Bij de Bouwhof raak je niet uitgekeken... Rabobank Zevenhuizen, voor een compleet financieel advies Groot assortiment Velux-accessoires bij van Blitterswijk Ontdek de laatste trends op woongebied bij Bontenbal Interieur Derksen Zn. biedt nieuwe pakketpolissen rondom uw woonhuis Tuincentrum Bloemenlust: goed en deskundig Hart van Holland/14 april 1999 pagina 19 etermeer Vakman en doe-het-zelver zullen zich als een vis in het water voelen zodra ze het pand van de Bouwhof binnenstappen. Men vindt hier werkelijk 0||es op doe-het-zelf-gebied onder één dak en dankzij het zeer brede programma raakt men er eigenlijk nooit uitgekeken. Wie eens rustig door deze over zichtelijke bouw- 1 marlt wandelt, zal worden geïnspireerd door kleuren, materialen en de laatste 'nou veautés' ter verfraaiing van huis, tuin en interieur. Zo is verf-assortiment afge stemd op de laatste trends. Naast de 'standaard' kleuren die men in de schappen tegen komt, heeft men ook de mogelijk heid een eigen favoriete kieur te laten mengen. De zeer complete verfafdeling beschikt over diver se mengmachines waardoor ver schillende laksoorten, variërend van hoogglans tot muurverf en buitenbeits, in iedere gewens te kleurverkriigbaar zijn. Bij de Bouwhof vindt men verder o.a. een parketshop, een luxueuze sanitairafdeling, een collectie behang van diverse merken, ruime keuze uit luxe hang- en sluitwerk en veiligheidsbeslag en een aparte hoek voor het tuingebeuren waar men tuin gereedschappen, diverse soorten potgrond, tuinzaden en dergelijke aantreft. Wie er bij het maken van een keuze niet helemaal uitkomt, kan rekenen op een vakkundig advies. De service van de Bouwhof gaat echter nog veel verder; zo kan men een beroep doen op de bezorgdienst wan neer men de artikelen niet zelf naar huis kan vervoeren en bovendien kunnen vele materi alen ook door de Bouwhof worden geplaatst. De Bouwhof is gevestigd aan de Edisonstraat 1 1 1 in indus triegebied Zoeterhage (wijk 23) en vanaf de Al 2 gemakke lijk bereikbaar. Voor meer in formatie: 079-3310700. Zevenhuizen - Wie het pand van de Rabobank voor het eerst betreedt waant zich niet bil een bankkantoor. Bil bin nenkomst wordt u ontvangen door een gastvrouw, die u begeleidt naar een meterslan ge koloniale tafel, waar diver se tijdschriften klaarliggen om het eventuele wachten te ver aangenamen. Met deze per soonlijke benadering en de opvallende entree nodigt de Rabobank de klant uit binnen te komen. Tevens wil de bank op deze manier aangeven dat het zich qua dienstverlening onderscheidt van andere ban ken. "De Rabobank gaat met elke klant, ongeacht de grootte van de portefeuille een relatie aan." vertelt Dennis Kellner, manager financieel advies. "De persoonlijke omstandig heden en daarmee ook de fi nanciële situatie van elke klant veranderen in de loop van de tijd. Om die reden nemen wij met klanten die bij ons een hypotheek hebben afgesloten na ongeveer twee jaar contact op. Wij kunnen dan bekijken of de huidige financiering nog aan sluit bij de financiële situatie, de waarde van de woning en de wensen van de klant. Deze situa tie is vrij uniek, evenals het aan bod van de producten en de omgeving die wij onze klanten bieaen." In mei wordt het overigens extra aantrekkelijk om de Rabo bank een bezoekje te brengen. Dan wordt een nieuwe hypo- theekvorm geïntroduceerd, die voornamelijk interessant is voor twee-verdieners of men sen uit de hogere inkomensca tegorie. De