Hockeyclub Waddinxveen telt 250 leden Trimmen en fitgym bij TOOS Start seizoen Waddinxveense Reddings Brigade Versterking voor Dames 1 Gouwestaete BROUWER DE KONING TMltffl orgen^ÖIj Tiende Coenecooploop moet hoogtepunt worden De Stormvliegers Uitslag zesde SKR-puzzel Kennismaken met de handboogsport Badmintonseizoen Invictus regio ort tn Open Dag Badmin tonvereniging op 12 september Sportinstuif "De Dreef" van start De Sperwer Sjoelen UITVAARTVERZORGING In deze krant vindt u de laatste SKR-puzzel van dit seizoen. Hart van Holland/2 september 1998 pagina 9 Waterpolo Meedoen met de top drie Bredere selectie KAMERPLANTEN 3 grote begonia's ƒ12,50 Waddinxveen - Hockeyclub Wad dinxveen aan de Sniepweg is een actieve sportvereniging met 250 le den. De hockeyclub viert dit seizoen het dertigjarig bestaan waarvoor di verse festiviteiten in voorbereiding zijn. De leden zijn gedurende het sei zoen, van september tot en met mei, zowel prestatiege richt als recreatief met de hockey- sport bezig. Hockey is een teamsport. De teams worden ingedeeld naar leeftijd: ben jamins (7 jaar), mini's (8-10 jaar), ju nioren (11-17 jaar), dames en heren senioren (vanaf 18 jaar), veteranen, trimdames en trimheren. De benjamins beginnen spelender wijs te hockeyen en vanaf dit seizoen gaan zij ook wedstrijdjes spelen tegen andere benjamins uit de regio. Dit gebeurt op 1/8 veld met vier doeltjes. DeE-jeugd begint met een zestal wed strijdjes op een kwart veld. Dit wordt langzaam opgebouwd naar een acht tal op een half veld. Tenslotte speel je in een elftal op een heel veld. De jeugd speelt op zaterdag wedstrijden. De senioren spelen op zondag de KNHB-competitie. Ieder team traint 1 a 2 maal per week onder leiding van deskundige trainers, ook de jeugd van HCW is actief in het (helpen van) trainers van jongere teams. Trimleden hebben de mogelijkheid iedere week mee te trainen zonder aan wedstrijden deel te nemen. Er is een damestrimgroep op donderdag ochtend van 9.30 tot 10.30 uur. Op donderdagavond trainen de heren trimleden. Hockeyclub Waddinxveen is in het bezit van een kunstgrasveld en een natuurgrasveld zodat de hele winter door gespeeld kan worden. Buiten de competitie om worden er bij hockey club Waddinxveen vele activiteiten georganiseerd voor de jeugd zoals het mini-slaapweekend, pannen-koe kenfestijn, Sinterklaasfeest, mini van de week, wild-west-toernooi, Ratje- toernooi, diverse jeugdfeesten en trainingen van internationals. Ook voor senioren zijn er activiteiten: 30+ toernooi, feesten in stijl, nieuw jaarsborrel en ouder-kind training. Dit alles wordt georganiseerd door actieve leden van HCW onder wie veel jeugdleden. Niet alleen mensen uit Waddinxveen zijn lid van de hockeyclub, ook uit de omringende gemeenten weet men de weg naar de hockeyclub te vinden. Voor informatie over lidmaatschap of trainingstijden kan men op maandag avond bellen naar het clubhuis aan de Sniepweg, telefoon 0182-615792 of naar Paulien Christoffels, telefoon 0172-218214 (7-10 jaar) of Wietske Mulder, telefoon 0182-619187. Waddinxveen - De Waddinxveense gymnastiekvereniging TOOS heeft voor dames en heren vanaf ongeveer 25tot 65 jaar vele trimuren. Deze uren bestaan niet alleen uit conditietrai ning. Binnen de trimlessen wordt veel gedaan aan spierverlengende en spierversterkende oefeningen, en wordt veel aandacht besteed aan :el- en spelvormen. Elke