EVt\ week Coenecoop College groot succes op^oe.p pace, por kips Kerkdiensten Sjoelen Volksdansgroep zoekt nieuwe leden Naambord voor jubilerende hockeyvereniging Najaarscompetitie jeu de boules liep uit De rode draden van Diplomazwemmen in de Sniep Amateur-kunstenaars in de bibliotheek Loterij ten behoeve van onderhoud St. Victorkerk Sinterklaasdisco in De Paddestoel Kerstfeest bij de NCVB WSV zorgt voor bekerwinst Hart van Holland/2 december 1998 pagina 15 Maandelijks verschijnt in het Hart van Holland de "Page for Kids" (voorheen Baby van de maand). Baby's en peuters komen in aanmerking voor de titel "Kid van de maand". Daarom verzoekt de redactie van het Hart van Holland ouders, grootouders, ooms en tantes hun kind, kleinkind, neefje of nichtje aan te melden voor deze pagina. De redactie ontvangt graag een leuk verhaaltje over de baby met een foto en geboortekaartje of een leuke kinderuitspraak met foto van de peuter. Degene die als "Kid van de Maand" in het Hart van Holland verschijnt 'verdienf daarmee vier waardebonnen van ƒ25,-. Wie foto terug wenst, dient een aan zichzelf geadresseerde enveloppe, voldoende gefrankeerd, mee te sturen. Door Karin van Lanwraarl Waddinxveen - Nadat maandag 23 november de EVA-week bij het Coe necoop College een letterlijk 'vlie gende' start had gemaakt, heeft de scholengemeenschap een week lang bol gestaan van de culturele activi teiten. Een breed scala aan work shops, clinics en cursussen werd aangeboden. In sporthal de Dreef was er donderdag een grootse 'gla diator-show' waar de leerlingen el kaar sportief konden uitdagen. Hier voor waren vele hulpmiddelen aan wezig. De gehele sportzaal was vol gebouwd met attracties waarbij be hendigheid en uithoudingsvermo gen op de proef werden gesteld en de leerlingen niet zelden een nat pak opliepen. Voorafgaand aan de show werd aan de leerlingen de nieuwe rector, de heer Arnoud-Jan Pennink, voorgesteld. De 42-jarige Pennink is afkomstig uit Amsterdam, waar hij onder andere wethouder van Waddinxveen - De sjoelprijzen van de laatst gehouden sjoelavond waren voor de volgende personen. Klasse A: 1. Jan Kersbergen, 2. André van Gem- eren, 3. Henk van Beek, 4. W. Slinger land jr., 5. Cees Kuipers, 6. Dick Dros, 7. Trudi van Dam, 8. Cor Faay, 9. G. Renesse en 10. Frans Bouwmeester. Klasse B: 1. T. Valenkamp, 2. Dirk Jan van Drunen, 3. Pascal van Gils, 4. T. van Leeuwen en 5. Peter van Leeu wen. Klasse C: 1. Adrie Faas, 2. B. Brouwer, 3. Jan Olie, 4. David Sinnema en 5. Marius Kersbergen. Klasse D: 1. Cor Kersbergenn, 2. Gert Kersbergen, 3. Yvonne Sinnema, 4. A.L. Warmelink en 5. Simon Supusepa. Waddinxveen - De volksdansgroep 'Dans u fit' is op zoek naar enthousias te 5O-plussers, zowel dames als he ren, om de groep aan te vullen. Onder leiding van een bekwaam leidster worden er dansen ingestudeerd die aangepast zijn voor ouderen. Er wordt elke donderdagochtend ge danst in het Anne Frank Centrum van 10.00 tot 11.45 uur. Voor inlichtingen: mevrouw A. Char- pentier, telefoon 614722 of: Stichting Waddinxveens Welzijnswerk, tele foon 615555. Waddinxveen - Hockeyclub Waddinx veen heeft sinds vorige week een groot naambord bij het clubterrein. De eer om het bord te onthullen was voorbehouden aan oud-voorzitter Pim van Heel. Het bord was volgens de vereniging hard nodig omdat be zoekende clubs vanaf de weg niet kon den zien waar de hockeyers hun club gebouw en velden hebben. De hock eyclub kreeg het bord cadeau van Cubord. In het kader van het zesde lustrum organiseert de club tot 1 juni 1999 nog tal van activiteiten. Hockeyclub