Hoveniersbedrijf "De Siertuin", voor een exclusieve tuin. De erkende meubelstoffeerder: Calypso Belangrijke financiële beslissingen vereisen een goede planning 't is te vinden bij Bévé meubel! Keukencentrum Waddinxveen: alles onder één dak Romantisch of klassiek? Wonen in het Groene Hart van Holland/14 oktober 1998 pagina 25 den onder andere stoffen gebruikt van de merken De Ploeg, Keymer, Lancier, paro Col lection, Crowson en Delfrosse. De levertijd ligt ongeveer op twee maanden. Naast het herstofferen is Calypso ongeveer twee jaar bezig met het stofferen van nieuwe zitmeubelen. Deze worden op maat en model gemaakt naar aanleiding van ideeën en wen sen van de klant. Omdat alle disciplines bin nen het bedrijf vertegenwoordigd zijn, zijn zij in staat een topproduct te leveren voor een verantwoorde prijs. Voor prijsopgave komt men vooraf vrijblij vend aan huis zodat een exacte prijsopgave gemaakt kan worden. Uiteraard kan men ook eens langs gaan of bellen voor een afspraak. Calypso is geopend van maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 17.30 uur. Alles regelen voor de klant, zodat de klant nergens omkijken naar heeft. Negen jaar geleden besloot Wim Slin gerland, na jarenlange ervaring in de keukenbranche, voor zichzelf te be ginnen. Hij vond een klein pand in Waddinxveen en startte samen met zijn vrouw en Ruud Toor met 25 keu kens. Vijf jaar geleden verhuisden ze naar hun huidige pand aan de Zuidka de. Momenteel telt het bedrijf 17 werknemers, waaronder twee gespe cialiseerde sanitairverkopers, vijf keu kenverkopers en drie monteurs. In het drie verdiepingen tellende keuken centrum met een totale vloeropper vlakte van 2500 m2, staan 70 keuken opstellingen en 26 badkamers. Daar naast is er een afdeling met een 20-tal badmeubels. Bij het Keukencentrum staan kwaliteit en service heel hoog in het vaandel. Door een goede voorlichting vooraf weet de klant exact wat ze koopt en dan is tevens duidelijk wat de klant mag verwachten van het Keukencen trum. Met deze servicegerichtheid maakt het Keukencentrum de belofte waar: kwaliteit in stijl. Zoetermeer - Alles wat u zoekt op het gebied van binnen- en buitenzonwering vindt u bij Contrason aan de Platinastraat 52. De zonweringspecialist is sinds acht jaar gevestigd op het Industrieterrein Lansinghage in Zoetermeer. Wie bij Contrason naar binnenloopt zal zeker "^ngenaam verrast zijn door de ruime showroom. U vindt bij Contrason een grote collectie 'onneschermen, lamellen, rolgordijnen en rolluiken. Contrason houdt dit najaar een grote mngazijnopruiming. In de maanden oktober en november zijn vele showroommodellen !%onder aantrekkelijk geprijsd. Contrason, tevens gevestigd in Alphen aan den Rijn, biedt alles op het gebied van raambekleding en buitenzonwering uit eigen productie. Dit brengt als voordeel voor de klant mee, dat Con trason u, in geval van een klacht, snel ter wille kan zijn. Contrason heeft door de eigen productieook de mogelijkheid zijn producten extra scherp te prijzen. De verkooppiek van zonwerende artike len ligt in het algemeen in het voorjaar en de zomer. Daarom worden tijdens de najaars- en wintermaanden vele artikelen tegen een aanbie- dingsprijs verkocht. Indien u tijdens de oprui mingsactie bij Contrason een zonnescherm koopt, kunt u natuurlijk ook rekenen op een goede service. Benthuizen - Sinds dit voorjaar is aan het Verbreepark 23 het tuincentrum en hoveniersbedrijf "De