Nieuwe Beatrixboom tijdens boomfeestdag spRoe.p pGIGe. FoR MD2 Meisjes W.S.E. pakken volle Indelijk winst voor W.S.E.-1 Goede resultaten bij onderlinge wedstrijden TOOS Paasfeest voor WRB leden Clubkampioenschappen IJsclub "Otweg" mpgdinxveen-Boskoop Klaveijassen in Zuidhonk "D-demo To Be Continued in de Loods Joke Verweerd bij Open Cirkel Sneak Preview in de Tunnel winst RTW bij Waddinx- veense wielerronde Rhythm, soul blues in Evertshuis Hart van Holland/31 maart 1999 pagina 19 Voetbal [Douanespel Maandelijks verschijnt in het Hart van Holland de "Page for Kids" (voorheen Baby van de maand). Baby's en peuters komen in aanmerking voor de titel "Kid van de maand". Daarom verzoekt de redactie van het Hart van Holland ouders, grootouders, ooms en tantes hun kind, kleinkind, neefje of nichtje aan te melden voor deze pagina. De redactie ontvangt graag een leuk verhaaltje over de uitspraak met foto van de peuter. Degene die als "Kid van de Maand" in het Hart van Holland Wie de foto terug wenst te ontvangen, dient een aan zichzelf geadresseerde enveloppe, voldoende gefran keerd, mee te sturen. ■Voetbal lfir [Tarin Haeren Waddinxveen - Woensdag 24 maart L het nationale boomfeestdag. Kr de gemeente Waddinxveen Ks dit aanleiding om in het hofle m de Beatrixlaan een nieuwe 'Bea- ■xboom' te planten. De oude Beatrixboom was geplant K gelegenheid van het huwelijk w de toenmalige prinses Beatrix. Ie boom moest echter gerooid wor- K„ wegens ziekte. Door de kinde- Bn uit de directe omgeving werd ■et wethouder J. Neele samen de Kuwe boom geplant en de plaquet- 1 te onthuld. Door de vereniging Milieu Educatie Tas er deze dag 'het douanespel' ge- Iganiseerd voor alle kinderen van de loepen vier tot en met zeven van de Jsisschool. De kinderen kregen een 'paspoort' van een boom en moesten Mor middel van determinatie de bo- men rondom de Petteplas herkennen. Het blad, de knop, de bast, de bloem Öi de vrucht waren aanwijzingen, in Vele handen maken licht werk: een nieuwe Beatrixboom in de Beatrixlaan. totaal konden er twaalf verschillende bomen herkend worden: de plataan, populier, de iep, vlier, es, wilg, els, esdoorn, abeel, eik en een den. Voor alle deelnemende kinderen was er een viooltje en een button. Waddinxveen - Met een verrassende opstelling begon W.S.E. aan de wed strijd tegen Alphen. De elf van W.S.E. pakten vanaf het begin de wedstrijd goed aan. Er werd hard gewerkt en aanvallend gespeeld. Hierdoor wer den er veel kansen gecreëerd. De eer ste kans was een verrassend schot van Leverock, dat net voorlangs het doel van Alphen passeerde. W.S.E. zette Alphen flink onder druk. Een pass van Sterk op Heuvelman werd net door doelman Martin gekeerd. Ook een kopbal van Leverock kon deze sluitpost nog net op tijd uit zijn doel ranselen. De openingstreffer hing in de lucht. Op aangeven van Leverock mocht de gretige Pleus de 1- 0 binnen koppen. Vlak na deze treffer was het wederom raak voor W.S.E.. Alphen had moeite met het ruimen van de bal in de verdediging. De bal viel wat gelukkig voor de voeten van Schenk. En wederom was het Pleus die de bal binnen kopte. Voor rust bestrafte scheidsrechter de Groot een wat ongelukkige handsbal van Van de Wal met een penalty. Deze werd feilloos ingeschoten door Hars kamp. Vlak voor het rustsignaal kreeg W.S.E. nog een gigantische mogelijk- Waddinxveen - Elke eerste vrijdag avond van de maand kunnen liefheb bers van het klaverjasspel terecht in Het Zuidhonk. Het spel wordt ge speeld via het Rotterdams systeem. De avonden beginnen om 20.00 uur. De inleg per avond is ƒ2,50. De speel avonden zijn op 2 april, 7 mei en 4 juni Boskoop - Onder druk van fans en [iet vooruitzicht op eeuwige onbe kendheid bij organisatoren en pu- pliek, heeft "To Be Continued" in het jiajaar van 1998 opnames gemaakt foor haar eerste demo. De demo is PPgenomen in de 'bedroom studio' pan de gitarist, bevat drie nummers pn wordt uitgebracht op cd, vandaar! [Tekst en muziek van To Be Continued