H Uit je creativiteit in je interieur! a 75 jaar bouwwensen vervullen Texeler dekbedden nieuw in assortiment bij' Bontenbal Interieur Kantoor Veerman: al veertig jaar een begrip in Zevenhuizen Van der Mee Jansen, hoveniersbedrijf Havelaar, specialist op allerlei gebied feter Zn. bouw-aannemingsbedrijf l*epter Wonen in het Groene Hart van Holland/14 oktober 1998 pagina 19 Zevenhuizen - De Zilverberk staat bekend als sfeermaker in huis. Men vindt er alle materialen om het interieur een geheel eigen stijl te geven. De mooiste stoffen die bijvoorbeeld de uitstraling van de babykamer bepalen, de meest geschikte materialen voor decoupage of kartonnage en een uitgebreid assortiment droogbloemen en gedroogde kruiden waarmee men prachtige bloemstukken, kransen en decoratieve kruidentaarten maakt.... je kunt het zo gek niet bedenken of de Zilverberk heeft het in huis. Dat je de leukste kinderkamer-decoraties zelf kan maken, bewijst het bijzondere assortiment patronen voor o.a. speelkle- den, sierkussens, speelgoed- cq. luierzakken en zitzakken. Uiteraard kiest men daarbij voor de leukste stoffen. De Zilverberk biedt momenteel keus uit veel fleurige, sprekende kleuren die onderling uitstekend combineerbaar zijn. Heel bijzonder is de boerderij-stof met een vrolijk decor van koeien, scha pen en varkens! Wie zich liever bezig houdt met quilten, vindt bij de Zilverberk een uitgebreide collectie quiltstoffen in de meest actuele kleuren van de merken Rose ik Hubble, RJR, P&.B, Concord House, Benartex en o.a. de grote Mum-collectie van South Sea. Ook de uitgebreide kerstcollectie is weer binnen. In de winkel doet men ook volop ideeën op om deze stoffen te gebruiken voor bijvoorbeeld het bekle den van dozen. Omdat er tal van mogelijkheden zijn om zelf creatief aan de slag te gaan, organi seert de Zilverberk komende maanden diverse workshops voor di verse decoratietechnieken. Een overzicht van het cursus aanbod vindt men in de win kel, die gevestigd is aan de Noordelijke Dwarsweg 90 in Zevenhuizen. erkapelle - Volgend voorjaar zal bij Bouw- en aannemingsbedrijf J. Koster n stil gestaan worden bij het feit dat het bedrijf 75 jaar actief is in de °'>a Van '°'lan Koster startte in 1924 zijn eigen metselbedrijf („I I'** 3UIIUC 111 1 4.1)11 ClgCH I1IC13CIUCUII|I te I nam z'ïn vader het over. Inmiddels zwaait de derde generatie de tides' en ?et bedriif 's "'fgegroeid tot een totaalbedrijf dat van compleet s en afwerking kan dienen. et bedrijf is gespecialiseerd in het bouwen van de luxeré vrij lit staande woningen in de regio. ijj'an'(00P van een kavel is het vaak |nj en naar de beste mogelijkheden en 1^ en te maken met de vele aspec- I van het bouwen van een woning. Aannemingsbedrijf J. Koster Zn. kan veel zorg wegnemen; zij zijn gespecia liseerd in alle aspecten rondom nieuw bouw, compleet met alle regelgeving, en kunnen u van advies dienen. De eerste stap naar een nieuw pand is het schetsplan met de daarbij behoren de begroting. Hierbij spreekt vanzelf dat er terdege rekening wordt gehouden met de eigen wensen, smaak en ideeën. De bouwaanvraag kan door Koster worden afgehandeld bij de gemeente. De vaste ploeg mensen in dienst van het bouwbedrijf is geheel all-round en maakt het gehele huis vanaf de fundering tot het plaatsen en betegelen van badkamer en keuken, alles in nauw overleg met de klant. Bij het bouwbedrijf wordt veel belang gehecht aan energie zuinig bouwen en het gebruik van milieuvriendelijke materialen. Bouwbedrijf Koster is duidelijk van alle markten thuis. Men kan bij het veelzijdige bedrijf ook terecht voor renovaties en verbouwingen. Moerkapelle - Vijf maanden geleden opende Bontenbal Interieur een complete woninginrichtingswinkel aan de Moerkapelse Zijde. De winkel biedt een zeer ruim assortiment tapijt, laminaat, vinyl, marmoleum en binnen- en buitenzonwering zoals lamellen, jaloezieën, sereens, rolluiken en zonneschermen. Sinds kort heeft Bontenbal ook de nieuwste gordijnencollectie van Jan des Bouvrie in huis. Uiteraard is het gehele assortiment afgestemd op de allerlaatste trends qua kleur, dessin en materiaal. Mede door de optimale presentatie in de sfeervolle winkel en het feit dat Bontenbal uitstekende kwaliteit levert tegen een aantrekkelijke prijs, heeft het bedrijf zich de afgelopen maanden kunnen verheugen op veel enthousiaste reacties van het publiek. de 079-5932133. De kapetle, teJ*fo°' t/m vrijdag ge°" winkel is uur (vrijdag koopavond tot 21.00 uur) en zater- Hoewel Bontenbal nu al heel wat te bieden heeft op gebied van woninginrichting, wordt ieder kwartaal een nieuw product aan het vaste assortiment toegevoegd. Dit kwartaal is gekozen voor de Texeler dekbedden. Tijdens de introductie-pe riode worden nieuwe artikelen altijd voor een zeer scherpe prijs aangebo den. Momenteel profiteert men vaneen korting die kan oplopen tot maar liefst ZOO,- bij aankoop van een Texeler de Strandjutter vier-jaargetijden wollen dekbed. Op alle andere Texeler produc ten krijgt men tijdelijk een korting van 