ft B ;nel en simpel een maatje minder bij Body Culture Ruime keuze modieuze brillen bij Bastiaan Optiek Maak kennis met Ayurvedische lichaamsmassage. Alles voor surfen, skiën of skaten bij Euro Funcenter Tijd voor een nieuwe outfit! Vooreen top-collectie kinderkleding naar Stoere Maatjesj Jan en Berry terug bij Clips Haarmode Hart van Holland/10 maart 1999 i/Vaddinxveen - Body Culture, gevestigd aan de Nesse 32a beschikt over een bewegings- en afslankstudio, fitnesscentrum, zonnestudio en een beautysalon (to taal 300 m2). pagina 21 Moe of gespannen? i t 11i. won Rnrlt) De bewegings- en afslankstudio beschikt over zes verschillende- bewegingsbanken. Deze bewe- gingsbanken brengen automa tisch delen van het lichaam in beweging. Ze zorgen voor spier- Versteviging, figuurcorrectie, af slanken, verbeterde bloedcircula tie en souplesse, verbeterde hou ding en ontspanning. Op elke bewegingsbank wordt tien minu ten doorgebracht. Tevens is er de mogelijkheid om te trainen in het fitnesscentrum. Twaalf verschillende fitnesstoe stellen op luchtdruk staan ter be schikking om alle spiergroepen te trainen. Ook kan men bij Body Culture te recht voor figuurcorrectie en afslan ken door middel van Skin Body Wrap en dieptewarmte. Op basis van kruiden of met behulp van geavan ceerde apparatuur, zoals een diepte- warmte-apparaat wordt overtollig lichaamsvet afgebroken. Spierstimu- latie is erop gericht de spieren door middel van spiercontracties te ver stevigen. Breng uw BODY in BALANCE met de warmte/afslankcabine van Body Culture. Afslanken door middel van warmte en beweging. Door verwarming van de cabine tot 37 graden C een ontspannen en aan genaam gevoel. Body Culture beschikt ook over een beautysalon. De beautysalon biedt een compleet pakket van schoonheidsbehandelingen. De infrarood sauna werkt op onder andere stramme spieren, psoria sis, rugklachten en reuma. Zonder afspraak kan men terecht in de zonnestudio voor diverse snelbruiners (7 cabines). Het vaste team, bestaande uit Fran, Gre en Patricia, staat klaar voor advies. Waddinxveen - Brillen, contactlenzen of hoortoestellen: bij Bastiaan Optiek aan de Croensvoorde 14 weten ze er alles van. "De nieuwste modetrend op het gebied van brillen, zijn de kunst- bof brillen," vertelt Bastiaan Mole- haar. Desgevraagd legt hij verder uit. [De trend van de kleine monturen en de glasbrillen zet nog steeds door. Tegenwoordig hebben veel mensen echter meerdere brillen. Naast de glas- bril of de bril met een klein, licht mon- Lur willen ze nu een nieuw element, bok de fabrikanten en opticiens heb ben behoefte aan vernieuwingen. Eén dergelijke vernieuwing is de kunststof bril. Maar ook de zwaarder aangezette monturen van bijvoorbeeld titanium lincombinatie metstaai worden steeds vaker in de collecties opgenomen. Het [Italiaanse merk Armani is een voor- [beeldvan een merk dat goed inspeelt lop de wensen van de klant. Zijn collec tie is bij ons dan ook goed vertegen woordigd." Bastiaan Optiek is een zaak met oog én aandacht voor de mensen. Aan iedere klant wordt ruime aan dacht besteed. De zaak heeft dan ook een uitge breid vaste klanten be stand. Bij Bastiaan Op tiek is altijd een contact lensspecialist aanwezig. Tegenwoordig kiezen veel mensen voor zoge naamde dag- of maand lenzen. Voor een goed advies op dit gebied bent u bij Bastiaan Optiek aan het juiste adres. Bastiaan Optiek is geopend: maandag 13.30-18.00 uur; dinsdag tot en met vrijdag: 9.00-18.00 uur; zaterdag; 9.00-17.00 uur. Op donder dag ook van 19.00 uur tot 21.00 uur. Bastiaan Optiek is telefonisch bereik baar op telefoonnummer 0182- 630240. Waddinxveen - Bij Stoere Maatjes aan de Groensvoorde vindt men een winkel vol leuke kindermode. De allernieuwste trends worden op de voet gevolgd en dit blijkt duidelijk uit de nieuwe voorjaarscollectie! De kleuren zijn