Wad dinxveen begroette in augustus het 250ste lid en hoopt dit jubileumjaar het 300ste lid te mogen verwelkomen; dit lid krijgt een jaarlidmaatschap ca deau. Waddinxveen - Het zat de laatste we ken niet mee met de najaarscompeti- ne van de Jeu de Boules Vereniging waddinxveen. De spelers zijn door gaans niet bang voor een buitje en sPelen ook in regenachtig weer ge woon hun spel. Maar oktober was wel extreem nat. Op het speelveld stond - ondanks de aanwezige drainage - re gelmatig zoveel water dat verder spe- 'en schade aan het speelveld zou heb- en betekend. Er moesten daarom oogal wat partijen worden uitgesteld, waardoor de najaarscompetitie uit- 'eP-Ook de vorst van de afgelopen 'ld heeft de bespeelbaarheid van het w'd §een goed gedaan. Normaal pri a tlesPeHd op een baan met los snnd. De vorst die volgde op de natte periode maakte echter dat de boven- ag van het speelveld keihard werd, waardoor de ballen niet meer luister den naar de gooitechniek van de spe lers. Dat kwam de kwaliteit van het spel bepaald niet ten goede. Op dinsdagavond 24 november heb ben de 22 koppels eindelijk de na jaarscompetitie afgerond en kon de eindstand na 21 partijen worden op gemaakt. De spanning is er tot de laat ste competitieavond ingebleven. De koppels die uiteindelijk in de prijzen vielen zijn: 1. Roy Hulskamp-Marco van Wageningen (17 gew. en saldo 100); 2. Betsy Lanting-Piet van der Made (17 gew. en saldo +89) en 3. Elly Nieuwland-Wout Versluis (16 gew en saldo +97). Zaterdag 5 december wordt traditie getrouw het Sinterklaastoernooi ge speeld. Daarmee zijn de wedstrijdac tiviteiten voor dit jaar afgelopen. Waddinxveen - Op vrijdagavond 4 december wordt in wijkgebouw Het Zuidhonk een ronde van de competi tie-klaverjas gespeeld. Mensen die graag een avondje willen klaverjas sen, zonder gelijk deel te moeten ne men aan een competitie, zijn ook van harte welkom. Deze avonden worden op elke eerste vrijdag van de maand georganiseerd. De kosten bedragen ƒ2,50. De competitie-spelers strijden om de kampioensbeker, die aan het einde van het jaar wordt uitgereikt. De avonden beginnen om 20.00 uur. Waddinxveen - Op vrijdag 4 december is er bingo in buurtcentrum De Boog aan de C. Huygenslaan 2. Aanvang 20.00 uur, zaal open 19.00 uur. Ieder een is welkom. Waddinxveen - Op woensdag 9 de cember spreekt de PvdA in Waddinx veen over "de rode draden van de sociaal-democratie". Dat gebeurt in gebouw Kreater aan de Kerkstraat 13. Er worden korte inleidingen gehou den, gevolgd door discussie. De bij eenkomst is voor iedereen toeganke lijk en begint om 20.00 uur. Waddinxveen - Vrijdag 4 december organiseert de Speeltuinvereniging Oranjewijkeen klaverjasavond. Ieder een is welkom. Het eerste kopje koffie is gratis. Daihatse Charade '86 apk mei '99 i.z.g.st. 692 kg leuke auto ƒ1750,- 0180-631722 Wie heeft mijn zilveren schakelarmbandje gevonden? 5 bedeltjes 079-5932870 Waddinxveen Geref. kerk vrijg. 9.30 uur en 16.30 uur ds E. Brink. Geref Ontmoetingskerk 9.30 uur ds E. v. Dalen, Den Haag; 17.00 uur ds C. de Jong. Herv. Immanuel 10.00 uur ds C. de Jong; 17.00 uur geen dienst. Sectie De Rank: 10.00 uur ds H.J.E. vd Laan, Gouda. Boskoop Vrijz. Prot. Geloofsgem: 10.00 uur drs M. Roos, Woubrugge. Herv. gem. 9.30 uur ds MD vd Gies- sen; 18.30 uur ds R. de Reuver. De Stek 9.30 uur ds L. v Nieuwpoort Geref. kerk 9.30 en 17.00 uur dsJ.A. v Hooijdonk. Chr. Geref. kerk 9.30 en 17.00 uur ds W.J.A. Ester, Nieuwe-Pekela. Christengem. "Bethel" 9.30 uur Gerrit-Jan de Graaff. Evang. Gem. Parousia: 10.00 uur: A. Nijburg. Waddinxveen - In Gouwebad