Siertuin" gevestigd. Dit bedrijf zorgt voor ontwerp, aanleg en onderhoud van uw tuin. Ook voor het maken van een beplantingsplan bent u bij de Siertuin aan het goede adres. De Siertuin levert zand, grond en grind aan particulieren en bedrijven. In het tuincentrum vindt u een grote verscheidenheid aan kamerplanten, tuinge reedschap, houten tuinmeubelen, potten, tuinhout, verlichting, ornamenten en decoratiemateriaal. U kunt bij de Siertuin ook terecht voor bestratingsmate rialen, siertegels, blokhutten, tuinhuisjes en hobby- kassen. Een volledig assortiment aan vijvermaterialen completeren het aanbod. De hoveniers van de Siertuin werken sa men met een tuinarchitect. In nauw overleg met de klant wordt een exclu sief ontwerp voor de tuin gemaakt. Bij het ontwerp en de inrichting van de tuin spelen verschillende aspecten een rol. De grootte en de ligging van de tuin, de gewenste kleurstel lingen en de kwaliteit van de verwerkte mate rialen zijn erg belangrijk. De Siertuin zorgt desgewenst ook voor het onderhoud van de tuin. Zevenhuizen - DvdF Ik Partners is een landelijk opererende organisatie op het gebied van Finan cial Planning. Het hoofdkantoor is gevestigd in Veenendaal, de regionale kantoren vindt men in het Brabantse Schijndel en sinds vorig jaar in Zevenhuizen. Willem-Jan Hennekam, die de belangen van cliënten in deze regio behartigt, kijkt altijd naar het totale inkomensplaatje en houdt daarbij ook rekening met de toekomstplannen van zijn cliënten. "Een uiterst belangrijke zaak is de keuze van de juiste hypotheek," vertelt Willem-Jan. "Aan gezien beleggen sterk in de belangstelling staat, kan men tegenwoordig kiezen voor een hypotheek die gekoppeld is aan een beleggingsfonds. Juist door de lage rente is ook het beleggen met j de overwaarde van de woning zeer interes- j sant. Uiteraard bepaalt de cliënt hierbij zelf hoeveel risico men wil en kan lopen." Wil- lem-Jan heeft het meerdere keren meege- j maakt dat de koerssti jgi ng van de afgelopen jaren er voor een cliënt toe leidde dat de maandlasten van de hypotheek tot ƒ0,00 werden gereduceerd. Uiteraard is bij dit alles van groot belang dat men zich goed laat adviseren. Er bestaan op dit gebied namelijk tal van mogelijkheden. Dergelijke constructies zijn immers ook mogelijk bij een lening, waarbij bijvoor- I beeld het rendement van aandelen-lease op lange termijn dikwijls de hele lening, indu- I sief rente en kosten terugbetaald .Bij Dvd F fk j Partners kan men verder uitstekend terecht j voor een geheel op de persoonlijke situatie afgestemde spaarvorm. In tegenstelling tot wat de 'gewone' spaarrekening doorgaans te bieden heeft, zijn er volgens deze Finan cial Planner verschillende mogelijkheden om méér uit uw geld te halen. Voor meer informatie: DvdF Partners, De Grutto 19 - Zevenhuizen, telefoon 0180-638163 (telefoon hoofdkantoor: 0318-509050). Bij Calypso wordt gewerkt met een team van vier mensen, ieder met zijn eigen specialiteit. Dit houdt de kwaliteit van het werk hoog. Ook wordt er gezorgd voor de herstoffering van bijvoorbeeld kantoorstoelen en wachtruimtemeubilair van bedrijven en in stellingen. Alleen de beste stoffeermaterialen worden gebruikt, die hebben namelijk een lan ge levensduur en een hoog zitcomfort. Er wor- Waddinxveen - De kracht van Keukencentrum Wad dinxveen is het feit dat alles in één hand blijft: de levering van de keukens, het ontwerp, de plaatsing en de nontage en installatie. Daarbij