Vogeltentoonstelling Zang en Kleur Kader Abdolah in Boskoop ra Niet over drie weken. Niet over twee weken. En ook niet over één week. Een top-hypotheekadvies ligt MORGEN op uw deurmat! Kerstmarkt in Zevenhuizen, zie vagina 24 Bel ons: 0180 - 63 73 53 Kinderkerstfeest Kerst markt Pop-In kerstsfeer Kaartavond De Gouwe Rijders Kerstavond Plattelandsvrouwen Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle. Daar voelt iedereen zich. thuis. DERBY A makelaardij o.g. Aan- en verkoop van woningen en bedrijven. Alle taxaties Hypotheken Ook 's avonds bereikbaar NVM Benthuizen - Op zondag 20 decem ber wordt in De Hoeksteen het tradi tionele kinderkerstfeest gehouden. Kinderen in de leeftijd van 4 tot 12 jaar staan centraal tijdens deze fees telijke kerstviering. De kinderen hebben het evenement, met behulp van ouders, zelf georganiseerd en voorbereid. Het verhaal dat gespeeld zal worden is "Ontmoeting op weg naar Bethle hem. De hoofdpersoon is een Slak. De liedjes bij het verhaal worden gezongen door het Interkerkelijk kinderkoor "Zingen maakt blij". Aanvang 16.00 uur. Iedereen is wel kom. Benthuizen - De Historische Kring Benthuizen organiseert een sfeer volle kerstmarkt op vrijdag 11 de cember van 15.00 tot 21.00 uur en zaterdag 12 december van 10.00 tot 16.00 uur in het Molenhuis. Tijdens de "Creadoe kerstmarkt" is een keur van handvaardigheid te koop. De Winkel van Sinkel is eveneens geo pend. Hazerswoude-Dorp - Zaterdag 12 december wordt in het Dorpshuis in Hazerswoude vanaf 12.00 uur een kerstmarkt gehouden. Het belooft een sfeervolle happening te worden, met diverse leuke kraampjes, optre dens en misschien zelfs een levende kerststal. Vanaf 19.30 uur zal het Pop-In-koor drie optredens geven met diverse kerstmedleys en songs uit de jaren '60, '70 en '80. De kerst markt sluit om 21.30 uur. Zondag 20 december is om 15.00 uur het Pop- In-koor te zien en te horen in de Darling Market in Rijswijk. Waddinxveen - Autoclub De Gouwe Rijders organiseert op donderdag 10 december een kaartavondbij De Unie aan de Kerkweg-Oost 226. Aan vang 20.00 uur. Tijdens deze avond worden vier rondes gespeeld. Men hoeft geen lid te zijn van de vereni ging om mee te doen; iedereen is welkom. Benthuizen - Op woensdag 16 de cember organiseert de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen, af deling Benthuizen, haar Kerstavond in Russische sfeer. Spreekster deze avond is drs. Heieen Pijl, kunsthisto rica en iconenkenner. Heieen Pijl vertelt over Russische iconen en waar mogelijk in relatie tot Kerst mis. De avond wordt omlijst met Russische hapjes en drankjes. De avond vindt plaats in dorpshuis "de 1 as aan de Dam 2. Zaal open 19.30 "ur Het programma begint om 0 00 uur. De entree is voor leden gratis, niet-leden betalen ƒ7,50. In- ormatie en aanmelding nieuwe le- ~en; Gonnie Brouwers, 079- 3317326. Door Karin van I.angeraad Zevenhuizen - In dorpshuis Swanla werd op 4 en 5 december de jaarlijk se vogeltentoonstelling gehouden, georganiseerd door de vogelvereni ging "Zang en Kleur". Dit jaar was het een bijzondere tentoonstelling voorde vereniging; zij viert namelijk haar dertigjarige bestaan met tevens de dertigste tentoonstelling. Voorzitter J.D. van den Berg kan vol enthousiasme vertellen over zijn passie voor vogels. Als kleine jongen al had hij zijn eerste koppeltje en sindsdien heeft het hem niet meer losgelaten. Zodoende kwam hij al snel terecht bij de vogel vereniging Zang en Kleur, waar hij inmiddels 25 jaar in het bestuur zit. Zaterdag is hij door het bestuur van de vogelvereniging daarvoor in het zonnetje gezet, hij is zaterdag 5 de cember benoemd tot ere-lid. Bij de tentoonstelling behoorde ook de traditionele keuring van de ten toongestelde vogels. Ervaren en gedi plomeerde keurmeesters beoordeel den de vogels op verschillende crite ria, zoals onder andere grootte, kleur, vorm van de snavel en de kop. De kampioen algemeen is M. van Gende- ren uit Nieuwerkerk aan den IJssel geworden met Agapornis Fisherie met 93 punten. De verenigingskam pioen is geworden A. de Pater uit Moerkapelle met 92 punten. P. Dul- laart uit Bleiswijk is met 462 punten als eerste geëindigd in het klassement voor de vijf beste vogels. Kampioen Open Klasse is met 91 punten J. de Kopi rsr 445 Beukelaar uit Zevenhuizen en de Rot- temerencup is gewonnen door vere niging 'De Vogelvrienden' uit Wad dinxveen. Er is tijdens de tentoonstelling een grote verloting gehouden. De uitslag: le prijs: Reischeque ter waarde van 500,- op lotnummer 869; 2e prijs: Waardebon van 150,-op lotnummer 352; 3e prijs: Waardebon 100,- op lotnummer 1185; 4e prijs: Cadeaubon van 50,- te besteden bij La Baraque op lotnummer 1695; 5e prijs: Waarde bon AH ter waarde van 25,- op lot nummer 1577; 6e prijs: Kruidenrekop lotnummer 2188; 7e prijs: Klauwha mer op lotnummer 1479; 8e prijs: Speeldoos op lotnummer 622; en de 9e prijs: Dopsleutelset op lotnummer 515. De prijzen kunnen opgehaald worden bij de heer J. Huurman, Bongerd 47 in Zevenhuizen. Telefoon 0180-633427. Boskoop - Vanwege het 25-jarig be staan van de Boskoopse Amnesty- groep zal er een speciale bijeenkomst gehouden worden op zaterdagmid dag 12 december in de bibliotheek. Voor deze middag, in samenwerking met de bibliotheek, is de Iraanse schrijver Kader Abdolah uitgeno digd, telg uit een beroemde schrij versfamilie in Iran, die moest vluch ten en nu in Nederland winnaar is geworden van onder andere 'het gou den ezelsoor'. Deze opmerkelijke schrijver zal, behalve het bespreken van zijn boeken ook zijn levensver haal vertellen. Boeiend en met hu mor, zo is de ervaring. Verschillende boeken van de schrijver zijn te koop en zullen door hemzelf gesigneerd worden. Het duo Viktor Vasquez en Marja Kemp zal Chileense muziek ver tolken. Iedereen is welkom. Aanvang 14.30 uur, ontvangst 14.00 uur. Entree 7,50. Vanwege deze bijeenkomst zal er geen Amnesty kerststand op de markt staan, wel in de bibliotheek op vrijdagavond 11 en zaterdag 12 de cember (tot 12.00 uur). h ovens Leny Hovens Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 0180-632001 MAKELAAR.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 1