W' !Wi HairMaxx, kappers van Nature Van de Linde textiel, voor de mooiste badkleding i Voor en voorjaarsgevoel naar jzonnestudio Biarritz Modesieraden bij juwelier J. den Haag Dopey: geen Prozac Slenderen bij Slimfit: fit op slimme wijze Hart van Holland/10 maart 1999 pagina 25 Corinchem - Persoonlijke aandacht, innovatie, bewustwording en fun. Dit zijn de kernbegrippe die worden gehanteerd door de franchise organisatie HairMaxx. Mensen die het van nature in zich hebben om het kappersvak uit te oefenen, zij die vroeger al de poppen van een nieuw kapsel voorzagen, krijgen bij deze organisatie de mogelijkheden om op professione e wijze o groeien naar zelfstandig ondernemer. De HairMaxx organisatie gaat er van uit, dat mensen die perspectief hebben, beter functioneren en dus beter werk afleveren. Dat deze formule een geslaagde is blijkt uit de groei van HairMaxx. Sinds anderhalf jaar is de HairMaxx keten actief. Inmiddels zijn er 24 zaken in Nederland, waarvan ook een aantal in deze regio. Met een geheel eigen wijze van presentatie, een eigen modelijn en eigen fotografie wordt HairMaxx op herkenbare wijze gepresen teerd. De juiste mensen op de juiste plaats is een belangrijkefilosofie. Uitgaande van hetfeitdat mensen, als ze zich happy voelen in hun baan, dit uitstralen naar de mensen die zij helpen. HairMaxx kapsters zijn er van doordrongen dat het haar van hun klanten belangrijk is voor hun uitstraling en zelfvertrouwen. Om dit te bereiken komen de kap sters achtmaal per jaar naar de stu dio van het hoofdkantoor in Gorin- chem om daar vaktechnisch op de hoogte gehouden te worden van de laatste ontwikkelingen. Behalve het technisch knippen komen ook zaken aan de orde als probleemoplossing en omgang met de klanten. De kappers van Nature zijn in deze regio te vinden in Boskoop, Gouda en Waddinxveen. Vanaf 16 maart is de nieuwe Hairmaxx zomerlijn in de salons. Bleiswijk - Bij Van de Linde Textiel in Bleiswijk is er volop badmode. Badpakken en bikini's van cupmaten A tot en met F en tot en met maat 54. Alle setjes zijn te combineren met doeken, blouses, rokjes, jurkjes, tassen en schoen. Kortom, een volledige strand- en zomergarderobe. Alle badmode is van uitste kende kwaliteit met een goede pasvorm. J ie bij Van de Linde binnenloopt kan verzekerd zijn van een goed en deskundig advies. Niet alleen een advies met betrekking tot model of kleur, maar ook, uiterst belangrijk, een goede maat voering. Of het nu gaat om een goed passen de bikini of badpak, danwel een passende bh, bij Van de Linde Textiel weten ze waar op gelet moet worden en keuze is er genoeg. Naast badmode kan men bij Van de Linde Textiel ook terecht voor sokken, ondergoed en lingerie. Ook panty's van een uitstekende kwaliteit kan men bij Van de Linde goed slagen. Hoewel de prijs van de panty in eerste instantie wellicht een hele investering lijkt, blijken zij hun geld meer dan waard te zijn. De panty's gaan tenminste een jaar mee, tenzij men aan een spijker blijft haken uiteraard. Dat soort ongelukjes daargelaten, gaan de panty's zeer lange tijd mee en hebben een uitstekende pasvorm. waHHinxveen - Wie na een lange winter behoefte heeft aan !en zonnig en zomers gevoel hoeft niet te wachten tot de zon naar weken een bruine teint en een zomers gevoel te krijgen. L ,tucjio beschikt over drie zonnekanonnen en een Sportar- ,pdo snelbruiner. Bij Biarritz is het daarnaast mogelijk in de gezellig ingerichte bar nog een drankje te nuttigen. e ervaren medewerkers adviseren de klant graag over het gebruik van de zonne-apparatuur. Dit doen zij naar aanleiding van de wensen en persoonlijke erva- ringen van de klant. Zo geven zij aan de hand van tabellen professioneel advies over bijvoorbeeld de maximale bruiningsduur en het B type zonnebank. "Gemiddeld heeft iemand ongeveer drie weken' nodig om een kleur te krijgen," 1 vertelt Jacomien Prevosth. "Een klant moet in dat geval minimaal m twee keer per week komen. Na die B drie weken is meestal een keer per twee weken voldoende om de kleur bij te houden." Met mede- werkster Fieneke Dierckx zorgt Ja- comien ook voor een goede hygië- B ne: na elk gebruik wordt de zonne- a apparatuur gereinigd meteen bac- terie-dodend middel. Zonneban- ken kan vanaf ƒ7,50 pertien minu- j ten. Zonnestudio Biarritz is te vinden aan de Kerkweg 10, telefoon i 0182-632527. Geopend op: 1 maandag tot en met vrijdag: 12.00- 22.00 uur; zaterdag: 9.00- 20.00 uur; zondag: 13.00-18.00 uur. ledereen is van harte welkom, i Om verzekerd te zijn van een i plaats op de zonne-bank is het j verstandig vooraf een afspraak te maken. Waddinxveen- Voor hedendaagse vrouwen én mannen is het tegen- woordig belangrijk om er goed uitte zien, waardoor men zich comforta bel en op z'n gemak voelt, in gemak kelijke, mooie en goedzittende kle ding. Ook is het belangrijk de juiste keuze te maken, een persoonlijke keuze, als het om sieraden gaat. J uwelier J den Haag: Het is onze