Oproep Baby van de maand "Verantwoord bewegen" De betere schilder brengt de zomerse sfeer in uw huis Open dagen bij Opleidingscentrum BROUWER DE KONING Welkom op de hypotheek Infodag Foto's in het Hart van Holland T 1 I L 1 QRGE UIT VA A RT VERZORGING Hart van Holland/19 augustus 1998 pagina 9 Maandelijks verschijnt in het Hart van Holland de "Baby van de maand". Alle pasgeborenen komen in aanmerking voor deze pagina. Daarom verzoekt de redactie van het Hart van Holland de ouders, grootouders, ooms en tantes hun kind, kleinkind, neefje of nichtje aan te melden voor deze pagina. De redactie ontvangt graag een geboortekaartje, een duidelij ke foto en het liefst een leuk verhaaltje over de baby. Degene die als "Baby van de Maand" in het Hart van Holland verschijnt 'verdient' daarmee vier waardebonnen van ƒ25,-. Wie foto en geboortekaartje terug wenst, dient een aan zichzelf geadresseerde enveloppe, voldoende gefrankeerd, mee te sturen. KAMERPLANTEN 3 grote begonia's ƒ12,50 i leren door doen, bij u in de Nieuwe naam... dezelfde formule Nieuwe naam... dezelfde flexibiliteit Nieuwe naam... een breed cursusaanbod Nieuwe naam... nieuw pand en een nieuw telefoonnummer ae«KS£»«zs; Gepubliceerde foto's in het Hart van Holland kunnen aan ons kantoor, Noords Dwarsweg la te Zevenhuizen besteld worden a ƒ7,50. Foto's dienen van tevoren betaald te worden, waarna men ze een paar dagen later af kan halen. Potchrysanten en Erica winterbloei Prei, boeren- en winterbloemkool, 4 soorten sla, andijvie. Aardbeiplanten N.A.K. gekeurd in soorten Meststoffen, tuinaarde 4 zakken ƒ10,- E< st te T o< :h t IA/ e 3 bij GEEN KOOPAVOND VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Zevenhuizen - Heieen Boelens houdt zich als Oefentherapeute Cesar dagelijks bezig met het aanle ren van gezonde bewegingsge woonten aan mensen met lichame lijke klachten. Het is echter veel beter om dit soort klachten te voor komen. Dit kan door het lichaam fit te houden, bijvoorbeeld door te sporten. Ook de cursus "Verant woord bewegen" is te beschouwen als sport, maar wel op een niveau dat voor iedereen toegankelijk is. In de cursus "Verantwoord bewe gen" worden in kleine groepen oefe ningen gedaan. Deze zijn erop ge richt een gezonde houding te krij gen en te houden, de conditie te verbeteren en de spieren te verster ken. Door één uur per week te oefe nen onder professionele begelei ding, blijft het lichaam in conditie en wordt de kans op klachten ver kleind. De cursus "Verantwoord bewegen" start op 16september, van 19.00uur tot 20.00 uur in zorgcentrum De Ze venster. Voor informatie en opgave: Heieen Boelens, telefoon 0180-315624. Kunt u ook zo genieten van de zomerzon? Door binnenshuis in het interieur een juist kleurgebruik toe te passen, haalt u de prettige warme sfeer van de zon voortaan in uw huis! De betere schilder zal name lijk voor hij aan de slag gaat, goed kijken naar de lichtinval in uw woning. Door vervolgens de kleuren hierop af te stemmen, wordt het effect van het dag licht versterkt. Met als resultaat dat uw interieur het gehele jaar door een sfeervolle, lichte uitstraling zal hebben! Wie voor het betere schilderwerk Schilder Theussen inschakelt, kan er dan ook op reke nen dat de vele mogelijkheden vooraf uitge breid besproken worden. Men wordt deskundig geadvi seerd wat betreft materiaal- en kleurkeuze. Ook biedt het bedrijf de extra service door na het schilderwerk alles weer keurig op z'n plek terug te zetten, op te ruimen en de boel even aan te zuigen. Men hoeft dan ook heslist geen vrije dag meer te nemen wanneer de schil der komt en kan zelfs met een gerust hart naar het werk gaan! Niet voor niets groeit de klantenkring van schilder Perry Theussen gestaag. Zijn bedrijf is pas sinds januari '98 operationeel en hij is vanaf dat moment meteen volop aan de slag gegaan voor zowel particulieren als bedrijven. Perry, die voorheen 26 jaar in dienst was bij een schildersbedrijf, kon vanwege de drukke werk zaamheden zelfs in mei '98 een vaste medewerker aannemen. Vanuit de eigen werkplaats aan de Jan Dorrekenskade-west werken zij in de hele regio. Sinds maart jongstleden is het bedrijf dealer van meerkleurige wandafwer- kingsproducten van de merken Creaf- loor en Creawall. Deze producten kunnen op elke vlakke, vormvaste on dergrond worden toegepast in vele structuren en zijn verkrijgbaar in ie dere gewenste kleur. Schilder Theussen is gevestigd aan Zuringveld 3 te Waddinxveen. Voor meer informatie, advies of het aan vragen van een offerte: telefoon 0182-615738. "Leren door