wordt een principe van klantvriendelijkheid en service gehanteerd. Een werk- mm concept, zo blijkt uit de resultaten van het Keuken centrum. I n de herfst wordt het weer tijd om de tuin een najaarsbeurt te geven. De tuin moet winterklaar worden gemaakt, de bollen moeten worden gepoot en diverse plan ten en bomen moeten nu gesnoeid wor den. Het is nu de juiste tijd om hiervoor een afspraak te maken met de medewer kers van de Siertuin. Het hoveniersbedrijf heeft een uitgebreide klantenkring in de gehele regio. Gouda - In een prachtig pand aan de Antwerpse weg 9 treft men Bévé meubel. Sinds een jaar is de firma daar gevestigd, na 19 jaar in de bin nenstad van Gouda actief te zijn ge weest. Bij Bévé meubel kan men te recht als men op zoek is naar een luxere inrichting. Van romantisch, met een jonge en eigentijdse uitstra ling, tot het meest klassieke meubel. Terwijl de kinderen in de speelhoek verblijven, kan men rustig door de toonzalen lopen, van de ene ge heel ingerichte 'kamer' in de andere. Bévé meubel is verdeeld in een aantal afdelingen. Zo kan men naar de afde ling 'Royal Classic' met veel massief kersenhouten meubelen. Hierna volgt de afdeling 'Semi-klassiek' voor een traditioneel, klassiek interieur. Voor het jongere publiek dat op zoek is naar kwaliteit en duurzaamheid biedt de afdeling 'Romantic Oak and Pine' wel licht uitkomst. Vele meubels in lichtere kleuren zoals honing-antiek, blanken grenen vinden hier een plaats. Een volstrekt engelse stijl vindt men bij de afdeling 'English Style'; een leerstudio vol schitterende leren bankstellen in 'Leather Dream' en vervolgens kan de inrichting gecom- Nieuwerkerk aan den IJssel- Meubelstof feerder!) Calypso, gevestigd aan de Dorpsstraat levert kwaliteit op het gebied un meubelstoffering. Dierbare meubel stukken kunnen bij Calypso worden voorzien van een nieuwe bekleding. [erst wordt het zitmeubel ontkleed en nagekeken op gebreken, en waar nodig vernieuwd. Vervolgens wordt het meubel van een nieuwe bekledingsstof voorzien. Het Keukencentrum Waddinxveen loopt bijzonder goed. Zo goed dat het pas negen jaar oude bedrijf in de regio op zoek is naar filiaallocaties. Vorig jaar startte het een tweede keukencentrum van 750 m2 in Aalsmeer en een derde staat op stapel. De succesformule: Rolgordijnen vindt u bij Contrason in diverse dessins en afmetingen en in verschillende uit voeringen. Rolgordijnen zijn er ook voor schui ne dakramen. Lamellen vindt u in stoffen, kunststof en aluminium uitvoering. Op het ge bied van zonneschermen biedt Contrason een uitgebreid assortiment en een goed en gede gen advies. Bij Contrason heeft u de mogelijk heid uw raambekleding door ervaren stoffeer ders te laten bevestigen. pleteerd worden op de slaapkamerafdeling, waar veel grote merken te vinden zijn voor optimaal slaapcomfort. De service van Bévé meubel gaat verder dan alleen levering van absoluut klasse meubilair. Indespuiterij kan het meubilair in elke kleur gespoten worden. Zo kan de kleur die gebruikt wordt in huis terug komen in het meubilair. De stoelen en bankstellen zijn leverbaar met elke gewenste stof, er zijn duizenden stoffen. Tot slot is er de woningtextielafdeling, waar gordijnen, vitrage en vloerbedekking gekozen kan worden, die door de stof- feerderij gemeten, gelegd en gehangen kan worden. Kortom, een bezoek aan Bévé meubel is meer dan de moeite waard.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 41