Derksen Zn kent de financiële wereld als geen ander Van Leeuwen Mechanisatie, voor bedrijf en particulier H Slaap als een otter in een bed van Otterloo interieur Plus, voor traditioneel parket Heemskerk dealer van Loewe: fen nieuwe vorm van televisie kijken SS-JS»-" ti|k|e mi Wonen in het Groene Hart van Holland/14 oktober 1998 pagina 27 ti,-: SÜ Waddinxveen - Het kantoor van Derksen, sinds enkele jaren gevestigd aan de Staringlaan, ademt een sfeer van zekerheid uit. Zekerheid die voortkomt uit de werkwijze die Derksen Zn. al jarenlang hanteert; degelijke en betrouwbare adviezen op maat. De filosofie dat vertrouwen op termijn beter is dan directe winst, ligt hieraan ten grondslag. De deskundigheid van Derksen 8. Zn. bestrijkt een breed scala aan financiële diensten. Doordat de financiële wereld vol op in beweging is en regelmatig nieuwe producten worden geïntroduceerd, specia liseren de adviseurs van Derksen Zn. zich steeds verder. Dat is ook nodig om de best denkbare adviezen te kunnen blijven geven. Niet alleen op bedrijfsmatig gebied zoals fscale adviezen, boekhouding en salarisad ministratie, maar zeker ook op meer alge meen gebied als verzekeringen, financierin gen, spaarvormen, beleggingen en niet te vergeten hypotheken. Wat dat betreft is ook de particulier ais klant koning. Marcel Derksen: "Wij nemen nog de tijd vooreen klant, geven ze volop duidelijkheid Of muN&zH «- j V/A Benthuizen - "Van Leeuwen Mechanisatie" is gevestigd aan de Werven 8 in Benthuizen. Het bedrijf heeft zich gespecialiseerd in de in- en verkoop en de reparatie en het onderhoud van landbouwwerktuigen. Denk hierbij aan tractoren en melkma chines. Maar van Leeuwen biedt ook landbouwartikelen van kleiner formaat, zoals gazonmaaiers, heggescharen en bladbla zers. Zelfs mammoetskelters met vijfjaar garantie zijn verkrijg baar bij van Leeuwen. et mechanisatiebedrijf is in 1994 door Ton van Leeuwen opgericht en inmiddels uitgegroeid tot een wijd in de omtrek bekend bedrijf. Het bedrijf heeft momenteel zes en kijken nauwgezet wat de beste oplossing voor hun specifieke probleem is. Alleen zo weten mensen waar ze aan toe zijn. Elke transactie komt tot stand in overleg met de klant, waarbij persoonlijke eisen en wensen voorop staan. Op deze manier denken wij de juiste service en duidelijkheid te kunnen bie den in de steeds ingewikkelder wordende financiële wereld". De adviseurs van Derksen Zn. zijn graag bereid op alle vragen antwoord te geven. Ga vrijblijvend langs of bel 0182-619377. medewerkers. Van oorsprong richt van Leeuwen zich op de landbouwwerktuigen. Het aantal boeren is echter in de loop der jaren fors afgenomen en gedaald tot ongeveer 25.000. Ondanks deze afna me is van Leeuwen een flore rend bedrijf, wat vooral te danken is aan de goede servi ce. Van Leeuwen is dealer van de merken Fendt en Same en houdt u graag op de hoogte van de nieuwste ontwikkelin gen op het gebied van land bouwwerktuigen. Van Leeuwen heeft een grote werkplaats, waar alle voorko mende reparaties aan tracto ren en andere werktuigen kunnen worden verricht. U kunt er eveneens terecht voor allerhande las- en constructie werk. Van Leeuwen is geopend op maandag tot en met vrijdag van 8.00 uur tot 17.00 uur en op zaterdag van 9.00 uur tot 12.00 uur. Zoelemieer- bent u aan nude tlorpseentram v»n |„l|s. In U nemen bij Otterloo. Slaapcentrum Otterloo is al jaren een bekende naam in Zoeter- meer en omstreken. Deze dealer van onder andere de merken Auping, Zevenslaper, Lattoflex en Cascade heeft onlangs zijn showroom opnieuw ingericht en daarin een apar te waterbeddenafdeling gecreeerd. Hier staan de waterbedden overzich telijk opgesteld en kunt u een opti maal advies krijgenBij Otterloo vindt u een groot aantal verschillende mo dellen waterbedden van het topmerk Cascade. Recentelijk introduceerde deze fabrikant het elektrisch