naam en overige bijzonderheden worden zo snel mogelijk bekend ge maakt. Loopt gerust eens bin nen voor meer informatie of hef maken van een afspraak. De Rabobank is telefonisch bereikbaar op nummer 01 80- 637383. Waddinxveen - irswijk, verf- >ij P. Van lilterswijk, vert- en behang- specialist voor Waddinxveen en omstreken wisten ze het al keel lang: de Velux-produc- ten gaan het helemaal ma len. Tot nu toe was de keuze aan accessoires voor de po pulaire dak- en tuimelramen echter nog beperkt. Gelukkig is daar verandering ingeko men en heeft Velux en dus ookVan Blitterswijk de collec tie dit voorjaar sterk uitge breid. Men heeft nu de keuze uiteen omvangrijk program ma aan raamaecoratie, zo els luxaflex, gordijnen, (ver duistering) rolgordijnen, muggenhorren, rolluiken en buitenzonwering. Nieuw in de collectie zijn de geplis- wde gordijnen, die aan eén zijde transparant zijn en eande andere zi jde voorzien zijn van een patroon. Alle 'aamdecoratie is eenvoudig te monteren en worden gele erd metduidelijke inbouwin- structies. Bij Van Blitterswijk heb ben ze dit voorjaar een mooie actie: als u de advertentie, die elders in deze krant staat, inle vert in de periode tussen 14 april en 1 juni, wordt de Velux-zonwe- ring gratis opgemeten en ge plaatst. Van Blitterswijk bestaat vijfen twintig jaar. In die jaren is het bedrijf langzaamaan veran derd, van een schilders- en be- hangbedrijf in een kleur- en inte rieurspeciaalzaak. Men vindt bij Van Blitterswijk alles op het ge bied van gordijnen, tapijt, verf, behang en binnenzonwe- ring. Het bedrijf beschikt over een eigen atelier en stoffeer der. Ook voor het uitvoeren van binnen- of buiten schilder werken of het plaatsen van horren kan men er terecht. Te genwoordig zijn veel huizen voorzien van een schuifpui: ook hiervoor zijn muggenhor ren verkrijgbaar. Loop gerust eens binnen bij vakspecialist Van Blitterswijk aan de Nesse 22. Moerkapelle - In de moderne en bijzon der fraai ogende woninginrichtings winkel van Bontenbal Interieur, ontdekt men wat er in de hedendaagse tijd mogelijk is op gebied van zonwering en raamdecoratie. Blikvanger zijn de 'between'-stoffen uit de serie 'Living Colors' van Jan des Bouvrie, die geschikt zijn om te verwerken tot een eigentijdse vitrage met bijpassende overgordijnen. 'Blinds' oftewel vouwgordijnen zijn al enkele jaren favoriet. Dit type is door Bontenbal Interieur in vele kleuren en dessins leverbaar. Blinds geven een speels effect wanneer men een aantal van deze gordijnen op verschillende hoogten laat zakken. Verder neemt de belangstelling voor paneelgordijnen steeds meer toe. Deze vlakke gordijnen worden bevestigd aan een spe ciaal railsysteem en behoren tot de laatste trends op woongebied. Welk type gordijn men uiteindelijk ook kiest, men heeft bij Bontenbal keuze uit een zeer groot assortiment stoffen van gerenommeerde merken. Alle gordijnen kunnen worden vervaardigd en geplaatst door het eigen stoffeerdersteam. Wie dit karwei aan Bontenbal toevertrouwt, kan rekenen op 'ouderwets' vakman schap. In de winkel vindt men tevens een aantrekkelijk assortiment jaloezieën, rolluiken en zonneschermen, leder type zonwering kan ter plekke worden gedemon streerd op de speciale displays. Naast binnen-en buitenzonwering, is Bontenbal Inte rieur gespecialiseerd in tapijt, laminaat, vinyl en marmoleum. Het plaatsen van deze vloeren wordt in eigen beheer uitgevoerd. Volgens Bontenbal kan