Zonnestudio Biarritz, M special 1998 Het hele gezin modieus gekleed het najaar in voor een zomers gevoel Piccola, dames- en herenmode Beleef totale ontspanning door integratieve massage Creatief aan de slag met de nieuwste najaarsmode f Hart van Hoiland/16 september 1998 pagina 27 Zevenhuizen-Moerkapelle - Bac staat bekend om haar mooie, draagbare mode voor het hele gezin. Trends worden op de voet gevolgd, wat ook dit jaar heeft geresulteerd in een prachtige collectie najaarsmode tegen betaalbare prijzen. Voor de dames wordt een duidelijk onderscheid gemaakt tussen sportief en mode. Wat styling be treft heeft de mode een vrouwelijke uitstraling met sluike silhouetten. Veel damesmode is getaifh en vervaardigd van rijke materialen als fl en gobelin. Oosterse invloeden komen duidelijk g. al: feerd s fluweel naar voren. De sportieve collectie bestaat uit o.a. casual broeken voorzien van grote zakken, schipperstruien en grofgebreide vesten en swea ters. Opvallend is de combinatie van materialen. Actueel zijn de diepe warme kleuren zoals violet, paarstinten, indigo, dieprood, grijzen en zwart. Waddinxveen - Wie zonnestudio Biarritz bin nenstapt krijgt meteen een zomers en vrolijk geyoel. Nu de zomer ten einde loopt en het aantal zonne- uren buiten steeds minder wordt, wordt de behoefte aan kunstmatige zonne schijn groter. Hiervoor is zonnestudio Biarritz het goede adres. Het team van medewerkers kan u volle dig informeren, hoe u een zonnige, bruine tint kunt krijgen én onderhouden. en wordt hier profes sioneel geadviseerd bij het gebruik van de nieuwste zonapparatuur en de verschillende soorten bruiningsproducten. Bij Biarritz heeft men diverse mogelijkheden om verant woord te zonnen. Zo heeft Biarritz de beschikking over twee Proline zonnekanonnen, een Sunal Profimax snelbruiner en een Sportarredo snelbruiner. Bin nenkort worden er nog twee Sportarredo snelbruiners genstalleerd. Hiermee komt men tegemoet aan de grote waag naar dit apparaat van de veelal vaste klanten. Bij Biarritz kan men ook zonder afspraak tereent. Voor een com pleet relaxed gevoel biedt de studio ook de mogelijkheid om te genieten van het Turks Stoombad. Biarritz is gevestigd aan de Kerkweg-West 10 en beschikt over voldoende parkeer gelegenheid in de directe omgeving. Men kan er gerust eens binnenlopen om zich, geheel vrijblijvend, te laten informeren over de mo- gefijkheden en redelijke prijzen. Bij Biarritz ruinen vanaf f 7,50. Wie tien keer gebruikt maakt van een snelbruiner of zonnekanon krijgt de elfde keer gratis. De zonnestudio is geopend van maandag tot en met vrijdag van 12.00 tot 22.00 uur en op zaterdag van 09.00 tot 20.00 uur. De enthousiaste medewerkers geven graag meer informatie op telefoonnum mer 0182-632527. Bleiswijk - Wie bij Piccola, de winkel met kleding voor dames en heren, bin nenstapt maakt meteen kennis met de rustige uitstraling. De modezaak, ge- yptj.ga aan de Plaats 11is stijlvol ingericht en biedt veel ruimte tussen de Kledingrekken. Marcel de Groot, sinds twee jaar eigenaar van de zaak, zorgt zelf voor de in- en verkoop. Hierdoor is hij in staat goed in te spelen op de wensen van de klanten. liccola verkoopt dameskleding van de ckt - P merken Jackpot, Part Two, Esprit, Rosner en True. Marcel selecteerde juist deze merken, omdat de kleding ook onder ling goed te combineren is. De nieuwste kleu ren van de najaars- en wintermode voor dames zijn grijs, bruin en donkerblauw. De meer sportieve kleding van met name het merk Rosner is op dit moment erg geliefd. De herenkleding is afkomstig van de mer ken Mc Gregor en Cottonfiela. Voor de he ren is de slipover helemaal terug van weg geweest. Ook de stoere schipperstruien en ae frisse ruithemden gelden als de trend. Actuele kleuren in de herenmode zijn bruin en blauw. Piccola mode heeft een brede doelgroep en staat voor persoonlijke aandacht, zonder té veel druk te willen zetten. Piccola geeft veel extra service. Zo stelt men zich op het gebied van het retour nemen van gekochte kleding flexibel op. Broeken worden bin nen enkele dagen op de juiste lengte ge maakt. Piccoja mode heeft veel vaste klan- 7 ten, met name uit Bleiswijk. Ook klanten uit l 'evenhuizen, Moerkapelle en