aat integratieve massage ook uw bron ,an energie zijn! Kapsalon Verheul: specialist in kleuringen Bereid je voor op een fantastische zomer bij Studio Feel Good! Exclusieve glasbrillen bij Dijkshoorn Brillen Grote keus aan kleurstenen bij Goudsmid atelier Kleinood Modieuze stoffen bij de Zilverberk Hart van Holland/10 maart 1999 pagina 19 V_ Zevenhuizen - Soms lijkt het dagelijks leven net een «re tegen de klok; we jagen en jachten om op tijd op «„ze afspraken te komen, zijn haast voortdurend om de kinderen naar school en sportclub- r°J uJLen en combineren steeds vaker een baan Pt het huishouden. Eens lekker helemaal tot ons zelf Tmen is er dikwijls niet meer bij. Wie zich hier in erkent zou eens kennis moeten maken met de Iraktiik'voor Integratieve Massage van Danielle ter ar Want wie eenmaal onder handen is bij deze rediDlomeerd integratief masseur, zal totale ont spanning ervaren en op een weldadige manier nieu- ie energie opdoen. ■ijdens de integratieve ontspanningsmassage combineert Danielle drie verschillende vormen I Van massage tot één vloeiend geheel. Om 'los- Lemaakt' te worden, past zij allereerst de dynamische piassage toe. Deze aaneenschakeling van rollende, wiegende en schuddende bewegingen gaan lang haam over op de lange strijkingen en diepere knedin- Ln van de intuïtieve massage. Tijdens dit onderdeel Lordt het hele lichaam met olie gemasseerd .Tenslotte volgt de polarisatie waarbij Danielle door haar handen [zodanig te plaatsen, de energie beter laat stromen. ■Een integratieve massage duurt doorgaans 75 minu ien Voor diegenen die tussen de bedrijven door wel een korte, verkwikkende massage kunnen gebruiken, werkt Danielle sinds kort met de stoelmassage. Deze vorm van massage is voor bedrijven een ideale oplossing om het ziekteverzuim te gen te gaan: men voelt zich binnen 15 minuten als herboren! De massage wordt over de kleding heen gegeven, er komt daarom geen olie aan te pas en men kan direct weer over tot de orde van de dag. Meer informatie of afspraak: Danielle ter Haar: 0180-634828. Composite colours heeft de kleuren blauw en paars en meer extreme kleuren voor jongere mensen. Wie de leeftijd van blauw en paars ontgroeid is kan prachtige natuurtinten aangemeten krijgen. De medewer- Moerkapelle - Kapsalon Verheul aan de Dorpsstraat kan met recht specialist genoemd worden op het gebied van haarkleuringen. Op dit moment is de trend om het haar met twee of meer kleuren te behandelen, zodat prachtige effecten bereikt worden. Er is een nieuwe lijn van I Oreal, composite-colours, met wat extremere kleuren of juist kleuren tone-sur-tone. Voor elk wat wils, voor jong en oud. Maar wel altijd verzorgend voor het haar. De heer Verheul: "Met het gebruik van deze middelen blijft het haar zacht en soepel. Dus geen hard en stug haar meer na een verving. kers van kapsalon Verheul hebben veel deskundigheid op het gebied van kleuren. Vaak kan aan de kleur van de huid en de ogen en bijvoorbeeld de kleuren van de kleding die hij of zij draagt al snel bepaald worden wat voor soort 'type' de klant is. Op het gebied van kleuren wel te verstaan. Hieruit rolt dan automatisch een pas send advies, zodat de gekozen kleur optimaal tot zijn recht komt bij de uitstraling van de persoon en de kle ding die de klant het liefste draagt. Service staat bij Kapsalon Verheul hoogin het vaandel. Verheul:Ik vind het altijd belangrijk dat een klant te vreden de winkel verlaat. Misschien met een ander kapsel dan verwacht, maar in ieder geval meteen kapsel dat bij die persoon past." Boskoop - Slenderen is een ideale manier van afslanken waarbij alle mogelijke probleemzones worden aangepakt. Er wordt ge bruikt gemaakt van verschillende gemotoriseerde slenderban- ken, die ieder een andere werking hebben. Door de oefeningen worden de spieren steviger en het lichaam duidelijk strakker. Bovendien wordt door slenderen cellulitis verminderd. Bij het slenderen gaat het niet zozeer om het verliezen van kilo's; het verliezen van échte centimeters is waar het bij het slenderen vooral om draait en wat men met een beetje doorzettingsvermo gen zeker zal bereiken. Bij Studio Feel Good vindt men alles onder één dak op gebied van gelaats- en lichaamsverzor ging. De sfeervolle accommoda tie aan de Burg. Colijnstraat be schikt over zes slenderbanken voor figuurcorrectie. Volgens ei- Zevenhuizen - Dijkshoorn Brillen aan de Burgemeester Boerstraat 2 heeft onlangs een grondige verbouwing onder gaan. De ruimte waarin de oogmetingen en de metingen en eventuele aanpassingen aan de hoortoestellen plaats vinden is flink vergroot. "Hierdoor zijn we in staat de klant nog beter te helpen," vertelt de bedrijfsleider, de heer Dolf. "Met name op het gebied van de hoortoestellen is er de laatste jaren veel veran derd. Afwijkingen die vroeger niet te herstellen waren, kun nen nu met behulp van digitale apparatuur gecorrigeerd wor den." Naast brillen en hoor toestellen heeft Dijkshoorn Brillen een grote verscheiden