I Just do it r Onderlinge wedstrijden Tarzan De Nominatie A» Flyers Heren 1 grijpt laatste strohalm Meisjes C1 kampioen bij HCW Goede resultaten jeugdteams v.v. Waddinxveen Verlichting op alle banen TZ v* y ..y i Midden goskoop Basketbal Het adres voor al uw (kleur) kopieën. Sfeervolle Club voor veelzijdig sporten Pi Een confectiemaat minder in 5 weken figgers LIFE TRIM FITNESS DIEPTEWARMTE Kuur van 5 weken: 2 x per week LIFE-TRIM FITNES! 2 x per week DIEPTE-WARMTE voor de speciale prijs van ƒ295,-" Wie wordt sporter van het jaar? Gespecialiseerd in het verzorgen van uw verenigingsclubblad. Van ontwerp tot eindprodukt. Copy-, pre-press- printingservice pagina 8 Hart van Holland/24 maart 1999 Door Karin Heeren Moerkapelle - Op zaterdag 20 maart hebben ongeveer tach tig deelnemers gestreden om de eerste plaatsen bij de on derlinge wedstrijden van gymnastiekvereniging Tar zan. De bekwaamheid werd getest op de brug, de lange mat en met een sprong. Er mocht gekozen worden tus sen ringen of de balk. Door het bestuur van de vereniging werd tijdens deze dag tevens "Jane" uitgereikt, een aan- moedingsprijs voor een lid van de vereniging dat zich extra verdienstelijk voor de vereniging heeft gemaakt in het afgelopen jaar. Deze keer viel de eer te beurt aan juf Lien Dullaart, zij geeft les aan de jongens- en meisjesgroe- pen. De uitslagen: Jongens 1: 1. Wouter de Wild met 29.2 pun ten; 2. Mike Bresijn met 28.8 punten. Jongens II: 1. Brend Hoogma met 31.3 punten; 2. Roderick Gielisse met 30.1 punten. Jongens III: 1. Mark Bakker met 32.6 punten; 2. Wout Mat- ze met 31.6 punten. Heren: 1. Ton Groenendijk met 34.1 punten; 2. Robert van de Waal met 31.7 punten. Meisjes 1:1. Joyce Bakker met 29.8 punten; 2. Julia de Leeuw met 29.7 punten. Bij de meisjes II en meisjes III werden meerdere medailles uitgereikt omdat er veel meer deelnemers waren bij deze groepen. Meisjes II: 1. Daniëlle Marck met 32.9 punten; 2. Rosanne van Ommeren met 32.5 punten; 3. Janine Zuidbroek met 30.8 punten; 4. Elvira den Hertog met 30.6 punten; 5. Marinda Karens met 30.3 punten. Meisjes III: 1. Janine Lindhout met 35.0 punten; 2. Emily van 't Wout met 32.7 punten; 3. Patri cia de Vries met 31.8 punten; 4. Roxanne Switzar met 31.4 pun ten. Aspiranten 1:1Sjouke Hoogma met 34.1 punten; 2. Mandy Vollebregt met 32.1 punten. Aspiranten II: 1Sandra van de Pol met 34.1 punten; 2. Trisja van 't Wout met 32.4 punten. De wisselbeker voor de turner en turnster met het hoogste aantal punten ging bij de meis jes naar Janine Lindhout en bij de jongens naar Mark Bakker. Waddinxveen - Flyers Heren 1 deed wat het moest doen om degradatie te ontlopen, name lijk winnen. Dames 1 verloor in slotfase van Dunckers. Winst was er voor Jongens kadetten 1verlies voor Jongens mini's 1 Heren 1 greep een van de laat ste kansen om degradatie te ontlopen door winst op de mid denmoter New Stars. Heren 1 begon geconcentreerd aan de wedstrijd en nam vanaf het be gin het initiatief. Met geva rieerd basketbal werd New Stars onder druk gezet en een 28-16 voorsprong was dik ver diend. Ook de tweede helft bleef Flyers het beste van het spel houden en met nog twee minuten te spelen leek de buit binnen (64-51). Maar de Wad- dinxveners onderschatten de veerkracht van de tegenstan der. Deze speelde alles of niets en kwam nog gevaarlijk dicht bij. Topscorer: Wolter Zwijnen- burg met 30 punten. Dames 1 had geen beste week achter de rug. Verlies van afge lopen weekend in Schiedam werd gevolgd door verlies in de midweekse wedstrijd uit tegen Baros en nu werd er verloren van Dunckers. Flyers speelde alleen de eerste en laatste vijf minuten een goe de wedstrijd. De start van de eerste helft was goed en Flyers nam een 9-2 voorsprong. Hier na werd onsamenhangend ge speeld en de ruststand werd 23-29. In de tweede helft werd de achterstand nog groter, maar bij een stand van 29-40 kwam er weer het heilige vuur in het spel van de Waddinx- veense dames en men kwam met nog zestien seconden te spelen terug tot 46-46. Uitslag 46-49. Topscorer: Anita van Unen met 13 punten. Jongens kadetten 1 deed