DE GRAAF -öSb- Huurman hout, I Wees de inbreker voor, I laat Willemsen Beveiligingen komen Bouwbedrijf D. de Graaf B.V. in alle sectoren van de bouw DE GRAAF LageiAA/aard gespecialiseerd in Design en Classic meubelen voor al uw hout en plaatmateriaal Spectaculaire najaarsactie bij Baderie Haitsma Wonen in het Groene Hart van Holland/14 oktober 1998 pagina 13 i 2 BOUWBEDRIJF X. vfjlf mam Moerkapelle - Een goede beveiliging van huis of bedrijfspand is tegenwoor- dig geen overbodige luxe. Op de meest onverwachte momenten kan men 'bezoek' verwachten. Tijdens hun ongewenste praktijken worden ze liever niet gestoord. Een beveiligings- systeem zorgt ervoor dat de onge- wenste gast óf met zijn staart tussen de benen vandoor gaat óf in de kraag gevat wordt. Een en ander is afhanke- i lijkvan het beveiligingssysteem waar- mee hij geconfronteerd wordt. Dat i kan een systeem zijn dat hem bui- ten of kort na binnenkomst signa al leert en hem luid en duidelijk te verstaan geeft elders zijn heil te zoeken. Het kan ook een stil alarm j zijn, dat voor een verrassingseffect zorgt. al dit soort beveiligingssyste- men gaat het om een advies op maat. En dat de apparatuur be- trouwbaar, gebruikersvriendelijk, h flexibel en betaalbaar is. Wat dit I betreft kan men uitstekend terecht bij Willemsen Beveiligingen. Het j bedrijf is BORG-gecertificeerd. Dit I houdt in dat het bedrijf uitsluitend met gecertificeerde apparatuur en i een gecertificeerde meldkamer mag werken. Tevens betekent dit dat het 24 uur per dag gedurende 7 dagen in de week minimaal twee mensen beschikbaar heeft voor vragen of problemen. Zelfs is het mogelijk via de computer het systeem op afstand te bedienen. Dit uiteraard met toestemming van de cliënt. Na installatie wordt een BORG- certificaat afgegeven als een verzekeringsmaatschappij daarom mocht vragen. Willemsen Beveiligingen heeft rui me ervaring op het gebied van advisering, verkoop en installatie van beveiligingssystemen voor woonhuizen, bedrijven, scholen, verenigingsgebouwen en overheidsin stellingen. Het bedrijf is gevestigd in de Raadhuisstraat 9 in Moerkapelle (telefoon 079-5933656, fax 079-5932349). - Bouwbedrijf D. de Graaf B.V., opgericht In 1924 en thans geleld door de derde generatieIs actief In alle soorten van de bouw. Het bouwbedrijf bouwt bedrijfspandenbungalows, winkels en kantoren, maar Is ook gespecialiseerd In groot onderhoud en renovaties. Woningbouw, zowel sociale als vrije sector, behoort eveneens tot de activiteiten. De opdrachtgevers zijn bedrijven, particulie ren, overheidsinstellin gen en woningbouwvereni gingen. Voor kleinere verbouwingen voor particulieren en het klein onderhoud voor woning bouwverenigingen heeft Bouwbedrijf de Graaf een spe ciaal onderhoudsteam gevormd zeer flexibel en ingesteld op indi viduele wensen. Tweemaal per jaar komt het blad Bouwinfo uit, waarin de relaties op de hoogte worden gebracht van alle activiteiten in het bedrijf, ledereen kan kosteloos een exemplaar aanvragen. Bouwbedrijf D. de Graaf B.V. biedt schriftelijke garanties van de NVOB, de Stichting Wo- ningborg, de Erkende Hoofd aannemer en van Bouw Garant en twintig, uiterst ervaren, vak lieden. BOUWBEDRIJF Bouwbedrijf de Graaf....als het een tikkeltje beter mag. Het woord alleen al straalt warmte uit. Is het bij o thuis ook altijd behaaglijk warm? Of laat dit tijdens de koude wintermaanden wel eens te wensen óver? Verschillende zaken kunnen hiervan de oorzaak zijn. Zoals bijvoorbeeld onvoldoende isolatie, te weinig warmte capaciteit of een verouderde of defecte installatie. Al met al reden genoeg om hiervoor de winter eens naar te laten kijken. Mede door een preventief onderhoud wordt de kans op een storing namelijk aanzienlijk teruggebracht. Ook wordt hierdoor een goede verbranding en een constant rendement gewaarborgd. De werkzaamheden omvatten het schoonmaken, controleren en het afstellen van cte apparatuur. Eventueel kunnen wij ook de verwarmingselementen ontluchten en bijvullen. «5k ff Heeft u een verwarmingsketel dié ouder is dan 10 jaar en tevens een hoge gasrekening? Neem dan in ieder geval even vrijblijvend contact met ons op. Wij kunnen u dan adviseren over de diverse mogelijkheden. Ooit met het oog op de steeds hoger wordende Ecotax is het interessant om te kiezen voor een c. v. ketel mét warmwater voorziening met een hoog rendement. Dit levert al gauw een besparing op van 30% op uw gasrekening. Wilt u weten hoe dat precies werkt en wat uw voordeel is? Kom even bij ons langs en vraag naar de GRATIS VIDEOBAND. Voor meer informatie: Centrale verwarmrngs- en service inst Dorpsstraat 