;®eshowpresentator Ben ^aan gaat dan tussen 9.00 en J) uur op pad naar leuke ge- jeatenissen in de regio. P maandag 3 augustus is de zo- jerioer tussen 11.00 en 12.00 uur J oogvliet aan de Burgemees- °''instraat in Boskoop. Ben ?naan n°digt luisteraars daar uit Vraagt ze iets mee fe brengen e nemers maken daarmee kans vjjen ni'nuut gratis winkelen. De toj d'",laarS van maanc'ag tot en °nderdag maken op vrijdag Vjnirn een extra winkelcheque van d ^ulc'en in c'e finale op een Alle )e ?ttract'ePar'cen'n de regio. V^esf 7 eurtenissen van de Radio teren 1'""lertoer ziin Üvetebeluis n bussen 9.00 en 12.00 uur. Zevenhuizen - Op dinsdag 21 juli jl. kon mevrouw Boerdje-Ver- hoef uit Zevenhuizen trots op haar spiksplinternieuwe Union fiets t.w.v. 899,de Cl000 uit rijden. Als winnares van de kaasactie bij Cl000, kreeg zij deze fiets namelijk 's middags om 16.00 uur door medewerk ster Anita de Lange overhan digd. Om aan de actie deel te kunnen nemen, diende men in de perio de van 14 mei t/m 27 juni bij Cl000 vier soorten kaas te ko pen, de streepjescodes in te le veren en de slagzin af te maken. De te winnen fiets stond tijdens de actieweken in de winkel en mevrouw Boerdje-Verhoef gaf tijdens de prijsuitreiking toe, dat zij er in die periode diverse malen omheen had staan draaien. Dat juist zij de fiets zou winnen, had zij echter nooit ver wacht. "Ik ben er zo ontzettend blij mee want ik had juist een fiets nodig!" was haar reactie. - Waddinxveen - Afgelopen week werd, met aantrekkelijke finales op zondag, het bekende D/E toer nooi van de tennisvereniging Waddinxveen in De Woerd ge speeld. Totaal waren er 198 par tijen met 226 deelnemers. Een team van vier dames, onder lei ding van Linda de Vries en onder toezicht van de KNTB bondsgede- legeerde de heer D. van de Ende, zorgde met steun van de compu ter voor een geolied toernooi. De diverse uitslagen waren: Dames Enkel E: winnares G. Maat door een blessure van Jenny (Ma ria, de als eerste geplaatste; Da mes Dubbel E: Suzette Plooy en Samantha Rees waren de winnar essen over Yvonne van Leeuwen en Brenda Vrolijk met 6-2 en 6-4; Dames Enkel D 2: winnares werd Desi Roorda met 5-7/6-2/6-2, hier was de verliezer Debora Korte- noeven; Dames Enkel D 1: wist Sylvia Koppenol in de eindstrijd te winnen van K. Bartelink met 7-5 en 6-3; Dames Dubbel D 2 25+: hier namen 19 koppels aan deel. De eindstrijd gaf de verrassende win naressen Bartelink/Voorhoeve 6- 3/6-1 tegen Dekker/Wetering; Da mes Dubbel D 1 35+: eerste Ver hoef/Wijnstok via een poule sys teem. Heren Enkel E: was de finale 6-2/6- 0 voor W. Dekker met als tweede D.J. Jongejan; Heren Dubbel E: poule winnaar M. Lammerts van Bueren met Menno Verkade; He ren Enkel D 2: was een gemakkelij ke 6-2/6-1 voor Joost Hordijk tegen Ruud Tuithof; Heren Enkel D 1: was de winst voor de jonge Wad- dinxvener Vincent Pelupessy te gen M. Stein 6-1/6-2. De hele tennis familie vierde de overwinning mee; Heren Dubbel D 2 25+: was de eindstrijd tussen Cor Groenendijk met Piet Jan van Nes tegen Ruud de Frankrijker en Peter Ooster man, uitslag 6-0/7-6; Heren Dubbel D 1 35+: winnaars Jan Spek/Peter Zevenhoven met 6-3/6-2 van Her man de la Croix en Wil Driessens. Tenslotte de Dames/Heren Ge mengd D 1 35+: Ammerlaan/van Wijgerden tegen Groenendijk/ Hoogendoorn 7-6/6-4; Gemengd D 2 25+: Klopper/Voeten tegen Vos/ Van Dijk 6-2/6-2; Gemengd E: poule winnaars W. Dekker/E. Dekker. Zevenhuizen - Op dinsdag 21 juli omstreeks 17.00 uur vond in de bedrijfshal van een be drijf aan het Noordeinde een explosie plaats. Hierbij raakte een 19-jarige man uit Zeven huizen zeer ernstig gewond aan het hoofd. De hulpverle ners, politie, brandweer, am bulancepersoneel en een me disch team in een traumaheli- copter waren snel ter plaatse en verleenden aan het slacht offer medische hulp en zetten de directe omgeving van de bedrijfshal af. Vervolgens werd het slachtoffer in zeer kritieke toestand per ambu lance naar het Academisch Ziekenhuis in Leiden ver voerd. De jongeman is daar woensdagmiddag aan zijn verwondingen overleden. Hoe de explosie, die zich tij dens laswerkzaamheden aan een landbouwwerktuig in de hal voordeed, heeft kunnen plaatsvinden vormt onder werp van onderzoek door de eveneens ter plaatse geroe pen personeelsleden van de Technische Recherche van de politie Hollands Midden. De oplossing van de SKR-puzzel van vorige week was: "OMME KEER". Uit het grote aantal goe de inzendingen heeft het "Hart van Holland" drie prijswinnaars getrokken. Honderd gulden, de eerste prijs, is gewonnen door mevrouw Her tog-De Jong uit de Jhr. v/d Wei- straat 18 in Moerkapelle. De tweede prijs van vijftig gulden gaat naar G. Bos, Valkenburger laan 79 in Boskoop. A. van Dam, Van Slorelstraat 14 uit Hazers- woude heeft de derde prijs, 25,- gewonnen. Prijzen kunnen vanaf heden wor den opgehaald bij het kantoor van Hart van Holland, Noordelij ke Dwarsweg la in Zevenhuizen. Men dient een geldig legitimatie bewijs te overhandigen. Waddinxveen - De Stichting Waddinxveens Welzijnswerk organiseert in de laatste week van de zomervakantie activitei ten voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar. Op woensdag 12 en donderdag 13 augustus zijn er activiteiten rond het thema 'Dolfie's onderwatertocht'. Twee dagen lang maken de kin deren in groepjes, door middel van spelletjes en knutselactivi- teiten, een reis met een denk beeldige onderzeeër door de onderwaterwereld. De activiteiten vinden plaats in het gebouw 'Kreater' waar het kantoor van de stichting is ge huisvest. Er wordt 's morgens om 10.30 uur gestart en de acti viteiten lopen door tot 15.00 uur. Deelname kost ƒ2,50 per kind per dag. Het is de bedoeling dat de kinderen zelf een lunch- pakketje meebrengen. Kinderen kunnen worden opgegeven tot 7 augustus bij de Stichting Wad dinxveens Welzijnswerk aan de Kerkstraat 13 in Waddinxveen, telefoon 0182-631932. mr~ a Stop! a Stop!

Hart van Holland | 1998 | | pagina 1