1999 VAN 16.00 TOT 21.00 UUR gewijzigde VOORLI CHTINI 2 februari open dag Meander College Dl 6.30 uurQ 17.15 uur Dl Bij Opleidingscentrum Waddinxveen léért u door te dóén stratie heiilszorg lenstverlemng tonderwijs aanvangstijden LEREN DOOR DOEN COMPUTEROPLEIDINGEN I Algemene Ondernemers Vaardigheden (MIDDENSTAND A0V)| ADMINISTRATIE 0182-645444 Hart van Holland/20 januari 1999 pagina 19 VAN DOORNENPLANTSOEN 11 2722 ZA ZOETERMEER TELEFOON: 079 330 08 00 OPLEIDiNGS CENTRUM HU"1 Waddinxveen j Voor meer informatie kunt u ons bellen: ZUIDPLASLAAN 19 Zoetermeer - De verschillende vormen van onderwijs zijn volop in beweging. Dit geldt voor het voortgezet onderwijs, maar zeker ook voor het Middelbaar Beroepsonderwijs. Bij het Meander College in Zoetermeer volgen ze deze ontwikkelingen op de voet en spelen er, waar mogelijk, meteen op in. Dat is ook niet verwonder lijk, want met een leerlingen-aantal van vijfendertighonderd behoort dit opleidingsinstituut voor M.B.O. en volwasseneneducatie tot één van de grootste scholen in de regio. Mede hierdoor is het Meander College in staat een breed scala aan opleidingen aan te bieden op het gebied van Administratie, Handel, Gezondheidszorg, Dienstverlening en Welzijn en Educatie. Op 2 februari tijdens de open dag, presenteren de verschillende secto ren zich met een informatiestand. Naast het reguliere onderwijs verzorgt het Meander College ook zogenaamde 'contractcursussen', zoals praktijkdiploma boekhouden, AOV, en di verseautomatiseringsopleidingen. Deze cursussen zijn met name gericht op particulieren (volwassenen) die zich over dag of in de avonduren willen bijscholen. Sinds dit leerjaar verzorgt het Meander College ook korte cursussen op het gebied van ontwikkeling en opvoeding. Zo starten bin nenkort cursussen voor ouders met hoogbegaafde kinde ren, een cursus over hyperactiviteit en een cursus voor ouders met angstige (fobische) kinderen. Deze cursussen duren drie avonden en zijn voornamelijk bedoeld om lot genoten met elkaar in contact te brengen. Het leerlingenaantal van het Meandercollege groeit nog steeds en om die reden wordt er binnenkort gestart met een grote verbouwing. De school is centraal gelegen nabij andere scholen en het station van Zoetermeer. Voor meer informatie kun je contact op nemen met het secretariaat van de des betreffende sector; Voor Administratie fk Contractonderwijs tel. 079-3300832; sec tor Handel tel. 079-3300821sector ge zondheidszorg, dienstverlening en welzijn tel. 3300841. jMMlMUKMIlfeak LET OP Zuidplaslaan 19 (hoek Dreef/Zuidplaslaan bij cirkelflats) Bij u in de omgeving! Voor de beginner of de gevorderde Individuele opleiding Programma afgestemd op uw wensen Op een tijdstip dat u schikt: ochtend: maandag, woensdag en zaterdag middag: maandag avond: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag Een breed aanbod: Omgang met de PC (Windows 3.1 95 98) Tekstverwerking (Word WordPerfect) Dataverwerking (Excel, Access) Presentatie (Powerpoint) Outlook en Integratie Office Internet Voor de (startende) ondernemer Erkend diploma, in één jaar Examen per vak, gespreid over het schooljaar Nieuw verkort lesprogramma Les op maandagmorgen, maandagmiddag of maandagavond! Basiskennis Boekhouden Basiskennis Calculatie Praktijkdiploma Boekhouden Les op maandagmorgen, maandagmiddag donderdagavond. Waddinxveen - Aan de Zuidplaslaan 19 is sinds de zo mer van 1998 het opleidingscentrum Waddinxveen gevestigd. Dit opleidingsinstituut staat onder enthou siaste leiding van Jan Rozema en Hans van der Ham. De twee partners hebben een manier van lesgeven gevonden die goed aansluit bij de huidige vraag. Naast de van oudsher bekende klassikale lessen biedt het opleidingscentrum programma's, die u zelfstan dig in de klas kunt volgen. Hierbij doorloopt de cur sus de lesstof in zijn of haar eigen tempo, maar wél onder begeleiding van een docent. Er is een compleet aanbod van computer- en administratieve opleidin gen. Bij Jan Rozema en Hans van der Ham staat flexibi liteit hoog in het vaandel. "Wij zijn anders dan de meeste opleidingscentra," vertelt Jan Rozema. "Onze lesmethode bij de computeropleidingen gaat uit van het principe van zelfstudie, waarbij wel ie mand aanwezig is om di rect antwoord te geven op een eventuele vraag. Dit geldt in toenemende mate ook voor onze administra tieve opleidingen, zoals bij voorbeeld de Algemene Ondernemers Vaardighe den (AOV). De cursisten zijn hierover erg enthou siast. Ook proberen we zo veel mogelijk op andere terreinen werkzaam te zijn; in samenwerking met de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk zijn we ge start met computer cursussen voor ouderen en vrijwilligers, In navol ging daarop is het idee om (samen met vrijwilligers) een helpdesk speciaal voor deze doelgroep op te zet ten." Het complete cursusaanbod van het opleidingscentrum Waddinxveen is te vinden in de advertentie elders in dit blad. U kunt ook altijd even bellen voor een brochure, telefoon 0182-645444.

Hart van Holland | 1999 | | pagina 19