Ia# /X- Lijnbaltoernooi in Swanla m 1 apüt ^tteew op Bij aankoop van een nieuwe fiets krijgt u een Polderloop *ïét Be Fair - Jodan Boys: 0 - 2 Veel winst bij Flyers Grote nederlaag TZM T Ml Aliii De Nominatie O 33-! y Midden tfoskoop iÊk pagina 16 Hart van Holland/31 maart 1999 Voetbal Be Fair E1 op schot Basketbal Tafeltennis De specialist voor Rotterdam en regio: Sfeervolle Club voor veelzijdig sporten c vQ. Uitslagen eyb Wie wordt sporter van het jaar? cfc Door Karin Heeren Zevenhuizen - In dorpshuis Swanla werd woensdag 24 maart het traditionele lijnbaltoer nooi gehouden. Alle groepen 8 van de basis scholen in de hele gemeenten waren aanwezig om met elkaar op sportieve wijze het spel te spelen. In de twee voorafgaande weken waren de groepen 6 en 7 aan de beurt geweest. Al jarenlang wordt dit toernooi georganiseerd en het is een leuke manier om leeftijdgenoten van andere scholen te ontmoeten. Waddinxveen - Het is de Waddinxveners niet gelukt om de bezoekende Jodan Boys uit Gouda opnieuw te verslaan. Werd er twee weken geleden nog een prima partij op de grasmat gelegd tegen dezelfde tegenstander, deze wedstrijd viel dat toch enigs zins tegen. Wel wist de thuisploeg in de eerste helft een klein veldoverwicht op te bouwen. Daaruit ontstonden enkele goede mogelijkheden om te scoren, maar vooral het slordige afwerken werd de Waddinxveners uiteindelijk fataal. Een goede gelegen heid om de score te openen kreeg William Hoogeveen na 10 minuten, maar zijn schot werd door de doelman onschadelijk gemaakt. Vervolgens waren er goede mogelijkheden voor Wim van der Starre en opnieuw William Hoogeveen, maar de beste mogelijkheid uit deze eerste helft was toch voor Wim van der Starre, die de verdediging van de bezoekers uitspeelde en slechts door de doelman van scoren kon worden afgehouden. Kort voor de rust wist een verdediger op de doellijn redding te brengen, toen zijn doelman wel was gepasseerd. Na de thee werd de licht geblesseerde Marco Verzijl vervangen door Kanou. Ook hij was er getuige van, hoe Wim van der Starre na korte tijd de wedstrijd een beslissende wending had kunnen geven, maar opnieuw wist hij een goede kans niet te verzilveren. In het verdere verloop van deze tweede helft namen de bezoekers steeds meer het heft in eigen hand en bouwden langzaam maar zeker een overwicht op. Dit resulteerde na ongeveer een half uur spelen in een doelpunt van de bezoekers, door Be Fair doelman Arjan van Erk te verslaan. Kort voor het einde van de wedstrijd werd deze doelman nogmaals gepasseerd en werd de eindstand 0-2. Aanstaande zaterdag hoeft Be Fair niet te spelen, maar op tweede Paasdag komen de Soccer Boys uit Bleiswijk op bezoek in het sportpark Burgemeester Warnaar. De aftrap van deze voor beide ploegen belangrijke wedstrijd is gepland om 14.30 uur. De El van Be Fair was zaterdag goed op schot. Oudewater werd met 6-0 verslagen. Veel reden tot juichen was er echter niet, want veel teams moesten in hun tegenstander hun meerdere erken nen. Na een spannende strijd verloor Al met 3-2 van Rohda. A2 deed het een stuk beter. Floreant werd met 2-6 verslagen. De B- junioren beleefden een slechte dag, er werden geen punten gehaald, al moet gezegd worden dat de wedstrijd van B4 werd verplaatst naar 29 maart. In Rotterdam verloor Cl kansloos met 5-0 van Zwart Wit 28., C2 redde het net niet tegen DCV en verloor met 5-4. Beter ging het met C3 en C4, C3 versloeg Reeuwijk met 6-1 en C4 won met 0-3 bij Sportlust. Pech was er voor Dl; na een spannende strijd tegen Jodan Boys werd uiteindelijk met 1-2 verloren. D2 deed het uitstekend door met 4-1 Olympia te verslaan. D3 en D4 verloren hun partijen, terwijl D5 werd afgelast! Wisselende resultaten bij de E-tjes. Knap was de 0-3 overwinning van E4 op ESTO. Ook E5 deed het goed door met 3-1 van VEP te winnen. E2, E3 en E6 verloren echter hun wedstrijden, E6 zelfs met 22-0. Bij de F-jes wonnen F2 en F4, de andere teams zagen hun wedstrijd verloren gaan. Op 31 maart gaan de A-junioren