trim-acti- ïiteit wordt begeleid door een des kundige trainer. De les is aangepast aan het niveau van de deelnemers, zodat elke leeftijdsgroep zich binnen deze lessen thuis kan voelen. Ligt het accent bij de herengroepen meer op conditie en volleybal, bij de dames is het aanbod elke les anders. Zo gaan inspanning (veelal op muziek) en ont spanning heel goed samen. Voor meer informatie over tijden en derge lijke: 0182-613839. Waddinxveen - Vrijdag 28 augustus is bet zwemseizoen van de Waddinx veense Reddingsbrigade van start gegaan. Gedurende het seizoen wor den de leden opgeleid tot zwemmend afvarend redder. Aan het eind van bet seizoen zal het voor iedereen ®>gelijkzijn een brevet of diploma te balen. Ookzal de wedstrijdploeg gaan trainen om een goed seizoen te gaan draaien. Tegen de zomer zal er voor een aantal leden de mogelijkheid zijn te helpen bij strand- of binnenwater bewaking (Texel, Domburg, Zoeter- meer Noord Aa). Iedereen van jong tot oud kan lid wor den van de WRB; hiervoor kan men contact opnemen met het secreta riaat, M. van Nes-Mulder, telefoon 0182-611492 of M. den Ouden, tele foon 0182-633480. addinxveen - Het eerste damesteam van Gouwestaete is door de komst van Ellen van der Weijden-Bast en etra Meerdink enorm versterktAan dien keepster Karin Bouwens niet ®eer beschikbaar is voor het team an GZC, en er geen goede vervang- tervoorhanden was, ontstond er een li .uatie waarin GZC een uiterst moei- jaar tegemoet zou gaan. Deze twee ames besloten daarom de overstap aar Gouwestaete te maken. Voor de ee internationals, beiden toch ook nte clubspeelsters, moet dit een J» besluit geweest zijn. De mo- L un'rï om te blijven acteren op Mklasseniveau in een volledig en s mobveerd team heeft echter voor de doorslag gegeven om voor wuwestaete te kiezen Inmiddels lp t°°kEvelyn de Tyssonsk beslo- 'vn de overstap van GZC naar Gou- taete te maken. sdpJi 'ij6 'conist van de drie nieuwe ipm,rs moet het voor Gouwestae- gelijk zijn om mee te draaien met WV7/N?pers beller Keukens/Donk, itiprc .s en Damixa/Ravijn. Im- OverH161 van den Berg, Mirjam am en keepster Francine Lank- huyzen heeft Gouwestaete vijf inter nationals in de gelederen. Hiermee is wellicht de basis gelegd voor deelna me aan de play-offs, of zelfs meer, aan het eind van het seizoen 1998/99. Dit is met name voor de internationals toch al een zeer belangrijkseizoen. Zij zullen zich in 1999 óók waar moeten maken bij de kwalificatietoernooien, hetgeen uiteindelijk zal moeten lei den tot deelname aan de Olympische Spelen in 2000 te Sydney. Trainer/coach Hellen Boering be schikt nu over een selectie van 21 speelsters, waaruit het eerste en het tweede team samengesteld zullen worden. De selectie bestaat uit de volgende speelsters: Yvette de Beer, Sandra Berckenkamp, Gillian van den Berg, Astrid Cornelissen, Helen Cor- nelissen, Wendy de Frankrijker, Cindy de Geus, Nancy van der Hoek, Marion van Hooft, Hanneke Kappen, Heike Koglin, Francine Lankhuyzen (keep ster), Gabriëlle van der Loo-de Groot, Petra Meerdink, Mirjam de Meij (keepster), Elly Middendorp, Kim Middendorp, Mirjam Overdam, Evelyn de Tyssonsk, Erika Vlasman en Ellen van der Weijden-Bast. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking, p. Gespecialiseerd in thuisopbaring. uag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 b.g.g. 502238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. op 4 sept, is oom Aart jarig. Hiep hiep hoera. Gefeliciteerd en kusjes van Bas en Rosanne Zevenhuizen 5 september: Unicef op het Oogstfeest, nieuwe agenda's en kalenders weggelopen: ons katertje grijs/wit/zwart roepnaam: Moos Zvh: 0180-631441 Zevenhuizen - In verband met het Oogstfeest aanstaande zaterdag 5 september, heeft het bestuur van Badmintonvereniging Zevenhuizen besloten de Open Dag te verplaatsen naar zaterdag 12 september. Waddinxveen/Boskoop - Op maandag 7 september gaat voor het 22e jaar de Sportinstuif van start. In sporthal "De Dreef", tegenover het Be-Fair voetbal veld, kan, vanaf 17.45 uur tot even na 19.00 uur, iedereen die ouder is dan 18 jaar op ontspannen wijze een uurtje volleyballen, badmintonnen, basket ballen, tafeltennissen, zaalvoetballen en/of aan conditietraining doen. De kosten voor deelname bedragen 3,=; er is geen lidmaatschap aan verbon den. Iedereen is welkom. Voor meer informatie: Piet Wesseling, telefoon (0182) 616773. Waddinxveen - Postduivenvereni ging De Sperwer nam deel aan een concours vanuit Menen. Er stond een kalme noord noordwesten wind. De afstand bedroeg 176 kilometer. In concours waren 447 duiven, die ge lost werden om 9.30 uur. Aankomst eerste duif 11.49 uur; laatste duif 12.03 uur. Snelheid eerste duif 1244 meter per minuut. Uitslag: C.A. Bode: 1; Joh.L. Bol: 2, 3, 4, 6, 8, 9 en 10; R.A. van der Made: 5. Waddinxveen - Bij Sjoelclub Waddinx veen is op 26 augustus gesjoeld. De eerste vijf per klasse waren: Klasse A: 1. J. Kersbergen, 1428; 2. D.Dros, 1392; 3. A. van Gemeren, 1381; 4. F. Bouwmeester, 1369; 5. C. Faay, 1349. Klasse B: 1. P. van Leeuwen, 1297; 2. F. Botger? 1290; 3. G. Vos, 1281; 4. E. den Drijver, 1271; 5. C.Jr. Slingerland, 1270. KlasseC: l.D. Sinnema, 1196; 2. J. van Beek, 1193; 3.0. Supusepa, 1189; 4. M. Kersbergen, 1185; 5. C. van Gils, 1181. Klasse D: 1. A. Warmelink, 1079; 2. C. Kersbergen, 1070; 3. S. Faay, 1066; 4. R. Kersbergen, 1027; 5. M.C. Taktor, 1025. Het gemiddelde van deze avond was 117,94. Het gemiddelde van de vereni ging is 117,938. Het totaal van de ver eniging is 58969,000. Potchrysanten en Erica winterbloei Prei, boeren- en winterbloemkool, 4 soorten sla, andijvie. Aardbeiplanten N.A.K. gekeurd in soorten Meststoffen, tuinaarde 4 zakken ƒ10,- KWEKpiT GEEN KOOPAVOND I VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 0180-632430 Waddinxveen - Het organisatiecomité van de tiende Coenecooploop, die op zaterdag 17 oktober gehouden wordt, streeft voor de jubileumuitgave naar twee hoogtepunten. Ten eerste moet de kwaliteit van het deelnemersveld aan de tien kilometerwedstrijdloop nog beter worden dan tij dens de voor gaande edities. Geen eenvoudige op gave, want de Waddinxveense loop is altijd sterk bezet geweest. Greg van Hest uit Tilburg liep zelfs al binnen de 28 minuten, destijds een Nederlands record; Kamiel Maase zorgde al eens voor een hoogtepunt terwijl een groot aantal Afrikaanse lopers de Coene cooploop extra allure gaf. Vorig jaar brak Irma Heeren (kersvers wereld kampioene run-bike-run) het dames- parcoursrecord; zij versloeg toen ver rassend de Afrikaanse, Belgische en Nederlandse concurrentie. Lopers makelaar Jan Benschop doet momen teel naarstige pogingen om zowel meervoudig Coenecoopwinnaar Van Hest als Irma Heeren te contracteren. Ook wordt gedacht aan Nederlands Kampioen