Hoezo, te warm om te slapen Het Veerman-Woonspaarplan, tekerheid voor later Ruime keuze tuinbeelden bij Jaco Dijkshoorn J.P. Artworks 'ijst op ambachtelijke wijze in Nu de ideale tijd om het ontwerp van uw tuin uit te laten voeren De Gulden Zetel, specialist in zitcomfort pagina 21 vakmanschap, kwaliteit en service op maat Hart van Holland/14 april 1999 Zevenhuizen - Dat is om van je hobby je werk te maken zal Jaco ijkshoorn zeker beamen. Deze bondige doe-het- zelver begon ooit met de verbou wing van zijn ei gen nuis en kreeg daarbij zo de smaakte pakken, dol in het vervolg och anderen re gelmatig een beroep op hem deden zodra er wat te klussen viel. Tijdens zijn vakantie in 1996 maakte nij in een hobbyzaak in de Achterhoek ken nis met de fabricatie van tuinbeelden De eigenaar was zojuist mallen aan het maken en wilde de geïnteresseer de Jaco het vak best leren, jaco werd razend enthousiast en is bij thuiskomst gelijk aan de slag gegaan. De oude 'olière in de tuin werd omgebouwd Watelier en het gieten van tuinbeel den werd zijn allergrootste hobby. Anno 1999 is het atelier van Jaco Dijkshoorn gevestigd aan de Knibbel- we8 89, alwaar men ook een show- Mnaantreft. Hij is hier in juni '98 zijn ambachtelijk bedrijf begonnen en fa briceert zo'n 350 verschillende model len tuinbeelden, variërend van dierfi guren, vrouwenbeelden en Boeddha's tot pilaren en binnenkort ook parasol voeten en tuinbanken. Klanten krijgen bij aankoop altijd een leuke attentie en indien men in deze regio woonachtig is, worden de beelden desgewenst gra tis thuisbezorgd. Het atelier aan de Knibbelweg is geopend op woensdag van 9.00 tot 17.00 uur, vrijdag van 19.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur (andere tijden op afspraak). Ook aan het huisadres, De Fazant 47, worden tuinbeelden verkocht. Voor meer informatie: 0180-631193. oddinxveen - In het atelier van de de Jager, eigenaar van inlijststu- f Artworks, liggen allerlei wand- ecoraties klaar-om ingelijst te wor- l"ij 'e ^'erbij alleen denkt aan '-jberijen of posters, slaat de plank ,0 ™ig mis. "Tegenwoordig leven de vrt'umensen 'n een hoog e heer de Jager. "Maar bij een wJ 9®heurtenissen in het leven de? er wat langer stilgestaan: Aa J0" 8en ,rouwer'i of geboorte. p deze gebeurtenissen houden n*en vaak tastbare herinneringen kcTrt S '0'0 S' lrouw" of geboorte- en'/naar ook een doopjurkje of rj mun'6kleding. Om deze nerinne- ^^koesteren, dienen ze goed geconserveerd te blijven en hoe kan dat beter dan mooi ingelijst, achter glas." gaat de heer de Jager enthou siast verder. Om aan de vele verschillende wensen en smaken van zijn klanten tegemoet te komen heeft J.P. Artworks een grote collectie aluminiumlijsten in voorraad. Van de houten lijsten heeft hij onge veer tweehonderdviiftia hoekjes als showmodel in de winkel. Voor wie dat nog niet genoeg vindt, ligt er een boek met zo'n twaalfhonderd afbeeldingen van lijsten. "Een lijst uitkiezen is heel persoonlijk. Ik vertel de klant altijd eerlijk welke lijst ik het beste vind voor zijn of haar schilderij, maar over smaak valt niet te twisten." aldus de heer de Jager. Het atelier van J.P. Artworks is geves tigd in de straat achter de winkels op het Koningin Wilhelminaplein, op nummer 50A. J.P. Artworks is tele fonisch bereikbaar op nummer 01 80- 615878. Alphen aan den Rijn - Na een forse verbouwing bij de firma Wortman aan