mkelen en moffelen Het Oogstfeest heeft een speciale betekenis voor de N.V.M. De Graaf bouwbedrijf, DE BOODSCHAPPER als het een tikkeltje beter mag. Harvest Home, country en Western band De oude motorfietsen van Willem Boode De Boodschapper hielen BOUWBEDRIJF vcr ten tien ,et> 45 cts. per ilob "IJtVias EUEN, IELEN - Efi MOFFELEN cts. per Kilob Weekblad voor de Gemeente Zevenhuizen (Z.-H.) er£eteekende en leveren v 50 Meter l «mezen 'oien ADVERTEXTIKS -5 rebels: 25 cent; elke re^el meer 5 cent- F A M l i. I EIJ KR I CIITK.N": ■5 rebels: 40 cent; elke regel meer 8 cent. Dienstaanbiedingen, niet nicer <lan 5 ngcl>. to tC"" cmezen 'oien Pagina 18 - Oogstfeestkrant 1998 Het is bijna weer zover: het oogstfeest laat zijn gezicht weer zien. Voor de N.V.M. een belangrijk evenement, ondanks dat het een regionaal gebeuren is. "Voor de N.V.M., welke eigenlijk meer nationaal opereert en zelfs internationaal furore maakt, is het gezicht laten zien op deze socia le aangelegenheid van essentieel belang. De gemeente Zevenhuizen en haar bevolking, daar hebben wij als N.V.M. belang bij. Zo wonen er verschillende collegae in Zevenhuizen en een groot aantal in de omringende gemeenten. Ver der zijn wij voor een groot aantal tuinders in de regio vaste leverancier van verwarmingssystemen, elektro techniek en watertechniek. Wanneer er nieuwe kassen gebouwd worden speelt de welwillendheid van de ge meente voor bijvoorbeeld het verle nen van vergunningen een grote rol. En vergeet de financiering die hier voor komt kijken van de bank niet. Wij mogen in de gemeente Zeven huizen zeker niet klagen over de ma nier waarop de gemeente opereert en zijn ook blij dat we een rol kunnen vervullen in het economisch hart van Zevenhuizen. Want je doet het toch met elkaar, zo wel klant, gemeente, bevolking en overige instanties. De N.V.M. is trots op de manier hoe wij hierin een rol spelen. Het Oogstfeest is voor ons dan ook een uitgelezen kans om alle betrokkenen eens te zien buiten de officiële kantoren of werkplekken. En de sfeer is ongedwongen gezel lig. Het oogstfeest is de ideale gele genheid om de speciale band met Zevenhuizen in het daglicht te zet ten. Daarom steunen wij al jaren het oogstfeest, aldus Lijda Spreeuwen- berg algemeen directeur van de N.V.M. Het verenigingsleven is be langrijk voor de Nederlandse Ver- warmings Maatschappij. Directeur/ eigenaar Theo van der Hoeven is van mening dat je als bedrijf hiervoor support moet geven. Dat hebben we al jaren gedaan en daar zullen we ook in de toekomst aandacht aan be steden. Het is goed toeven in Zevenhuizen, al mogen er wel wat meer elektri ciens toegelaten of opgeleid worden in de gemeente. Want door de sterke ontwikkeling van ons bedrijf zijn we continu op zoek naar deze mensen. Als we deze mensen over het hoofd hebben gezien laat ze bellen of een briefje schrijven naar ons. Maar graag na het Oogstfeest. Want er is tijd voor werken en feestvieren, maar natuurlijk ook het Oogstfeest... en daar maakt bijna iedereen tijd voor vrij. Achter de bibliotheek staat alles in het teken van Country en Western. Om de sfeer tot een hoogtepunt te laten steigen is Country- en Westernband "Harvest Home" uitgenodigd. Een bezoek aan "het Countryplein" is beslist een must tijdens uw Oogstfeestbezoek. Deze collectie wordt steeds meer de moeite van het bekijken waard. Op dit Oogstfeest voegt Willem weer een Cleveland en een Victoria motorfiets aan de collectie toe. Willem Boode speurt het gehele land en zelfs daarbui ten af voor de ontbrekende onderdelen of hij maakt ze gewoon zelf. Tijd speelt voor de 8Z-jarige Willem Boode, omdat het om zijn hobby gaat, geen enkele rol. Abonnementsprijs: 12'/, cent per maand. 35 cent per kwartaal ADRES voor REDACTIE (en voorloopig ook voor Administratie): Pastorie Zevenhuizen. Bouwbedrijf D. de Graaf B.V., opgericht in 1924 en thans geleid door de derde generatie, is ac tief in alle sectoren van de bouw. De Graaf bouwt bedrijfspanden, bungalows, winkels en kantoren, maar is ook gespeciali seerd in groot onderhoud en renovaties. Wo ningbouw, zowel sociale als vrije sector, be hoort ook tot de activiteiten. De opdrachtgevers zijn bedrijven, particulie ren, overheidsinstellingen en woningbouwver enigingen. Voor kleinere verbouwingen voor particulieren en het klein onderhoud voor woningbouwver enigingen hebben zij een speciaal onderhouds- team gevormd, dat zeer flexibel is ingesteld op de individuele wensen van de klant. DE GRAAF Tweemaal per jaar brengt De Graaf Bouwbedrijf het blad "Bouwinfo" uit, waarin zij relaties op de hoogte houdt van alle activiteiten in het bedrijf. Een exemplaar kunt u altijd kosteloos bij De Graaf aanvragen. De Graaf Bouwbedrijf biedt u de volgende schriftelijke garanties: NVOB, Stichting Woningborg, Erkende Hoofdaannemer en BouwGarant. VERSCHIJNT DES ZATERDAGS Dit was de voorloper van de De Dorpskrant en het huidige Hart van Holland. De firma Boode adverteerde in 1906 al met Rijwielen en met Rijwielbellen, die volgens de wet op 50 meter afstand hoorbaar waren. Het bestuur van De Kleine Trompetter riep jongelieden van Zevenhuizen op om de "schoone" kunst der muziek te beoefenen en daarmee een deel van hun vrije tijd aangenaam te kunnen besteden. De abonnementsprijs van De Boodschapper bedroeg 12 cent per maand. Ztilerdag II April 100(1

Hart van Holland | 1998 | | pagina 38