GlassStone, Glazen bouwstenen Metselwerken Flexcom, uw specialist in telecommunicatie Op maat gemaakte fauteuils bij' de Gulden Zetel Exclusieve blokhutten bij Tuincentrum Bloemenlust Onbegrensde kleurmogelijkheden bij' Van Blitterswijk Hypotheekcentrum Korsten: voor een deskundig advies Inlijsten op ambachtelijke wijze bij J.P. Artwork mm Wonen in het Groene Hart van Holland/14 oktober 1998 pagina 7 Moerkapelle - Aan de Bredeweg43b is sinds drie jaar Classtone, de specialist In glazen bouwstenen gevestigd. Het bedrijf van compagnons Peter van Eijgen en Gerard van Onderen kent twee hoofdactiviteiten: het zetten van glazen bouwstenen en het verzorgen van alle soorten metselwerk. Ze leveren producten van topkwaliteit aan particulieren en aannemers. Glazen bouwste nen passen in ieder interieur. De isolerende en brandwerende functie, die de bouwstenen hebben, zijn slechts enkele van de vele voordelen van de stenen. Men kan bij GlassStone terecht, dage lijks op de Bredeweg 43b in Moerka pelle van 8.00 uur tot 17.30 uur. Tele foon 079-5936490. Ook op de bedrijvenbeurs Midden Holland, op 28 en 29 oktober in Bos koop is GlassStone vertegenwoordigd (standnr. 508). Glazen bouwstenen kunnen wor den toegepast in bijvoorbeeld trappenhuizen, zwembaden, kantoren, discotheken en horecagele genheden. Architecten en bouwbe drijven hadden tot voor kort de veel zijdige eigenschappen van glazen bouwstenen nog niet ontdekt. Tegen woordig worden de glazen bouwste nen in de moderne architectuur steeds meer gebruikt. Meteen wand van glazen bouwstenen wordt veel licht in huis gecreeërd. Dit scheelt aanzienlijk in de energiekos ten. De glazen bouwstenen hebben I bovendien een milieuvriendelijk ka- hakten GlassStone verkoopt glazen bouwstenen van de merken Solaris, Weck en Fidenza. Ze zijn leverbaar in diverse kleuren, motieven en afmetingen. Bij GlassStone kan men terecht voor kleine en grote projecten. De glazen bouwstenen worden ter plaatse gemetseld, maar zijn ook te bestellen in combinatie met prefab-elementen. Nieuw is het gebruik van glazen bouw stenen in combinatie met vinyl, wat makkelijke montage en kleinere voegen als voordelen I heeft. Waddinxveen - Flexcom Is specialist op het gebied van telecommunicatie en sinds 1989 gevestigd aan de Noordkade 56a. Het bedrijf werd in november 1997 verbouwd en beschikt over een moderne showroom. Bij Flexcom kunt u terecht voor de verkoop en installatie van telefooncentrales. Tevens heeft Flexcom alles op het gebied van het mobiele telefonie. Het bedrijf heeft een eigen reparatiedienst. debitel <- te! debitel s life Flexcom levert en verzorgt de inbouw, reparatie en het onder houd van alle mobiele telefo nie. Tevens kunt U bij Flexcom te recht voor diverse telefoon-acces soires. Het bedrijf is een gecertifi ceerd inbouwstation van de PTT. Abonnementen zijn mogelijk op de netwerken van P.T.T., Libertel en binnenkort op het GSM 1800 Tel fort-netwerk. Bij Flexcom kiest u het abonnement wat bij u past. U kunt contracten afsluiten voor meerdere autotelefoons waarbij u korting krijgt op het beltarief. Bij de aan vraag van een auto- of zaktelefoon krijgt u bij Flexcom het nieuwe mo biele telefoonnummer direct mee. Tegenwoordig is het in veel ge meenten mogelijk om met behoud van eigen telefoonnummer over te schakelen op het Integrated Servi cers Digital Network (ISDN). ISDN biedt de mogelijkheid om tegelij kertijd te bellen en gebruik te maken van Internet. Met ISDN zijn de tele foonkosten lager en het data-ver keer bij hetgebruikvan Internet gaat vijf keer sneller. Flexcom is gevestigd aan de Noord kade 56 te Waddinxveen en is geo pend op maandag tot en met vrij dag van 8.15 tot 17.15, telefoon 0182 - 630966. U kunt vrijblijvend binnenlopen voor een een op maat gesneden advies. Tevens bent u van harte welkom op standnr. 