triathlon Jan van der Marei uit Ter Aar. Het tweede hoogtepunt moet het deelnemersaantal worden. De organi satoren hopen de tweeduizend te ha len. Zenuwcentrum op 17 oktober is het gebouw van de Grondmij. mid denin het Coenecoop bedrijvenpark. De aanvangstijd van de tien kilometer en de halve marathon is om 14.35 uur. Zevenhuizen - Postduivenvereniging De Stormvliegers nam op 29 augustus deel aan een wedvlucht vanuit Me nen. Afstand 168 kilometer. In con cours waren 655 duiven die om 8.40 uur met noordwesten wind gelost werden. De eerste duif arriveerde om 10.55.51 uur en haalde een snelheid van 1237.52 meter per minuut. Uitslag: C. Nobel: 1, 4, 5, 7, 8, en 9; Joh. Stof berg: 2; J.S. Heykoop; 3; C. Zweere: 6; N. Koppenaal 10. De oplossing van de SKR-puzzel van vorige week is "Afstand". Uit de goede inzendingen is een drietal prijswinnaars getrokken. De eerste prijs, ƒ100,-, is voor mevrouw T. Ramp-van der Heijden van de Voorofscheweg 314 in Boskoop. De prijs van ƒ50,- is voor H. Hogebrug, Wethouder Kreftiaan 13 in Zevenhuizen en de derde prijs, een bedrag van ƒ25,-, is voor B. Verhoef, Beatrixlaan 10 in Moerkapelle. Prijzen kunnen vanaf heden worden afgehaald bij het kantoor van Hart van Holland aan de Noordelijke Dwarsweg la in Zevenhuizen. Men dient een geldig legitimatiebewijs te overhandigen. Gouda - De handboogsportvereniging 'Gravin Jacoba van Beieren' is op ini tiatief van de gemeente Gouda en de Nederlandse Handboog Bond opge richt, en bestaat iets meer dan drie jaar. Vanaf april 1995 is de vereniging een zelfstandige vereniging gewor den, waarvan de schutters op natio naal niveau van zich hebben laten horen. Om meerdere mensen kennis te laten maken met de handboogsport organi seert handboogsportvereniging 'Gra vin Jacoba van Beieren' op zaterdag 5 september een open dag in sporthal De Springers aan de Sportlaan in Gou da. Belangstellenden worden uitgeno digd om tussen 13.00 uur en 17.00 uur kennis te komen maken met de hand boogsport. Een ieder vanaf 8 jaar oud wordt in de gelegenheid gesteld om, onder leiding van geoefende schut ters van de vereniging, met de hand boog te schieten. Tevens zullen er demonstraties worden gegeven, waarbij wordt geschoten met ver schillende soorten bogen. Verder kan nadere informatie worden verkregen over de vereniging, de bogen, de ver schillende vormen van wedstrijden binnen de handboogsport etcetera. Waddinxveen - Deze week is het bad mintonseizoen gestart bij Invictus. Op zaterdag 5 september start het seizoen voor de mini's (6-9 jaar) in "De Groenswaard" van 9.30 tot 11.00 uur. Deze training wordt begeleid door een aantal enthousiaste Invictus-le- den. De recreanten zijn begonnen op dins dag 1 september. De trainingen star ten op 9 september in De Dreef en donderdag 10 september in De Dui kelaar en De Dreef.. Voor nieuwe leden is er voldoende plaats tussen de overige spelers. Er zijn drie speelavonden, dinsdag, woensdag en donderdag) in De Dreef en vier (maandag, dinsdag, donder dag en zondag) in De Duikelaar. Voor leden met een proef-lidmaatschap is de maand september gratis. Voor meer informatie kan men terecht bij Hilda Mathot, telefoon 0172-217649). Voor veel van de Invictus-leden be gint half september de competitie, waarin ongetwijfeld spannende en meeslepende partijen zullen worden afgewerkt.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 9