Bewegen bij Toos voor alle leeftijden Spijkenisser Politie Triatlon Eilandentocht Sportievelingen gezocht! Trainen voor Coenencooploop Jeugdclubkampioenschappen bij tennisvereniging Love 70 BROUWER DE KONING Zevenhuizen-Moerkapelle het Hart van \U/ UITVAARTVERZORGING Hart van Holland/26 augustus 1998 pagina 9 Werkzaamheden kruispunt Wollefoppenweg/Vlietkade (rectificatie) Extra geld voor minima Commissievergaderingen Burgerlijke stand portin de regto fato's in Hart van Holland kunnen aan ons konfoor. Noordelijke Dwarsweg la te Zevenhuizen besteld worden a ƒ7,50. Foto's dienen van tevoren betaald te worden, waarna men ze een paar dagen later af km halen. KAMERPLANTEN 3 grote begonia's ƒ12,50 ORG Overige uitslagen In de weken 34 en 35 vinden er werkzaamheden plaats aan het kruispunt van de Wollefoppenweg met de Vlietkade. De werk zaamheden bestaan o.a. uit het aanleggen van een trottoir en een busvriendelijke drempel. Door de werkzaamheden zal het verkeer ter plaatse enige hinder ondervinden. Om de positie van burgers die moeten rondkomen van een mini muminkomen enigszins te ontlasten is een plan ontwikkeld om de minima financieel tegemoette komen, de zogenaamde "categoria le verstrekkingen". Om iets extra's voor de minima te doen kan aan ouders met een minimuminkomen met schoolgaande kinderen tot 18 jaar, f. 250,- per kind per jaar beschikbaar worden gesteld. Ouders met schoolgaande kinderen zijn namelijk jaarlijks een behoorlijk bedrag kwijt aan onder andere ouderbijdragen, boeken, reisjes of schoolkampen. Daarnaast is het mogelijk voor de kosten die gemoeid zijn met de aanschaf van duurzame gebruiksgoederen een tegemoetkoming aan te vragen. Deze mogelijkheid is bestemd voor huishoudens met één of meer thuiswonende kinderen tot 21 jaar en tenminste 3 jaar een mini muminkomen of een bijstandsuitkering ontvangen. Deze voorzieningen zijn bedoeld voor inwoners met inkomen tot 110 procent van de bijstandsuitkering. Inwoners die hiertoe beho ren kunnen bij de gemeente een aanvraag voor een categoriale verstrekking indienen. In belangrijke mate zijn dat de cliënten van de sectie Zorg, die een uitkering Algemene bijstand ontvangen. Indien van toepassing krijgen cliënten van de sectie Zorg vóór 1 september a.s. een aanvraagformulier toegestuurd voor een tege moetkoming in de kosten van schoolgaande kinderen tot 18 jaar. Heeft u een minimuminkomen dan kunt u zich voor nadere inlich tingen wenden tot de sectie Zorg, telefoon 0180-637756. Tijdens de in het vergaderschema opgenomen commissievergade ringen zullen o.a. de navolgende punten aan de orde worden gesteld. Commissie Verzoek planschadevergoeding Boode B.V.; Voorbereidingsbesluiten; Wijziging van de Bouwverordening; Aanvullende overeenkomst met de Stichting Waarborgfonds Eigen Woningen; Begroting 1999, meerjarenbegroting 2000-2002 Stichting Dorpshuis Zevenhuizen; Jaarrekening 1997 Stichting Uitvaartcentrum Zevenhuizen; Overschrijdingspercentage en overschrijdingsbedragen 1991-1995 bijzonder onderwijs. Commissie II Wijziging van belastingverordeningen; Verhogen W.V.G.-budget 1998; Keuze aula en rouwcentrum te Zevenhuizen; Verkeersmaatregelen Dorpsstraat en Wollefoppenweg te Zevenhuizen. Voorafgaande aan de vergaderingen van de commissies is er gele genheid om vragen te stellen of opmerkingen te maken met betrekking tot een tot het werkterrein van de commissie behorend onderwerp. Het kan hier om een onderwerp gaan dat voor de betreffende vergadering op de agenda staat. Ook over onderwer pen die niet op de agenda staan kunnen vragen worden gesteld. Tijdens de vergadering van de commissies kan bij het te behandelen agendapunt het woord worden gevoerd. Hierbij kunnen over de te behandelen onderwerpen inlichtingen worden verstrekt, een toe lichting worden gegeven en vragen van commissieleden worden beantwoord. Wanneer U van bovenstaande mogelijkheid