doen, bij u in de omge ving", is het motto van Opleidings centrum Waddinxveen. Hiermee wordt de start van het nieuwe cur susjaar ingeluid. Iedereen, de parti culier en de ondernemer, is van hartewelkom op de open dagen op: donderdag 20 augustus van 9.00 tot 22.00 uur, vrijdag 21 augustus van °00 tot 16.00 uur en zaterdag 22 augustus van 9.00 tot 12.00 uur. Opleidingscentrum Waddinxveen verzorgt sinds 1995 onder de naam Opleidingsinstituut Waddinxveen vele cursussen voor de particulier de ondernemer in de regio Mid den Holland. Vanwege de enorme groei in het afgelopen jaar is in de zomer een nieuw pand betrokken, 'i een nieuw pand hoort een nieu we huisstijl en een nieuwe naam maar -- de formule en kwaliteit van onze opleidingen is hetzelfde |ebleven.Opleidingscentrum ™eft een antwoord op elke oplei- d'ugsvraag, van beginniveau tot specialistische trainingen. Alle op dwingen en trainingen zijn mo- ern van opzet. De cursusgroepen Z|jn klein, waardoor sprake is van een persoonlijke benadering. Maxi- '|laa' ben personen per groep kun- e" gelijkertijd en individueel een Pleiding volgen die bij hen past. odoende ontvangt iedereen de ndersteuning die gewenst is. Maatwerk dus. o°r de individuele aanpak kan op e momenten in het cursusjaar worden gestart met de opleiding. Dat kan op momenten dat het de cursis ten schikt in de ochtenduren (ook op zaterdagmorgen!), de middagen of op de maandag- tot en met donderdag avond. De individuele aanpak houdt in dat wordt aangesloten bij de beginsitua tie van elke cursist. Onze opleidingen zijn dus bestemd voor de particulier als de (startende) ondernemer op het niveau van de beginner of de gevorderde.Onderstaand een greep uit ons opleidingsaanbod: Computer: Omgaan met de PC (Windows 3.1/95/ 98); Tekstverwerking (Word/Word perfect); Dataverwerking (Excel, Ac cess); Presentatie (Powerpoint); Inte gratie Office (incl. Outlook); Internet. Administratie: Basiskennis Boekhouden: Basiskennis Calculatie; Computerboekhouden; Praktijkdi ploma Boekhouden. Ondernemen: Algemene Ondernemersvaardighe den (Middenstands-AOV); Sociale Hygiëne (Voor de horecaonderne- ming) Wegens de enorme groei in het afge lopen halfjaar moest er uitgekeken worden naar een ruimere behuizing. Deze werd gevonden aan de Zuid- plaslaan 19 (hoek Zuidplaslaan/ Dreef nabij de cirkelflats) te Wad dinxveen. Hier heeft Opleidingscen trum Waddinxveen de beschikking over twee lokalen. Opleidingscen trum Waddinxveen is ook te berei ken via het nieuwe telefoonnummer 0182-645444.Zie ook onze adverten tie op de achterpagina van deze krant. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking, p. Gespecialiseerd in thuisopbaring. ag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 b.g.g. 502238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten - Codicil op aanvraag beschikbaar. Welke hypotheekvormen zijn er en wanneer zijn ze voor wie interes sant. Wat te doen met eigen geld en over waarde van de bestaande woning. Rentetarieven en voorwaarden van een hypotheek. Inzicht in de procedure na het af sluiten van een hypotheek en het verdere traject zoals notaris, loon- beschikking, enzovoort. Derksen Zn. is er vast van over tuigd veel mensen duidelijkheid te kunnen verschaffen. Daarom is het zeer de moeite waard aanstaande zaterdag een bezoekje te brengen aan Staringlaan 3 in Waddinxveen. Waddinxveen - Op zaterdag 22 augus tus organiseert Der ksen Zn. in haar kantoor aan de Sta ringlaan 3 een open dag. Speciaal voor mensen die een nieuw of bestaand huis willen gaan ko pen of de overwaar de van hun huis wil len benutten. Derk sen Zn. heeft er al les aan gedaan deze dag tot een succes te maken. Zo zal een onafhankelijke hy potheek-deskundi ge twee interessante presentaties geven en zijn er specialis ten aanwezig om be zoekers desgewenst van een op maat ge sneden advies te voorzien. Juist die persoonlij ke begeleiding wordt bij Derksen Zn. zo belangrijk ge vonden. De filosofie dat vertrouwen op termijn beter is dan directe winst ligt hieraan ten grondslag. De hypotheek Infodag is bedoeld voor particulieren. Omdat op korte termijn nogai wat woonruimte in Waddinxveen en omgeving beschik baar komt is het juist voor deze mensen van belang inzicht te kun nen krijgen in deze vaak moeilijke en omslachtige materie. Enkele onderwerpen die belicht zul len worden zijn: De financiële situa tie tijdens de bouw: bouwrente, ren teverlies tijdens de bouw, eventuele overbrugging en de fiscale aspecten en consequenties.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 9