stsp /V" 4 f Just do it Win een weekend Barcelona met Gazelle BODY A Gewestelijke schaats kampioenschappen Alle teams behalen winst! 4 De Nominatie A» Successen voor Boksvereniging Vermeulen tijdens Zuid-Hollands Kampioenschap C,"T; ■fTCOOCtOTMC Midden goskoop pagina 8 Hart van Holland/10 maart 1999 O Kampioenen Boksver eniging Het adres voor al uw (kleur) kopieën. Gespecialiseerd in het verzorgen van uw verenigingsclubblad. Van ontwerp tot eindprodukt. Copy-, pre-press- printingservice Badminton Vereniging Zevenhuizen Bij aankoop van een nieuwe Gazelle fiets krijgt u bij Hidanovic een actiekaart om mee te doen aan deze wedstrijd. Gazelle De specialist r voor Rotterdam en regio: Sfeervolle Club voor veelzijdig sporten Een confectiemaat minder in 5 weken LIFE TRIM FITNESS DIEPTEWARMTE Kuur van 5 weken: 2 x per week LIFE-TRIM FITNESS 2 x per week DIEPTE-WARMTE voor de speciale prijs van 295,-* Wie wordt sporter van het jaar? o\ Door Karin Jongkind Benthuizen - In sporthal de Hill vonden onder grote belangstelling afgelopen zaterdag de Zuid-Hollandse Kampioenschappen Boksen plaats. De organisatie was in handen van Boksvereniging Vermeulen Benthuizen (B.V.B.). Dat alles voortreffelijk verliep, was te danken aan de inzet van de grote groep enthousiaste vrijwilligers van de boksvere niging. Onder het publiek be vond zich een aantal landelijk bekende sportmensen. Zo was voormalig kampioen zwaargewicht Steven Kamperveen van de partij, die eerder op de dag een de monstratiepartij bokste te gen Arnold van der Leijden. Kamperveen hoopt zich dit voorjaar nog te plaatsen voor de komende Olympische Spe len. Ook voetballer Peter van Vossen (Feyenoord) gaf acte de présence. Opvallend was de kameraadschappelijke sfeer die de aanwezigen in de sporthal uitstraalden. On danks het feit, dat het publiek in groten getale was toege stroomd (het maximale aan tal van vijfhonderd toegangs kaartjes was al in de voorver koop verkocht) kenden veel mensen elkaar en werden bok sers van verschillende clubs door iedereen toegejuicht. Vijf boksers van de vereniging uit Benthuizen schreven zich in voor een wedstrijd in hun ge wichtsklasse. Drie van hen, Mi chel Meuldijk, Roos Claeyssens en Steve de Veth wonnen hun partij en werden uitgeroepen tot Zuidhollands Kampioen. Roos Claeyssens, kampioene van België én Nederland won tevens de stijlprijs. Deze prijs werd toegekend aan de bokser, die tijdens de wedstrijd de mooiste stijl liet zien. Twee boksers van de thuisclub, Sem- my Pattiwael en Steven Duij- venbode verloren hun partij met een minimaal verschil. Op basis van de prestatie tijdens dit kampioenschap en eerdere wedstrijden werden zij toch tot kampioen in hun gewichtsklas se uitgeroepen. Boksvere niging Ver meulen be staat vijf jaar. De vereniging startte aanvanke lijk als een groepje vrienden en collega's dat graag met el kaar wilde sporten. In het begin werden de trainingen gehou den in Boskoop, maar al snel verhuisden de boksers naar een sportzaal in Waddinxveen. Vijf jaar geleden besloten Dar Vermeulen, de huidige voorzit ter en Antoon Milatz (secreta ris) een officiële vereniging op te richten. Tegelijkertijd werd een gedeelte van het bedrijf van de gebroeders Vermeulen in Benthuizen, omgebouwd tot boksschool. Mede door de komst van de trainers John Vergouwen (ex-internatio nal) en later Stan van den Driessche (ex-bondscoach) groeide de boksvereniging uit tot een club van naam. Zo zijn onder andere de broers Anto nio en José Medina diverse keren Nederlands Kampioen geweest en maakten zij enige jaren geleden deel uit van de Nederlandse selectie. De boksvereniging telt momen teel veertig leden