pijn door de band zelf geschreven. Rode draad is Gods liefde voor de wereld van vandaag. De presentatie vindt plaats op zaterdag 3 april in De Loods, ingang en parkeren achter de gereformeerde kerk aan de Zijde 11). To Be Continued speelt een avondvul lend programma waarin naast de nummers van de cd-demo ook het overige repertoire voorbij zal komen. Aan het concert wordt meegewerkt door The Praiseband Boskoop. Aan vang 20.00 uur; de toegang is vrij. Waddinxveen - Woensdagavond 7 april verzorgt schrijfster Joke Ver weerd de laatste Open Cirkel-avond van het seizoen in De Schaapskooi. Ze draagt voor uit eigen werk, signeert en neemt boeken mee voor de ver koop. Aanvang 20.00 uur. Hiep hiep hoera, Opa Huib 65 jaar! Groetjes van Joost, Bas en Rosanne «.«Jiujup - Zaterdag 10 april is er een Sneak Preview in de Tunnel. In de Sneak ■Preview treden diverse acteurs, cabaretiers en muzikanten op. Bekenden en ■minder bekenden, beginners en mensen die al jaren op de planken staan. IT-eden betalen ƒ10,-, niet-leden ƒ12,50. I Waddinxveen - De meisjes pupillen en 1 feisjes junioren van W.S.E. kwa- |men terug met een 1-2 overwinning. I e Pupillen speelden tegen de pupil- 1 en van Gouda een fanatieke wed- o hv. ^00ra' uitblinkster Lisa Vlie- gendhart was niet af te stoppen. Na een ongelukkige 1-0 ruststand trok R. L ten strijde. Uit een corner van 'anca Hamstra scoorde Nadine roog de gelijkmaker. Vlak voor tijd tes.'ste Lisa Vliegendhart de wed- >|d door voor W.S.E. 1-2 te scoren. j Woren zetten bij Soccer Boys zelfde uitslag neer. De wedstrijd as redelijk, maar de overwinning M s. terecht. Sharon van Zanten en van Leeuwen scoorden voor pik sprokkelde drie punten bij 2-0 A?686" ^roeneweg Cl. Het werd Ir Al en BI bleven deze keer met S-Dl verraste Sivco Dl. Na een I ar slap begin kwam W.S.E.-D 1 in be weging. Na een 1-1 ruststand volgde er een spetterende tweede helft. Haben Yacob en Marthyn Barentsen (beiden El-spelers) brachten power in het team. Door goed samenspel werd Siv co weggetikt. Marco van de Poel kon hierdoor twee maal scoren voor W.S.E.. Zo werd de eindstand 3-1. Ab solute uitblinker was Sergio Smit. W.S.E. Dl liet de punten bij ONA D2 liggen. Uitslag 6-1. W.S.E. El won met dubbele cijfers (3-13) van Schoonho ven El. Ferdy Schenk (leider W.S.E. El) viel voor de wedstrijd in de sloot, wat uiteraard veel hilariteit oplever de. Uitblinker was Behzad Assadola- hi, die tevens twee doelpunten voor zijn rekening nam. W.S.E. E2, E3 en E4 kwamen net een stapje te kort. In de F-groep moest de F1 de punten aan Jodan Boys laten (1-3). F2 onder vond weinig tegenstand van N.S.V. (13-2), en F3 speelde 1-1 gelijk tegen Gouda. Hoi Taras, hoe is het met huisgenoot Mickey? Oh, gelukkig! Waddinxveen - Tweede paasdag, maandag 5 april, is de Waddinxveen- se lokale omroep RTW traditiege trouw aanwezig bij de Waddinxveen- se wielerronde. Vanuit een mobiele studio langs het parcours aan de Dorpsstraat doen diverse presentato ren verslag van dit jaarlijkse evene ment. Interviews, standen en sfeerversla gen zullen vanaf 11.00 uur te beluiste ren zijn bij de RTW via 105.8 MHz (ether) en 93.1 MHz (kabel). heid om de voorsprong uit te breiden naar 3-1. Een verre uittrap van doel man Boekhorst werd door Oosterom meteen verlengd op Leverock, die vrij veld voor zich had. Leverock stuitte echter op de Alphense sluitpost. De tweede helft kreeg W.S.E. vanaf de aftrap legio kansen. Sommige spelers waren echter uit op eigen succes, en verder dan het zijnet kwamen zij niet. TQch wist W.S.E. op 3-1 te komen. Deze keer was het Alphen dat hands maakte in het 16 meter gebied. Aan voerder Van Dijk faalde niet en schoot beheerst de strafschop binnen. W.S.E. domineerde volledig en Alp hen zat geheel stuk. Goed samenspel tussen Sterk en Schenk werd net niet beloond met een treffer. Ook Ooster om en Pleus konden even later een mooie combinatie niet verzilveren. Tegen een vrije trap van de rand van het 16 meter gebied, genomen