H Breng het lichaam in goede conditie bij Studio Feel Good m Clips Haarmode: voor een compleet nieuwe look! Schocon Mode, voor vakkundig advies Ayurvedische huidverzorging en oosterse gezondheidsmassage bij Lavande Slimfit Slender Studio: nu ook voor Alphamassage fplj Vitalité: ook voor deskundig advies over voedingssupplementen Hart van Holland/16 september 1998 pagina 25 MALUWIZ Boskoop - Wie na de zomer graag iets aan het figuur wil doen of hetjjezicht eens intensief wiriaten verzorgen, vindt aan de Burg. Coli|nstraat 10a een ware specialist op gebied van gelaats- en lichaamsverzorging. Studio Feel Good beschikt over zes slenderbanken voor figuur correctie. Volgens eigenaresse Anita Mol is slenderen de ideale ma nier van afslanken omdat alle mogelijke probleemzones worden aangepakt. Door de verschillende oefeningen wor den spieren namelijk steviger en het lichaam duidelijk strakker, bovendien wordt cellulitis verminderd. Hoewel men niet zozeer gewicht verliest, verliest men wel échte centimeters. Anita: "De resul taten worden in de studio bijgehouden en zijn echt verbluffend; er zijn dames bij die in korte tijd maar liefst 25 cm kwijtraakten!" Vanwege dit enorme suc ces introduceerde Anita een speciale maandkaarrwaarmee men reent heeft op 10 x 1 uur slenderen plus 4 x zonnebank of 1 x rug-, schouder- en nekmassage, voor een totaalprijs van 1 25,-. Van deze aanbieding kan men in september en oktober '98 gebruik maken. Bij Studio Feel Good heeft men verder de keuze uit zb'n 40 verschillende gelaatsbehandelingen. Er wordt ge werkt met huidverzorgingsproducten van het merk Deynique, die de verzor ging van de huid op een totaal andere manier benaderd dan de reguliere ver zorging. De decoratieve cosmetica is vanhetdierproefvrije merkMalu Wilz. Nieuw in het assortiment zijn de pro fessionele, veeg- en watervaste camouflageproducten; ideaal voor het camoufleren van wijnvlekken of witte vlekjes veroorzaakt door het plaatse lijk ontbreken van pigment. Regelma tig worden bij Studio Feel GoocTmake- up adviesavonden georganiseerd waarbij tips en demonstraties worden gegeven. Voor meer informatie: telefoon 0172-212863. Zevenhuizen - Bij de allernieuwste modetrends hoort ook een nieuwe look. Dejollround kapsters van Clips Haarmode hebben onaig vooroereia op net nieuwe seizoen en zijn uitstekend op de hoogte van de laatste haartrends. Volgens Natasja, die sinds maart de leiding over de salon heeft, zijn het bij de dames vooral de pony's die dit najaar actueel zijn. Over de vaak korte pony worden langere laagjes gesneden voor een nonchalante uitstraling. Heren die de trends op de voet willen volgen zullen het haar komend seizoen in een wat langere lengte dragen. Om de nieuwe look compleet te ma lt», beschikt Clips Haarmode over een mata-up studio waar gewerkt wordt met producten van het Amerikaanse merk Trucco van Sebastian. Eerdaags zal 'Paradox' de nieuwe make-up herfst- collectie '98 worden geïntroduceerd en deze heeft iets heel bijzonders in petto! Uitgangspunt is de natuurlijke look met veelal donkere kleuraccenten zoals sabelbruin, vloeiend zilver-goud, groen en sterrennacht-zwart om de ogen een sprekend accent te geven. Robijnrood, metallic mahoniebruin en zacht goud bruin laten de lippen uitkomen. Trucco Face en Body Shimmer Powder zorgt voor een prachtige, natuurlijke gloech Om de cliënten in de kapsalon kennis te laten maken met de nieuwe herfscollectie, wordt gedurende de maand november na elke behandeling in de salon, desgewenst een gratis touch-up make up aangebracht. Eerder, en wel in oktober zullen gedurende één aag de monstraties worden gege ven door een visagiste van Sebastian. Om hierbij aanwezig te zijn is het