heid aan contactlenzen. De nieuwste trend op dit gebied zijn de dag- en maandlenzen, waarover u bij Dijkshoorn Bril len goed geïnformeerd wordt. Iedere vrijdagavond en zater- BRILLEN CONTACTLENZEN HOORTOESTELLEN dag is er een contactlensspecia list aanwezig. Het is mogelijk om vooraf voor een van deze dagen een afspraak te maken voor een vrijblijvend advies. Brillen in kleine modellen zijn zeer populair. Deze trend zet ook het komende voorjaar door. Ook de glasbril is steeds meer in op komst. Dijkshoorn Brillen heeft glasbrillen van onder ander Guc ci, Davidoff en Zeiss. Dit zijn over het algemeen de exclusievere modellen. Een glasbril is welis waar kwetsbaar, maar met een montuur van bijvoorbeeld tita nium is de bril wel elastisch en flexibel en kan daardoor tegen een stootje. Op dit moment worden dergelijke titaniumbril- len steeds populairder in Ne derland. Dat is niet verwonder lijk, want ze zijn licht in gewicht, sterk en oxideren niet. Ook kleurrijke kinderbrillen van bij voorbeeld het Italiaanse merk Safilo zijn bij Dijkshoorn goed vertegenwoordigd, ledereen die op zoek is naar een goed advies op het gebied van bril len, contactlenzen of hoortoe stellen doet er goed aan een bezoek te brengen aan Dijks hoorn Brillen. Zevenhuizen - Wie op zoek is naar een bijzonder sieraad moet zeker eens een kijkje nemen bij Goudsmid Atelier Kleinood, aan de Dorpsstraat 81A. Bij Kleinood vindt u onder andere ringen, armbanden, colliers en oorsieraden in verschillende stijlen. Ook trouwrin gen van Anjer en dames- heren en kinderhorloges van Lorus zijn hier verkrijgbaar. Zwaar verzilverde kinderbestekjes en fotolijstjes zijn nog altijd erg gewilde cadeau-artikelen. Ook deze zijn bij Kleinood verkrijgbaar. "Sieraden zijn tegenwoordig ook aan mode onderhevig," vertelt LiaMoonen, eigenaar van Kleinood en gediplomeerd goudsmid. "Vroeger kochten de mensen een collier en droegen dat de rest van hun leven. Nu willen mensen naeen aantal jaar gewoon een nieuw sieraad." Om die reden verkoopt Kleinood naast de stukken die Lia Moonen in opdracht voor iemand maakt ook andere sieraden. "De nieuwste trend is de wederopkomst van de kleurstenen, zoals topaas, amethisten Lapis Lazuli," vult Lia aan. "Ook winnen de zilveren sieraden weer iets meer terrein. Dit hangt samen met het feit, dat mensen sieraden willen afwisselen." Tegenwoordig zijn er ook sieraden, die ge maakt zijn van staal of titanium, soms in combinatie met goud. Sieraden van titanium hebben als grote voordelen dat ze erg licht zijn en zeer geschikt voor mensen met allergieën. Het nadeel is de enigszins mat-grijze kleur. Kleinood is geopend: dinsdag tot en met vrijdag:9.30-18.00 uur en; zaterdag: 9.30-16.00 uur. Van maandag tot en met vrijdag sluit het atelier tussen de middag van 12.30 tot 13.15 uur. genaresse Anita Mol is het ef fect van de banken werkelijk verbluffend. Anita: "Wij hou den de resultaten in de studio nauwkeurig bij en hebben wel zien gebeuren dat mensen bin nen korte tijd maar liefst 25 centimeter kwijtraakten." Wat Studio Feel Good betreft, kan iedereen de komende zomer met een strakker lichaam tege moet gaan. Het is dan wel tijd om nu te beginnen met slende ren. Diegenen die voor het eerst kennismaken met deze vorm van figuurcorrectie bij Studio Feel Good, kunnen t/m 31 maart gebruik maken van een gratis proefles (zie de ad vertentie met waardebon el ders in dit blad). Studio Feel Good is gevestigd aan Burg. Colijnstraat 10a te Boskoop. Openingstijden: maandag t/m donderdag van 13.30 tot 18.00 uur en 19.00 tot 21.30 uur en vrijdag van 10.00 tot 18.00 uur. Voor meer informatie: telefoon Q172- 212863. Zevenhuizen - Uitnodigend liggen de nieuwste voorjaarstoffen in de schappen bij de creatieve afdeling van de Zilverberk. Leuke voorbeelden hangen boven de grote collectie stoffen waardoor velen creatief geïnspireerd zullen raken. Bij de Zilverberk kan men patronen van Roos bekijken en aanschaften van een ontwerpster die nauw samenwerkt met de stoffenleverancier van Biscuits collectie Naast de gangbare pasteltinten die het modebeeld dit voorjaar voor een belangrijk deel bepalen, heeft de Biscuits collectie ook een serie met felle kleuren voor kinderkleding. Veel natuurtinten en blauw zetten verder de toon. Naast de patronen van Roos zijn er ook de Idee patronen en de patronen van Burda voor zo wel kinderen als volwassenen Ook voor kleding voor vol wassenen is er volop keuze. Ook hierbij veel natuurtinten en ook wit, grijs en zwart. De accenten zijn rood of kiwi- groen. De damesmode wordt dit seizoen laag- over-laag gedragen. Erzijn dan ook prachtige trans parante stoffen voor schitterende resultaten en creaties. Bij de Zilverberk kan ie dereen terecht voor een goed advies met betrekking tot moeilijkheid van de patro nen, stofkeuze en bijpassende V_ accessoires. Ook de combinatie met breigarens ligt binnen de mogelijkheden. Ook hiervan is een ruime col lectie voorhanden.

Hart van Holland | 1999 | | pagina 19