143 op de bedrijvenbeurs Midden Holland (27 en 28 oktober in het Plantarium ge bouw te Boskoop). Waddinxveen - De Gulden Zetel verkoopt ambachte- t, op maat gemaakte en volledig op uw wensen ingepaste fauteuils. Mensen denken vaak dat der- gelijke stoelen alleen voor oudere, invalide mensen of 'oor mensen met rugklachten bedoeld zijn. Meer en oieer kiezen echter ook jonge mensen voor een goede comfortabele stoel. J'dswijk - Bij Tuincentrum en Hoveniersbedrijf Bloemen- ust bruist het van de activiteit. De broers Rien en johnny j'ttenbroek beheren ieder een tak van het tuinbedrijf. Bij o'oemenlust staat een enthousiast team van 6 medewer- *e's klaar. Men kan rekenen op een goed advies en een "'•gebreid assortiment. Bloemenlust is gespecialiseerd in ^•aanleggen van exclusieve tuinen en in de verkoop van 'okhutten van topkwaliteit. Hoveniersbedrijf Bloemenlust zorgt voor een exclusief ont werp, de aanleg en het onder- Jood van een tuin. Ook voor kleinere ""'"klussen is men hier aan het goede ores. De hoveniers werken veel met jotlerhouscontracten, zowel bij be- r'|ven als bij particulieren. Bloemen- st heeft een groot aantal vaste klan- •en uit Zoeti met name de regio Berkel, ermeer, Bleiswijk en Bergschen- °ek. Bloemenlust zorgt voor een °°letuin tegen een betaalbare prijs. 'h het tuincentrum is een groot assor- tim '^'"iUl 11 kamerplanten te vinden. Ook P net gebied van tuinhout (Hillhout) verlichting, tuinge reedschap, tuin-ac- cessoires en vijver materialen is hier een ruime keus. Op dit moment is het bloembollentijd Deze zijn bij Bloemenlust dan ook volop aanwezig. Bloemenlust is gespecialiseerd in de verkoop van blokhutten. Men vindt hier praktische en decoratieve blokhutten van de merken Kingson Timber, Nepro, Hillhout en Eland. De grenen blokhutten van Eland zijn afkomstig uit Noord- Zweden, waar kwalitatief hoogwaardig Waddinxveen - Kleur Interieur Van Blitterswijk is voor velen al jarenlang een vertrouwd adres. Deze verf- en behangspeciaalzaak is immers 25 jaar gevestigd aan Nesse 22. Sinds drie jaar heeft het bedrijf ook een vestiging in Bodegraven. Volgens Wim Hoogerdijk, filiaal" houder van Van Blitterswijk in Waddinxveen, zijn mensen te genwoordig veel bezig met het interi eur. Ze zijn daarbij zeer goed op de hoogte van trends en willen dit graag in hun eigen huis toepassen. Naast een zeer groot assortiment verf, beschikt Van Blitterswijk dan ook over drie com putergestuurde mengmachines én een handbediende, om zo alle soorten verf in elke gewenste kleur te kunnen leve ren. Ook is het mogelijk om met behulp van een moderne kleurenmeter de meest passende kleur te vinden bij bij voorbeeld een gordijnstof. Op deze wijze kunnen de kleuren in het interieur geheel op elkaar worden afgestemd. Van Blitterswijk heeft echter nog veel meer te bieden. Door het grote assorti ment vloerbedekking, gordijnen en de enorme collectie behang (bij Van Blit terswijk kan men een keuze maken uit maar liefst 150 verschillende behang- boeken!) kan men in de speciaalzaak naar hartelust combineren. Actuele De Gulden Zetel bestaat vijf jaar. De eigenaar van deze stoelen- speciaalzaak is Peter Burger. Aanvan kelijk kwam hij met zijn showwagen op afspraak bij mensen thuis om zijn modellen te demonstreren. Ook bezocht hij dagelijks bejaarden- en verzorgingstehuizen of serviceflats waar hij zijn modellen demonstreerde. Daar naast heeft de Gulden Zetel vanaf juni 1998 de beschikking over een showroom. Er zijn ongeveer 20 standaardmodel len. De modellen zijn leverbaar in diverse uitvoeringen (leer, stof) en in veie kleuren. Bij de aanschaf van een stoel wordt bij de Gulden Zetel de zithoogte, de zitdiepte, de vorm van de rug en de armleg- gerhoogte afgestemd op uw wensen. De stoel kan even tueel ook worden opgebouwd met een relax-mechaniek. Met een dergelijke voorziening worden uw benen onder steund en rust u optimaal uit. De stoel kan uitgerust worden met elektrische bediening. De Gulden Zetel levert de merken "Easy Sit" en "Comforteuil", beide Nederlands fabrikaat. De Gulden Zetel levert de stoel zelf af en