c INFORMATIE: 079-593 30 42 Just do it Het begin van uw wintersport! Nesselande naar champions league De Nominatie Verdiende puntendeling Moerkapelle quashcentrum Moerkapelle Fl/DO HELMIQ CENTRUM ./fVV -F- nu voordelig tennissen tegen het "Last Minute" tarief (25% korting) Ranglijstcompetitie voor beginners en licht gevorderden ƒ7,50 p.p. p/u vanaf 1 december Squash toernooi op 30 december 1998 vanaf 16.00 uur Laatste hockeycompetitie- wedstrijden in 1998 ,V' EeMyfiA^ teerst Ï0> Bel: 0182-615619 •^V N. _0 -- pagina 8 Hart van Holland/16 december 1998 Volleybal rs. Midden Boskoop O KERSTBRUNCH o Q Zaterdag 26 december (2E Kerstdag) o o O Gunstige loting Druk programma wenst u x -, Nu ook in Het adres voor al uw (kleur) kopieën. Gespecialiseerd in het verzorgen van uw verenigingsclubblad. Van ontwerp tot eindprodukt. Copy-, pre-press- printingservice Voetbal Wie wordt sporter van het jaar? 3 ski-afdelingen 1 snowboard-afdaling 2 oefenhellingen - 3 skiliften Kindercarrousel vanaf 4 j Skischool Après Ski Skate cursus Privé lessen Bedrijfscursus •Vrij skiën Arr. met andere sporten ■*.- C ]^t /OVOnhlIITan A 1 1J Zevenhuizen - Afgelopen weekend speelde Nesselande in de voorronde van de Champions League tegen Fiorita Montegiardino uit San Marino. Beide wedstrijden werden in Zevenhuizen gespeeld en Nesselande wist de twee wedstrijden te winnen. Zaterdag werd met 3-0 (15-8, 15-7 en 15-1} gewonnen en zondag met 3-2 (15-10, 13-15, 11-15, 15-7 en 15-11) Coach Pierre Mathieu zette zijn bekende basiszestal in: aan voerder Michiel van der Kuip, Kristiaan van der Wel, Jochem de Gruijter, Arno van Solkema, Ferry van Hal en Joost van der Hoek. Nesselande begon gespannen aan de wedstrijd. Tot 8-8 ging de strijd gelijk op, maar daarna wist VC Nesselande voldoende van de speelwijze van de opponent om de blokkering goed neer te zetten. De eerste set ging met 15-8 naar Nesselande. Ook de twee de set gaf eenzelfde beeld te zien; San Marino verdedigde met man en macht maar kon niet voorkomen, lA Sporting Club Voor al uw familieleden, vrienden en kennissen organiseren wij een gezellige en sportieve kerstbrunch. Activiteiten: •tennis squash fitness poolbiljart tafeltennis tafelvoetbal div. andere leuke sporten Gebruik faciliteiten: op basis van afschrijfsysteem. u Tijden: 09.00-18.00 uur. w •fa U kunt zelf bepalen hoe laat u begint. O HAPPY HOUR: 17.00-18.00 UUR t? GEZAMENLIJKE BRUNCH: 13.00 UUR Inschrijfformulieren aan de receptie verkrijgbaar. dat Nesselande met 15-7 de set binnen haalde. In de derde set dreigde zelfs een vernederende 15-0, maar bij de stand 14-0 stokte de Zevenhuizense aanval en kon Fiorita de eer redden en werd het uiteindelijk 15-1. Deze winst betekende dat Nesselande al een stap in de Champions League had gezet. De winst van een set op zondag zou voldoende zijn. In de zondagmiddagwedstrijd stelde Pierre Ma thieu zijn andere zes spelers op: Gijs Ronnes, Jules Martens, Twan van Kuijk, Timo Dijkgraaf. Rick Wig- gers en Joost Looman. De opponent stelde hetzelf de zestal op. In een moeizame en geiijkopgaande strijd wisten de Nesselanders de eerste set met 15- 10 naar zich toe te halen en zo voor het eerst in haar bestaan de Champions League