Waddinxveen vinden nun weg steeds va- naar deze trendy kledingzaak. De heren gaan wat Bac betreft modisch-sportief gekleed. Grote zakken en grove ritsen en veel corduroy- en de nim stoffen bepalen het beeld. Ook hier grofgebreide truien, al dan niet voorzien van een schipperskraag. Bruin, beige, groen en donkerblauw voeren de boven toon. Kinderen zullen zich meteen prettig voelen in de stoere survival-kleding. De oversized broeken met veel zakken, grove (schippers)truien en fleece-sweaters met capuchon spreken meteen aan. Evenals de kleuren voor dit najaar: geel, groen, bruin, diepblauw en grijs. Naast de grote, ekende merken die men bij Bac tegenkomt, is vanaf dit seizoen ook de collectie van Birdog opgenomen. De winkels van Bac vindt men aan de Dorpsstraat in zo wel Zevenhuizen als Moerkapelle. Bovendien treft men in de vestiging in Zevenhuizen een prachtige collectie dames-, heren en kinderschoenen waarbij alle grote merken ruim vertegenwoordigd zijn. Zevenhuizen - "Je moet het zelf ondervinden, an ders kan je er niet over schrijven", zei Danielle Nijman voordat de proefpersoon zich liet onder werpen aan een integratieve massage. In haar praktijk zorgt een aangename temperatuur en een sfeervol muziekje voor de juiste stemming. Juist die omgeving in combinatie met de massage zorgt ervoor dat je na 75 minuten totaal ontspannen de praktijk verlaat. "In deze tijd waarin span ning, gehaastheid en stress ziektemakers num mer 1 zijn moeten mensen eigenlijk van tijd tot tijd een moment voor zichzelf kunnen vinden. Door middel van een integratieve massage krij gen mensen de gelegenheid om hun eigen lichaam opnieuw te ontdekken. Stress en span ning verdwijnen en wat overblijft is totale ont spanning." De proefpersoon onderging na een drukke werkdag een integratieve massage. Na een korte uifleg gaf hi| zich over aan de vakkun dige handen en bemerkte spoedig wat voor spieren en rijgt het gevoel Ineens weer armen en benen te "hebben" terwijlje dat eigenlijk als de normaalste zaak van de wereld beschouwd." Het enige wat ni| na de massage nog wil is zo snel mogelijk naar huis en het bed opzoeken om ontspannen verder te relaxen. Integratieve massage is een combinatie van drie massage-vormen. De dynami- if stevig ritmis et ohe) ontspc nêdingen de huid en spieren. De doorbloeding wordt sche massage brengt het lichaam door middel van zacht of stevig ritmisch wie< rollen en trekken in beweging. De intuïtieve massage (met ofie) ontspant |rote strijkingen en diepere brengen. Naast de massage zelf geeft Danielle Nijman ook een cursus klassieke ontspanningsmassage. Deze cursus van 8 avonden start op 25 september in dorps huis Swanla. Voor opgave en informatie: 0180-638066. Zevenhuizen - Nu de herfst niet lang meer op zich laat wachten en het buiten al aardig stormachtig kan zijn, krijgt men zin in de nieuwe najaarsmode en mis schien de kriebels om direct zelf aan de slag te gaan. Zeker als men rondkijkt op de creatieve afdeling van de Zilverberk, waar de leukste en meest actuele najaarsstoffen in de schappen liggen. Het zelfmaken van kleding is bij jong en oud nog altijd een veel beoefende hobby. Veel geziene kleuren zijn zwart, grijs, bruintinten zoals camel en paars tinten zoals aubergine. Wat de stoffen betreft zijn het dikkere 'nicky- velours' en het zachtere en soepele 'velours de panne' heel popu lair. Dit laatste soort is zowel met als zonder motief verkrijgbaar. De sportieve fleece-stoffen zijn evenals vorig jaar heel actueel en plaatsgemaakt voor meer donkere tinten zoals paars, bruin en indigo-blauw. Ook steenrood en lime passen in het modebeeld. De kinderstoffen zijn verkrijgbaar met mooie motieven zoal: bijvoorbeeld blaad|es en beukennootjes; typisch de sfeer van de herfst! Bij de Zilverberk slaagt men zeker ook bij het zoeken naar een goed patroon. In de verschillende boeken zijn de nieuw ste modellen van Burda te vinden. Ook de veel raa re vinaen. uok de veel gevraaai ïigentijdse en eigenwijze kindermoa Bij de laatste trends en zijn bij de Roos-patronen voor ei< sluiten naadloos aan Zilverberk verkrijgbaar. De Zilverberk is gevestigd aan de Noordelijke Dwars- i 90.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 27