A Fle Kies voor kleuren die net interieur extra dimensie geven Leg alles rond huis en tuin eens vast op video! Met Hutuin komende zomer genieten van het échte tuinleven! Lagerwaard Classic: toonaangevend in klassiek onafhankelijk advies over mobiele telefonie Ruimte optimaal benutten? kies een schuifdeurrailkast! Hart van Holland/14 april 1999 pagina 27 vi absolute trend: iLEXcam ipe/ie - In de ruim ge il sorteerde winkel van de firma |havelaar Zn. vindt men on- \\ier andere gereedschappen, herwaren en vele andere joe-fet-zelf artikelen. Omdat Huwbar graag met de tijd meegaat beschikt het bedri/t w ook over een computerge stuurde verfmengmachine, nelke levens geschikt is voor het op kleur brengen van bij voorbeeld buitenbeitsen. Ie dere gewenste kleur is nu mogelijk, in ieder soort lak. In en rond het huis kan men dus volop spelen met kleuren wat ongetwijfeld zal leiden tot de meest unieke kleurcombina ties an dit spelen met kleu spe ren heeft het merk His .tor nu een leuke wed strijdverbonden. Bij aankoop vaneen Histor wenskleur (keu ze uit o.a. de nieuwste wens- Ueuren jungle groen, spice- geel, spaceblauw en advent- ire rood...) kunnen jongeren t/m 16 jaar meedoen aan de aktie 'Transform je eigen slaap kamer' door een tekening te maken van hoe je droomslaap- kamer er uit zou moeten zien. Na 31 mei a.s. zullen alle teke ningen door een deskundige jury worden beoordeeld en de winnaar zal deze 'droomkamer' werkelijkheid zien worden (t.w.v. 5000,Verder zijn er Sony Discman's en fraaie dozen kleurpotloden te winnen. Bij Havelaar vindt men ook di verse artikelen op tuingebied zoals tuingereedschappen, (electro)maaimachines, bar becues en vijvertoebehoren. Momenteel staat de aktiekrant van 'Hendrik Jan' weer boor devol aanbiedingen die bij Havelaar verkrijgbaar zijn. Fa. K.A. Havelaar Zn. is gevestigd aan de Nijverheids straat 10 in Moerkapelle en alle werkdagen geopend van 8.30 tot 12.30 en 13.00 tot 18.00 ~uur en zaterdag van 9.00 tot 16.30 uur. Een verbouwing kan een aantal weken of maanden in beslag nemen. Meestal aaat men met frisse moed aan de slag, maar eenmaal bezig lijkt het eindresultaat vaak nog ver weg. Men zal zich dan ook regelmatig afvragen: komt het ooit af? Blijven we écht nog zo lang inde rommel zitten? Als de klus dan eindelijk gekjaara is en het huis in onberispelijke staat verkeert, is het altijd leuk de verbouwing nog eens te beleven... vanuit de luie stoel wel te verstaan! Want het loont de moeite om tijdens het verbouwen regelmatig de videocamera ter hand te nemen om bijzondere momenten vast te leggen. De verschillende fasen kunnen nog eens wor den bekeken en zullen, zeker na een aantal jaren, vele berinneringen oproepen! Om de verbouwing van een huis, maar ook de aanleg van de tuin of een verandering in het interieur, stap voor stapte kunnen filmen met de meest moderne apparatuur, heeft Talens de Sony Digital 8 cam corder in huis, het allernieuw ste op videogebied en het biedt de kwaliteit van digitaal filmen waarbij een uiterst scherp beeld en uitstekende kleurweergave wordt bereikt. Men heeft keus uit vijf model len. Sterk pluspunt van de Digital 8 camcorder is dat de overstap naar een digitaal videosysteem wordt ge maakt, terwijl 'oude' analoge opnamen toch kunnen wor den afgespeeld. Voor meer informatie: Foto- en videospeciaalzaak Talens in het stadshart van Zoeter- meer aan de Promenade 27, telefoon: 079-3413626. Zoetermeer - Nu het voorjaar is aangebro- ken is het tijd bij uitstek j>m de tuin op orde te Pingen. Oude materia- len kunnen worden ver boerd om plaats te Noken voor eventuele nieuwe planten en oompjes, fleurig perk- 9°ed en misschien zelfs een nieuwe inrichting v°n de tuin. Hutuin is een ware spe cialist op tuingebied en in dit tuincentrum 'n 1 rnen onder andere be- ^bngsmateriaal, tuinhout, nT grond en grind, binnen- uitenplanten, perkgoed, stelling tot vroegere jaren, toen de tuin voornamelijk uiteen gras veldje bestond of werd gebruikt voor het kweken van groenten, is de tuin tegenwoordig een echte siertuin waarbij eigen stijl duide lijk naar voren komt. Dit komt vooral tot uiting in de nieuw- r'oaen en vijvers met toe- n|'?[en' pm de tuin com- fte maken beschikt Hutuin I ,er over een tuinmeubel- I er, aparte barbecue-afde- 9*1 een hoek speciaal in- Cn|ilcn voor een uitgebreide tJL sierPotfen. Ook tuin- vo en f'in bij Hutuin uit [aad leverbaar. In tegen- bouwwijken, waar men sier bestrating in alle vormen te genkomt. Volgens Hutuin zijn het vooral de getrommelde fr< iet vooral de steentjes en de fraai ogende geslepen tegels, die tegen woordig populair zijn. De betonnen palissadebanden worden veelal gebruikt voor de afbakening. Al deze mate rialen zijn bij Hutuin verkrijg baar. Behalve het tuincentrum komt men een aparte afdeling ge reedschappen en ijzerwaren tegen. Hier vindt men tevens verf- en elektra-materialen en zowel mechanische- als elek tronische beveiligingsartike len. Hutuin is gevestigd aan de 3e