een bedrijf namelijk pas de beste kwaliteit en service bieden, wanneer alles ia eigen handen blijft. Bontenbal Interieur, Moerkapelse Zijde 3-5, Moerka pelle. Voor informatie en/ofvrijblijvende offerte: 079-5932133. Waddinxveen - Assurantie- Administratiekantoor Derksen is al jaren een begrip in Waddinxveen en omgeving. Voor een 3°m en compleet financieel advies draaien de medewerkers van 'f9ejJnommeerde bedrijf hun hand niet om. Op het gebied van Wzekeringen en hypotheken verandert er de laatste jaren veel. ,e" ™n' ziet vaak door de bomen het bos niet meer. Op 0 mcwient kan Derksen behulpzaam zijn om opnieuw m>Uij 'e r'l9en over financiële zaken. Een handig ael daarbij is de zogenaamde pakketpolis, waarin everzekeringen, die betrekkinq hebben op uw woon kjls ondergebracht 7,5 voor uw auto- of cara vanfinanciering. Komtu gerust eens langs op de Staringlaan 3 of bel voor een afspraak of meer informatie: telefoon 0182-619377. z//n. Deze pakketpolis biedt veel voordeel. Zo be- taalt u een lagere pre- e< kunt u kosteloos per L automatisch betalen Lenl u slechts eenmaal P'wosten Verdor I dat Qeen dubbele dekking W/aarv00r y onnodig ,a'en en 7iPt u en verschuldigd. Ll er bent u er zeker van, bbele onnc I en ziet u in eèn oog- ag waarvoor u eventueel lomo0?6 ^ent. ^en N" loatu voordeel, wat de Ze l°™ door steeds aest0U 6nSe.n °P Priis w°rdt ff*1' bet hebben van ast aanspreekpunt bij een verzekeringsmaat schappij of tussenper soon, ongeacht het type verzekering. Bij Derksen zoekt men niet alleen de beste verze keringsmaatschappij of vorm voor u uit, maar profiteert u ook optimaal van boven staande voordelen. Bij Derksen geven ze u er graag alle informa tie over. Informeert u ook eens naar de voorwaarden en ta rieven voor een door lopend krediet: oems-Lt:s Bleiswijk-Vanaf de doorgaan de weg langs Bleiswijk zijn de blokhutten goed te zien. Tuin centrum Bloemenlust is dealer van deze Zweedse houten tuinhuisjes. Dit is overigens lang niet het enige wat er bij Bloemenlust te koop is. Een compleet assortiment ka merplanten, buitenplanten, bomen, heesters en snijbloe men. En wat nog veel belang rijker is, altijd voorzien van een goed en deskundig ad vies. Bij Tuincentrum Bloemen lust kan men iedereen goed adviseren over de samenstel ling van een boeket voor vele gelegenheden, welke planten elkaar in een bak goed verdra gen en, in deze tijd weer heel actueel, hoe de tuin evenwich tig kan worden voorzien van planten. Onder het genot van een kopje koffie nemen de werknemers bij Bloemenlust er de tijd voor om ervoor te zor gen dat de klant tevreden de deur uitgaat. Natuurlijk betreft dat advies ook het onderhoud. Daar zijn bij Tuincentrum Bloemenlust ook de materialen voor verkrijgbaar: van tuingereedschap tot mest stoffen. Potterie, onontbeerlijk bij de inrichting van bijvoor beeld een terras of balkon, staat naast het hout om bijvoorbeeld tuinafscheidingen te realiseren. Bij Tuincentrum Bloemenlust wordt Hillhout verkocht, op dit kwalitatief uitstekende hout wordt 10 jaar fabrieksgarantie verleend. Bij Bloemenlust is alles ver krijgbaar om dit voorjaar de tuin een compleet nieuw aan zien te geven. De heer Uitten- broek, eigenaar van Tuincen trum Bloemenlust, kan samen metzijnteam met recht specia list genoemd worden in het aanleggen en onderhouden van tuinen en binnenbeplan- ting. Ook voor doe-het-zelvers heeft hij deskundige advie-

Hart van Holland | 1999 | | pagina 19