noodzakelijk vooraf een afspraak te maken. Clips Haarmode, Dorps straat 140a, Zevenhuizen, telefoon: 0180-633519. Gouda - Schocon Mode, de zaak met kleding voor dames, heren en vrijetijdskleding, neemt met drie panden een pro minente piaats in op de Kleiweg in Gouda. Het winkelende publiek, op zoek naar vlotte mode, kan hiervoor terecht bij onder andere de damesmode-afdeling van Schocon. Door de rustige sfeer kan men tot de beste kledingkeuze komen. Er is dameskleding van onder andere Lindon, Setter Lady, Batella, Tajfun, Mitique en Cavita. De kleding van deze mer ken is opvallend goed te combineren en het deskundige per soneel geeft graag een goed advies. Naast de damesmode-afdeling ligt de Jeansshop. Hier vindt men niet alleen de spijkerbroek van Levis, Mustang, Wrangier. Edwin, Maverick, T.P.T. Jeans en Salty Dog, maar ook andere vrijetijdskleding. Er is een groot aanbod van jacks, blouses en truien. Op de hoek van de Kleiweg en de Kleiwegstraat is de herenmode afdeling gevestigd. Ook hier bekende merknamen zoals van Gils, Frans Mo lenaar, Le Dub, Elmior en Chek Mark. De naam Schocon Mode is meer dan dertig jaar bekend in Gouda en om streken. De winkel kent een groot aan tal vaste klanten. Twee jaar geleden werden de winkels van Schocon Mode in Gouda in een nieuw jasje gesto ken. Hierdoor kan de kleding over zichtelijk worden gepresenteerd. Bij Schocon Mode vindt men mode in diverse prijsklassen. Het assortiment in Gouda is groot en speelt vlot in op de wensen van de klant. Dit geldt ook voor de Schocon-filialen in Bode graven, Woerden en Sliedrecht. i Waddinxveen - Bij de Praktijk voor Ayurvedische huidverzorging en massage "Lavande" kan men terecht voor een heel persoonlijke behandeling. Eigenaresse en schoonheidsspecialiste Mieke Kolet, meals enige in deze regio op basis van Ayurveda werkt, is heel enthousiast over deze manier van werken. En zo ook haar cliënten die een Ayurvedische massage hebben ervaren. "Het lijkt wel of te n hele lichaam meedoet" en "Daar heb ik dagen lang plezier van gehad" waren de reacties. Ayurveda bestaat al zo'n 5000 jaar, is afkomstig uit India en gaat ervan uit dat de natuur Qües geeft wat we nodig hebben. Al net oude India werd Ayurveda op 'ele manieren toegepast om tal van 2|ekten te helpen genezen, maar de nodruk lag toen al op de handha- Vln9 van de positieve gezondheid van elk individu. Ayurveda bestudeert de basisprincipes van het menselijk karakter en de natuur lijke behoeften als honger, dorst en slaap en beperkt zich niet alleen tot het lichaam maar vooral tot de geest. Het doel van Ayurveda is 'balans', zo wel lichamelijk als geestelijk. Deze twee zaken zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Vaak door spanningen en stress ontstaan er lichamelijke klachten en ongemakken. Door middel van mas sage bereikt men rust. Niet alleen licha melijk maar ook geestelijk; niet voor niets wordt in de Ayurvedische traditie de massage als even essentieel be schouwd als juiste voeding en een ge zonde leefwijze. Komt men bi| Ayurvedische behandeling wordt eerst door middel van een korte vragenlijst uw 'dosha' bepaald. Dosha staat voor: tot welk type mens men behoort, name lijk de Ayurvedische principes berusten op de drie types waarin de mens wordt verdeeld, leder type: Vata, Pitta, Kapha, heeft z'n eigen kenmerken op lichame lijk en geestelijk gebied. Aan de hand van iemands dosha wor den producten uitgezocht die tijdens de behandeling gebruikt worden. Zo krijgt men een heel persoonlijke behandeling. Uiteraard kunnen deze producten ook thuis gebruikt worden. De oosterse gezondheidsmassage is een lichaamsmassage bestaande uit oosterse massagetechnieken. De massage is erop gericht om