pr r SLIM BEKEKEN Tweede prijs Eerste prijs Derde prijs Een Hart van Holland-lezer sluit af bij Vos Hypotheken. Dat is logisch! De laagste lasten!! Vos hypotheken regelt dat voor u VOS HYPOTHEKEN,15 iaar v.a. 5,15% Vrijblijvende offerte-aanvraag Met onder- en bovengrens - Maatwerk voor iedereen - Snel en discreet geregeld! Hart van Holland/2 september 1998 pagina 13 Maak de mooiste of leukste foto met als thema "Vakantie in 1998". Met deze opdracht zijn uele Hart-van-Holland le zers aan de slag ge gaan. Getuige de Dele inzendin gen waren er genoeg situaties die aanleiding ga- Den het fototoe stel ter hand te ne men. Foto 's van parelwitte stranden, ruige rotspartijen en aan het water spelende kinderen kwamen de afge legen zomermaanden op de redactie binnen. Bij het be oordelen van de foto 's heeft de jury gekeken naar de originali teit Cm combinatie met het be geleidend verhaaltje) van de foto en of deze aansloot bij het thema. De tweede prijs, een diner voor twee personen bij 'La Baraque' in Zevenhuizen is gewonnen door de familie Van Helden uit Waddinxveen. De foto werd ingezonden met de volgende tekst. "Op deze foto is er tijdens een fietstocht nogal een me ningsverschil tussen de familieleden onderling. De jongste telg wil niet verder fietsen en wil richting het vakantiehuisje in Elspeet. Maar moeder de vrouw wil naar haar broer, die in Epe op de camping staat. En de oudste zoon wil volgende keer een vliegvakantie. De fotograaf heeft in deze het laatste woord (de meerderheid beslist); via de ijssalon in Vierhouten lekker terug naar Elspeet. De vakantiefotowedstrijd is gewonnen door J. Tamerus v.d. Pol uit Waddinxveen. De foto is gemaakt in juli '98 in Epe, Nederland. Bij de foto hoort het volgende bijschrift. Ons vakantieweekje in Epe; regen, regen en nog eens regen, en dan in ons huisje 'Zomerdroom'..." De foto is als winnaar uit de bus gekomen omdat het volgens de jury een prachtige verbeelding is van zomer 1998 in Nederland. De gezonde dosis humor die deze foto uit straalt, kan de jury zeer waarderen. De prijs, een complete tuinset, beschikbaar gesteld door Tuinmeubelcentrum Recreatie Verweij in Z'huizen wordt binnenkort uitgereikt. J Voor de derde prijs komen twee inzendingen in aanmerking die beide een portretfoto t.w.v. ƒ100,- bij Pim Rusch Fotografie hebben gewonnen. De foto van dit vreemde natuur verschijnsel is genomen in de Provence in Frankrijk door P. v/d Meer uit Zevenhuizen. "De wolk bleef heel de avond hangen en leek wel op een groot ruimteschip uit de film Independance Day." Astrid de Vreede uit Zevenhuizen stuurde ons de foto links met de volgende tekst: "Dit was echt de vakantie van mijn leven in Noorwegen. Hier wandel ik op de gletsjer Nigardsbreen met spikes en een pik houweel. Het was een echte belevenis met die spleten van 30 a 40 meter diep. Zo'n tocht kan ik iedereen aanraden en doe ik graag nog eens over." Met haar zonnige inzending in de sneeuw wint Astrid een portretfoto. Ook zeer interessant wanneer u reeds een bestaande hypotheek heeft. 3 jaarv.a. 4,1 5 jaarv.a. 4,7 10 jaarv.a. 4,85% 20 jaarv.a. 5,5 Let op onze nieuwbouwtarieven Vraag naar onze B.B.3 rente Geen onderscheid met appartementen Uniek in Rotterdam en omgeving Zeer flexibele aanpak m/v' I Beroep: Informatie? Bel 010-4119998 of stuur/fax de bon in. 2)<? drug naar werd in Je regio Jioefe/iou ddundiy medewerder Cdssisïen/e afdeling dJndoop JKagazijnm edewerder dl1 anp adders Ouerige uaca/ures MC* U I I Naam en voorletters: J Geboortedatum: Adres: I Woonplaats: telefoon: Gehuwd/ongehuwd/samenwonend* Postcode: Brüt° iaar'nl<omen: Brut°jaarinkomen partner: Telefoon zakelijk: Tariefgroep: 1/2/3/4/5/6* financiële verplichtingen: j ^eWenst hypotheekbedrag; Waarde (aan te kopen) woning: doorhalen wat niet van toepassing is. Oudedijk 139 3061 AA Rotterdam Antwoordnummer 60519 3060 WB Rotterdam tel. 010-4119998 fax 010-4128466 UITZENDBURO Voor een groothandel in relatiegeschenken in Nieuwerkerk a/d IJssel zoeken wij een assistent tot ±23 jaar voor de boekhouder. De werkzaam heden bestaan o.a. uit kas/bank/giro, debiteuren, crediteuren en salaris administratie. Ervaring met het boekhoudprogramma Exact is een pré. Ben jij een cijferfreak, dan hebben wij een uitdagende fulltime functie. Bij gebleken geschiktheid behoort een contract tot de mogelijkheden. Voor een relatie in Nieuwerkerk a/d IJssel zoeken wij een medewerk(st)er voor de afdeling Inkoop tot ±30 jaar. De juiste kandidaat beschikt over een opleiding op MBO-niveau en beheerst de Engelse taal in woord en geschrift, kennis van de Duitse taal is een pré. Voor diverse opdrachtgevers in de regio zijn wij op zoek naar serieuze en enthousiaste magazijnmedewerkers. De werkzaamheden bestaan voorna- mehjk uit het verzendklaar maken van bestellingen. Bij gebleken geschikt heid wordt een contract aangeboden. Voor een organisatie in Nieuwerkerk a/d IJssel zijn wij op zoek naar aanpakkers die in het bezit zijn van rijbewijs B. Het gaat hierbij voorname lijk om buitenwerk. Er zijn zowel opdrachten voor kortere als voor lanaere periode. a JfouidewerdingsmedewerderslDimmerfieden Voor een relatie in de houtbewerking zoeken wij nieuwe medewerkers De werktijden zijn van 07.00 tot 17.00 uur. Ervaring met tekening lezen is een pré. Deze opdracht is per direct en voor zeer lange tijd. Gerberakwekerijmedewerkers Opperman Telemarketeers Administratieve medewerkers Rozenkwekerijmedewerkers Schoonmaakmedewerker Voor meer informatie over de inhoud van bovenstaande of andere func ties, kunt u contact opnemen met ANIMO UITZENDBUREAU Raadhuisplein 39*2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel*Tel.: 0180-393 555

Hart van Holland | 1998 | | pagina 13