Volop keus in nostalgische keukens bij Lindhout Huurman B.V. voor hout en allerhande tuinmaterialen Grandioze voorjaarsaanbiedingen bij De Klussenier mmm Ton Verschoor: "Tevreden klanten maken je bedrijf tot een succesvolle onderneming!" Eenmaal een Cascade waterbed, nooit meer iets anders! Op zoek naar een bijzonder cadeau? Neem eens een kijkje bij De Parasol! Hart van Holland/14 april 1999 pagina 33 I Woddinxveen - "Trend in het voorjaar van 1999 1 zin nostalgische keukens, uitgevoerd m oude stijl, zèitelt de heer M. Lindhout. Hij is eigenaar van Keukenspeciaalzaak Lindhout, sinds anderhalf jaar gevestigd op het Noordeinde 76. Met veel enthou- Ume vertelt hij verder: "Er zijn eigenlijk twee trends 'ai jaar. Enerzijds komt de gezelligheid van vroeger weer helemaal terug. Dat uit zich onder andere in de Keuken, vroeger vaak het middelpunt van het huiselij ke leven. Mensen die hiervoor kiezen zoeken vaak een keuken in oude stijl. Anderzijds is er veel vraag naar moderne keukens. Dat varieert van gekleurde Irouten tot ultramodern design.In de showroom is daarom elke stijl goed vertegenwoordigd. Voormen sen die iets geheel anders zoeken biedt Lindhout Keukens naast Duitse merken als Muller, Widé of Sludioform het Italiaanse merk Composit. Keukens van ditmerk hebben een heel aparte vormgeving maar zijn keel betaalbaar. Lindhout Keukens biedt voor elk budget en iedere smaak een ruime keuze aan kwali teitsmens. Bij Lindhout kunt u ook uw eigen keuken laten ontwerpen. Of u nu een ronde keuken wilt, een keu ken zonder plinten, of het kookeiland wilt ophangen: Bij Lindhout is alles mogelijk. Het ontwerp komt in nauwe samenwerking tussen de heer Lindhout en de klant tot stand. Vervolgens krijgt u duidelijke tekeningen en een gespecificeerde offerte gepre senteerd. Hierna wordt de keu ken in een meubelmakerij ge maakt en via Lindhout Keukens geplaatst. In de showroom van Lindhout ziet u fraaie foto's van keukens die op deze manier vervaardigd zijn. Loopt gerust eens binnen voor een vrijblijvend advies. Waddinxveen - In deze tijd van het jaar, met de eerste zonnige dagen in zicht, be ginnen veel mensen met de aanleg of verandering van hun tuin. Bij Huurman doe- het-zelfgevestigd aan het Noordeinae 76A, vindt u al les wat u hiervoor nodig heeft. Bij Huurman is name lijk niet alleen een uitgebreid «sortiment van geïmpreg neerd of hardhouten produc ten te koop (veelal uit voor raad leverbaar]; ook voor sierbestrating, decoraties en stenen bent u bij Huurman oan het goede adres. Op het gebied van tuintegels zet de trend van vorig jaar, de octa gon of achtkant, dit jaar hele maal door. Bij de firma Huur man vertellen ze u graag meer over de vele mogelijk heden van deze tegels, aie leverbaar zijn in vier kleur stellingen: aeel/zwart, geel, oranje/geelen brons. VOOR At. UW MOUT viste mtmimt Naast de hiervoor genoemde materialen zijn bij Huurman ook allerlei andere tuinartikelen en bouwmaterialen te koop. Van een grondboor geschikt om gaten voor tuinpalen te maken tot beits om uw nieuwe schutting te beschermen of in de juiste kleur te brengen. Ook alle ijzerwaren benodigd om bijvoorbeeld schuttingen te maken zijn hier in ruime mate aanwezig. De firma Huurman is gespecialiseerd in tuinpalen, schermen, waaiers en speeltoestellen en denkt graag met u mee om zo op vlotte wijze al uw tuinwensen in vervulling te laten gaan. Huurman B.V. is geopend van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 1 2.30 uur en van 13.00 tot 1 8.00 uur (donderdag tot 21.00 uur). Op zaterdag is de winkel open van 8.00 tot 17.00 uur. hazerswoude-dorp/Bos- 00P-Voor iedereen die bin nenkort een Velux dakraam °'een buitenzonwering van merk Intersol aan wil n m 'S er 90ec^ n'euws- e Klussenier heeft namelijk ot 1 juni twee grandioze VOoriaarsaanbiedingen: bij Qanschaf van een Velux dak- bij inlevering van de °n uit de advertentie elders ln ze krant, een buitenzon- ^enn9 in de vorm van een °genaamd 'screendoek' (antracietgrijs) gratis. Er is al een Velux dakraam vanaf ƒ1.028,15 (type GGL 102), in clusief plaatsing en nu tot 1 juni dus ook inclusief zonwering. De tweede aanbieding geldt ook tot 1 juni: bij aankoop van een bui tenzonwering van het merk Inter sol zijn de montagekosten voor rekening van De Klussenier. De klusseniers in deze regio, aange sloten bij de landelijke organisa tie De Klussenier, zijn John Bunt en Reinald Démoed. Zij komen graag langs met een uitgebreid stalenboek, waar men een keuze uit de vele soorten zon wering in diverse kleuren kan maken. John Bunt en Reinald Démoed zijn gespecialiseerd in het plaatsen van Velux dakramen en het aanbrengen van zon weringen en raamdecoraties. De Klusseniers is echter ook in te huren voor tal van andere klussen thuis of op het werk. Denk bijvoorbeeld aan het aanbrengen van een beveili gingsinstallatie, het plaatsen van keukens, scheidingswan den metselen of buitenverlich ting aanbrengen. Dit zijn