de Hooftstraat in Alphen a/d Ri|n, is er meer showroom ruimte ontstaan. Wortman heeft de showroom geves tigd in twee oudere woonhuizen, waarbij de ruimten zo veel mogelijk intact zijn gelaten. De verbouwing heeft niets van die speciale sfeer verloren doen gaan, er is een serre aangebouwd met uitzicht op de Oude Rijn. cies zo gemaakt worden als de klant het hebben wil. Met de eigen werk plaats kan er op vakkundige wijze voldaan worden aan elke wens. Kortom: bij Wortman vindt men goede kwaliteit, goed hout en een scnerpe prijs en.... alles met een goede service. Verschillende soorten kasten, tafels, salontafels en klein meubilair in geloogd grenen vindt men bij Wort man. Er is ook een ruime collectie moderne spiegels en andere accessoi res die het goed doen in elk interieur. Uiteraard houdt het aanbod daarmee niet op: bankstellen, verlichting, stoe len, een complete inrichting! Tegenwoordig heeft de firma Wort man ook koloniaal teak. Enkele stuk ken staan in de showroom aan de Hooftstraat, het meeste is echter te vinden in een ruimte achter de werk plaats aan de Energieweg. Er zijn verschillende soorten teak tafels, zoals enveloptafel, een tafel met kopse laten rechte tafels. Alle koloniaal teak meu bilair wordt geïm porteerd uit Inaone- Een tafel, zowel teak als grenen, kan bij Wortman geheel naar wens gemaakt worden. In de werkplaats staan wel 30 tot 40 verschillende, blanken onbewerk te tafelbladen. Deze kunnen pre- Waddinxveen - Een mooi aangelegde tuin is voor velen tegenwoordig netzo belangrijk als de inrichting van het huis. De tuin kan ons woonplezier aanzienlijk vergroten en het is zelfs een trend om het rónd huis zo gezellig mogelijk te maken. Er is keuze uit tal van tuindecoraties en tuinmeubilair is ver krijgbaar in verschillende stijlen. De basis van de tuin blijft echter altijd het ontwerp... Tijdens de ontwerpfase zal een vakspe cialist de functionaliteit niet uit het oog verliezen. Kiest men voor een sierbestra ting die gebruikt zal worden als parkeer gelegenheid, dan is een goede funde ring voor het straat werk vereist. Al bij het ontwerp moet rekening gehouden worden met de eventuele belasting van sommige delen van de tuin om late re verzakking te voorkomen. Ook met de aanwezig heid van bestaande elementen dient rekening te worden gehouden. Het mag duidelijk zijn dat net uiteindelijke beeld van de tuin al tijdens de ontwerp en latere uitvoeringsfase wordt be paald. Het ontwerp van de tuin en de uitvoe ring hiervan, is bij Ed Plaizier in goede handen. Hij is jarenlang gespeciali seerd in straat- en grondwerken, sier bestrating, tuinaanleg en erfafschei- dingen. Samen met de cliënt worden wensen en mogelijkheden uitgebreid besproken. Wie Ea Plaizier inschakelt voor het uitvoerende werk, kan er op vertrouwen dat de werkzaamheden op professionele wijze worden uitge voerd. Dankzij zijn jarenlange erva ring levert hij, tuin voor tuin, een stuk vakwerk af. Volgens Ed Plaizier is het nu de tijd om aan de uitvoerende fase van het tuinontwerp te beginnen. Voor meer informatie: telefoon 0180-638183. Waddinxveen - Op de Starinalaan 17e is sinds iuni l Wö showroom van de Gulden Zetel gevestigd. In deze showroom vindt u op ambachtelijke wijze vervaardigde fauteuils, die volledig aan uw zithoudina en uw wensen aangepast zijn. Naast de verkoop vanuit deze showroom komt de Gulden Zetel, op verzoek ook naar