vooral licht en naturel. Om met huis Actuele accenten zoals grote zakken op de broekspijpen en capuchons aan vest jes en shirts geven de finishing touch. na de afgelopen wintermaanden deze prachtige, nieuwe collectie in weer een verfrissende blik op het voorjaar te werpen, besloten de Stoere Maatjes om ook hun winkel een nieuwe uit straling te geven. Er werd meer presentatieruimte ge creëerd, de wanden werden in zonnige geeltinten ge schilderd en actuele accen ten zorgen ervoor dat kinde ren zich er meteen thuisvoe- len. Ouders kunnen in de nieuwe koffiehoek even op adem komen terwijl hun kin deren passen. Dit seizoen hebben de Stoere Maatjes ook enkele zeer gerenom meerde merken in huis weten te ha- iên, die nu al zeer enthousiast door het publiek zijn ontvangen. Eén van deze merken is Esprit; met maar liefst 12 keer per jaar een nieu we collectie vindt men van dit merk zeer modische peuter- en kinderkle ding in maat 62 t/m 188. Speciaal voor stoere meiden is er nu ook kle ding van Elle; een eveneens modische collectie, maar nu in een wat klassie kere stijl. De steeds verschillende the ma's geven de collectie een geheel eigen uitstraling, wat de meiden zeker zal aanspreken. Ook het merk Tim- berland heeft bij Stoere Maatjes zijn entree gemaakt. Deze jongenskle- ding vanaf maat 104 t/m 188 bestaat voornamelijk uit stoere out-door kle ding, wat ook weer uitstekend aan sluit bij het huidige modebeeld. Zevenhuizen - Na een wereldreis van een jaar hebben Jan en Berry van Woerden de draad weer opgepakt bij Clips Haarmode. Clips Haarmode is niet alleen een dames- en herenkapsalon, maar ook voor velen een vertrouwd adres voor fotografie en visagie. Jan en Berry hebben tijdens hun wereldreis die onder andere leidde naar Zuid-Afrika, Azië, Australië en Amerika onge twijfeld veel inspiratie opgedaan om met nieuw elan aan de slag te gaan. innenkort worden de nieuwe voorjaarstrends op kappersgebied bekend gemaakt Via beurzen en de nieuwe modellenboeken blijven ook de medewerkers van Clips Haarmode op de hoogte van de laatste ontwik kelingen. Via Clips Haarmode kunt u tot en met eind april mee doen aan een wedstrijd, die is uitge schreven door Schwarzkopf, leder een die bij Clips om een Volume Plus behandeling van Schwarzkopf vraagt, wordt na afloop van de be handeling met het nieuwe kapsel op de foto gezet. Diegene met het mooiste kapsel wint een twee daags arrangement in Thermae 2000. U heeft al een Volume Plus behandeling vanaf ƒ155,55. Clips Haarmode verkoopt de ge hele comsetica-lijn van Trucco. De lipsticks in de nieuwste voorjaars geuren zijn nu verkrijgbaar. Truc- co-produkten zijn vervaardigd op basis van plantaardige extracten. Deze producten zijn milieuvriendelijk en niet op dieren getest. Daarnaast bij Clips de haarverzorgingsproducten van Schwarzkopf. Clips Haarmode is geopend van dinsdag tot en met donde dag van 8.00 tot 18.00 uur; vrijdag van 08.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 08.00 tot 16.00 uur. Ayurveda is een manier van leven die afkomstig is uit het India van zo n 5000 jaar geleden. Het geeft richtlijnen op gebied van voeding, gezondheid en activiteit met als doelstelling de positieve gezondheid te bevorderen, het preventiet wer en tegen ziekten en de mens zowel geestelijk als lichamelijk in balans te brengen. Om deze richtlijnen goed op ieder individu af te kunnen stemmen, wordt de mens verdeeld in drie dosha's (types): kapha, vata en pitta, leder mens heeft een basis- dosha, welke in meer of mindere mate aangevuld wordt met bepaalde kenmerken van de andere dosha's. Door bepaalde invloeden van buiten af zoals stress, verkeerde voeding, spanningen en angsten, raakt de dosha uit balans. Door e toepassen van Ayurveda kan deze balans worden hersteld. Bii de Praktijk voor natuurlijke huidverzorging en massage 