een flinke stap richting kampioen schap door te winnen van een van de kandidaten, Argus. Flyers was over het geheel ge nomen de betere ploeg en de overwinning kwam ook niet echt in gevaar. Uitslag 79-59. Topscorer: Johan Walhout met 22 punten. Jongens mini 1 had vooral de eerste periodes moeite met Ar gus. De hierin opgelopen ach terstand werd dan ook niet meer goed gemaakt in de goed gespeelde twee laatste perio des. Uitslag 38-46. Topscorer: Mark Bajema met 10 punten. Waddinxveen - Meisjes Cl van Hockeyclub Waddinxveen wonnen afgelopen zaterdag van Catwijck met 7-1 en daar door zijn zij zeker van een eer ste plaats in hun poule. Zij won nen alle wedstrijden. Tot eind april wordt de hockey- competitie gespeeld. Het kam pioenschap van Meisjes Cl wordt gevierd na de laatste thuiswedstrijd. Het team wordt getraind door Jan van der Ho ning en gecoached door Paul Kammeijer. Meisjes Dl wonnen de uitwedstrijd bij Alecto met 2-1. Dit was een belangrijke overwinning, aangezien Alecto nummer 1 staat en Waddinx veen op nummer 2. Jongens Al lieten belangrijke punten bij de uitwedstrijd in Spijkenisse liggen. Ze verloren met 2-1Alhoewel het Waddinx- veense team praktisch de gehe le wedstrijd op de helft van Spij kenisse waren te vinden en 19 strafcorners toegekend kre gen, scoorden ze slechts een maal door een doelpunt van Saral de Lange. Spijkenisse kwam tweemaal in de buurt van keeper Robin An- dringa en scoorde beide keren, wat uiteindelijk de overwin ning bepaalde. Nu staat Jongens Al slechts een punt voor op nummer 2: Voorne; zij moeten nog twee maal tegen deze club dus het kampioenschap is nog niet in zicht. Jongens C2 speelden een goede wedstrijd tegen Rotterdam en speelden gelijk met 2-2. De doelpunten waren van Folkert de Wit. Vorige week verloren ze van koploper Forcial in een hele spannende wedstrijd met 2-1Jongens C2 staan nu op een 2e plaats. Zevenhuizen - Tijdens de ledenvergadering van Tennisclub Ze venhuizen is besloten dat alle banen van de vereniging verlich ting krijgen. Het voorstel werd met een grote meerderheid van stemmen aangenomen. Bredeweg 148 2761 KC Zevenhuizen Postbus 20 2760 AA Zevenhuizen Tel.: 0180-63 23 83 Fax: 0180-63 31 71 Mobiel: 0626-12 83 50 E-mail: just.do.it@wxs.nl www.trefzeker.nl Waddinxveen - Afgelopen za terdag was een succesvolle dag voor de jeugdteams van v.v. Waddinxveen. Met name de pupillenteams presteerden goed door uit 9 wedstrijden zes overwinningen binnen te ha len. Van de vier juniorenteams was er slechts één die de volle winst pakte, zodat er uiteinde lijk toch nog 21 punten werden behaald in 13 wedstrijden. Bij de F-pupillen werden twee winstpartijen genoteerd. F1 kwam na een zwakke eerste helft tegen Jodan Boys (rust stand 0-1), sterk terug en liet in de tweede helft de tegenstan der alle hoeken van het veld zien: (3-1). F2 (koploper) ont ving nummer 2 ESTO. Het team uit Bodegraven bleek een moei lijke tegenstander. De eerste helft begon Waddinxveen zwak, maar met rust stond er toch een 1-0 voorsprong op het bord. De tweede helft ging be ter en werd ESTO weggespeeld (6-1). F3 leed een ongelukkige nederlaag bij Zwammerdam. Ondanks beter voetbal (de geel-zwarten waren 39 minuten in de aanval) konden zij geen doelpunt maken. F4 ging op bezoek bij RVC en kon bij de nummer twee de punten niet meenemen. Het werd een nipte 4-3 nederlaag. El werd thuis verrast door een sterk Schoon hoven, maar na een 0-0 rust stand schakelden de geel-zwar ten een tandje bij en werd het eenvoudig 5-0. E2 ontving Flo- reant en had daar geen proble men mee: 5-0. Ook E3 won de partijzij versloegen uit Bode graven. Zoals wel vaker dit sei zoen werd de Dl, ondanks een snelle voorsprong, verslagen. In Boskoop bleek de snelle 1-0 niet voldoende en werd verlo ren met 6-1. In een spannende wedstrijd won D2 in Bodegra ven van Rohda'76. De ruststand en de eindstand waren 1-2. De MJ1 ontvingen VEP en had den daar veel moeite mee. Het werd een krappe 2-1 overwin ning. Cl werd thuis verslagen door Rijnstreek, maar het Wad- dinxveense team, dat aange vuld was met drie Dl-spelers, startte