uLITI E P Di M4JT Zangavond BERICHTEN 1 van Holland' De man op de drempel van het jaar 2000: De Millennium Man Het Beau Monde Glamour Beauty Boek Leendert Krijgsman Hart van Holland/4 november 1998 pagina 3 LIONSCLUB ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE BOELHUISVEILING Hendrika Johanna Schellingerhout-Crone ®huizen-Moerkapelle een ^dinxv De allerbeste make-up en haaradviezen van Leco van Zadelhoff in Langs deze weg wit iff iedereen èedan/fen voor de èetangstetting, taarten, Stoemen en tetefoontjes tijdens mijn verè tijfin het ziekenhuis. Qeertje 'Wiggers-de 1{uiter Boskoop 29.000 exemplaren organiseert ook dit jaar weer een in La Baraque op zaterdag 7 november ten bate van Stichting SOHO, Blindengeleidehondenfonds zellige sfeer, interessante veilingstukken op het gebied van riosa, sieraden, antiek, munten, etc. ve van aan te bieden kavels: tel. (0180) 633847/633618 't Verlies was er al voor het einde. De rouw, voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van jouw gedachten nam. Wij voelden mee jouw stil verdriet. Nu rouwen wij, maar treuren niet. Hen overleed onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot- loeder sinds 5 december 1958 weduwe van Pieter Schellingerhout 5 mei 1907 25 oktober 1998 Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij in "Souburgh" heeft ontvangen. Waddinxveen: J. Schellingerhout J.Th.M. Schellingerhout-van der Weijden Roosendaal: M. Schellingerhout G.G. Schellingerhout-Lafeber Rotterdam: C.J.H. Dommering-Schellingerhout W. Dommering Gouda: J.M.P. Schellingerhout Kleinkinderen Achterkleinkinderen -WTespondentie-adres: Idenburgstraat 12, 2805 SZ Gouda. De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Woensdag 28 oktober jl. is onze lieve vader, opa en overgrootvader het zorgcentrum "De Zevenster" overleden. •amens de kinderen, klein- en achterkleinkinderen willen wij van kas plaats directie en personeel bedanken voor de liefdevolle verzor- 5®gdie vader vijfjaar lang mocht ontvangen. oktober 1998. ^"Tespondentieadres: Krijgsman, Sterrenlaan 13, 2665 BR Bleiswijk. fi?'e Spleten verklaring: De Burg. leerweg is tussen 22.00 en k Jur gesloten verklaard voor agens. Op 2 november is daar - vroege ochtend op gecontro- Vn 6 bestuurders van vracht- 0vet jS z'in bekeurd, omdat zij toch Weg reden tussen de genoem- 'idVnnSr 'nul°ed: Op 2 november p„. uur reed bij de Goudse e?n 52-jarige man uit Alphen 'lort "ndi PnD" O niciii cii l rvipucn ïiap 0n^')n: ®'l controle bleek dat de keerdg 6r, 'nv'oed van alcohol ver eerd,/ Waarna hij meegenomen temarJ 1 Politiebureau voor een a'yse. Uit de ademanalyse bleek dat de man een alcoholpromil lage van 1,2 had. De man heeft een proces verbaal gekregen. Inbraak bij bedrijf: Tussen 31 oktober 17.00 uur en 1 november 9.30 uur is ingebroken bij een garagebedrijf aan de Zuidelijke Rondweg in Waddinx veen. Een slot van het hekwerk werd geforceerd en ook werd er een ruit ingeslagen. Uit het bedrijf werden meerdere radio's gestolen, en ook verdween er een BMW cabrio uit de showroom. Aanrijding met licht letsel: Op 2 no vember rond 8.00 uur heeft een aanrij ding plaatsgevonden op de Beijerin- cklaan. Een man uit Waddinxveen reed over de Beijerincklaan en werd van achter aangereden door een 39- Wat verwacht en wenst de man van nü, met de eeuwwisseling in het vooruit- v zicht? Wat betekent vrije tijd en gezondheid voor hem? Is hij materialistisch? Hoe denkt hij over normen en waarden en bijvoorbeeld het huishouden? Maar ook: koopt De Millennium Man z'n eigen ondergoed? e toonaangevende mannen bladen Panorama, Nieuwe Revu, AutoWeek en Playboy vroegen zich af wat kenmerkend is voor 'de man' op de drempel van het jaar 2000. Op hun initiatief werd er onderzoek gedaan naar de Neder landse man. Vervolgens vergeleek men de uitkomsten met de resulta ten van eenzelfde studie van ruim tien jaar geleden. Aan de hand daar van zijn trends en ontwikkelingen in kaart gebracht. Panorama, Nieuwe Revu, AutoWeek en Playboy schet sen nu de man anno 2000... De moderne man kenmerkt zich door een dilemma: hij is materialis- tischer dan voorheen en daardoor is zijn baan belangrijk. Maar hij hecht tegelijkertijd óók meer waar de aan vrije tijd, al mag dat weer niet ten koste gaan van zijn carrière. En dames, 'hij' is echt geëmanci peerder geworden: 80% van de man nen vindt dat hij zijri steentje bij moet dragen aan het huishouden. Bovendien vinden steeds meer mannen dat hun partner het moe derschap met een baan buitenshuis kan combineren. Voor vele mannen is een goede ge- zohdheid zeer belangrijk. 