gebruik wenst te ma- ken, dient dit voorafgaande aan de vergadering bij de voorzitter Jcenbaar te worden gemaakt. Geboren: Niels Willem van den Akker, zoon van Willem H.G. van den Akker en Maria Oenema, op 19 augustus 1998; Gehuwd: ^9° Walter IllatarcoCruzen Marliekevan Leeuwe, op 18 augustus Dennis Pak en Patricia van de Laar, op 14 augustus 1998; Over/eden; ^gg^anusde Wolf w/v A. Kleijnendorst, oud 88jaar, op 17 augustus ^[inus Monster e/v K. Bazen, oud 78 jaar, op 18 augustus 1998; Waddinxveen - Gymnastiekvereni ging Toos heeft een gevarieerd pro gramma met lessen voor kinderen vanaf 1 jaar. Peuter en kleuters kun nen kiezen uit kleutergym, -jazztiek, baltiek en oud- en kindgym. In ver schillende zalen wordt les gegeven onder leiding van gediplomeerde do centen. Informatie over lessen en locatie is te verkrijgen via de telefoonnummers 613839 en 632931, na 17.30 uur. Ook bestaat de mogelijkheid een kijkje te nemen bij één van de lessen. Regio-Op 12 september wordt de 13e editie van de Spijkenisser Politie Triatlon gehouden. Een wedstrijd die in het teken zal staan van een ontmoe ting tussen de landelijke- en de plaat selijke triatlon-top. Er zal een tweetal wedstrijden worden gehouden, te weten een wedstrijdtriatlon (ander halve kilometer zwemmen, 40 kilome ter fietsen en 10 kilometer hardlopen) en een recreatieve triatlon, waarbij het zwemmen is ingekort tot 1 kilome ter en de overige afstanden gelijk blij- Voor informatie kan men bellen: 0181- 697195. Op 11 sept. worden Martin en Bianca na 5 jaar eindelijk een paar. Veel geluk! F. M. A. Rochelle gefeliciteerd met je 3e verjaardag! papa, mama, opa en oma van Nuland Wie heeft mijn horloge gevonden (Seiko) omg. Hollev.brug, Moerk. Zijde 079-5932755 Zoetermeer - Toerfietsvereniging Zoetermeer '77 organiseert zaterdag 29 augustus de Eilandentocht. Deel nemers aan deze tocht kunnen kiezen uit drie afstanden, 40, 85 en 150 kilo meter. De 40 kilometer blijft in buurt van Zoetermeer en voert de deelnemers via de Rottemeren, Bergschenhoek terug naar Zoetermeer. De 85 kilome ter doet hierbij Berkel en Rodenrijs, Ackerdijksche-plassen aan en met de rust aan de Breede of Vlaardingsche- vaart via Schipluiden terug naar Zoe termeer. De 150 kilometer brengt de deelnemers via de Rottemeren, over de van Brienenoordbrug en door de Heinenoordtunnel naar de Hoekse Waard, Piershil, Beijerland, Putten, Voorne en met het pontje van Rozen burg naar Maassluis door het Delft- land terug naar Zoetermeer. De kosten zijn, exclusief pont, afhan kelijk van de gekozen afstand en be dragen tussen de ƒ5,- en ƒ6,-. Voor de 40 kilometer kan per gezin worden ingeschreven. Kinderen tot en met 12 jaar betalen dan ƒ1,- (inclu sief medaille). De starttijden zijn tus sen 8.00voor de 150 km, en 12.00 uur, voor de 40 km. Startpunt is het clubge bouw van de vereniging aan de Buy- tenparklaan 2b in Zoetermeer. Voor informatie: Ap Middelkamp, te lefoon 079-331.11.32 (na 18.00 uur). Potchrysanten en Erica winterbloei Prei, boeren- en winterbloemkool, 4 soorten sla, andijvie. Aardbeiplanten N.A.K. gekeurd in soorten Meststoffen, tuinaarde 4 zakken ƒ10,- kwekerij! q fiü GEEN KOOPAVOND VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSS^L Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 0180-632430 nuari tot begin mei wordt gehouden. Zevenhuizen - Ben je zeven jaar of ouder en wil je een nieuwe sport pro beren? Denk dan eens aan badminton nen! Iedere zaterdagochtend tussen 9.00 en 12.00 uur kan je komen bad mintonnen in dorpshuis Swanla. De meeste zaterdagen is er training, maar eens in de vijf of zes weken organiseert de badmintonvereniging toernooien, uitwisselingen met ande re verenigingen, ouder-kind toernooi, oliebollentoernooi, spelletjesochten- dén en nog veel meer. Eens per jaar gaan de jeugdleden een dagje uit. Diverse jaren zijn ze naar Duinrell geweest en