Sfeervolle tuinmeubelshow bij De Zilverberk Bouwbedrijf J. Koster Zn: ook voor kleinschalige projectontwikkeling Drukke tijden voor Perdijk Makelaardij Nu ook exclusieve skelters en trampolines bij Jora ftr rziin verzoek Telematch: voor telecommunicatie- apparatuur dat past binnen het budget eersteklas kwaliteit bij 't Hoekpunt Hart van Holland/14 april 1999 pagina 25 "Yfmm chop Zevenhuizen-Het aanbreken van een nieuw seizoen bete kent een drukke tijd voor de medewerkers van De Zilver berk. In een gedeelte van de winkel is de jaarlijkse tuin meubelshow te bekijken. Hier staan diverse zithoeken klaar om uitgeprobeerd te worden. Of het nu de duurdere teak houten stoelen van de serie 'Allure" zijn-of de goedkope re hardhouten meubelen uit be "Ascof'-collectie, het zijn stuk voor stuk kwaliteitspro ducten. Dit geldt evenzo voor de karakteristieke smeedijze ren meubelen van "Royal Garden" en de tijdloze serie kunststof stoelen en tafels. De meubelen van het merk "Royal Garden" zijn voor zien van een ingebrande lak en kunnen daardoor tegen een stootje. Voor al deze stoelen geldt dat u bij de Zil verberk ook terecht kunt voor bijpassende kussens. De Zil verberk heeft op dit moment vee! leuke aanbiedingen ten r aanzien van de tuinmeubelen. In een ander gedeelte van de winkel staat een uitgebreid as sortiment tuingereedschap en tuinverlichting. Ook de materia len die nodig zijn om tuinverlich ting aan te leggen zijn aanwe zig. Op het gebied van vijvers mag De Zilverberk zich met recht een specialist noemen. Folie, pompen, polyether vijverbak- Ken, waterplanten, vijversub straat en zelfs een grote collectie vissen als koikarpers, goudwin des en zilverwindes kunt u op uw gemak bekijken. Een van de medewerkers van is graag bereid er alles over te vertel len. Ook voor deze afdeling geldt dat er veel interessante aanbiedingen zijn. Vijverfolie kost bij De Zilverberk slechts 3,95 per vierkante meter (4 meter breed) en voor uw nieu we vijver neemt u al tien goud vissen mee voor 10,00. Moerkapelle - Bij bouw- en aannemingsbedrijf J. Koster Zn. is men aan het juiste adres voor plannen om bijvoorbeeld een serre aan het huis te laten bouwen. Maar ook wanneer het aaat om het plaatsen van een dakkapel, het vergroten van de woonkamer of het renoveren van de kozijnen. Want of het nu nieuwbouw of renovatie betreft; familiebedrijf J. Koster Zn. heeft 75 jaar ervaring in straat- metsel- en timmerwerk en is uitgegroeid tot een totaalbedrijf. Wie het grootscheep ser wil aanpakken en een complete woning wil laten bouwen, kan Koster inschakelen voor de uit voering van het project. Het bedrijf is namelijk gespeciali seerd in het bouwen van luxere, vrijstaande woningen en koopt regelmatig kavels grond aan waarop woningen worden ge realiseerd, bedoeld voor de ver koop. Bij de bouw van reeds verkochte woningen, houdt Kos ter optimaal rekening met de wensen, smaak en ideeën van de cliënt. Men heeft dan ook volledige inspraak op ont werp en afwerking. Het pro ject wordt uitgevoerd door een vast team van 14 mede werkers. Deze eigen allround vakmensen maken het huis vanaf de fundering tot het plaatsen en betegelen van badkamer en keuken. Koster heeft een eigen werkplaats waar kozijnen, trappen, deu ren en ander machinaal tim merwerk vervaardigd wor den. Daarnaast werkt het be drijf nauw samen met een aan tal vaste onderaannemers waaronder schilders en instal lateurs. Uiteraard worden