en staat be kend als een club, waar boks- techniek én discipline erg be langrijk zijn. Den Haag/Zevenhuizen - Afgelopen weekend zijn op de Uithof voor de jeugd de laatste officiële wedstrijden gehouden. Zondag morgen vroeg streden de junioren C en B om de Zuid-Hollandse titel. Bij de C-junioren jongens (13- en 14-jarigen) werd Jaap Dik de Lugt uit Hazerswoude zowel op de 500 als de 1500 meter tweede. Dit leverde een tweede plaats op in het algemeen klasse ment. Bij de junioren B (15- en 16-jarigen) werd Rutmer van Weringh uit Zevenhuizen op de 500 en de 1000 meter eerste en kampioen van Zuid-Holland. Zaterdagavond werd door IJsvereniging Zoetermeer de clubkam pioenschappen gehouden op de Uithof. Rutmer reed hier een nieuw baanrecord op de 500 meter in 39,20 seconden. Bredeweg 148 2761 KC Zevenhuizen Postbus 20 2760 AA Zevenhuizen Tel.: 0180-63 23 83 Fax: 0180-63 31 71 Mobiel: 0626-12 83 50 E-mail: just.do.it@wxs.nl www.trefzeker.nl Zevenhuizen - Afgelopen week was een goede week in de voor jaarscompetitie voor B.V. Zevenhuizen. Zowel in de heren- als de damescompetitie werd goed gepresteerd. Vrijdag speelde Heren Team 1 thuis tegen Meteoor 1 uit Helle- voetsluis. Ted Hogerwaard ging als eerste heer in de enkel van start. De eerste set ging gelijk op tot 6-6, waarna hij met 15-6 won. In de tweede set stond Ted met 7-12 achter, maar wist uiteindelijk toch met 15-12 te winnen. Vervolgens was het de beurt aan Joop Koole. De heer van Meteoor kwam in de eerste set met 13-7 voor, maar Joop kwam goed terug en won met 15-13. Ook de tweede set werd gewonnen door goed opgebouwd spel van Joop. Carlo van Leeu wen was als derde heer aan slag. Hoewel hij in de eerste set niet goed van start ging en met 11-3 achter kwam te staan, won Carlo toch nog met 17-16. De tweede set werd vervolgens nog zwaarder. Ook hier haalde Carlo een behoorlijke achterstand goed in, maar dit bleek niet voldoende (10-15). De laatste set ging na hard knokken naar de heer van Meteoor (10-15). De laatste herenenkel werd door Marcel Drost (als invaller) gespeeld. Marcel ging goed van start en behaalde een flinke voorsprong (9-0), liet dit vervol gens een beetje los, maar won met 15-8. Ook de tweede set werd met 15-8 gewonnen. Met nog 4 herendubbels te gaan was de tussenstand 3-1 voor Zevenhuizen. Ted en Joop speelden de eerste dubbel. Gedurende de gehele partij was duidelijk te zien dat zij goed op elkaar ingespeeld zijn en zij wonnen dan ook eenvoudig (15-10, 15-7). Carlo en Marcel kwamen inde eerste set met 13-7 achter, maar in één servicebeurt werd dit omgezet naar 15-13 winst. Ook de tweede set verliep prima (15-7). De derde dubbel werd door Ted en Carlo gespeeld. Na twee sets ging de winst naar Zevenhuizen (15-9, 15-13). Ten slotte werd het laatste punt door Joop en Marcel binnen geslagen (15-5, 10-15, 15-7). Heren Team 1 won uiteindelijk overtuigend met 7-1 van Meteoor 1 uit Hellevoetsluis. Bij de overige teams speelde dames 1 uit tegen De Zeemeeuwen 1 en won met 2-6. Heren 2 behaalde uit winst tegen Pluimjagers 1 (1-7). Tenslotte won ook Heren 3 thuis tegen Randstad 3 (5-3). Driedaagse vliegreis voor 2 personen Heenreis zaterdagochtend 17 april vanaf Schiphol •Verblijf in luxe hotel in het centrum met ontbijt Bustickets dagtrip sightseeing Barcelona •Voetbaltickets FC Barcelona - Mallorca op 18 april Inclusief reis- en bagageverzekering Terugreis maandagavond 19 april Zakgeld voor transfers, lunch en diner Actie loopt tot 3 I maart 1999 a a at vëidet Tweewielercentrum Zevenkamp Ambachtsplein 209 - 3068 GV Rotterdam Tel.: 010 - 455 79 46 Sporting Cl ub Igoskoop Binnen en buiten tennis, squash, fitness: de keuze is aan Sporting Club Midden Boskoop biedt u al deze mogelijkheden voor sportief plezier. Gecombineerd met een zonnestudio, fysiotherapie en een heel gezellig café-restaurant. In een modern nieuw sportcentrum dat centraal in de regio Boskoop/Waddinxveen ligt. Sporting Club Midden Boskoop: ook uw sportieve club Sportlaan 1, 2771 RW Boskoop, Telefoon 0172-21 17 10, Fax 0172-21 29 30 TOESTELLEN OP LUCHTDRUK Een druk op de knop en uw trainings toestel is exact op u afgestemd. comfortabel en gebruiksvriendelijk vormt figuur en houding versterkt het spierstelsel Twaalf verschillende fitnesstoestellen om alle spiergroepen te trainen. De combi natie van eigentijds design en door dachte functionaliteit laat geen wens meer open: u stelt door mid del van een druk op de knop de ge wenste belas ting gemakke lijk vanaf uw trainingsplaats in. Het functio neert door mid del van een luchtdruk-systeem, zodat u geen traditionele gewichtsblokken meer ziet. Plaatselijk afslanken d.m.v Verbetering van de huidstructuur. Verhoging van de stofwisselingsfunrti Versnelde afvoer van afvalstoffen. Afslanken d.m.v DIEPTEWARMTE est de mogelijkheid om de lokale problemen van overtollig lichaamsvet en cellulitis^ gen te gaan. Voor de behandeling won thermae crème op het lichaam aange bracht op de te behandelen plaatsen, dens de behandeling van ca. 50 minui ten wordt in de bandage een biologische infrarood warmte ontwikkeld. Het diepte warmte-apparaat verhoogt de huid- temperatuur instelbaar naar 40 tot 45 :t aanbieding geldig tot 31 maart 1991 Bewegingsstudio Afslankstudio Zonnestudio Beautysalon Nesse 32 a 2741 ES Waddinxveen Tel.: 0182-630660 Fax: 0182-640970 E-mail: bodyculture@wxs.nl N* Naam: Jan Ottevanger Leeftijd: 51 jaar Woonplaats: Zevenhuizen Vereniging: IJsclub Zevenhui- zen/Schaatsclub Den-Haag - Westland In 't dagelijks leven: Hoofd ad ministratie bij een groot bedrijf voor Milieubeheer in Pijnacker Reden Nominatie: Jan Ottevan ger nam op 27 februari bij het Open Kampioenschap Mara- thonschaatsen in Finland deel aan de 100 kilometer-wed strijd. Hij kwam in een tijd van 3.22.57 als eerste over de streep. T rainingsmaat Sieb Kui per eindigde als derde. Deze overwinning was voor Jan zo wel mentaal als fysiek een van de belangrijkste in zijn leven: hij overwon enkele jaren gele den een levensbedreigende ziekte. Na de tweede plaats, die hij vorig jaar behaalde in Fin land was de revanche dit jaar compleet. Aan de start ver schenen zestig deelnemers, van verschillende nationalitei ten. Jan Ottevanger (geboren te Kinderdijk) groeide op met het ijs, maar pas op zijn achten dertigste besloot hij zich volle dig aan de schaatssport te wij den. Eerst trainde hij op i baan met als doel de schaats-1 techniek te verbeteren. Dit werd de aanloop naar wat late: een mooie carrière zou wor-1 den. Jan Ottevanger reed diver se malen de alternatieve elfste dentocht in onder andere Ca nada, Oostenrijk en Finland Aan het einde van de jaren tachtig werd Jan Ottevanger geselecteerd voor de nationale marathonselectie. Jan Ottevan ger traint elke week tussen de tien en de vijftien uur op de fiets of met skeelers. Daarnaast rijdt hij elke zaterdag honderd ron; des op schaatsbaan de Uithol in Den Haag. "Toch blijft na; tuurijs het mooiste wat er is. aldus Jan Ottevanger. "Op na tuurijs weet je waar je het alle maal voor doet." Tips voor "De Nominatie" kan men melden bij de sportredactie, telefoon 01SI 615899. Eenmaal per seizoen wordt uit alle genomineerden een winnaar gekozen. DEKA Sportprijzen uit Waddinxveen stelt een sportieve prijs voor hem/haar beschikbaar.

Hart van Holland | 1999 | | pagina 8