De-Sniep is op dinsdag 24 november voor het A- diploma gezwommen. De beoorde lingscommissie bestond uit Wim van Minnen, Rob Hogerbrugge en Cock Slagter. Er waren 51 kandidaatjes, die allen zijn geslaagd: Josselin Kooij, Max van der Waaij, Melanie Paulus, Manon Louwe, Marjolein Wesseling, Lisanne de Vogel, Silvana de Leeuw, Öaniel van Dorp, Jeroen Sonneveld, Lotte Groeneboom, Lisette van Koolwijk, Jurre de Baare, Sonja Fokkema, Adrianne Hoogendoorn, Niels Hol- trop, Megan Grotenhuis, Marleen de Boer, Yvette Pellemans, Liesanne Rooks, Glenn Oudenbroek, Renee Verdoorn, Jannick Hulst, Carmen Venema, Corinne de Kooter, Robin van der Zijden, Lisa Kwinkelenberg, Sandy te Winkel, Rick Smits, Robin van Riemsdijk, Reinier Hoogendoorn, Marielle Verweij, Sjoerd Faaij, Dani- que van de Laar, Pieter Verweij, Nick Timmer, Larissa Verkaik, Christina Rensen, Roselinde Wesseling, Rens Cornelisse, Inge de Jong, Meivin Kas telein, Jeremy Houtman, Suze Ver geer, Sebastiaan Hersmis, Eelco de Visser, Jan Willem Veldhuyzen, Caro line van de Spek, Mandy Koren, Joey Vos, Mark Voskuilen en Sarmad Al Masoudi. een stadsdeel is geweest; daarbij had hij onderwijs in zijn portefeuille. Waddinxveen - Al een aantal jaren bestaan hartelijke en inspirerende contacten tussen de besturen van de Kunstkring Waddinxveen en de Kunstkring Leiderdorp. Jaarlijks wor den aan het eind van het seizoen erva ringen uitgewisseld en wordt gespro ken over de plannen voor de toe komst. Ofschoon de kringen enigs zins verschillen van doelstelling en opzet, wordt in toenemende mate ge bruik gemaakt van eikaars expertise en netwerk. Tegen deze achtergrond is het idee geboren te komen tot een uitwisseling van exposities van leden van beide kringen. Van woensdag 2 december tot dins dag 5 januari 1999 exposeren in de bibliotheek van Waddinxveen de Lei- derdorpse amateur-kunstenaars Jan Arnoldus (olieverf), Mieke Bakker (keramiek), Netty Beukers (aquarel). Hans van den Broek (aquarel), Wil Broek (acryl op papier), Henk van Dalen (aquarel), Els Ellerbeck (krijt), Marian Helder (conté en pastel), Jos Lampe (diverse technieken/aquarel), Jannie van der Linden (textiel), Lies Rottier (keramiek), Jan Schoonder- gang (olieverf), Henk Spaaks (kleur ets) en Ton Willemsen (acryl en brons). Ieder van de exposanten is vertegenwoordigd met twee werken. De expositie van Waddinxveense amateur-kunstenaars in het gemeen tehuis van Leiderdorp kan op dit mo ment geen doorgang vinden vanwege een verbouwing van de hal van het gemeentehuis. ledereen is welkom bij de expositie die te bezoeken is tijdens de ope ningsuren van de bibliotheek. Waddinxveen - De Victor Activiteiten Commissie (VAC) - onderdeel van de "Stichting tot Behoud van de St. Vic torkerk"-is onlangs een loterij gestart waarvan de opbrengst zal worden besteed aan de instandhouding van de Rooms-Katholieke St. Victorkerk aan de Zuidkade. Een markant en plaatsbepalend gebouw voor alle Waddinxveners en mensen uit de omgeving van Waddinxveen. Het stre ven is ƒ25.000,- bijeen te brengen door de verkoop van 5000 loten a ƒ5,- per stuk. Notaris J.A.M. Koek zal op 23 april 1999 de officiële trekking ver richten. Er zijn aantrekkelijke prijzen te winnen, waaronder een vierdaagse busreis met luxe touringcar naar Ber lijn voor twee personen; een week end-arrangement voor twee perso nen in een gerenommeerd 5-sterren- hotel in Lattrop; een ballonvaart voor twee personen vanuit Waddinxveen; een dames- of herenrijwiel; bood schappen ter waarde van ƒ500,-; een portable tv; een mini audio-set. Naast deze hoofdprijzen zijn