UW LEREN BANKSTEL WEER kleurherstel MARCO LEER Kf^RVERANDERlNG Marco Leer MARCO IPI 2718 SP Zoetermeer Henegouwerweg 43 Waddinxveen Tel. 0182-614 415 fax: 0182-614 295 1001IDEEEN VOOR RAMEN. Concept Reparatie INFORMATIE? pagina 8 Wonen in het Groene Hart van Holland/14 oktober 1998 Uniek! Stijlvol! Mooi! Schitterend! De Luxaflex® Collectie is niet in woorden te vatten. wo Zes verschillende typen raambekleding in een oneindige reeks tinten en dessins. Horizontale en verticale aluminium jaloezieën met unieke coatings die sfeer en warmte uitstralen. Zachte, zwevende textiel lamellen van Luxaflex® Silhouette® Gordijn. En Luxaflex® Duette® Fashion Shades, Plissé en Rolgordijnen in een unieke serie stoffen. OPENINGSTIJDEN: dinsdag t/m vrijdag: 10.00-16.30 uur zaterdag: 1 0.00-1 6.00 uur Koopavond uitsluitend op afspraak De 1001 nieuwe ideeën voor ramen moet u komen bekijken. Kom eens bij ons langs. U weet niet wat u ziet! Zoetermeer- Twaalf jaar geleden begon Marco Leer met een revo lutionaire spuit techniek, met milieuvriendelijke zelf ontwikkelde leerverf, leren meubelen op te knappen. Met een unieke aanpak, kreeg het fenomeen kale en verschoten le ren meubelen ineens een heel ander uitgangspunt. Binnen twee weken ziet uw bankstel of fauteuil er weer helemaal als nieuw uit. Leren bankstellen zijn meestal duur. Na een aantal jaren wordt het leer vaal en sleetse plekken 'verar men' de inrichting. Of de kleur begint te vervelen. Een belletje naar Marco Leer is voldoende om de toekomst weer zonnig tegemoet te zien; want bij Marco Leer krijgt uw bankstel of fauteuil een complete facelift in de oorspronke lijke of in een andere kleur en is daardoor weer jaren te gebruiken. Marco Leer is met tien zaken in heel Nederland vertegenwoordigd en daar door zijn er steeds meer mensen die Marco Leer weten te vinden. opgebrachte verf kon gaan bladderen. Marco Leer heeft in de afgelopen jaren een geheel nieuw concept ontwikkeld. Het resultaat mag er zijn: de verf van Marco Leer bladdert niet en geeft niet af. Een bank met een scheurtje wordt gerepareerd door er een nieuw stuk leer in te zetten en daarna krijgt het meubelstuk opnieuw een prachtige kleur met de speciale leerverf. Marco Leer is in staat elk type leer van een nieuwe laklaag te voorzien. Het spuiten van leer en met name leren meubelen is al jaren de ge woonste zaak van de wereld. Dit geldt ook voor het opnieuw spuiten van leer, alleen stuitte dit in het verleden op veel problemen. De Wat kunt u doen? Een telefoontje naar Marco Leer en u wordt direct geholpen. De versleten meubels worden bij u thuis opgehaald en als de klus geklaard is ontvangt u, na een dag of tien, de meubelen weer terug. Gemakkelijker kan niet. Slappe zittingen en kussens kunnen worden opgevuld, in combinatie met het spuitwerk. Als extra bewijs voor de geleverde kwaliteit van Marco Leer verlaat ieder bankstel de werkplaats met een labelgarantie. Alle klanten krijgen gratis onder houdsmiddel van de eigen kleur mee naar huis om de nieuwe laklaag weer voorjaren in topconditie te houden. Bei voor een vrijblijvende prijsopgave: Y Argonstraat 166 Telefoon 079-363 08 88 ATI E

Hart van Holland | 1998 | | pagina 24