heel goed. De ruststand was 0-3 en na wat omzettingen ging het veel beter. In de twee de helft scoorden beide teams nog één maal (14). Uitblinkers aan Waddinxveense kant wa ren Jimmy de Lange en Theo van der Bergh. De BI speelde een zelfde soort wedstrijd als de Cl. In Moordrecht stonden zij ook al met 0-3 achter in de rust en in de tweede helft scoorden beide teams ook nog één keer. De Al kon het niet bolwerken bij CVC Reeuwijk en werd met 3-0 verslagen. Sporting <2 lub Boskoop Binnen en buiten tennis, squash, fitness: de keuze is aam Sporting Club Midden Boskoop biedt u al deze mogelijkheden voor sportief plezier. Gecombineerd met een zonnestudio, fysiotherapie en een heel gezellig café-restaurant. In een modern, nieuw sportcentrum dat centraal in de regio Boskoop/Waddinxveen ligt. Sporting Club Midden Boskoop: ook uw sportieve club! Sportlaan 1, 2771 RW Boskoop, Telefoon 0172-21 17 10, Fax 0172-21 29 30 Z^venhu dag spe< ge: 1 ns de halve beker te Iri een n Zwollen 21-25, 2f 1-3 te wi In de ee coach P ste bas Gijs Ro Arno va der Kui ctiem d Vanaf h de niet l^ek al terstao aren wi TOESTELLEN OP LUCHTDRUK Een druk op de knop en uw trainings toestel is exact op u afgestemd. comfortabel en gebruiksvriendelijk vormt figuur en houding versterkt het spierstelsel Twaalf verschillende fitnesstoestellen om alle spiergroepen te trainen. De combi natie van eigentijds design en door dachte functionaliteit laat geen wens meer open: u stelt door mid del van een druk op de knop de ge wenste belas ting gemakke lijk vanaf uw trainingsplaats in. Het functio neert door mid del van een luchtdruk-systeem, zodat u geen traditionele gewichtsblokken meer ziet. Plaatselijk afslanken d.m.v. Verbetering van de huidstructw I Vérhoging van de stofwisselingsfunsl Versnelde afvoer van afvalstoffen f Afslanken d.m.v DIEPTEWARMTE:-! de mogelijkheid om de lokale problemal van overtollig lichaamsvet en celliin[ gen te gaan. Voor de behandeling wk| thermae crème op het lichaam aangel bracht op de te behandelen plaatsen! I dens de behandeling van ca. 50 im| ten wordt in de bandage een biologist infrarood warmte ontwikkeld. Hetdieptl warmte-apparaat verhoogt de huitl temperatuur instelbaar naar 40 tot 45TI aanbieding geldig tot 31 maart 1911 Bewegingsstudio Afslankstudio Zonnestudio Beautysalon Nesse 32 a 2741 ES Waddinxveen Tel.: 0182-630660 Fax: 0182-640970 E-mail: bodyculture@wxs.nl N* Naam: Femke IJsselstein Leeftijd: 19 jaar Woonplaats: Zevenhuizen Vereniging: Schaatsclub Gouda In 't dagelijks leven: eerste jaars studente psychologie Reden nominatie: Femke nam onlangs deel aan de semi-prof schaatswedstrijden in Haar lem. Zij kwam uit op de 500 en de 1500 meter en eindigde als tweede. De wedstrijd was de derde in een reeks van vier wedstrijden, die door de K.N.S.B. speciaal georgani seerd worden voor de subtop schaatsers. Dit zijn schaatsers, die te laat de benodigde punten behaalden om mee te kunnen doen aan de selectiewedstrij den voor het Nederlands Kam pioenschap. Ook Femke reed, kort nadat de termijn om de gestelde limieten te rijden ge sloten was, haar scherpste tij den. Tijdens de eerste semi- prof wedstrijd in Amsterdam eindigde ze als vierde. Bij de tweede wedstrijd werd Femke, evenals later in Haarlem twee de. De vierde wedstrijd die bin nenkort plaatsvindt in Utrech moet uitsluitsel brengen wiel semi-prof wedstrijd gaat nen. Femke staat nu overall OP de tweede plaats. Haarfavone te afstand is de 1500 niete^ Femke schaatst sinds na achtste en was rond die tijd 0(j een verdienstelijke turnster I haar tienerjaren koos ze den11 tief voor het schaatsen, haar conditie ook in de zoni I op peil te houden doet Fem aan hardlopen, skeeleren1 fietsen. Femke traint °'4>eV I achttien uur in de week en n I daarom, naast haar studie nig tijd voor andere hobby telefoon 0182- Tips voor "De Nominatie" kan men melden bij de sportredactie, 1 6158". ,en. Eenmaal per seizoen wordt uit alle genomineerden een winnaar ge DEKA Sportprijzen uit Waddinxveen stelt een sportieve prijs voor hom beschikbaar.

Hart van Holland | 1999 | | pagina 8