de cliënten nauw betrokken bij de vorderingen van de bouw. Bouw- en aannemingsbedrijf J. Koster Zn. is gevestigd aan de Dorpsstraat 27 in Moerkapelle. Voor informatie of het aanvragen van een vrij blijvende offerte: 079- 5931323. Zevenhuizen - In december van dit jaar is het kantoor van Perdijk Makelaardij tien jaar gevestigd op de huidige locatie, aan de Dorpsstraat 146. De Makelaardij zelf is sinds 1971 actief in Zevenhuizen en omstreken. Perdijk staat niet alleen garant voor uitstekende bemiddeling bij aan- of ver koop van uw woning, maar draagt ook zorg voor een vlotte afwilckeling van alle financiële zaken. Perdijk Makelaardij is aangesloten bij de Hvpotheek- shop. Dit is een onafhankelijk orgaan. De medewerkers kunnen alle hypotheekvormen van verschillende hypo theekverstrekkers aanbieden. Eén van de medewerkers van Perdijk, de heer Aart Jonker, is hypotheek-adviseur en volledig op de hoogte van de recente ontwikkelingen. Hij is graag bereid een vrijblijvend en volledig advies te geven over welke hypotheekvorm voor u de beste zou zijn en bij welke geldverstrekker u de hypotheek het beste kunt afsluiten. Het zijn overigens drukke tijden voor het Makelaars kantoor. "De afronding van een aantal belangrijke nieuw bouwprojecten is in zicht, zoals het project Swanla en de Vente-locatie." vertelt Nico Perdijk. "Het project Smaal- Boevée in Moerkapelle is in volle gang en hier zijn nog slechts enkele huizen te koop. Ook op het terrein aan de Knibbelweg wordt deze maand gestart met de bouw van vier landhuizen. De gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle had als doelstelling de woningen van deze projecten zoveel mogelijk aan 'eigen' inwoners te verkopen. Wij zijn blij, dat wij er voor bijna honderd procent in geslaagd zijn deze doelstelling te halen," vult Nico Perdijk met trots aan. Overigens richt men het vizier alweer op enkele nieuwe projecten die in de nabije toekomst in Zevenhuizen-Moerkapelle en omstreken zullen worden uitgevoerd. Rotterdam - Inmiddels timmert «heer Polhuys vanjora v.o.f. aan de weg met een prachtige en exclusieve collec- !e binmaterialen en decora- 'es In de showroom aan de walm in Rotterdam-Zeven- iQn?P tan men een goede in- r1i ^'jgen van de prachtige D e'en die door Jora te leve- ren zijn; o.a. marmeren beel- e" en zuilen. Dit marmer 0mt uit dezelfde groeven als Je waarvan de 'Verboden in China is gemaakt, veris is ereen ruime collectie ,e? chten, tuinverlichting, n en materialen en draadri- 9uren. kS k°rt 's C'e collectie uitge- j1 niet skelters van het merk 9. toonaangevend op dit r"° Deze uitbreiding ■worn op verzoek van vennoot y„ ce-oprichter, de heer V|iet. Deze had de skel- cnll 'n..eerste instantie in zijn merl °'™ys dit overgeno- De heer Polhuys is erg enthou siast over de kwaliteit en veelzij digheid van de skelters. Door het gebruik van goede constructies en goed materiaal zijn de skel ters stevig en veilig en hebben een lange levensduur. Doordat de skelters verstelbaar zijn, groeien ze mee met de lengte van de kinderen, zodat ze zor gen voor speelplezier. Er zijn vele accessoires te koop zoals bijvoorbeeld een aanhang-twee- zitter, takel, kipbak of graver. Hierdoor is het speelgoed veel zijdig en verveelt het niet snel. Bovendien sluit het daardoor aan bij de interesses van de verschillende leeftijdsgroepen. De showroom aan de Swalm is op zaterdag geopend en voor meer informatie kan men zich