Sandra, waar ben je? Tentdagen in Benthuizen Bestrijdingsmiddelen uit loodsen Rijnwoude verwijderd BROUWER DE KONING deHaij vanderWende UITVAARTVERZORGING Hart van Holland/5 augustus 1998 pagina 3 Exclusief en in het bijzonder voor de regio Zevenhuizen-Moerkapelle Familieberichti Ctt t TEL. 0182-615055 Opbaargelegenheid o.a.: Johanna Cornelia van den Heuvel-Boere Annie Pieter Jacobus Kreft Jan Oudijk Ja hallo, met Sandra! DezeweekdeontknopingJ 29.000 exemplaren VOCAT E N (Afspraak op locatie mogelijk) Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect ZUIDPLASLAAN 59 - 2743 CW WADDINXVEEN DAG EN NACHT DIRECTE HULP BIJ OVERLIJDEN Zevenhuizen: Schoolstraat 18 Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Bedroefd, doch ook dankbaar dat wij zo vele jaren verenigd mochten zijn, geef ik u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw inde leeftijd van 70 jaar. 31 juli 1998 Correspondentie-adres: S. Boere, De Lente 56 2761 VL Zevenhulzen A. van den Heuvel De* crematieplechtigheid heeft plaatsgevonden in crematorium "Schollevaar", Burgemeester Schalijlaan 2 teCapelle aan den IJssel, woensdag 5 augustus om 13.00 uur Liever geen bezoek aan huis. Mijn hulp is van de Heer uit Psalm 121 Na een actief en werkzaam leven en een rustpunt in ons gezin, is geheel onverwachts van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzamer vader en opa h de leeftijd van 66 jaar. M.P. Kreft-Hage John en Nelina Lennart, lan, Berry, Tico Jeanette en Jan Mariëlle, Patrick, Maurice 3 augustus 1998 Graaf van Bloisstraat 17 2731 AC Benthuizen Geen bloemen Donderdag is in het Verenigingsgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Dorpsstraat 63 te Benthuizen, van 19.30 uur tot 20.30 uur gelegenheid tot condoléancebezoek. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 7 augustus om 13.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk, Dorpsstraat 48 fe Benthuizen, waarna wij hem omstreeks 14,00 uur zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats rederust" te Benthuizen Het "Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn" Jesaja 43: lb zeer grote medeleven dat wij mochten ontvangen tijdens de Zlekte, na het sterven, bij de rouwdienst en begrafenis van mijn zeer geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa heeft ons met verwondering en dankbaarheid vervuld. i !s ons niet mogelijk om ieder hiervoor persoonlijk of schriftelijk te bedanken. t,j(arom w'"en wij u allen op deze wijze onze oprechte dank Heere gedenke u en ons in de komende tijd. N.J. Oudijk - van der Spek Kinderen Kleinkinderen Moerkapelle, augustus 1998 Door Julia Peneirim (6 en slot) "O, gewoon, naar een verjaardag", ver klaarde Wout zijn zondagse kleren met viooltjes. Zijn moeder knikte goedkeurend, zijn vader had hem door. "Is ze piooi?" wilde hij weten. Wout kleurde, "Valt mee", zei hij. Maar hij vertelde niet, dat hij naar het meisje ging, dat hij op het strand bij Athene had ontmoet en over wie hij nog niet veel had verteld. Wat was er ook helemaal te vertellen geweest. En nu zeker niet. Stel, dat het toch de Sandra niet was, met wie hij zo veel had gekletst. Dat het een ander meisje was, OOK een Sandra, die eveneens naar Griekenland was geweest. Maar niet zijn Sandra; alles was immers mogelijk. Het was bijna acht uur, toen Wout stopte bij een BP-station aan het begin van Moerkapelle en de weg vroeg. "Hier rechtdoor, eerste rechts." Maar de 'eerste rechts' was de Holle- voetenlaan en niet de weg, die hem was opgegeven. Wout kreeg zin volgas te geven en een lantarenpaal op te rijden. Maar een voorbijganger was hem terwille. "Je had gewoon recht door moeten rijden, dan was je er al geweest." Wout deed, wat de voorbijganger had gezegd, reed de goede weg in en telde de huisnummers af, tot hij bij het num mer was gekomen, dat in zijn geheu gen stond gebrand. Alarm! Het woonhuis was felverlicht; fakkels brandden voor het huis, de groene voordeur stond op een kiertje open. Wout kon zo naarbinnen lopen, feest gedruis tegemoet. Maar hij aarzelde. Wat voor feest? En kon hij zo maar, onaangekondigd, naarbinnen? Wout besloot netjes aan te bellen en te wachten op iemand, die hem binnen zou laten. Hij kon toch gewoon vertel len, dat hij Wout was, die op zoek was naar het meisje Sandra, dat hij op het strand bij Athene had ontmoet? Zijn rechter wijsvinger wees al naar de bel, toen hij luid en duidelijk een man hoorde zeggen: "Gefeliciteerd met je verloving meisje; en dat trouwen, dat zien we later wel." Wout trok zijn vinger terug, kromp in elkaar en voelde zich misselijk worden. Zijn broek zakte tot op z'n enkels en dat hij verschrikkelijk naar viooltjes stonk, drong nu ook tot hem door. Kinloze aap! wist hij weer. Je bent te laat, rund! Je bent precies een week te laat! Maar tegelijk wist hij ook, dat die verlo ving