te halen. De concen tratie was voor de Zevenhuizenaren weg en bij de ploeg uit San Marino was de spanning ook wegge vallen; het team begon uit een heel ander vaatje te tappen. Met een sterk en veelvuldig scorende aan valler Gianpaolo Saviotu wisten de Marinezen de tweede set met 13-15 te winnen. Ook in de derde set wist Montegiardino met de winst weg te komen zelfs nadat coach Mathieu bij 3-8 en 6-12 zijn basis- aanvallers weer in het veld bracht. Deze wisten zo koud vanaf de bank nog tot 11-13 te geraken, maar San Marino pakte toch deze set met 11-15. In de vierde set wist de basis met Gijs Ronnes als spelver deler de zaak op orde te brengen en met 15-7 de set winnend af te maken; in de beslissende vijfde set werd het 15-11 voor Nesselande. Na deze winst kan Nesselande zich opmaken voor de Champions League. Bij de loting zijn de volgende tegenstanders uit de hoge hoed gekomen: 13 janua ri thuis tegen Noliko/Maaseik (Bel); 20 januari uit tegen SC Espinho (Por); 27 januari thuis tegen Modena (ItaY 3 februari thuis tegen VFB Friedrichshafen (DLD); 10 februari uit tegen Mostostal Kedzierzyn (Pol); 17 februari thuis tegen Paris UC (Fra) en 24 februari uit tegen Olympiakos Piraeus (Gri). De definitieve data van de wedstrijden moet nog met de tegen standers overeen worden gekomen. VC Nesselande krijgt het na dit weekeinde druk met de reguliere competitie. In de SNS-league speelt VC Nesselande donderdag 17 december om 20.00 uur in Amstelveen tegen Versatel/AMVJ en zaterdag 19 december om 19.00 uur in eigen huis tegen Geove/ Vrevok uit Nieuwegein. De wedstrijden worden door NOS Studio sport opgenomen. -vV" <C>N V Vsv^ erikori Een sportief begin: bij inlevering van deze advertentie, heel januari trainen voor slechts ƒ15, Waddinxveen - In het weekend van 19 en 20 december wordt op het hockeycomplex in Wad dinxveen op zaterdag de wed strijd jongens C2-Ring Pass (Delft) gespeeld om 12.00 uur. Vorige week wonnen Jongens C2 vol overtuiging van Capelle met 11-0. Op zondag begint Dames 2 om 10.00 uur tegen Barendrecht; ||||||*K Bredeweg 148 j| 2761 KC Zevenhuizen Nftpj Postbus 20 2760 AA Zevenhuizen Tel.: 0180-63 23 83 Fax: 0180-63 31 71 Mobiel: 0626-12 83 50 E-mail: just.do.it@wxs.nl www.trefzeker.nl daarna Heren 1 tegen Room burg en tenslotte de Veteranen tegen Forescate. De Dames van het eerste elftal gaan naar VCL (Wassenaar) op gras, bij afkeu ring wordt de wedstrijd om 14.30 uur in Waddinxveen ge speeld. Dames 1 won zondag met 2-1 van Krimpen waardoor zij nu achter Noordwijk en De IJssel op de derde plaats staan. Naam: Rona Dijkema Leeftijd: 15 jaar Vereniging: Rolschaatsvereni- ging Rolling '90, Moerkapelle In 't dagelijks leven: Havo-3 leerlinge op het Coenecoopcolle- ge in Waddinxveen. Rottebandreef 10 - 2661JK Bergschenhoek Tel. (010) - 522 07 55 - Fax: (010) - 522 11 39 Reden nominatie: Rona doet al jaren mee met de beste rol- schaatstsers in haar leeftijdscate gorie in Nederland. In juni van dit jaar deed ze mee aan het Neder landse Kampioeschap. Bij het on derdeel Figuurrijden eindigde Rona als eerste. Bij het onderdeel Vrij Rijden eindigde ze als tweede en in de combinatieronde, waar bij zowel elementen uit het fi guurrijden ais