wenden tot: Jora v.o.f., telefoon 010-2869533 of bezoek op Internet de website: HTTP:// WWW.etrade.nl/jorahuis en tuindeco. Zevenhuizen - Telematch is als zelfstandige dochteronderne ming van KPN Telecom, met ves tigingen in Amsterdam, Utrecht en Zevenhuizen, sinds zes jaar gevestigd aan Knibbelweg 18b. Men vindt hier een showroom waar zowel particulieren als bedrijven gebruikte telecommu- nicatie-apparatuur kunnen aan schaffen tegen uiterst vriendelij ke prijzen. Het zeer gevarieerde aanbod van Tele match bestaat onder andere uit (draad loze) telefoons, faxen, thuiscentrales, mobiele telefoons, ISDN-apparatuur en Internet-pakketten. Alle apparatuur is afkomstig uit het KPN assortiment en is veelal een aantal dagen 'op zicht' ge bruikt. Soms betreft net demonstratie- apparatuur. De apparatuur is in derge lijke gevallen nog als nieuw, maar kan door KPN Telecom niet meer als zoda nig worden beschouwd. De 'licht ge bruikte' apparatuur, vaak nog voorzien van de originele verpakking, verhuist daarom naar Telematch om daar een tweede leven tegemoet te gaan. Momenteel heeft Telematch een partij telefoons van het type 'Washington 50' op voorraad. Deze vaste toestellen ziinaeschiktvoor nummerweergave en chipperdiensten en nebben een ingebouwde digitale telefoonbeantwoorder. Ze zijn verkrijgbaar in drie mo derne kleuren en worden aangeboden voor de speciale prijs van 99,- (zie advertentie elders in dit blad). Uit bovenstaande blijkt dat bij Telematch zelfs de allernieuw ste apparatuur nu al tweedehands verkocht wordt. Op de apparatuur zijn nog steeds volledig van alle moderne kwaliteitsnormen a toepassing. Bovendien profiteert men van dezelfde service en geert Telematch op al haar producten drie maanden garantie. Telematcn is alle werkdagen geopend van 9.00 tot 17.30 uur. Alphen a/d Rijn- Met de eigen Eagle-lijn in harde vloeren biedt 't Hoekpunt zijn klanten een eersteklas vloer voor een goede prijs. Doordat 't Hoekpunt met een aantal verkooppunten in het hele land aan de weg timmert, kan het bedrijf net wat meer betekenen. Van het merk Eagle verkoopt 't Hoekpunt laminaat, lamel- parket en vloerdelen. Henk Sira van 't Hoekpunt: "Eigenlijk is alles mogelijk. De vloer kan zelfs op de kleur gemaakt worden die de klant wil, dus ook de kleur aie zo goed past bij de rest van het interieur." De houten vloeren van Henk Sira blijft het juiste advies. Siberische larix, Door een eerste gesprek met zijn Noord-Europees gre- klanten, krijgt hij een beeld van nen en Siberisch grenen, een de wensen en woonomstandig- specialiteit van 't Hoekpunt, worden gekleurd volgens een speciaal procédé, hierdoor is de kleur geheel in het hout geimpregneerd. Het voordeel hiervan is dat bij kleine be schadigingen de kleur niet ver dwenen is, zelfs na opschuren blijft de kleur in het hout. Ook de vloeren in kurk zijn heel bijzonder. Leverbaar in ruim 1600 kleuren, eventueel met inlegpatronen of voorzien van een zeefdruk. Het allerbelangrijkste voor heden en geeft daarbij een passend advies. Dit advies is vaak afhankelijk van de le vensfase, kinderen, het ge bruiksgemak en het budget. Na het advies komt de service; de gewenst vloer kan vakkun dig worden gemeten en ge legd door de specialisten van 't Hoekpunt, voor doe-het-zel- vers is er een video met instruc ties. Een goede voorlichting over het onderhoud van de vloer hoort ook bij de service.

Hart van Holland | 1999 | | pagina 25