uitdaging de klanten zodanig te adviseren dat zij de winkel verlaten met een sieraad wat bij ze past.Een advies op maat zodat de juiste keuze gemaakt kan worden, dat kan men verwachten van juwelier Den Haag. f ie bij juwelier J. den Haag trouw- of partnerringen koopt kan rekenen op een heel aardige verrassing. Bij be- steding boven een bepaald bedrag, gaat de partners niet alleen de deur uit met de ringen, maar ook met een uitnodiging van juwelier Den Haag en restaurant Bibelot voor een ro- mantisch diner voor twee. B Uiteraard kan men bij juwelier J. den Haag voor vele andere sieraden te- recht, zoals een collier, choker, dasspeld, een broche of oorknoppen. Onder andere worden de merken Le Chic, Paul Simons, Diamonde en Vento verkocht. Ook in horloges is er veel keus: de merken Omega, Rado, Camel, Maurice Lacroix en Seiko zijn enkele voorbeelden. Voor kinderen zijn er veel sieraadjes en oorstekers, maar ook kinderbestekjes en zilveren bekertjes voor een origi neel cadeau ontbreken niet. Den Haag verzorgt vakkundige reparaties, zowel goud als horlogereparaties, en op verzoek worden de mooiste ontwerpen gemaakt. De voorliefde voor het juweliersvak hebben ook de drie kinderen van de juwelier meegekregen. Binnenkort komt dochter Petra, die momenteel stage loopt als goudsmidin het bedrijf. Juwelier J. den Haag is gevestigd aan de Passage. Boskoop - De hond van massagetherapeut (en sinds december 1998 Reiki-master) Martin de Knegt heeft geen Prozac nodig om zich happy te voelen. Bij het rinkelen van de hondenriem fleurt I hij helemaal op. Zijn geheim om zich goed te voelen: veel bewegen, frisse lucht, sociale contacten, i i spa-blauw drinken en regelmatig eten (zelfs zonder goed te kauwen). Het grootste Probl®«"1 I vormt zijn baas. Voor de gezelligheid neemt Dopey veel te veel koekjes van hem aan waardoor J hij op de pondjes moet gaan letten. i IV A ensen kunnen in het algemeen gesteld veel leren van Dopey. In de praktijk van Martin de j\ Knegtbliiktvaakdatveelmensenmetlichamelijkeklachtenineersteinstantieeenvicieuze I VI cirkel moeten doorbreken om opnieuw stabiliteit in het leven te vinden. Nu zijn er vele manieren om dit bereiken, met evenzovele hulpmiddelen. Martin de Knegt pleit en/oor dat mensen 1 beginnen meteen gezonder leefpatroon: kiezen vooreen eigen levensstijl, een stijl waarbij men zich prettig voelt en 'die past'. Daarnaast zijn er soms hulpmiddelen nodig om het lichaam in een goede balans te krijgen. Door onze huidige levensstijl 'verzuurt' het lichaam, door overmatig gebruik van koffie/verkeerd' voedsel en stress. Voor een nieuwe balans is basisch voedsel be- langrijk: veel groente en fruit. De afval stoffen in het lichaam kunnen bestreden worden met mineralen. Hiertoe heeft Martin de Knegt een nieuw middel: Vita- mist Vitamine sprays. De spray is vele malen effectiever dam vitamine- en mine- ralentabletten. Doordat het middel aan de binnenkant van de wang gesprayd wordt, is de opname capaciteit 90%. En doordat het middel vrijwel direct in de bloedbaan komt werkt het direct. En goed nieuws voor wie af wil vallen: snackspray. Je 'snoept' bijvoorbeeld chocolade, maar je neemt in werkelijkheid vitamine en HCA in, waardoor er geen vet opgeslagen wordt. Bleiswijk - ledereen die 'in beweging' wil zijn, maar eigenlijk geen tijd of geen zin in heeft of er op andere wijze niet aan toe komt, zou een bezoek kunnen brengen aan de Slimfit Slender Studio aan de Kruisweg 114. Op de zes bewe- gingsbanken kan 'onbelast bewogen' worden, waardoor iedereen, van welke leeftijd of condi tieniveau dan ook, hiertoe over kan gaan. De gemotoriseerde bewegingsbanken zorgen er voor dat delen van het lichaam automatisch bewogen worden waardoor de spieren gestimu leerd worden. Het resultaat is een betere door bloeding, spieren worden losgemaakt en verste vigd en afvalstoffen in het lichaam worden snel ler afgevoerd. De bezoekers van de Slimfit Slender Studio zijn zeer' en thousiast. Het effect van de oefe ningen werkt geruime tijd door. Verkwikt en vol energie wordt de studio verlaten. Ook mensen met klachten kunnen door de oefeningen op de bewegingsbanken opti maal in beweging blijven omdat de oefe ningen onbelast zijn. Tijdens de oefeningen zijn rug en benen ondersteund, wat bij rugklachten erg belangrijk is. De spieren van rug en buik worden versterkt en hier door wordt de algemene houding verbe terd. Naast de bewegingsbanken kan ook gebruik gemaakt worden van de 'Alp- hamassage', een massageapparaat dat, volledig computergestuurd, kan zorgen voor volledige rust en ontspan ning. De huid wordt gereinigd en door middel van de ozon-lamp wordt het lichaam gestimuleerd terwijl het 'mas sagebed' door middel van trilling zorgt voor een doeltreffende massa ge. Door het gebruik van essentiel oliën wordt voor verdere ontspan ning gezorgd. De wijze van ontspan ning is in deze tijd een goed middel tegen stress.

Hart van Holland | 1999 | | pagina 25