u toe. Een compleet ingerichte showwagen maakt het mogelijk bij de mensen thuis een volledige aanmeting te doen. Een voordeel hierbij is, dat u de bekleding van de stoel direct kunt afstemmen op de rest van uw interieur. Het geven van een goed advies is bij de verkoop van deze stoelen erg belangrijk. Daarom wordt zowel in de showroom als bij de mensen thuis ruim de tijd genomen voor iedere klant. De fauteuils kunnen' worden voor zien van verschillende soorten bekleding en zijn leverbaar in diverse modellen. Er zijn meer dan duizend stoffen en vele houtkleuren waar u uit kunt kiezen. Om die reden zijn deze comfortabele stoelen geschikt voor elk interieur en voor mensen van alle leeftijden. De stoelen zijn van Neder lands fabrikaat en kunnen indien ge wenst worden uitgerust met een relax mechaniek. De showroom van de Gulden Zetel is iedere dinsdag geopend van 9.00 tot 17.00 uur, maar op verzoek kan ook een andere afspraak worden gemaakt. Ei genaar Peter Burger nodigt u tevens van harte uit een af spraak te maken voor een be zoek bij u thuis. U kunt hiervoor contact opnemen met: De Gulden Zetel, telefoon 01 82 - 630848. J"henhuizen -Jonge mensen aan het begin van de maatschappelijke ladder "nvaak [nog] niet in de gelegenheid om een huis te kopen. Die ervaring is 1 nLedaan bij kantoor Veerman, een expert op het gebied van hypotheken. I Wal jonge mensen graag willen is vaak financieel (nog) niet haalbaar. HetVeerman-Woonspaarplan kan uitkomst bieden om die wensen d van een eigen huis in de toekomst te tanen realiseren. Dit spaarplan I biedt mensen de gelegenheid alvast U sparen voor het toekomstige huis. jetVeerman-Woonspaarplan is een spoarverzekering waarbij de inleg I qebaseerd is op de verwachte hoogte I fan de toekomstige hypotheek. De verzekering wordt aangegaan, net als bij een hypotheek, voor dertig jaar. De inleg krijgt door behoudend beleggen, dus zonder veel risico, al gauw een rendement van acht tot negen procent. Op het moment, meestal een aantal jaren later, dat het huis van de dromen wordt gekocht, vertegenwoordigt de polis een zekere waarde en moet worden meegeno men in de hypotheek. Deze vorm van sparen is belastingvrij. Mocht er toch geen huis gekocht wor den, is men het geld uiter aard niet kwijt, na vijftien jaar is het gespaarde be drag beschikbaar en on belast. Natuurlijk zijn er vele mogelijkheden op het gebied van de uiteindelij ke hypotheek, ook als het huis van de dromen meer of juist minder kost. Met het Veerman-Woonspaarplan is men niet verplichf de hypotheek ook Dij Veer man af te sluiten, hoewel zij wel de kennis en erva ring in huis hebben om goed te adviseren. Dan heeft u zeker nog geen airconditioning systeem van P. Visser Zonen. Zo'n airco is natuurlijk niet alleen ideaal voor in de slaapkamer, maar u kunt deze overal in het huis neerzetten. Mits u natuurlijk voor de mobiele uitvoering kiest. Wilt u een heerlijke koelte in meerdere vertrekken tegelijk, dan is hier een vaste opstelling op zijn plaats. Al met al is er voor iedereen wel een geschikte oplossing, en bij ons koopt u tenminste geen kat in de zak. Niet alleen koel in de zomer, maar ook warm in de winter! Kortom, samen met de firma Visser bent u het hele jaar verzekerd van een aangenaam leefklimaat. Inlichtingen: P. Visser Zonen Zevenhuizen Dorpsstraat 167 - 169 Tel.: 0180-631206

Hart van Holland | 1999 | | pagina 21