slechts enkele voorbeelden van het grote scala aan werk zaamheden die De Klussenier kan uitvoeren. Voor meer informatie: John Bunt, telefoon 0172-210529 of Reinald Démoed, telefoon 0172- 586030. Moerkapelle - Ton Verschoor zat zo'n dertig jaar in het schildersvak toen hij in februari 1998 zijn eigen allround schildersbedrijf startte. Met tevredenheid kijkt hij terug op de afgelopen periode. Begonnen met één man in dienst zal er binnenkort een verdere uitbreiding van het personeelsbestand plaatsvinden. Over het werkaanbod heeft Ton niet te klagen; tevre den klanten leiden immers tot een uitstekende mond- tot-mond-reclame! Behalve het leveren van vakwerk vindt Ton het belangrijk dat er een goed persoonlijk contact met de klant is. Als eerste vereiste hiervoor noemt hij dat afspraken worden nagekomen. Nadat het binnen- en/of buitenschilder werk is uitgevoerd, komt hij altijd even een kijkje nemen en infor meren of al les naar wens verlo pen is. Uiter aard wordt de nazorg ook uitge voerd wan neer men het bedrijf in- schakelt voor wand afwerking of het plaatsen van isolatie glas. Eén van de woontrends waar Ton Verschoor regelmatig voor wordt ingeschakeld, is het aanbrengen van spachtel- putz. Deze zeer solide en blij vend mooie wandafwerking kan worden uitgevoerd in ie dere kleur. Wil men later een andere sfeer is huis creëren, dan is spachtelputz overschil- derbaar. Actuele kleuren zijn de zachte pastels, warm oker en ecru. Omdat vanaf januari 2000 aile binnenschilderwerk ver plicht moet worden uitge voerd met verfsoorten op wa terbasis, is het bedrijf op an dere producten aan net over schakelen. Verfsoorten op waterbasis bevatten geen schadelijke oplosmiddelen, zijn vrijwel reukvrij, sneller overschilderbaar en zijn door Ton Verschoor inmiddels in verschillende woonhuizen toegepast. Voor meer informatie: 079-5932304 06- 51504605. Zoetermeer - Wie op zoek is naar een (water)bed en binnenstapt bij bedden-speciaalzaak Otterloo, zal beslist niet binnen tien minuten buiten staan. Men kan er rustig een uurtje voor uittrekken om 'even te komen slapen' in de beddenshowroom. Eenmaal neergestreken op één van de waterbedden van Cas cade, zal men merken dat het water direct een ontspannen gevoel geeft. Water onder steunt het lichaam immers op de meest natuurlijke wijze, waar door het lichaam optimaal tot rust komt. Een Cascade bed heeft opvallend vaak een gun stig effect op rug-, schouder- of nekklachten. Ecnte koukleumen zullen de aangename warmte van het waterbed zeker waar deren. De temperatuur is naar wens instelbaar; een koel bed in de zomer behoort dus ook tot de mogelijkheden. Verder is de Cascade uit te breiden met ver schillende accessoires, zoals waterbedkussens in verschillen de comforttypen en het nieuw ste snufje op het gebied van waterslapen: het Mattress Mas sage-apparaat. Dit apparaat zendt trillingen uit die als zeer weldadig en rustgevend wor den ervaren. Uiteraard kan men dit effect ook zelf voelen op één van de showroombedden bij Otterloo. Behalve een zeer hoog comfort, hebben de bed den ook een uiterst stijlvolle vormgeving. Cascade waterbedden zijn verkrijgbaar in diverse com- forttypes en worden stan daard geleverd met een luxe wollen noes. Wie besluit bij Otterloo een waterbed aan te schaffen, heeft recht op 30 dagen omruilgarantie. Otterloo is gevestigd in het 'oude dorp' van Zoetermeer aan de Delftse Wallen 23 (tegenover oude kerk/hoek Dorpsstraat). Voor meer in formatie: telefoon 079- 3163516. Zevenhuizen - Op de bovenetage van bloemen- en cadeaushop De Parasol vindt men een uitgebreid assortiment woonaccessoires die een bijzonder nostalgisch sfeertje uitstralen. Ook is hier een ruimte gecreëerd waar in alle rust bruids- en rouwwerk besproken kan wordenDat hierbij een persoonlijke benadering zeer gewenst is, spreekt voor zich. Met wensen en ideeën van de klant wordt zorgvuldig reke- ning gehouden. Wist u trouwens dat in het kwartaalmaga zine 'Trou- wen'regelmatig uitgebreid aandacht wordt besteed aan het exclusieve karakter van het bloemwerk dat door De Parasol wordt geleverd? Momenteel wordt naast het pand de binnentuin gereed gemaakt voor het nieuwe lente- en zomerseizoen. Bin nenkort ziin hier weer bijzondere tuinplanten verkrijg baar zoals de in verschillende modellen gesnoeide Buxussen. Ook vindt men hier weer veel smeedijzeren voorwerpen, lantaarns, tuinmeubelen en tuinvazen. Wie op zoek is naar een leuk cadeau, zal bij De Parasol zeker slagen. Zo zijn de kanten klare seizoen werkjes die in de winkel staan uitgetald, altijd erg gewild. Wie iets anders zoekt, kan er gerust een half urtje voor uit trekken om eens lekker rond te kijken. De Parasol is gevestigd aan de Dorpsstraat 53 in Zevenhuizen. De winkel is geopend op maandag van 12.30 tot 1 8.00 uur, dinsdag t/m vrijdag van 8.00 tot 1 8.00 uur (woensdagmiddag gesloten) en op zaterdag van 8.00 tot 17.00 uur.

Hart van Holland | 1999 | | pagina 33