verstel bare waterbed. Door deze nieuwe ontwikkeling kunt u in uw waterbed een comfortabele zithouding aanne- men. Het merk Lattoflex biedt u, naast de traditionele lattenbodems nu ook de Winx lattenbodem. Dit is de eerste kunststofbodem met reflex-ophan ging, waardoor een verend effect ont staat. Dekbedovertrekken, lakens vindt u bij Ot terloo van de merken Christian Fischba- cher, Dommelin en lrisette. Dekbedden zijn verkrijgbaar van het merk Texeler en van het eigen merk. Otterloo heeft name lijk een eigen atelier, waar u ook uw (don zen) dekbed kunt la ten bijvullen en schoonmaken. Ot terloo biedt u hierbij de unieke service van 's morgens brengen en s mid dags halen (alleen op afspraak). Hierdoor verkrijgt de kijker meer kijkcomfort. Bij in bedrijfname van het toestel verschijnt direct de startpagina van de 'interne' handlei ding. De apparatuur programmeert zichzelf, een druk op de knop en alles gaat vanzelf. De breedbeeldtoestellen herkennen onmiddellijk zelfde Palplus-uitzendingen en schakelen zich zelf over naar breedbeeld. De Full Digital 100 zorgt daarbij nog eens voor heldere beelden zonder trillingen. Ook het design van de Loewe toestellen is een heel bijzondere, een tijdloos, maar modern design dat ook over vele jaren nog mee zal gaan. Bovendien kunnen de apparaten 'afge werkt' worden met een kleurenpaneel, lever baar in veel modieuze kleuren, maar ook met een houtstructuur van kersenhout. Bij Heemskerk zijn deze Loewe toestellen te bekij ken en te beluisteren. Graag zuilen de mede werkers van Heemskerk uitleg geven over de vele, toekomstgerichte mogelijkheden van de Loewe apparatuur. I a dinxveen - Een volkomen nieuwe I eiKj op het gebied van televisie kijken, 'n ver vooruit, dat zijn de toestellen Sinds kort is deze apparatuur njgbaar bij de firma Heemskerk, ge- stlSd aan de Dorpstraat in Waddinxveen. H®f is met name de techniek van de Loewe apparatuur die zorgt voor op jjjen h.perst kijkgenot. Loewe zweert al vele l 'I digitale techniek, voor een uitstekende lint e?^e'u'c'skwaliteit. Door de digitale wer- "ntafJ moSeliik het toestel met een technische hoogstandjes uit te rusten. Zoetermeer - Aan de Berkelseweg 5 is sinds november 1994 de parketzaak Interieur Plus gevestigd. Interieur Plus is een specialist in de verkoop en het leggen van traditioneel parket en heeft de beschikking over een grote showroom. Het assortiment is zeer uitgebreid en men heeft keus uit diverse traditio nele parketvloeren, laminaatvioeren, vloeren van kurk en lamelparket. Bij Interieur Plus zijn onder andere de merken Junckers en Langmoen te vinden. Interieur Plus is tevens gevestigd in Leiderdorp, Den Haag en Lisse. Bij Interieur Plus kan men rekenen op een goed advies, volle dig afgestemd op de thuis situatie. "Het mooiste par ket blijft voor veel mensen het traditionele parket, zo als bijvoorbeeld het vis graatmotief', vertelt de heer Fles, een van de twee verkopers van de vestiging Zoetermeer. "Dit ambachtelijke parket wordt plank voor plank gelegd en na het schuren afge werkt met was of lak. Tegen woordig kiezen veel mensen ook voor een houten, planken vloer. Bij interieur Plus vindt men de zogenaamde Bourgog ne vloeren. Deze parketvloeren hebben het uiterlijk van een planken vloer, maar de eigen schappen van een traditionele parketvloer. Zo krimpt deze vloer aanzienlijk minder dan de houten, planken vloer'. Een andere vloer die Interieur Plus van harte aanbeveelt is de massief, zwevende, verhuisba- re vloer van Junckers, die door middel van een clicksysteem makkelijk te verwijderen en opnieuw te plaatsen is. Op het gebied van Lamelparket biedt Interieur Plus bij aankoop van Lamelparket van het merk Langmoen maar liefst twaalf jaar garantie. Interieur Plus staat garant voor een goede service en een serieuze begeleiding.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 43