geeft dan een duidelijke uitleg over gebruik en onderhoud. De Gulden Zetel is op dinsdag geopend van 9.00-17.00 uur aan de Staringlaan 17 E in Waddinxveen. Voor meer informatie of voor het maken van een afspraak: 0182- 630848. hout vandaan komt. Blokhutten zijn verkrijgbaar in diverse afmetingen en in verschillende prijsklassen. Ook is het mogelijk blokhutten in afwijkende ma ten te bestellen. Hoveniers- Hoe,Ten 010 5212367- Telefoon O' kleuren en stijlen zijn ruim vertegen woordigd en worden bij Van Blitterswijk op inspirerende wijze gepresenteerd. Wie er zelf niet helemaal uitkomt, kan een beroep doen op een van de gedi plomeerde adviseurs. Zij volgen de trends op de voet door onder andere het regelmatig bezoeken van beurzen en kunnen dan ook, naar aanleiding van de wensen van de cliënt, een deskun dig advies geven met betrekking tot het totale plaatje. Nieuwerkerk aan den l|ssel- Het financieren van een huis is een ingewikkelde zaak. Zo zijn er verschillende hypotheekvormen, ruim 500 hypotheek-varianten en meer dan 50 verschillende geldver- strekkers. Het krijgen van een onafhankelijk en deskundig advies is dus bepaald geen overbodige luxe. Voor een dergelijk advies kan men gerust aankloppen bij Hypotheekcentrum Korsten aan het Raadhuisplein 5. Korsten kan bogen op een zeer ruime ervaring. In 1976 werden naar zijn idee de eerste voorfinancierin gen voor premiewoningen toe gepast; dat idee heeft bij alle geldverstrekkers navolging ge had. Verder was Korsten in 1982 aangesloten bij de toenmalige sectie financiering onroerend goed van de NVM. Een club van circa 40 NVM-makelaars die, zo als Korsten het zelf noemt, de 'hypotheek-gekken' waren. Cliënten krijgen van Korsten een hypotheekadvies dat naadloos aansluit op hun persoonlijke omstandigheden. Dankzij een geavanceerd computersysteem kunnen razendsnel de verschil lende hypotheken met elkaar vergeleken worden. In sommige gevallen nemen de berekenin gen wat extra tijd in beslag. Dit is onder meer het geval met specia le hypotheekconstructies die voor de klanten uiterst lucratief kunnen zijn. Voordat Korsten voor zichzelf begon doorliep hij een lange weg van intense praktijkscholing. Na zijn dienstplicht volgde een baan op een accountantskantoor met 's avonds een SPD-opleiding en een cursus bouwkunde. Bij de architecten-aannemers combi natie waar hij vervolgens werkte verzochten ze hem een make laars-studie te volgen. Na een baan bij een grote makelaar van naam en het directeurschap bij een kleiner kantoor, begon Kor sten 22 jaar geleden uiteindelijk voor zichzelf. Al met al een basis die staat als een huis. Waddinxveen - In de bedrijfsruimte van J.P. Artwork aan het Kon. Wilhelmina- plein kan men terecht voor allerlei mo gelijke lijsten, in alle mogelijke maten. "Lijstenmaker is één van de weinige ambachtelijke beroepen die nog niet uitgestorven is" zo vertelt de heer De jager van J.P. Artwork. De heer De jager maakt zijn vroegere idealen waar in zijn bedrijfsruimte; al heel lang was lijsten maken en zo mooi mogelijk inlijsten een hobby van hem. Inmiddels doet hij dit professioneel. Klanten hebben bij hem een ruime keus uit alle mogelijke soorten lijsten die allen op maat gemaakt worden. Met oog voor detail wordt er een passende lijst bij het werk gezocht. Er liggen stan daard 37 verschillende kleuren lijsten op voorraad en tevens vele kleurenmo- gelijkheden voor de passe-partout. De keuze uit houten lijsten is zeer groot, uit ruim 250 hoekjes kan een keuze worden gemaakt. Blijkt dit te weinig, dan kan men nog eens 1200 afbeeldingen van lijsten inzien. In zijn atelier maakt de heer De Jager de lijs ten op maat, waarna hij het werk in de lijst plaatst. Bij j.P. Art work kan men verze kerd zijn van een snelle, kwalitatief goede en creatieve inlijsting. Voor meer informa tie: J.P. Artworks, Kon. Wilhelmina- plein 50a te Wad dinxveen. Telefoon: 0182-615878.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 23