20%. dag van 9.00 tot 17.00 uur. Zevenhuizen - In het jaar 1999 vieren de medewerkers van Kantoor Veerman feest. Het is dan veertig jaar geleden dat het bedrijf door de heer A. Veerman werd opgericht. In de veertig jaar van haar bestaan is kantoor Veerman uitge groeid tot een expert op het gebied van financiële zaken. Veerman is het adres voor uw bankzaken (ING en Regiobank) en verzekeringen en behartigt tevens uw belangen op het gebied van makelaardij en administratie. Kantoor Veerman is sinds 1993 gevestigd aan de Dorpsstraat 200 in Zevenhuizen. In het nieuwe kantoor neemt de balie voor de afwikkeling van uw bankzaken een centrale plaats in. U kunt bij kantoor Veerman terecht voor alle particuliere en zakelijke diensten. Kan toor Veerman houdt u op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen op de bancaire markt. Op dit moment staat het 'woonspaarplan' cen traal, een ideaal spaarsysteem voor jonge men sen die van plan zijn over enkele jaren een huis te kopen. De medewerkers van Kantoor Veer man vertellen u er graag meer over. kantoor Veerman geeft u een onafhankelijk ad vies op het gebied van verzekeringen en in samenspraak met de klant wordt op die manier het beste prijs- en voorwaarden- pak ket samengesteld. Voor wat betreft admini stratieve zaken, kan kantoor Veerman voor u uw jaarlijkse belastingaangifte regelen. Te vens maken zij voor vele bedrijven de jaar stukken en verzorgen de loonadministratie. Veerman is een beëdigd makelaarskantoor en is u graag behulpzaam bij de aan- en verkoop van uw huis of grond. Tevens zijn zij gespecialiseerd in onteigeningszaken. Loopt u eens vrijblijvend binnen bij kantoor Veerman. De medewerkers zijn u graag van dienst. Zevenhuizen - Al ruim zeven jaar zijn de compagnons Alexander van der Mee en Peter Jansen met hun hoveniersbedrijf gevestigd in Zevenhuizen. Tesamen met medewerker Marco Hertog zorgen ze voor de aanleg en het onderhoud van tuinen. Tot voor kort waren ze voornamelijk in en om Rotterdam actief, maar de laatste tijd richten ze hun vizier meer op onze regio. Bij Van der Mee Jansen kan iedereen terecht voor de complete aanleg van de tuin, maar ook voor alleen een tuinont werp en de aanleg van vijvers en van sproeiin- stallaties. Ook doen ze kleinere klussen, zoals het snoeien van bomen en diverse andere on derhoudswerkzaamheden. Ze staan bekend om hun goede service. Van der Mee Jansen maken opmerkelijke tuinen. In de bijzondere vijver van de tuin van Alexander van der Mee thuis zwemmen grote, tamme japanse koikarpers. De twee hoveniers hebben inmiddels ook voor enkele klanten der gelijke exclusieve vijvers aangelegd. Bij de aan leg van de tuinen besteden ze veel aandacht aan de opbouw van de tuin en bepalen aan de hand daarvan de plaats van de bloemenborders, bo men en heersters. De inrichting van de borders bepalen ze veelal ter plaatse. Men kan van der Mee fk Jansen bellen voor een vrijblijvend eerste gesprek. Ze hebben een uit gebreide fotoreportage, aan de hand waarvan klanten kunnen bepalen welk type tuin ze aan spreekt. Vaak laten ze plantenboeken achter bij de klant, zodat deze op het gemak planten kan uitzoeken. Het hoveniersbedrijf is bereikbaar onder telefoonnummer 0180-633890 of 06- 51610498. Moerkapelle - Havelaar is al vele jaren een begrip in Moerkapelle. Het Miebedrijf is opgericht in 1917, waarbij de winkel midden in het dorp ongeveer 17 jaar geleden zijn deuren heeft geopend. Daar groeide de zaak letterlijk uit zijn jasje dus werd een verhuizing naar een ruimer onderkomen noodzakelijk. He firma Havelaar, sinds 1991 gevestigd op het bedrijventerrein heeftalles huis voor de doe-het-zelver. Met het ruime assortiment Histor verven en «mbo beitsen kan ieder zijn huis op relatief makkelijke wijze van een indere 'look' voorzien. Sj Havelaar vindt men naast een toch ai uitgebreide 'color collection', de mogelijkheid om allerlei soorten verf in elke gewenste kleur te laten mengen, "tot de verfsoorten op water- en terpentinebasis is er nu ook latex in elke Itwenste kleur te koop. Uiteraard zijn ook alle materialen die nodig zijn om jt verven bij Havelaar verkrijgbaar, zoals bijvoorbeeld reparatiematerialen, wasten en ook behangplak. De fi rma Havelaar is overigens nog veelzi jdiger. Naast de verfmaterialen is er van alles op het gebied van tuinge reedschappen, zowel voor de professional als de hob byist. Ook het leveringsprogramma van huishoudelijke mate rialen is zeer uitgebreid en ook voor beveiligingsmaterialen, zoals kluisjes, kan men bij Havelaar terecht. Werk- en klomp schoenen, rubber laarzen en houten klompen behoren even eens tot het assortiment, de twee laatstgenoemden ook in kindermaten. Havelaar heeft zich verder ontwikkeld als een ware 'skelter specialist'. De firma is dealer van de zogenaamde 'mammoet skelter geschikt voor kinderen tot en met ongeveer 14 jaar Doordat het stoeltje op de skelter te verplaatsen is, groeit skelter als het ware met het kind mee.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 35