e( allang aan had zitten komen; ze had het er alleen niet over gehad. Nieuwkomers zagen verbaasd, dat een jongen met z'n hoofd naar beneden het korte pad naar de voordeur terugliep en op een scooter ging zitten die maar lang zaam op gang kwam. Verpest, te laat, alles voor niets, wist Wout. Zoek de meest belachelijke figuur en je komt bij mij, dacht hij. Thuis had hij een korte verklaring: "Ziek!", dat alles kon betekenen: de jari ge, hijzelf, de president van de Verenig de Staten van Amerika; voor Wout was het voldoende. Maar hij had zijn helm nog niet opgehan gen, toen de telefoon ging. Wout nam lusteloos op. "Met Wout." Even was het stil. "Ja hallo, met Sandra", hoorde de jongen. "Iemand gaf me zo juist een advertentie. Ten minste, ben jij de Wout, met wie ik in Griekenland zo gezellig heb gekletst? Of ben jij die jon gen niet, van het strand bij Athene?" Wout voelde zich, of iemand tien, twin tig scherpe pijlpunten door zijn hoofd jaagde. Sandra! "Ja, die ben ik", antwoordde hij koel. "en ik denk, dat jij de Sandra bent, naar wie ik heb gezocht. Maar je hebt me niet verteld, dat je ging verloven." Weer was het even stil. "Verloven? Ik? M'n zus! M'n zus Maude zal je bedoe len! Die heeft zich vandaag verloofd. Ik ben daar toch nog veel te jong voor!" Wout hield zich vast aan de boeken kast, die hij bijna omver trok. "Maar hoe wist je van die verloving? "Ik was vanavond bij je", legde Wout uit. "En ik dacht... Je was.... En daar om..." "Was maar binnengekomen", zei San dra. "Wat zou ik daar blij mee zijn ge weest; dan had ik tegen Maude kunnen zeggen: dit is Wout, over wie ik je heb verteld en die..." Ze hield midden in die zin op, toen ze opnieuw begon: "Ik wil hier weg. Ik wil je zien. Nu. Kunnen we ergens een cola drinken?" Een uur later zaten Sandra en Wout achter een cola, ergens aan een plein tje in Waddinxveen. Maar van kletsen kwam niet veel. Het werd kijken. Met glanzende ogen: een bruin stel een stei blauw-groen. Slot Benthuizen - Voor het derde jaar worden de tentdagen in Benthuizen gehouden en wel op het grasveld van de Appelgaarde. Alle kinderen van vier tot en met twaalf jaar zijn welkom op woensdag 12 en donder dag 13 augustus van 10.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.00 uur. Het thema voor die dagen is "beloofd is beloofd". Op vrijdagmorgen 14 au gustus komt Jeroen van der Berg met zijn programma: "Lang zal je leven" van 10.00 tot 12.00 uur. De toegang is gratis. Voor de jeugd van 12 jaar en ouder zijn der twee spe ciale programma's op woensdag 12 en donderdag 13 augustus 's avonds van 20.00 tot 22.00 uur. De tent is open vanaf 19.30 uur, de toe gang is gratis. Het geheel wordt vrijdag 14 augus tus met een spetterend slot afgeslo ten. Voor inlichtingen 079-3313817. Rijnwoude- Begin deze week is een grote hoeveelheid bestrijdingsmid delen gevonden door de gemeente Rijnwoude, de politie Hollands Mid den en de Algemene Inspectie dienst. Naar aanleiding van klachten, over stankoverlast in de buurt van een loods in de gemeente Rijnwoude, startte de politie een onderzoek. Verdeeld over vier loodsen werd een hoeveelheid van meer dan 1000 ton bestrijdingsmiddelen aange troffen. Voor de opslag van deze middelen beschikt de beheerder van de loodsen niet over de vereiste milieuvergunning. Bovendien wa ren in de loodsen niet de nodige voorzieningen aanwezig om in ge val van brand schade aan de omge ving te voorkomen. Woensdagmiddag werd aan de be heerder van de loodsen een voorlo pige maatregel uitgereikt van de of ficier van justitie te Den Haag. Op grond van de Wet op de economi sche delicten kan de officier van justitie, gelet op de ernst en het belang van de situatie, een persoon verplichten middelen op een aange geven plaats op te slaan. De beheer der heeft de opdracht gekregen om binnen 10 dagen de hoeveelheid bestrijdingsmiddelen te verplaat sen naar een bedrijfscomplex waar voor een milieuvergunning voor dergelijke opslag is afgegeven en waar dus voorzieningen aanwezig zijn die schade aan de omgeving kunnen voorkomen. De beheerder van de loodsen is inmiddels begon nen met de verhuizing van de be strijdingsmiddelen. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 b.g.g. 502238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Let op!: 10 t/m 14 augustus: Jeugdweek 8.30- 12.00 Op Moer voor kinderen van 6-12 jaar Pa voelt zich zaterdag een hele Piet, als hij Abraham ziet. Marco Heb je het gehoord? Op 14 augustus heeft Dennis Pak zijn ja-woord aan Patricia. Veel geluk, opa en oma Pak Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 Advertenties Mario Mezas Redactie Algemeen Silvia Markus Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 12.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redactie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 1998 | | pagina 3