naar de interland Nederland - Argentinië, wellicht wordt hier zoveel geleerd dat de resultaten een volgende keer beter zijn! Waddinxveen - Winst was er voor Meisjes junioren 1, Jon gens junioren 1 en Benjamins. Verloren werd er door Jongens aspiranten 1 en Meisjes aspi ranten 1. Meisjes junioren 1 had lang geen overwinning behaald. En kele wedstrijden werden nipt verloren, maar tegen Blitz was er geen vuiltje aan de lucht. Onder leiding van Inger Huls werd vanaf het begin fel verde digd, en aanvallend met over leg gespeeld. Blitz had hierop geen enkel antwoord, en na de eerste helft was de wedstrijd min of meer gelopen. Uitslag 58-29. Topscoorder: Inger Huls met 13 punten. Jongens junioren 1 had een makkelijke avond. Squirrel bleek geen sterke tegenstan der, en Flyers nam vanaf het begin van de wedstrijd en ge ruststellende voorsprong en kon daarna vrijuit gaan basket ballen. Dit ging soms met mooie aanvallen gepaard, en soms werd er erg geshowd, het geen door de supporters op prijs werd gesteld. Uitslag 85- 50. Topscoorder: Hans Peters met 27 punten. Jongens benjamins houdt de race om het kampioenschap vol door The Jump met een rui me nederlaag naar huis te stu ren. Over alle vier de periodes was Flyers de betere ploeg, en de overwinning was verdiend. Uitslag 59-14. Topscoorder: Reinier Langeraar met 14 pun ten. Na de overwinning van afgelo pen weekend op BV Voorburg waren de verwachtingen hoog gespannen voor de wedstrijd tegen Blitz. Maar het liep ge heel anders. Jongens aspiran ten 1 kwam niet echt in de wed strijd, en liep achter de feiten aan. Vooral de eerste helft was niet goed, en hierin werd de kiem gelegd voor de nederlaag. Uitslag 54-76. Topscoorder: Stijn van der Heijden met 16 punten. Moerkapelle - Net zoals in de uitwedstrijd heeft het eerste team van TZM in de thuiswed strijd tegen de leider op de ranglijst, Treffers 4 uit Roelof- arendsveen, een grote neder laag geleden. Was het in de uit wedstrijd 10-0, deze keer werd met 1-9 verloren waaruit blijkt dat dit team een maatje te groot is. Guus van Amerongen was de enige die een partij wist te win nen. De rest van de partijen ging verloren.- Team 2 had net als de week ervoor een zeer goede avond en won in de uitwedstrijd tegen Vriendenschaar 12 uit Gouda met 2-8. Na dit resultaat kan dit team, wat betreft degradatie weinig meer gebeuren. Dico Bac won drie partijen, Hans Hol en Gerard Reijm wonnen twee partijen. Ook werd de dubbel gewonnen. Het derde speelde een thuis wedstrijd tegen Kwiek 9 uit Waddinxveen en verloor met 4- hmkttd cadeau 6. Ook dit team lijkt degradatie te ontlopen. Zowel Coerd van Kasteel als Patrick en Sander van der Meer wonnen een par tij De dubbel werd ook in winst omgezet. Team 4 speelde een thuiswed strijd tegen TOP 9 uit Haast recht en speelde 5-5. Bart Klos en Simon Wondergem wonnen twee partijen. Anne Duursma won één partij. De dubbel lever de niets op. Team 5 speelde een uitwed strijd tegen Kwiek 13 uit Wad dinxveen en verloor met 7-3. John Meurer won twee par tijen, André Te Paske won één partij. Dick van Vliet kon niet tot scoren komen. De dubbel ging ook verloren. Het 6e team speelde een uit wedstrijd tegen Reeuwijk 5 en won met 4-6. Albert Thunissen en Adrie Bout wonnen twee partijen, Walter Micke won één partij. Ook de dubbel werd ge wonnen. Tweewielercentrum Zevenkamp Ambachtsplein 209 3068 GV Rotterdam Tel.: 010-455 79 46 Sporting C i u b (joskoop Binnen en buiten tennis, squash, fitness: de keuze is aani Sporting Club Midden Boskoop biedt u al deze mogelijkheden voor sportief plezier. Gecombineerd met een zonnestudio, fysiotherapie en een heel gezellig café-restaurant. In een modern nieuw sportcentrum dat centraal in de regio Boskoop/Waddinxveen ligt. Sporting Club Midden Boskoop: ook uw sportieve dub! Sportlaan 1, 2771 RW Boskoop, Telefoon 0172-21 17 10, Fax 0172-21 29 30 Hazerswoude-Dorp - Het zono vergoten parcours lag er afge lopen zondag uitnodigend bij voor de 340 hardlopers en skeelerrijders. Er werden