55% vindt gezondheid het motief om aan li chaamsbeweging te doen. Er worden wel minder concessies gedaan om gezond te leven, want het nieuwe uit gangspunt is: 'genieten mag'. Steeds minder mannen proberen te stoppen met roken, en De Millennium Man let ook minder op de weegschaal. Binnen het huishouden neemt de man beslissingen over zaken als drank en doe-het-zelf-producten. Maar vrou wen doen dat als het om bijvoorbeeld tuinplantjes, kinderkleding en zijn ondergoed gaat. Vergeleken met ruim tien jaar geleden heeft persoonlijke verzorging een prominente plaats in genomen in het leven van de man. Bijna de helft van de Nederlandse mannen besteedt veel aandacht aan zijn 'look'. Slechts 31 van de mannen vindt dat een echte vent nog altijd genoeg heeft aan water en zeep. Wat is de toekomstvisie van De Mil lennium Man? Hij hoopt en verwacht ondermeer een uitgebreid Schiphol en meer thuis te werken. Hij hoopt het niet, maar verwacht bijvoorbeeld wel meer geweld op tv, een ieder- voor-zich instelling, onveiligheid op straat en normvervaging. De man hoopt in 2010 vooral minder stress op het werk te hebben... Een droom of straks werkelijkheid? De mannenbladen Panorama, Nieu we Revu, AutoWeek en Playboy zul len in de toekomst laten weten! Wie 's morgens voor de spiegel staat en denkt: "Vandaag ga ik het helemaal anders doen om zich vervolgens toch weer op te maken zoals gisteren, heeft wellicht een goed hulpmiddel aan het "Beau Monde Glamour Beauty Boek In dit 'mooie' boek zijn heel veel make-up en haaradviezen verzameld van Nederlands top-visagist en kapper Leco van Zadelhoff. Leco van Zadelhoff is onlosmake lijk verbonden met bekende vrouwen als Caroline Tensen, Viola Holt, Connie Breukhoven en Leontine Ruiters. Zij vertrouwen hun uiterlijk alleen aan hem toe. Voor het "Beau Monde Glamour Beauty Boek" zijn dan ook de meest bekende Neder landse vrouwen gefotografeerd. Aan de hand van deze foto's geeft Leco van Zadelhoff voorbeelden en doe- ideeën om zelf te experimenteren. In het boek staan alle basistips om er goed uit te zien. Een verzorgd uiterlijk 'toont' niet alleen, het zorgt ook voor een positief gevoel en zelfvertrou wen. Leco van Zadelhoff vertelt hoe je de sterkte punten van je uiterlijk kunt benadrukken. Hij gaat er van uit dat make-up bedoeld is om de beste ge- zichtskenmerken te accentueren. "Want iedere vrouw is op haar ma nier mooi!" Leco van Zadelhoff behandelt niet alleen de basis voor een verzorgd uiterlijk. Hij gaat in het "Beau Monde Glamour Beauty Boek" ook in op gla- mour-styling: hoe maak je thuis de mooiste make-up creaties voor spe ciale gelegenheden, bijvoorbeeld de feestdagen die voor de deur staan. Het rijk geïllustreerde boek is ver krijgbaar bij Bruna en Bijenkorf voor 29,95. jarige, eveneens uit Waddinxveen af komstige man. De eerstgenoemde klaagde over pijn in zijn nek en is overgebracht naar het Groene Hart Ziekenhuis. Mishandeling en vernieling: Op 2 no vember rond 15.15 uur kreeg de poli tie een melding dat er problemen wa ren in een winkel aan de Kerkweg- Oost. Ter plaatse bleek een probleem te bestaan over goederen die eerder die dag waren gekocht. De 29-jarige klant uit Waddinxveen wordt ervan verdacht de 26-jarige eigenaar van de winkel te hebben mishandeld en te vens een ruit te hebben vernield in de winkel. De klant is aangehouden en zal óf een boete moeten betalen, óf zich voor de rechter moeten verant woorden. Zevenhuizen-Moerkapelle - Op zaterdagavond 7 november om 19.30 uur wordt er een psalmzangavond gehouden in de Gereformeerde Gemeen- te-kerk in Moerkapelle aan de Kerkstraat 8. Het Flaesorget wordt be speeld door Erik van Bruggen, cantor-organist van de Waalse Kerk te Leiden; hij zal dit doen in de stijl van de bekende organist Klaas Bolt. De plaatselijke predikant, dominee J.B. Zippro, zal de psalmen kort inlei den. Na afloop wordt er koffie aangeboden. Aanrijding met licht gewonde: Op 31 oktober rond 13.30 uur heeft een aan rijding plaatsgevonden op de kruising van de Linneausweg en de Zuidkade in Boskoop. Een 26-jarige automobi liste uit Waddinxveen reed over de Linneausweg in de richting van de Zuidkade. Achter haar reed een 48- jarige automobiliste uit Boskoop. De 26-jarige stopte voor de kruising. De 48-jarige vrouw remde wel, maar kreeg haar auto niet op tijd tot stil stand. Dit had een aanrijding tot ge volg. Een 50-jarige vrouw die bij de 26- jarige in de auto zat werd met last van haar nek overgebracht naar het Groe ne Hart Ziekenhuis in Gouda. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@tref.nl Advertenties Mario Mezas Redactie Algemeen Silvia Markus Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 12.00 uur. Kant-en klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprake lijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 1998 | | pagina 3