Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle De brug naar werk in de regio UITZENDBURO Raadhuisplein 39 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel - Tel. 0180 - 393 555 Service Monteurs Kwekerij medewerkers Secretaresse Administratief Boekhoudkundi Medewerkers Medewerker Financiële Administratie Hart van Holland/31 maart 1999 Pagina 5 Collecte-schema Verlening tijdelijke vrijstelling Schuldhulpverlening OVERIGE VACATURES ZIJN: Horecamedewerkers Schoonmaakmedewerkers Opperman Telemarketeers Monteur (water- en elektro-installaties) le Monteur CV Telefoniste/Receptioniste Dakbedekkers VOOR NAGENOEG ALLE VACATURES GELDT DAT EEN OPZEGTERMIJN GEEN PROBLEEM IS. Voor meer informatie over de inhoud van bovenstaande of andere functies, kunt u contact opnemen met. 4 t/m 10 april 1999: ZOA Vluchtelingenzorg; 11 t/m 17 april 1999: Nationaal Fonds Sport Gehandicapten; 18t/m 24 april 1999: Nederlandse Hartstichting; 25 april t/m 1 mei 1999: Nationaal Fonds Kinderhulp. De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt op grond van artikel 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat vanaf 1 april 1999 gedurende twee weken, ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhui zen, het volgende bouwplan ter inzage ligt van: Banketbakkerij Van den Berg Moerkapelle B.V. voor het tijdelijk plaatsen van een varianthal op het perceel aan de Industriestraat 9 te Moerkapelle. Het bouwplan is in strijd met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Dorpsgebied Moerkapelle". Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met gebruikmaking van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tijdelijk, voor de duur van maximaal 2 jaar, vrijstelling te verlenen van genoemd bestemmingsplan teneinde de plaatsing van de varianthal mogelijk te maken. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen, wordt een ieder in de gelegenheid gesteld gedurende de termijn van de tervisielegging van het bouwplan, i.e. van 1 april tot en met 14 april 1999 schriftelijk bedenkingen in te dienen tegen het verlenen van de vrijstelling. De bedenkingen dienen gericht te worden aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerka pelle. Hulp bij schulden Sinds 1 januari 1998 wordt de sectie Zorg van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle ondersteund door een budgetconsulente van PLANpraktijk. U kunt bij haar terecht voor advies, hulp en/of begeleiding op het gebied van geldzaken. Zij geeft budgetvoorlichting, verleent hulp bij schuldproblematiek, betalingsachterstanden, en begeleidt huishoudens in financiële problemen. Schulden kunnen door verschillende oorzaken ontstaan. Bijvoorbeeld door terugval in inkomen, overbesteding, onvoorziene uitgaven en verandering in de gezinssituatie zoals een echtscheiding. Een oplossing is soms eenvoudig. Een éénmalig advies kan dan volstaan. In andere gevallen is de situatie moeilijker en duurt het langer voordat een oplossing gevonden kan worden. Werkwijze Als u in een problematische schuldensituatie verkeert of dreigt te raken, klopt u dan voor advies en bemidde ling aan bij de budgetconsulente van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle. Ook kunt u terecht voor advies over uw bestedingspatroon, of over hoe u uw huishouden dusdanig organiseert en plant dat de uitgaven niet groter zijn dan uw inkomsten. De budgetconsulente werkt globaal als volgt. Eerst gaat ze samen met de cliënt na hoe de situatié er voor staat. Daarna maakt ze een overzicht van de inkomsten en uitgaven en van eventuele schulden. Tenslotte neemt ze contact op met de schuldeisers om tot een financiële regeling te komen. Het is belangrijk dat u in een zo vroeg mogelijk stadium voor hulp aanklopt. Hoe langer u wacht, hoe moeilijker het vaak is om uit de problemen te komen. Wet Schuldsanering Natuurlijke Personen (W.S.N.P.) Per 1 december 1998 is de Wet Schuldsanering Natuurlijke Personen ingevoerd. Deze wet heeft tot doel dat mensen niet meer in lengte van jaren door schuldeisers worden achtervolgd. U moet wel eerst zelf proberen met de schuldeisers een regeling te treffen. Wanneer dat niet lukt, kunt u zich met een verzoek tot de rechtbank wenden. Daarbij moet een verklaring overgelegd worden, die door het college van burgemeester en wethouders wordt afgege ven. Aan de afgifte van de verklaring zijn een aantal voorwaarden verbonden. De budget consulente kan u hiervan op de hoogte stellen. De budgetconsulente, mevrouw A. Smets, is aanwezig op dinsdagochtend van 9.00 uur tot 12.00 uur. Voor het maken van een afspraak kunt u vooraf telefonische contact opnemen Het telefoonnummer is 0180-637758. Voor een handelsonderneming in Nieuwerkerk a/d IJssel zoeken wij fulltime (aankomend): De werkzaamheden bestaan o.a. uit het modificeren, prepareren, reviseren en repareren van hef- en magazijntrucks. De juiste kandidaat beschikt over een opleiding MTS (LTS) werktuigbouw of voertuigen/motoren en heeft kennis van hydrauliek, pneumatiek en elektronica, aangevuld met constructiewerk, waaronder lassen. Tijden: 08.15-16.45 uur Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op een contract. Voor diverse kwekerijen in Nieuwerkerk a/d IJssel en omgeving zoeken wij per direct parttime en fulltime: Voor gemotiveerde medewerkers met groene vingers is er werk in de rozen, potplanten en gerbera's voor zowel korte als lange tijd. Voor een boomkwekerij zoeken wij een medewerker voor het stek steken en andere voorkomende werkzaamheden in de kwekerij. Tijden: in overleg Duur: onbepaalde tijd. Voor een organisatie in Rotterdam zijn wij op zoek naar een representatieve fulltime: Naast aanname van de telefoon en ontvangen van bezoek, bestaan de werkzaamheden uit agendabeheer, notuleren, organiseren van besprekingen en het onderhouden van informatiebestanden. De juiste kandidaat beschikt over een afgeronde secretaresse opleiding of vergelijkbaar en heeft kennis van Word en Excel. Tijden: 07.30-09.00/16.00-18.00 uur Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op een contract. Voor diverse organisaties in Nieuwerkerk a/d IJssel en omgeving zoeken wij fulltime en parttime: Voor alle vacatures geldt een opleiding op administratief vlak en kennis van geautomatiseerde systemen. De taken binnen deze vacatures variëren van beginnend tot gevorderd niveau. Tjden:± 08.30-17.30 uur Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op een contract. Voor een handelsonderneming in Nieuwerkerk a/d IJssel zijn wij op zoek naar een parttime/fulltime: De werkzaamheden bestaan naast debiteuren- en crediteuren administratie, uit verzekeringszaken, personeels- en salarisadministratie en het opstellen van maandrapportages en de jaarrekening. De juiste kandidaat beschikt over een MBO-opleiding en heeft kennis van Word, Excel en Grote Beer. Tijden: 08.15-16.45 uur Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op een contract. ANIMO Uitzendburo

Hart van Holland | 1999 | | pagina 5