balans in zowel lichaam als geest te bren gen. Door tijdens de massage be wust met de ademhaling bezig te zijn kan men een diepe ontspanning ervaren. Voor meer informatie: 0182- 617375. in dit blac Bleiswijk - Voor wie graag een strakker Tichaam wil zonder daarbij moe te worden, pijnlijke spieren te krij gen of te transpireren, is slenderen een uit komst. Door gebruik te maken van verschil lende gemotoriseerde slenderbanken die ie- der een andere wer- king hebben, worden de traditionele grond- oefeningen zoals sit-ups, benen heffen en andere buikspieroefeningen vervan gen. Terwijl men op de slenderbank onbelast beweegt, wordt beetje bij beetje steeds een andere spiergroep aangepakt. Bovendien worden alle lichaamsfuncties geactiveerd waardoor afvalstoffen versneld worden afgevoerd. Men raakt op deze wijze niet zo zeer kilo's, maar wel centimeters kwijt. Eén uur slenderen komt overeen met maar liefst vier uur grondoefeningen! Bij Slimfit Slender Studio kan men vrij blijvend komen kijken hoe één en an der in zijn werk gaaf. Daarbij wordt uiteraard de nodige uitleg gegeven. Ook het splinternieuwe, volledig computergestuurde Alphamassage-ap- paraat is interessant om kennis mee te maken. Door stress zijn velen steeds vaker op zoek naar een goede manier van ontspannen. Alphamassage biedt deze noodzakelijke ontspanning van zowel lichaam als geest. De menselijke zintuigen (zicht, gevoel, reuk en worden gelijktijdig tot rust gebracht o: gestimuleerd om lichaam en geest in balans te brengen. Men heeft keuze uit voorgeprogrammeerde mogelijkheden met elk haar eigen specifieke werking, zoals droge sauna, ozon-lamp, mas sage, aromatherapie, gezuiverde lucht en alphastimulus. Verder is het apparaat voorzien van een onfwaaktune, calorieën-indicator, counterbed en stereo hi-fi. Alle func ties kunnen gelijktijdig en in iedere gewenste combinatie worden ge bruikt. Kortom, met dit exclusieve anti-stressmiddel is hei pas écht ge nieten en volledig tot rust komen! Slimfit Slender Studio is gevestigd aan Kruisweg 1 14 in Bleiswijk, tele foon 079-5933795. te Pure 'nt®resse voor alles wat met gezondheid vanuen.heeft' bes'oot Annelies van Soomeren jaren geleden lii u ar by kaar werk te maken. Het secretaressevak hield voor°°r 9ez'en om 'n '991 aan de Knibbelweg haar praktijk f sportmassage en natuurtherapieën op te zetten. Zij ging seaiplomeera sportmasseur aan de slag en nog in datzelfde als Mar k«"«ui uuii ue siug en nog in aarzeirae lourk (®°n zl' met toepassen van natuurtherapie volgens de kunn Health-methode, waarbij klachten door spiertesten nen worden opgespoord en vervolgens behandeld. Qar praktijk "Vitalité", aange goten bij de Nederlandse m_. 'Genootschap voor Sport te. verhuisde per 1 maart naar de Rozenstraat 57. Inmiddels be schikt Annelies over ruime ervaring als sportmasseur en haar behoefte om zich steeds verder te specialiseren heeft ge leid tot onder andere de opleidingen acupressuur, bindweefselmassage en orthemoleculaire voedingsleer. Laatstge noemde opleiding komt uitstekend van pas omdat in haar praktijk regelmatig vragen worden gesteld over extra vita minen- en mineralengebruik. Tijdens een behandeling wordt immers vaak ge praat over allerlei zaken die de gezond heid aangaan. Vaak wordt gesugge reerd dat wie gezond en gevarieeraeet, leen extra voeding lig heeft. Bepaaldf ssupplementen no- klachten kunnen echter worden verholpen door het gebruik van de juiste voedings supplementen. Daarom wordt door Annelies aan de hand van de klacht bekeken en uitgetest, welk voedings supplement als ondersteu ning cq. aanvulling gebruikt kan worden. Voor meer informatie: tele foon 0180-632057. VfvAt vCH

Hart van Holland | 1998 | | pagina 25