IQffiÉ Aquafit bij de Koornmolen: voor een goed figuur en gezelligheid Schoonheidssalon Balance: voor een evenwichtig gevoel Leny's stoffenhuis, veelzijdig en apart Prachtige mode voor een mooie prijs 17 en 18 april open dagen bij Schoonheidsinstituut Mia-djima lniminir al een jaar een succes Hart van Holland/10 maart 1999 pagina 23 /venhuizen - Sinds anderhalfjaar is Tineke de jong de enthousiaste eigenaresse van Schoonheidssalon Balance, gevestigd aan de Asterstraat 123 Bij Balance is het moge lijk naast de reguliere gezichtsbehandelingen te kiezen voor ontspannings- en drukpuntmassage. Deze drukpuntmassage is een Chinese massagevorm op het lichaam waarbij door middel van het kneden van bepaalde drukpunten voor een betere doorstroming van de 'energiebanen' wordt gezorgd. De naam Balance is daarom niet zo maargekozen: veel mensen j hebben last van stress en I voelen zich opgejaagd; hier door is het evenwicht tus sen lichaam en geest niet in balans. Schoonheidssalon Balance zorgt er onder an dere door massage voor dat lichaam en geest in evenwicht gebracht worden. "Een combi natie van gezichtsbehandeling en massage komt steeds vaker voor," vertelt Tineke de Jong. "Na een eerste gesprek adviseer ik de klant over de mogelijke behandelingen. De klant maakt daarna zelf een keuze. Veel klanten staan aanvankelijk wat sceptisch tegenover massage, maar als hun (stress)klachten verdwijnen zijn ze daar erg blij mee." Naast deze behandelingen kunt u bij Balance ook te recht voor advies over make-up en lichaams- verzorgende producten. U vindt hier de gehele collec tie van Maria Galland en John van G. Ook is het mó gelijk uw bruids- of feest- make-up te laten verzor gen. De salon is geopend op maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 17.00 uur en op maandag-, dinsdag- en donderdagavond van 19.00 tot 23.00 uur. Belt u wel even vooraf om een afspraak te maken. Balance is bereikbaar onder telefoonnummer 01820-634322. Nieuwerkerk aan den IJssel- In winkelcentrum Reigerhof kan men Leny's stoffenhuis vinden. De winkel ligt vol met de nieuwste lente- tinten: zachtgrijs, zachtgroen en andere pasteltinten. Ook voor de kinderen ontbreken dit seizoen de echte knal-kleuren, wel is momen teel lichtblauw voor kinder kleding helemaal in. Voor wie zelf aan de slag wil is er keuze genoeg, moderne stoffen en bijpassende fournituren en leuke patronen. Voor velen die zelf mode ma ken, betekent dit een belang rijke uiting van de eigen crea tiviteit. Dat kleding zelf ge maakt wordt uit overwegin gen van geldbesparing ge beurt eigenlijk niet zo veel meer, met het huidige prijsni veau van de confectie. Wie zelf mode maakt bepaalt zelf wat er gedragen wordt, in welke combinatie en van welke kleur. Bij Leny's stoffenhuis sluit de collectie daar prima bij aan. Exclusieve stoffen voor een scherpe prijs. Henk Merkom van Leny's stoffenhuis is tevreden over de collectie van dit seizoen. Ook zijn ervaring is dat creatief uiting geven aan de eigen ideeën op vele manieren kan: "Sommigen veranderen de tuin, anderen geven de binnenkant van het huis een ander aanzien. Kle ding maken heeft lang het stempel gehad van 'bezigheid voor de minderbedeelden'. Dit is echter niet meer zo. Bij Lenys stoffenhuis kan men juist invulling geven aan deze creativiteit." Zevenhuizen - Zwembad de Koornmolen biedt al ja ren een gevarieerd programma. Het zwembad behoeft daarom nauwelijks introductie. Sinds vorig jaar is er echter een aantal dingen veranderd. Het lesprogramma voor de zwemdiploma's is aangepast naar aanleiding van de nieuwe (zwaardere) eisen van de Nationale Raad Zwemdiploma's. Hiertoe volgden alle medewer kers de afgelopen twee jaar herscholingscursussen. Voor de jongste kinderen wordt op woensdagochtend onder leiding van Cocky Schiereck het baby- en peuter- blok gegeven. Spelenderwijs maken kinderen tot en met drie jaar kennis met het water. Kinderen vanaf vier jaar worden bij de Koornmolen via het puppy programma' voorbereid op de zwemlessen voor het A-diploma. Vanaf vijf jaar nemen ze daadwerkelijk aan het diplomazwemmen deel. Ook het project 'meer bewegen voor ouderen' is nog in volle gang. Op don derdag worden tussen negen en elf uur en tussen half twee en half vier speciale zwemuren voor ouderen vanaf vijftig jaar georganiseerd. Deze uren staan on der leiding van Fijtje van den Bosch, die vorig jaar met haar overige activiteiten bij het zwembad stopte. De temperatuur van het zwemwater is op woensdag en donderdag 31 graden! Het aquafit programma is zeer gevarieerd en omvat de onderdelen aquajoggen, trimzwemmen en aquafit. Met het aqua-fit programma worden op muziek oe feningen gedaan, speciaal gericht op het verbeteren van de conditie of het trainen van bepaalde spier groepen. Bij deze uren staat het gezellig met elkaar bezig zijn centraal. Alle informatie over de genoemde en overige activiteiten staan in de advertentie elders in deze krant. U kunt ook bellen met het zwembad: telefoon 0180-631860. Zevenhuizen - Setter Mode brengt al bijna 200 jaar toonaangevende mode voor de vrouw met smaak. De collecties hebben een jonge, verfris sende uitstraling. Maar dat is niet de enige re den dat Setter Mode zo populair is bij de mo dieuze vrouw. De collecties laten zich weerga loos combineren dankzij de uitgekiende kleur en materiaalkeuze. Hebben een ideale pasvorm en uitstekend draagcomfort. En zijn altijd van zeer goede kwaliteit. Ook in de afwerking. Geen wonder dat Setter Mode de naam heeft duur te zijn en dat is dus niet zo. De schitterende Setter Mode collecties zijn gewoon betaalbaar en hun prijs meer dan waard. Fantasie Opvallend in de voorjaarscollecte is de fantasie volle toepassing van allerlei structuren en werk jes, zoals kabels, wafel en rib, ajour en pique. Zowel bij de setmode, de pullovers, vesten en blazervesten als bij de pullies. Prachtig is ook het borduurwerk bij onder meer de t-shirts en tops, vaak ton sur ton, en de veelkleurige prints. Speciale vermelding verdienen de luxe glans garens van katoen met modal of viscose. Setter sportive Setter Sportive geeft dit voorjaar een rustig kleurbeeld te zien in een grote variëteit van modieuze vrijetijdskleding. Stretch-pantalons, t- shirts, sweaters, jacks, jassen, thuis-pakken et cetera. Gemaakt van zachte stoffen waaron der badstof. Met tal van leuke, speelse accen ten eigen aan Setter Sportive. Ook grote maten Setter mode biedt in echt alle maten (tot 54) volop keus met geraffineerde dessins die slank afkleden. Alle kleding is onderhoudsvriendelijk en goed wasbaar. Voor Setter Mode kan men terecht bij de win kel van Wismeyer aan de Dorpsstraat 55 in Zevenhuizen. Hazerswoude-dorp - Aan de buitenrand van Hazerswoude-dorp, grenzend aan de weilan den ligt het instituut voortotaalcosmetiek Mia- djima. Het instituut ontleende haar naam aan het Japanse eiland Mia-djima, wat staat voor 'Eiland van schoonheid en rust'. Mia-Djima legt momenteel een Japanse tuin aan en bouwt daaraan grenzend een grote tuinkamer. Hier vandaan heeft men, na te hebben genoten van de sauna, whirlpool of Turks Stoombad een mooi uitzicht over de tuin en aangrenzende wei landen. Geheel in stijl ligt centraal een grote vijver. Kabbelend water stroomt vanuit de tuin- tin Siog de, kamer de tuin in. In deze tuinkamer kan men geheel tot rust komen door te luisteren naar het stromende water onder het genot van een kopje Japanse thee. Het gebruik van deze ruimte is goed te combineren met een (gedeeltelijke) schoonheidsbehandeling zoals bijvoorbeeld een Japanse lichaamsmassage of een gezichts behandeling. Tijdens de Open Dagen kunt u met de Japanse tuin en serre kennismaken. Alle bezoekers kunnen tijdens deze dagen vrijblij vend meedoen aan een loterij met als hoofd prijs: één dag beauty-verzorging met gebruik making van alles wat Mia-djima te bieden heeft. In het voorjaar ligt bij Mia-Djima het ac cent op de vernieuwing en verjonging van de huid. Een goede techniek hiervoor is Mi cro dermabrasie, waarbij met behulp van geavanceerde apparatuur de huid zacht en pijnloos wordt behandeld. Een complete kuur (vijf behandelingen) kost nu, als voorjaarsaanbieding 775,-. Ook voor di verse huidaandoeningen, bijvoorbeeld acné heeft Mia-Djima een goede oplossing. Op het gebied van verzorgende- en schoonheidsproducten werkt Mia-Djima met topmerken als Valmont, Shiseido en Phytomer. Het instituut is gevestigd aan de Burg. Warnaarkade 48, tel. 0172-589790 Boskoop - De laatste trends in kindermode, leuke com binaties, goede kwaliteit en bovenal gezelligheid en een uitstekende service. Dat zijn de kernwoorden die ervoor hebben gezorgd dat Marion Bakker van Inimini een jaar na de ope ning van haar zaak aan de Dorpsstraat, vlak naast de hefbrug, tevreden kan zijn. Een vaste klantenkring uit de hele regio weet inmid dels haar winkel te vinden. Bij Inimini kan men terecht voor jongens- en meisjes- kleding in de maten 56 tot en met 188 van onder andere de merken Mexx, Rags, S.Oliver, Filou Co, Carbone, Cars en Bo Dean. Van de verschillende modellen worden er niet te veel ingekocht en Marion zorgt ervoor dat de col lectie regelmatig wisselt. Er zijn ook bijpassende accessoires en sokken verkrijgbaar. Service staat hoog in het vaandel, klachten worden snel en adequaat opgelost en vermaken van kleding wordt vaak als service uitgevoerd. Bovendien worden alle klanten in de gelegenheid gesteld mee te doen met het spaarsysteem van Inimini, voor maar liefst 10% korting. Er is uitgebreid stil gestaan bij de eerste 'ver jaardag' van Inimini met een clown die door het dorp liep, een kleurwedstrijd voor de kin deren, popcorn en andere leuke verrassingen. Met een overvolle winkel tijdens de feestdag kon Marion Bakker gelukkig zijn met haar keuze om zich als zelfstandige in Boskoop te vesti gen. Nadat zij eerst ruime ervaring had opge daan in de kledingbranche heeft zij het zelf standig ondernemerschap aangedurfd en vorm gegeven. Met succes!

Hart van Holland | 1999 | | pagina 23