Stationsstraat 345 in Zoeter- meer. Wie met de auto komt kan beter de ingang aan de Moe der Teresasingel (wijk 19) nemen omdat Hutuin aan deze zijde over een ruime parkeergelegenheid be schikt. Rotterdam - In de showroom van Lagerwaard Classic in het prachtige Alexandrium III, waar alles voor wonen onder een dak is gebracht, krijgt men een goede indruk van de verschillende stijlen op klassiek gebied. Wie een bezoek brengt aan Lagerwaard zal versteld staan van de sfeer en warmte aie de winkel uitstraalt. Er zijn verschillende woonstijlen te vinden, zoals ArtDeco, Jugendstil en Biedermeier. De collectie is niet het enige waarmee Lager waard Classic zich on derscheidt. Bedrijfsleider Arie van Vliet kan geheel vrijblij vend een compleet advies uit brengen over het inrichten van de woning, geheel naar de wens en de stijf van de klant. De heer Van Vliet heeft een ruime en lange ervaring binnen de meubelbranche. Als volledig volleerd meubelmaker heeft hij jarenlang in de vertegen woordiging van klassiek meu bilair gewerkt. Met deze erva ring is hij in staat om, indien gewenst,meubilair op maat te ontwerpen. Afgestemd op specifieke woonwensen, kan passend meubilair getekend en geproduceerd worden. De collectie is toonaangevend met topmerken als Aurora, Grange, Hogenelst, Baxter, Koekoek, Schuitema, Rob Voiol, Pierre Vandell en vele anderen. In de showroom kan men een goede indruk krijgen van een klassieke inrichting omdat er ook bijoznder veel aandacht is besteed aan lam pen, gordijnen, vloerbedek king en bijpassende woon-ac- cessoires. Men kan terecht in Woonmall Alexandrium III, tweede verdieping, op maan dag van 13.00 - 18.00 uur, dinsdag toten metvrijdag van 10.00 tot 18.00 uur en op zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. Koopavond is op vrijdag tot 21.00 uur. Waddinxveen - Het afgelopen jaar veranderde er veel in Nederland op het gebied van telecommunicatiej, met name in de mobiele telefonie. Met de komst van nieuwe service-providers als BEN, Dutchtone en Telfort zijn er diverse soorten abonnementen bij gekomen. Ook de reeds langer bestaande mobiele netwerken van KPN Telecom en Libertel kennen diverse abonnementsvormen en pakketaanbiedingen. Flexcom is een van de weinige verkooppunten in Nederland, waar de producten van alle mobiele netwerken vertegenwoordigd zijn. Hierdoor is Flexcom in staat een onafhankelijk, op maat gesneden advies te geven. Per 1 april is door de komst van de zogeheten 'nummer-portabiliteit', de mobiele telefoonmarkt volop in beweging gekomen. U kunt, mits voldaan aan de gestelde voorwaarden en na afloop van het huidige abonnement, vrii overstappen naar een andere service-provider, met benoud van telefoonnummer. Bij Flexcom vertellen ze graag of een eventuele overstap interessant is. Niet alle mobiele toestellen zijn namelijk geschikt voor elke provider. Daarbij komt dat in sommige gevallen een abonnement van een ander netwerk wellicht goedkoper is, maar de gesprekskosten hoger zijn. Via de ervaren medewerkers van Flexcom is het ook mogelijk een ISDN aansluiting te laten verzorgen. Tot voor kort kregen inwoners van Boskoop, Zevenhuizen, Moerkapelle en Gouda bij de overstap naar ISDN een nieuw nummer. Tegenwoordig is het mogelijk uw nummer te behouden. Flexcom weet de juiste weg te bewandelen bij aanvraag voor een ISDN-aanslui- ting en zet alle voordelen voor u op een rijtje. Flexcom is gevestigd aan de Noordkade 56 a, telefoon: 0182- 630966. inbouwen Zoetermeer - In de winkel van Van der Tas vindt men, verdeeld over twee etages, een ruime sortering tuinmeu belen, riet- en rotan klein- meubelen, garderobekasten en binnen- en buitendeuren met benodigde deurbeslag en veiligheidssloten. Het be drijf is gespecialiseerd in schuifdeurrailkasten. Deze kasten worden van vloer tot plafond en even tueel van wand tot wand op maat gemaakt, en kunnen door de klant geheel naar eigen idee wor den samengesteld. De schuifdeu ren zijn bijvoorbeeld in verschillen de kleuren leverbaar en kunnen desgewenst worden voorzien van een spiegel. Ook voor het interieur kan men nu kiezen uitverschillende kleuren en houtdessins. Wat de indeling betreft bestaan er tal van mogelijkheden, uiteraard afhanke lijk van de wensen. Actueel zijn de interieurs in combinatie met een draadmandensysteem. Draad manden zijn overigens niet alleen in de kast ideaal; ze bieden namelijk een royale berg ruimte en worden dan ook vaak in bijvoorbeeld keukens en hobbykamers toegepast. Wie besluit tot aankoop van een schuifdeurrailkast, kan er uiteraard op rekenen dat thuis eerst nauwkeurig wordt gemeten. Voor het monte ren van de kasten beschikt Van der Tas over een eigen team monteurs. De kast kan ook op maat worden geleverd voor doe-het-zelvers. Laat u gerust eens informeren over de vele toepassing smogelijkheden van schuifdeurrail-kastsystemen. Van der Tas is gevestigd aan Dorpsstraat 58-64 in Zoeter meer, telefoon 079-3163200.

Hart van Holland | 1999 | | pagina 27