er nog tal van andere prijzen te winnen. De slogan van de Victor Activiteiten Commissie luidt nog steeds: "Die toren aan de Gouwe willen wij behouwen". Voor informatie en/of loten kan men con tact opnemen met het Parochiesecre tariaat, Zuidkade 176, telefoon 0182- 612452 (tijdens de openingsuren dinsdag-, woensdag- en vrijdagoch tend van 9.00-12.00 uur); H. Zoet, Ka- milleveld 13, telefoon 0182-614265 en A. Martens, Da Costa 14, telefoon 0182-612499. Waddinxveen - Vrijdag 4 december houdt wijk- en speeltuinvereniging De Paddestoel de maandelijkse disco voor de Waddinxveense jeugd van 9 tot en met 14 jaar. Het wordt een sinterklaasdisco. Aanvang 19.15 uur. Entree 1.50. Waddinxveen - De afdeling Waddinx veen van de Nederlandse Christen- Vrouwen Bond (NCVB) houdt woens dag 16 december haar maandelijkse vergadering. Hoi, tante Marianne eindelijk staat u ook in de krant. Groejtes Roosmarie en Margo Het is geen grap! 40 jaar wordt Ab H.G. de iam. Mebius Deze december vergadering staat tra ditioneel in het teken van het nade rende kerstfeest. Mevrouw Van der Waart-Hillson uit Papendrecht ver zorgt de kerstviering en zal het een en ander vertellen over Zweedse kerst gebruiken en kerstverhalen. De avond begint om 19.45 uur en wordt gehouden in "De Hoeksteen" aan de Esdoornlaan. Waddinxveen - Donderdag 26 novem ber stond de 12e ronde van de huis houdelijke competitie van de Wad dinxveense Schaakvereniging WSV op de rol. Gesproken kon worden van een actieve schaakweek, aangezien een bekerwedstrijd moest worden af gewerkt en eveneens sprake was van twee RSB-wedstrijden. Aangaande de interne competitie geen wijzigingen aan de top, aange zien door afwezigheid van koploper L. Willemen achtervolger B. Jansen in een van beide kanten uitstekende par tij tegen P. de Louw (8) niet verder kwam dan een terechte puntendeling. Vervolgens moest de volgende ach tervolger H. Smitskamp (3) een neder laag incasseren tegen E. Philipse (11), die door deze winst zijn vertrouwde plek in de top 10 heeft heroverd. Ook een nederlaag voor H. van Wouden berg (4), die in een wilde partij tegen R. Dannis (7) in het eindspel zich als Sint Nicolaas ontpopte door een stuk cadeau te doen. R. Dannis, als nieuw (ex-jeugd) WSV-lid, kan tot nu toe te recht terugzien op een ijzersterke start in de WSV-competitie. In de subtop zorgden W. van der Hoek, N. Dannis en B. David voor de volle winst tegen respectievelijk L. van de Haven, T. van Nieuwkerke en L Muit. In de grote middengroep kwamen de volgende spelers tot een positief re sultaat: A. Prins, A. Versluis, J. van de Born, H. Stam, A. Hennink en J. van Sandijk tegen respectievelijke. Klaas- sen, M. Moerland, A. van der Starre F Ritter, J. van Oort en C. Alblas. In de kelder van de schaakdivisie kwa men H. Verwaal en P. van Offeren re mise overeen. H. van Offeren zakte verder weg door een verrassende winstpartij van H.E. van Offeren, en door het jongste schaaklid E. Hennink werden de punten behaald tegen wit- speler J. van der Ree. In de bekerstrijd wist het viertal van WSV zich een ronde verder te schaken in de uitwedstrijd tegen 'Het Sprin gende Peerd' uit Puttershoek. Uitslag 0,5-3,5 waarbij L. Willemen, H. van Woudenberg en E. Philipse hun partij winnend wisten af te sluiten en door W. Hennink een remise werd opgete kend. Slecht nieuws betreffende twee RSB-wedstrijden vanwege het 4,5-3,5 verlies van WSV 2 in de uitwedstrijd tegen Messemaker 4 uit Gouda en de smadelijke 2,5-5,5 thuisnederlaag van WSV 4 tegen opponent Schiebroek 5.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 15