enke le opmerkelijke prestaties neergezet op de loopnummers, onder andere door Jeanet de Gelder, de winnares op de 10,2 kilometer. De ex-voetbalster van Hazerswoudse Boys is slechts drie weken in looptrai ning, en presteert het haar af stand winnend af te sluiten in een tijd die iets meer dan twee minuten van het parcoursre- cord af ligt! Niels de Gelder triomfeerde eveneens, maar dan op de an derhalve kilometer. Op dezelf de afstand voor dames waren de nummers een en twee alle bei van AV de Spartaan. Ashley Bentvelsen won in een scherpe tijd van 5.38. Sietske van der Weijden volgde haar 1.15 mi nuut later als tweede. Marlies Benschop (AV'47) realiseerde met 1.40.28 op de halve mara thon net geen parcoursrecord. Een persoonlijk record werd er door de plaatselijke atlete Nel van der Hengel neergezet (1.41.51). Hiermee legde zij be slag op plaats twee. Het skeelerpeloton groeide deze derde zondag van het jaar naar bijna 100 deelnemers. Vrouwen halve marathon: 1. Marlies Benschop, 1.40.28; 2. Nel van der Hengel, 1.41.51. Vrouwen 15,2 kilometer: Ui ly Pijl, 1.10.14; 2. Carla Kapti 1.15.53. Vrouwen 10,2 kilometer: net de Gelder, 44.32; 2. Mirani Duivesteyn, 49.33; 3. Marja Zwieten, 52.46. Vrouwen 5 kilometer: 1. Jessii van Dijk, 22.40; 2. MartineTa- wen, 23.41; 3. Josien Stolwi 25.04. Vrouwen 1,5 kilometer: hley Bentvelsen, 5.38; 2.Sietsk van der Weijden, 6.53; 3. An» ke Plaisier, 7.08. Mannen halve marathon: 1 Theo van Rossum, 1.18.48; Ron Bruijns, 1.18.50; 3. Wietsf Bruin, 1.21.34. Mannen 15,2 kilometer: Oskamp, 57.53; 2. Roy van D» 1.01.38; 3. Peter Zwetsloot 1.01.59. Mannen 10,2 kilometer: trick van Leeuwen, 40.26; 1 Tino van Burg, 41.04; 3. Vincent Schuddemot, 41.11. Mannen 5 kilometer: 1. Edwii Koudijs, 18.57; 2. Rowan Ho genboom, 19.23; 3. JelmerSit- ma, 19.50. Mannen 1,5 kilometer: 1. de Gelder, 5.58; 2. Kars van da Weijden, 6.15; 3. Sander vat Dijk, 6.18. Zevenhu dag spee turn-wed Remote plaats d Piet Zoo zou zijn. moeilijke pen 3-1 week za Nesselar met 2-3, 22, 25-18 maar zas de plaat gaan. Trainer/ zette de veld: Kr Arno va der Hoe Ferry v; der Kui] vasts' v< ste^etg Remote en wist cepuntc van een Zoodsn Naam: Semmy Pattiwael Leeftijd: 23 jaar Woonplaats: Waddinxveen Vereniging: Boksvereniging Vermeulen Benthuizen In 't dagelijks leven: support- engineer bij een computerbe drijf in Waddinxveen Reden nominatie: Ondanks het feit dat Semmy pas vijf maanden actief aan boksen doet, werd hij begin maart kam pioen van Zuid-Holland in het super-zwaargewicht. Deze prestatie dankt hij aan zijn ta lent en inzet, maar ook aan het team van professionele bege leiders van boksvereniging Vermeulen. Dankzij zijn presta tie bij de Zuid-Hollandse kam pioenschappen bokst Semmy eind april in Friesland, bij de voorrondes voor het Neder lands Kampioenschap. Tijdens dit kampioenschap wil Semmy graag uitkomen in een iets lich tere gewichtsklasse, de zwaar gewichtklasse tot 91 kilogram. Semmy had tot zijn tiende niet veel belangstelling voor sport, dat veranderde toen hij begon met voetballen. Hij bleek een talentvolle doelverdediger te zijn en werd al gauw opgemerkt door de scouts van Sparta uit Rotterdam. Op zijn achttiend' kreeg Semmy last van een ven velende rugblessure, waar nf aan geopereerd werd. Na d' operatie kreeg hij het advies te stoppen met keepen, waardoo' zijn voetbalcarrière over was- Een korte verkenningsrondelij de sportwereld bracht hem »i| boksschool Vermeulen, maa' door zijn toenmalige baan m' onregelmatige werktijden w® werk en sport moeilijk te corn- bineren. Een aantal maande» geleden besloot Semmy r>- alsnog - nu een baan met mee geregelde werktijden - aan melden bij de boksvereniging Semmy heeft het daar g° naar zijn zin. n01«' Tips voor "De Nominatie" kan men melden bij de sportredactie, telefoon 615899. Eenmaal per seizoen wordt uit alle genomineerden een winnaar gekozen DEKA Sportprijzen uit Waddinxveen stelt een sportieve prijs voor hem'»33 beschikbaar.

Hart van Holland | 1999 | | pagina 16