door Sol, kreeg doelman Martin nog net een vinger, zodat deze over de deklat scheerde. Beelen en Horsman, in de slotfase in het veld gekomen, lieten nog een knap staaltje voetbal zien. Het voorbereidende werk van Beelen werd door Horsman echter over het lege doel gelepeld. Zo bleef het 3-1. Waddinxveen - Afgelopen weekeinde zijn de onderlinge wedstrijden gehou den van gymnastiekvereniging TOOS. Vrijdagavond 26 maart begon het met de wedstrijd van de aspirant dames, dames en heren. Bij de aspirant dames werd de wed strijd gewonnen door Lianne Stuur man (37,2 punten), tweede werd Maaike Willems (35,4). Bij de dames won Marije van Buuren met een puntentotaal van 37,3, twee de werd Mirjam Hoefnagel (36,2). Bij de heren won Thijmen van Buuren met een puntentotaal van 25,7. Zaterdag was het de beurt aan alle jongens en meisjes binnen de vereni ging. Bij de jongens I (6-8 jaar) wist Rens Droge de eerste plaats te beha len met een puntentotaal van 26,3, tweede werd Joost Hamoen (26,3). Bij de jongens 11 (8-10 jaar) werd Ray- nor van de Water eerste met 28,0 pun ten; tweede werd Daco Harkes. Bij de meisjes I werd Heidi Kuan eer ste met 37,5, tweede Ineke de Greef met 36,8 punten. Bij de meisjes II (8-10 jaar) werd ge wonnen door Maaike Hamoen met 37,0, tweede werd Nouki Grit met 36,9 punten. Winnaar bij de meisjes III (10-12 jaar) werd Anja Kuan met 37,5, tweede werd Esther Stuurman met 36,6 pun ten. Behalve de prijzen die er per catego rie te verdienen waren, waren er twee wisselbekers te verdienen, namelijk de Jeugdbeker voor de turnster/tur ner tot 13 jaar met het hoogste pun tentotaal en de Jacobeker voor de turnster/turner van 13 jaar of ouder met het hoogste puntentotaal. Bij de turnsters en turners tot 13 jaar werd de Jeugdbeker door Heidi en Anja Kuan gewonnen, beide hadden 37,5 punten behaald. Bij de turnsters en turners ouder dan 13 jaar is de Jacobeker gewonnen door Marije van Buuren, zij had een puntentotaal van 37,3. Bodegraven - Na zes jaar intensief tou- ren en twee cd's lukt het de Bluesmas- ters met hun zeer verschillende cultu rele achtergronden, steeds weer om van elk optreden een feest te maken. Op zaterdag 10 april treedt de band op in het Evertshuis. Bluesmasters weet met een explosie van energie elk publiek voor zich te winnen. Ze swingen, zweten en laten het pu bliek genieten van de op virtuoze wij ze gespeelde bewerkingen van covers van onder andere James Brown, Ju nior Wells, Muddy Waters, Gary Moo re, Elvis, Fleetwood Mac en Rod Ste wart. Vooraf aan het optreden is er van 21.00 tot 22.00 uur een bluescafé in de foyer van het Evertshuis. Voor meer informatie: 0172-618484. Waddinxveen - Zaterdag 3 april wordt het paasfeest gevierd bij de Waddinx- veense Reddingsbrigade in Gouwe- bad de Sniep. Dit feest is voor alle WRB leden van de vrijdagavond én van de zaterdagochtend. Er kan van 8.15 tot 9.45 uur worden gezwommen. Ook wordt er een paasspel georgani seerd. Alle deelnemers krijgen een presentje. Op deze ochtend wordt ook de uitslag van de paaskleurwed- strijd bekend gemaakt. Boskoop - Op 21 maart zijn op de Haagse Uithof de clubkampioen schappen verreden van de trainings groepen van ijsclub Otweg. Er werd gestreden door de jeugd, de senioren en de veteranen van de vereniging. De afstanden waren 500 en 1500 meter. Menig persoonlijk record werd dank zij het goede ijs verbeterd. Er werd in totaal door 33 rijders deelgenomen. De kampioenen zijn: Fanny Rijnbeek (meisjes junioren C), Kasper Luiten (jongens junioren C), Martin van Harskamp (jongens junioren B), Arie- Jan van Klaveren (jongens junioren A), Krista Meesterburrie (dames se nioren), Aad van Winden (heren se nioren) en Hans Vergeer (heren vete ranen). De uitreiking van de medailles vindt plaats op 21 april tijdens de ledenvergadering in het clubgebouw aan het Paddegat, waar ieder lid van harte welkom is. De vergadering be gint om 20.00 uur. Foto IJsclub Otweg

Hart van Holland | 1999 | | pagina 19