Het plezier van onze hypotheek ligt vooral in de toekomst wint derde prijs Brug-project Bond van Plattelandsvrouwen zestig jaar in Zevenhuizen Bel even: 0180 -63 73 53. Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle Daar voelt iedereen zich thuis Film bij BOC-kids Drie disco's in Het Zuidhonk Klaveijassen Prinsenbal Krooshappers Tentoonstelling Vogelvrienden Sinterklaasfeest NVM HHHHBHHHHMMMHBmmn iveelc biJ Cotx nveefe "°Vemb( e'iHeiiee Flor hA makelaardij o.g. Aan- en verkoop van woningen en bedrijven. Alle taxaties Hypotheken Ook 's avonds bereikbaar 21e jaargang nummer 793 11 november 1998 Rabobank MAKELAAR cordia Welfar Wodd verlc0 Sch racro Qjeerl e'dsfechter Benthuizen - Zaterdag 14 november van 14.00 tot 16.00 uur organiseert BOC-Kids een filmavond. Op groot scherm wordt gekeken naar "Flub- ber" of "Hercules". De filmavond wordt gehouden in het BOC, naast "De Tas". De toegang bedraagt ƒ2,50. Waddinxveen - Vrijdag 13 novem ber houdt de Stichting Wijkwerk De Zuidpias in Het Zuidhonk een disco voor de jeugd van 11 tot en met 16 jaar. Aanvang 19.30 uur; toegang ƒ2,50. De jongste kinderen komen aan bod op zaterdag 14 november van 18.30 tot 20.00 uur. Toegang 1/2.50. Daarna kunnen de ouderen swingen tijdens de disco voor 30- plussers vanaf 21.00 uur; toegang ƒ5,- per persoon. Waddinxveen-Vrijdag 13 november is er een klaverjasavond voor vol wassenen in De Paddestoel. Aan vang 20.00 uur. Boskoop - In de Rozenburcht aan de Rozenlaan wordt zaterdag 14 no vember het traditionele Prinsenbal gehouden. Voor deze avond zal de Rozenburcht omgetoverd worden in het trotse schip "The Titanic". Aan oord zijn Prins Spaan en zijn hofdame Mariska. Het orkest "Feest band Volendam" is ook aan boord. Halverwege de trip zullen Prins Spaan en Hofdame Mariska afge voerd worden, om om 23.11 uur P'aats te maken voor de nieuwe Prins en Hofdame. De zaal gaat open om 21.00 uur. ovens Leny Hovens Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 0180-632001 Waddinxveen - Vogelvereniging De Vogelvrienden organiseert haar jaarlijkse tentoonstelling op 19, 20 en 21 november. De tentoonstelling "indt plaats in het lokaal van post duivenvereniging De Sperwer aan het Stationsplein. 0p donderdag 19 november wordt de officiële opening verricht om 00 uur. Vrijdag 20 november is de tentoonstelling te bezoeken van '4 00 tot 22.00 uur (met om 21.00 uur de trekking van de verloting) en °P zaterdag 21 november van 10.00 tot 16.30 uur. benthuizen-Zaterdag 21 november start om 14.00 uur de jaarlijkse Sin- erklaasintocht vanaf dorpshuis "De as met begeleiding van de Zwarte 'etenband van de Scoutinggroep oskoop. Om 15.00 uur geeft "Par- oes een show in het dorpshuis. e er kind krijgt na aflo.op van de oorstelling een traktatie. Ook dit aar is er een kleurwedstrijd voor de t' uPc'; waarmee leuke prijzen te win- en zijn. De kleurplaten zijn «rkrijgbaar bij Hij- ra in het winkel centrum. oe jtkurplaten moe- n voor 20 no- Vember ingele gd worden. Waddinxveen - In het voorjaar van 1998 hebben de leerlingen van 4 VBO bouw- en metaaltech niek van het Coenecoop College een levensgrote ophaalbrug gebouwd. Dit project is inge stuurd voor de Onderwijsprijs Zuid-Holland en is in de prijzen gevallen. Een gedeelte uit het juryrapport: "Door middel van dit project is de school uitstekend geslaagd in de opzet dat de VBO-leerlingen zich door deze prestatie positief moesten profileren ten opzichte van de meer intellectueel ingestelde HAVO- en Atheneumleerlingen. Zelfstandigheid en samenwerking zijn de trefwoorden in dit project. Zelfs de leerlingen kij ken met verbazing terug naar het meesterstuk dat ze gecreëerd heb ben. Het is geweldig dat zulk een moei lijke klus met leerlingen van 4 VBO tot stand kan komen. De profilering van de VBO-leerlingen ten opzichte van de rest van de school is geslaagd. Herhaaldelijk hebben andere leerlin gen hun waardering uitgesproken voor de geleverde prestaties. Daarom kent de jury aan deze school de derde prijs toe in de categorie Voortgezet Onderwijs." (foto Coene coop College). Door Karin Jongkind Zevenhuizen - De afdeling Zevenhuizen van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen (NBvP) bestaat dit jaar zestig jaar. Op 6 november vierden de dames dit jubileum met een feestavond in dorpshuis Swanla. Bijna alle leden van de vereniging hadden zich aangemeld voor deze 'surprise-avond'. Tijdens de avond werd een aantal dames gehuldigd, die langer dan vijfenveertig jaar verbonden zijn aan de Zevenhuizense Plattelands vrouwen. Ook vond er een aantal optredens plaats van het koor van de vereniging en konden de dames tot slot genieten van een koud buffet. Alle dames kregen als presentje en geurzakje overhandigd. Door de leden van het bestuur was daarop met de hand het logo van de Bond geborduurd. Aan het begin van de avond heet te de voorzitter van de afdeling Zevenhuizen van de NBvP, me vrouw Marry de Groot, de aanwezi gen welkom. Tijdens de feestavond was er een vertegenwoordiger van het provinciaal bestuur, waaronder Zevenhuizen valt, om de leden te feli citeren met dit jubileum. Vier dames die langer dan 45 jaar lid waren van de NBvP ontvingen een bondsspeld en een bos bloemen. De jubilerende da mes zijn mevrouw A. Bontenbal-Bos, mevrouw P.H. van Bergen-Vente, me vrouw M.L.P. Heij-Heiboer en me vrouw A. Eindhoven-van Erk. De dames van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen komen maandelijks bijeen om elkaar te ont moeten of een thema-avond te volgen over allerlei uiteenlopende onder werpen. Zo vond er in september een modeshow plaats en werd in oktober gesproken over criminaliteit en in braakpreventie. Ook gingen de dames op excursie naar een bekende drank fabriek in Zoetermeer, en zal binnen kort een bezoek gebracht worden aan een orchideeënkwekerij in Zevenhui zen. Op dit moment telt de afdeling Zevenhuizen 127 leden, in leeftijd va riërend van 28 tot 87 jaar. Onlangs wijzigde het Bondsbestuur van de NBvP haar naam in "Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen-Vrou wen van nu".

Hart van Holland | 1998 | | pagina 1