vorig jaar hebben ze een survivaltocht gehouden. Er doen zeven teams mee aan de jeugdcompetitie, welke van eind ja- Er zijn twee groepen jeugdleden, ba sisschoolscholieren vanaf zeven jaar en scholieren van de middelbare school tot en met 17 jaar. Dit jaar zijn er vrij veel jeugdleden van de eerste naar de tweede groep gegaan, waar door de vereniging best wat nieuwe jeugdleden kan gebruiken. Lijkt het je leuk, kom dan eens kijken en meespelen op zaterdagochtend. Iedere zaterdagochtend ben je wel kom, maar op 5 september is er open huis. Doe sportieve kleding aan en speel meel. Heb je geen racket, dan kun je die lenen. Voor inlichtingen: Peter Alkemade (jeugdcommissie), telefoon 0180- 631826. Boskoop - Dinsdag 1 september start de loopgroep van atletiekvereniging AV'47 uit Boskoop de voorbereiding voor de Coenencooploop op 17 okto ber in Waddinxveen. Voor de loop groep geldt deze loop als de openings- klassieker van het loopseizoen. Om ook lopers uit de regio de kans te geven zich op professionele wijze voor te bereiden is het mogelijk gedu rende zeven weken met de loopgroep mee te trainen. Het enige wat wordt gevraagd is een goede basisconditie en enige loopervaring op een tien kilo meter. Iedere loper zal worden bege leid bij de training. Tijdens de training wordt het programma afgestemd op persoonlijke capaciteiten. Het programma bestaat uit drie trai ningen per week. Op dinsdag en don derdag wordt getraind op basissnel heid en looptechniek. Op vrijdag of zaterdag wordt de duurloop gelopen. Een aantal testlopen staat op het pro gramma om de vorderingen te contro leren. De dinsdag wordt er getraind op het ITC-terrein, en de donderdag in het Gouwebos of op de weg. Gezamenlijk worden de trainingen afgewerkt met onder andere warming-up, loopscho ling, rekoefeningen, loopprogram ma's en cooling-down. Door middel van niveaugroepen kan iedereen op zijn eigen niveau werken aan zijn of haar conditie. De duurloop dient indi vidueel gelopen te worden. De voorbereiding duurt van 1 septem ber tot de Coenencooploop op 17 ok tober. Voor het meetrainen geduren de zeven weken zal van elke loper een bijdrage worden gevraagd. Start dinsdag 1 september om 20.30 uur en donderdag 3 september om 19.30 uur bij de kantine van AV'47 aan de Hoogeveenseweg in Boskoop. Voor aanmeldingen en informatie: Aad Rotteveel, telefoon 0172-214842, of Hans van Til, telefoon 0172-215126. Moerkapelle - Op zaterdag 22 augus tus werden bij tennisvereniging Love 70 de clubkampioenschappen voor de jeugd afgesloten. Vooral de finale bij de jongens was heel spannend. Steven Quick had de eerste set met 6- 4 gewonnen, de tweede set won San- der Compeer met 6-0 en hij kwam in de derde set met 4-1 voor te staan, maar Steven wist de stand toch nog tot 6-6 terug te brengen. Toen moest de par tij onderbroken worden door de re gen. Na een een half uur werd de strijd hervat. Steven Quick trok aan het langste eind in de tie-break, die hij met 8-6 won. Derde werd in de catego rie jongens t/m 17 jaar Timme Ham. Clubkampioene bij de meisjes (t/m 17 jaar) werd Sandra van der Pol; zij won van Lisanne Ham (6-1, 6-3). De derde plaats werd behaald door Mandy van der Nat. De beide clubkampioenen bij de jeugd - Sandra van der Pol en Steven Quick- doen deze week mee met de clubkampioenschappen van de se nioren. Aan het eind van de middag bedankte voorzitter Charlotte Velienga dege nen die zich ingespannen hebben om de clubkampioenschappen goed te laten verlopen. Jongens van 10-12 jaar: 1. Michael van Eijk; 2. Micha Wilden berg; 3. Jilles Eindhoven. Meisjes van 10-12 jaar: 1. Suzanne Boevee; 2. Sanne Duursma; 3. Hanneke Duursma. Meisjes en jongens tot 10 jaar: 1. Mar- ko van Leeuwen; 2. Rutger van Ooster hout; 3. Britta Duursma. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 b.g.g. 502238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 9