vrije oefeningen voorkomen werd ze wederom eerste. Om je te plaatsen voor deelname aan zo'n kampioen schap is het noodzakelijk tijdens wedstrijden punten te halen. Rona heeft nu al meer punten dan nodig zijn voor haar leeftijdscate gorie. Afgelopen zaterdag vond de jaar lijkse kerstshow plaats van Rol- ling'90. Tijdens deze show - die dit jaar geheel in het teken stond van het beroemde verhaal van Char les Dickens' Oliver Twist - vervulde Rona Dijkema een belangrijke rol. Eenmaal per seizoen wordt uit alle genomineerden een win naar gekozen. DEKA Sportprijzen uit Waddinxveen stelt een sportieve prijs voor hem/haar beschikbaar. Moerkapelle - De voetballers van de voetbalvereniging Moerka pelle moesten zaterdag 12 december op bezoek bij het op de vierde plaats staande S.V.O.W. uit Oude Wetering. In een span nende, voor het publiek aantrekkelijke wedstrijd werd de eind stand bepaald op 1-1, en daarmee kregen de "Blauw-Witten" eigenlijk iets te weinig. De Moerkapellenaren speelden vanaf het allereerste begin erg gedreven en streden voor elke meter grond. Vanaf het begin trok de ploeg het initiatief naar zich toe en oogde het team aanvallend. Het creëerde zich ook mogelijkheden, maar ook in deze wedstrijd ontbrak de precisie. Edwin Zuierveld, Marco van der Loos en Ronald Germeraad kregen enkele goede kansen, maar wisten deze niet af te ronden. De achterhoede speelde geconcentreerd, met Martin Lekkerkerk en Mark Kloos als uitblinkende spelers, terwijl ook Ad van der Kraan solide keepte. Toch kwam S.V.O.W. op voorsprong en wel bij hun eerste serieuze aanval in de 20e minuut. Uit een voorzet kon een vrijstaande speler zo maar inkoppen, waarmee het wedstrijd beeld op z'n kop werd gezet. Direct daarna bofte Moerkapelle toen een doorgebroken S.V.O.W.-spits net voorlangs schoot. Daarna nam "Blauw-Wit" het heft weer in handen en volgde al spoedig de gelijkmaker. Uit een afgeslagen vrije trap kreeg Ro nald Germeraad op circa 25 meter afstand van het doel de bal in zijn bezit en schoot snoeihard de 1-1 binnen. Daarna golfde het spel op en neer met wisselende kansen. Ronald Germeraad, die gedreven speelde, moest zich in verband met een blessure laten vervangen door Peter Paul Breedijk. In de tweede helft bleef de wedstrijd aantrekkelijk. Beide ploegen kregen goede mogelijkheden, hoewel de beste voor Moerkapelle waren. Met name Edwin Zuierveld, die zeer veel goede acties maakte, had Moerkapelle op voorsprong kunnen zetten. Eenmaal zag hij z'n inzet na een solo rakelings langs gaan, en enkele keren redde de S.V.O.W.-keeper. Tien minuten later leek Moerkapelle toch te gaan scoren. Marco van der Loos bereikte op rechts Peter Zijderhand, deze trok uitstekend voor op Edwin Zuierveld, maar deze schoot rakelings over. In de slotfase trok S.V.O.W. het spel nog eenmaal naar zich toe, maar Ad van der Kraan verrichte een uitstekende redding, en in de laatste seconde haalde Barry Kouer een bal van de doellijn. Ondanks dit gelijke spel blijft de ploeg in de gevarenzone, maar op grond van het getoonde spelpeil moet het mogelijk zijn snel op de ranglijst te klimmen. Zaterdag 19 december wordt er niet gespeeld.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 8