'Lavande' wordt Ayurveda sinds enkele jaren toegepast tijdens gezichtsbehandelingen en lichaams- niassages. Voordat mende eerste behandeling ondergaat, wordt de dosha bepaa d m.v. een vragenlijst en het voelen van de pols. Aan de hand van deze gegevens worden adviezen gegeven omtrent voeding en leefwijze om de dosha in een zo goed mogelijke balans te brengen. De Ayurvedische lichaamsmassage spee hierbij een belangrijke rol. Tijdens deze top-tot-teen massage worden warme oliën gebruikt die geheel zijn afgestemd op de dosha en eventuele klachten. De massage bestaat uit lange strijkingen waarbij het accent ligt op de marma's (energiegebie den). Met name bij mensen met klachten als stijfheid, huidproblemen, een onrustig gevoel en depressies, zijn door het toepassen van Ayurveda zeer goede resultaten ere'kt. Voor meer informatie: 0182-617375. Zevenhuizen/Oud-Verlaat - Op het adres Strandweg 29, direct aan de2Zeven- huizerplas ligt Euro Funcenter, dé zaak voor elke ski-, surf- of skateliefhebber. Hier hangen geen rekken vol met dezelfde shirts of shorts, maar exclusieve kleding van onder andere de merken O Neill, Oxbow, Billabong, Ripcurl en Quicksilver. Wie bij Euro Funcenter een aanschaf doet, weet dat hij ot zij daarna kan genieten van een bijzonder kledingstuk, wat niet overal te koop is. Aad van den Berg, een van de twee eigenaren van Euro Funcenter, is zelf fanatiek surfer De winkel heeft zijn roots dan ook liggen bij het surfen. 's Zomers is de zaak zeven dagen per week geopend; veel surfers blijven daarna nog uren hangen op en rond het water, naast het Fun center. Mede door deze geweldige sfeer is het Euro Funcenter in de loop van de jaren uitgegroeid tot de zaak die het nu is. Bij Euro Funcenter is, naast de verkoop van kleding, ook alles te koop op het gebied van surfen, skiën en skaten. Inline-skates van Bauer, Salomon, Ro- ces en Tecnica zijn de topmerken. Ook protectiemateriaal, zoals knie-, pols-, en elleboogbeschermers zijn in vol doende mate aanwezig. Wie echt iets bijzonders wil op het gebied van zon nebrillen, moet eens kijken in de rekken van Oakley en Arnette. Horloges die tegen een stootje kunnen én een tren dy look hebben liggen in de vitrines van C-shock en Gul. Euro Funcenter is be reikbaar op telefoonnummer 010- 4553032. Zevenhuizen - Damesmodezaak Outfit aan de Dorpsstraat 111 heeft een metamorfose ondergaan. Terwijl de winkeldeur vorige maand korte tijd voor het publiek gesloten bleef, werd er met man en macht gewerkt om Outfit een geheel nieuwe, eigentijdse uitstraling te geven. De muren, vloer en wanden werden grondig aangepakt, de kledingrekken vernieuwd en door het plaatsen van enkele koloniale meubelen is men er in geslaagd om de warme en gezellige sfeer extra te benadrukken. Outfit heeft de laatste jaren steeds meer een regio-func tie gekregen. Niet alleen in Zevenhuizen weet men de zaak te vinden, Outfit mag inmiddels ook op een grote klandizie rekenen uit de ver schillende buurgemeenten. Dit is te danken aan de succesformule van Outfit; de inkoop van kleine aantallen, wat het exclusieve karakter aangeeft en het wekelijks aanvul len van de collectie met nieuwe kleding. Dit voorjaar is de mode voornamelijk sportief, waarbij de representati viteit niet uit het oog verloren wordt. Men komt goed voor de dag in de jurken, lange blou ses en ook truien met 'kangoeroe'-zakken, de shirts en blouses voor zien van capuchon en broeken met wat wijde re pijpen. De jeugd wordt bij Outfit zeker niet over het hoofd gezienwant ook korte, strakke tops en stoere sur vival-broeken behoren tot het assorti ment. Om leuke mode-ideeën op te doen, zal Outfit dit jaar diverse mode shows organiseren. Ook is er van tijd tot tijd een gediplomeerd visagiste in de zaak aanwezig voor het geven van een make-up advies.

Hart van Holland | 1999 | | pagina 21