167-169 Zevenhuizen Telefoon 0180-631206. Capelle aan den Ijssel - Aan de Kanaalweg 39 tot 53 vindt men een moderne, 3000 vier kante meter tellende meubel zaak. In dit pand is Lagerwaard Binnenhuisadviseurs geves tigd met een collectie prachti ge design-meubelen. Even verderop in de nieuwe woon- mall Alexandrium-lll vindt men de andere vestiging waar klassieke meubels worden verkocht. Beide vestigingen onderscheiden zich door de vergaande service, hoge kwa liteitsnormen, deskundigheid van de medewerkers en veel voud aan mogelijkheden. Zo kan er, indien gewenst, een ontwerptekening worden ge maakt voor een nieuw interieur.Aan de individuele wensen van de klant wordt hierdoor zoveel mogelijk te gemoet gekomen. Lagerwaard is in handen van een familie met on dernemersgeest. Vader Lagerwaard begon in 1930 met een textielzaakje aan de Kanaalweg en het duurde niet lang of er kwamen meubelen bij. Omdat de winkel al gauw te klein werd, kocht Lagerwaard wat buurpandjes en groeide de zaak tot wat het nu is. In de loop der tijd kwamen ook zijn twee dochters en diens echtgenoten in de zaak werken. De huidige eigenaar/directeur is Niek van 't Hart, die de zaak van zijn schoonvader overnam. Zijn vrouw heeft altijd hard meege werkt. De traditie heeft zich voortgezet; ook Niek en zijn vrouw hebben dochters waar van de oudste, samen met haar man, acht jaar binnen het bedrijf werkzaam is. Als zelf standig ondernemer heeft het echtpaar de eerste stap gezet naar Lagerwaard Classic. Dit met groot succes, want de re sultaten van deze vestiging overtreffen alle verwachtin- Waddinxveen - Aan het Noordeinde in Waddinxveen is al jaren Huurman hout gevestigd, een bouwmarkt met de nadruk op hout. Elke doe-het-zeiver en vakman vindt hier alle bouwma- jerialen die nodig zijn om een goed stuk werk af te leveren. I Uiteraard kan iedereen een deskundig advies krijgen bij Huur- man, ongeacht het onderwerp. Bijvoorbeeld vragen als welke schroef het beste bi) welk materiaal past, de deskundigheid "an Huurman is onbetwist. VOOR Al- UW HOUT n de showruimte is een apart deel ingericht voor de ver koop van badkamers en sani tair. Bij Huurman kan een volle dig nieuwe badkamerinrichting aangeschaft worden, die volle dig voldoet aan de eisen van deze tijd. Ook hier geldt dat zowel de doe-het-zelver als de vakman kan rekenen op een goed advies. Bij Huurman is een enorm as sortiment verschillende soorten hout: van hardhouten kozijnen tot isolatiemateriaal. Ook voor deuren, grenen panelen, ruw ongeschaafd en geschaafd hout, meubelpanelen en niet te vergeten de ruime collectie tuinhout voor schutting of tuin huis. Bij Huurman kan al het hout gezaagd worden en als extra service brengen zij dat bij u thuis. En of dat allemaal nog niet ge noeg is; ook voor sierbestrating is Huurman het juiste adres. Bleiswijk - Baderie Haitsma vindt u op het industieter- rein "de Hoefslag" aan de Alfred Nobelstraat 1 tot en met 7 in Bleiswijk. Naast de badkamerspeciaal-zaak heeft Haitsma ook een service- en installatiebureau onder haar dak. Baderie Haitsma hanteert het motto 'alles onder één dak, dat is voor ieders gemak'. Baderie Haitsma houdt van 17 oktober tot 28 novem ber de spectaculaire "Baderie najaarsactie". Tijdens deze actie worden diverse artikelen, zoals badka mermeubelen, wastafels, mengkranen, handdoe ken en vele andere accesoires, tegen spectaculaire prijzen aangeboden. Service en installatiebedrijf Haitsma is al 29 jaar ge vestigd in Bleiswijk. Er werken vijfendertig medewer kers. Sinds vijf jaar is Haitsma tevens verbonden aan de lan delijke Baderie-organisatie. Naast badkamers, heeft Haits ma ook een groot aanbod aan luxe badkameraccesoires. Voor de installatie van de bad kamer maakt Haitsma gebruik van eigen technische installa teurs. Ook is het voor doe-het- zelvers mogelijk artikelen zelf mee te nemen. De Baderie heeft hiervoor een speciale afhaalba- lie. "Tegels en sanitair zijn gemet seld of verlijmd en de waterlei ding en de afvoer zijn veelal weggewerkt in de wanden en de vloeren", vertelt Joke Haitsma. "De keuze van de badkamerin richting is belangrijk, want het interieur moet vele jaren mee gaan." Haitsma analyseert zorg vuldig de wensen van de klant badkamer in. Haitsma maakt vooraf overzichtelijke tekenin gen, die de klant duidelijk ma ken hoe de nieuwe badkamer er uit zal gaan zien. De Baderie is geopend op dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 uur tot 17.30 uur. Op zaterdag van 10.00 uur tot 16.00 uur. Koopavond alleen op afspraak Telefoon 010- 5218434. en richt samen met de klant de

Hart van Holland | 1998 | | pagina 29